Dlaczego mój Discord PFP jest niewyraźny? Jak to naprawić na telefonie komórkowym i komputerze

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Dlaczego mój Discord PFP jest niewyraźny? Jak to naprawić na telefonie komórkowym i komputerze

Dlaczego moje zdjęcie profilowe na Discordzie jest niewyraźne? Wielu użytkowników skarżyło się, że ich PFP na Discordzie jest niewyraźne, a my wiemy, dlaczego i jak możesz to naprawić.

Posiadanie rozmytego obrazu na koncie Discord nie wygląda dobrze na Twoim profilu i to samo dotyczy innych aplikacji do przesyłania wiadomości.

Możesz rozwiązać ten problem, korzystając z poniższego przewodnika krok po kroku, który pozwoli Ci poprawić niewyraźne PFP na Twoim koncie Discord. Poznasz również przyczynę występowania tego problemu.

W tym artykule dowiesz się dlaczego Discord PFP jest rozmazany zarówno na komputerze, jak i urządzeniach mobilnych. Będziesz także wiedzieć, jak to zrobić napraw rozmyte zdjęcie profilowe na Discordzie na komórce.

PRZECZYTAJ TEŻ: Jak dołączyć do serwera na Discordzie bez zaproszenia

Dlaczego mój Discord PFP jest niewyraźny 2022

Jeśli zastanawiasz się, dlaczego Discord PFP jest niewyraźny na Twoim urządzeniu mobilnym, jest ku temu jeden konkretny powód.

Powodem, dla którego Twoje zdjęcie profilowe na Discordzie jest niewyraźne, jest to, że przesłałeś zdjęcie z aplikacji mobilnej Discord.

Jeśli przesyłasz swoje zdjęcie profilowe na Discord za pośrednictwem aplikacji mobilnej, na iPhonie lub Androidzie, możesz zauważyć rozmyte PFP na swoim zdjęciu.

Jest to spowodowane usterką w aplikacji mobilnej, ale możesz to łatwo naprawić, korzystając z poniższego przewodnika. Możesz również doświadczyć tego, jeśli masz słaby połączenie internetowe.

Czasami, ładowanie większego obraz na Twoim zdjęciu profilowym na Discordzie może sprawić, że będzie wyglądał na rozmazany. Będziesz musiał użyć idealnego rozmiaru Discord PFP.

Może to być również spowodowane jakość obrazu, jeśli obraz jest za mały, to też jest problem.

🔥 Zalecana:  Co to jest Snapchat Premium? [All The Premium Features]

Zdjęcie profilowe Discord powinno mieć wymiary 128 x 128 pikseli i proporcje 1:1, aby zmieściło się bez żadnej kompresji ani cięcia.

Maksymalny rozmiar pliku zdjęcia nie powinien przekraczać 8 MB, więc upewnij się, że zdjęcie jest wysokiej jakości, ale nie pozwól, aby przekroczyło 8 MB.

Jeśli wszystko jest w porządku, rozmiar i zdjęcie profilowe w jakości Discord, ale nadal jest rozmyte, oznacza to błąd, który można naprawić tylko poprzez ponowne przesłanie go z sieci.

Jak naprawić rozmazany PFP na Discordzie

Aby naprawić rozmyte zdjęcie profilowe na Discordzie, musisz to zrobić zmiana PFP w internetowej wersji aplikacji.

Gdy to zrobisz, zdjęcie nie będzie już rozmyte. Możesz uzyskać dostęp do Discord na telefonie komórkowym za pomocą przeglądarki lub użyć komputera i przejść do strony Discord.

Ponowne przesłanie zdjęcia profilowego z przeglądarki internetowej pomoże rozwiązać ten problem.

Napraw niewyraźne PFP na pulpicie Discord

Aby naprawić rozmyte zdjęcie profilowe na Discordzie na komputerze PC/Mac, musisz użyć aplikacji internetowej.

Krok 1: Otwórz sieć Discord

Aby rozwiązać ten problem na komputerze PC/Mac, otwórz stronę Discord w Twojej ulubionej przeglądarce internetowej na komputerze. Następnie zaloguj się na swoje konto, jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś.

Krok 2: Przejdź do ustawień użytkownika

Na ekranie głównym Discord kliknij ikonę Ustawienia [gear icon] który znajduje się na dole obok Twojej nazwy użytkownika Discord.

Krok 3: Zmień PFP

Na stronie Ustawienia użytkownika kliknij Profil, który znajduje się w menu po lewej stronie paska bocznego. Odtąd będziesz mógł dokonać zmiany.

Kliknij Zmień awatar i wybierz
Prześlij obraz dla swojego PFP.

Następnie znajdź obraz, którego chcesz użyć jako swojego zdjęcia profilowego Discord na komputerze PC/Mac i kliknij Otwórz.

Krok 4: Zapisz PFP

Następnie, aby zapisać nowy PFP, kliknij przycisk Zapisz zmiany w prawym dolnym rogu okna.

🔥 Zalecana:  Magic Eden proponuje ApeCoinDAO zbudowanie dedykowanego rynku NFT

Po przesłaniu zdjęcia profilowego z komputera PC/Mac PFP nie będzie już rozmyte na urządzeniu mobilnym.

Jeśli nie masz komputera lub wolisz używać telefonu komórkowego do ponownego przesłania zdjęcia profilowego na Discord, oto jak to zrobić.

Napraw niewyraźne PFP na Discord Mobile

Jeśli używasz Discord na telefonie komórkowym, możesz użyć przeglądarki internetowej, aby naprawić rozmyte zdjęcie profilowe w aplikacji.

Krok 1: Otwórz sieć Discord

Na urządzeniu mobilnym otwórz preferowaną przeglądarkę internetową i przejdź do Strona logowania do Discorda. Zaloguj się na swoje konto, jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś.

Krok 2: Przejdź do ustawień użytkownika

Przełącz kartę na witrynę na komputery. Na ekranie głównym Discord i stuknij ikonę Ustawienia [gear icon] który znajduje się na dole obok Twojej nazwy użytkownika Discord.

Krok 3: Zmień zdjęcie profilowe

Na stronie Ustawienia użytkownika stuknij w Profil, który znajduje się w menu po lewej stronie paska bocznego. Odtąd będziesz mógł dokonać zmiany. Stuknij w Zmień awatar

Wybierz Prześlij obraz. W przypadku iPhone’a zobaczysz „Bibliotekę zdjęć”, „Zrób zdjęcie” i „Przeglądaj”.

Stuknij w Prześlij obraz, aby otworzyć bibliotekę zdjęć, a następnie znajdź obraz, którego chcesz użyć jako zdjęcia profilowego Discord.

Teraz dotknij „Dodaj” w prawym górnym rogu dla urządzeń iPhone / iPad, a na telefonie z Androidem dotknij „Gotowe”.

Jeśli chcesz, możesz dostosować rozmiar zdjęcia profilowego, możesz je zmniejszyć lub powiększyć. Po wprowadzeniu zmiany dotknij Zastosuj, aby przesłać obraz.

Krok 4: Zapisz PFP

Aby zapisać nowy PFP, dotknij Zapisz zmiany w prawym dolnym rogu okna.

Po przesłaniu PFP z przeglądarki internetowej zdjęcie profilowe nie będzie już rozmyte w aplikacji mobilnej.

Wniosek

Niewyraźne PFP na Discordzie może się zdarzyć z wielu powodów, ale jedną z głównych przyczyn jest błąd w aplikacji mobilnej.

🔥 Zalecana:  Jak dowiedzieć się, jakiego filtra użyłeś na Snapchacie (krok po kroku)

Ten problem dotyczył głównie aplikacji mobilnej na iOS / iPada, więc jeśli jesteś jednym z nich, możesz łatwo naprawić rozmyte zdjęcie profilowe Discord.

Aby rozwiązać problem na swoim koncie, musisz ponownie przesłać zdjęcie profilowe z przeglądarki internetowej na komputerze PC/Mac lub w przeglądarce mobilnej.

Często Zadawane Pytania

Jak naprawić niewyraźne PFP na pulpicie Discord?

Aby naprawić rozmyte zdjęcie profilowe w aplikacji komputerowej Discord, musisz ponownie przesłać zdjęcie z komputera. Przejdź do dowolnej przeglądarki internetowej, zaloguj się na swoje konto, przejdź do ustawień użytkownika i zmień PFP.

Dlaczego Discord zamazuje moje PFP?

Wynika to z usterki w aplikacji mobilnej, ale możesz to łatwo naprawić, korzystając z poniższego przewodnika. Możesz również doświadczyć tego, jeśli masz słabe połączenie z Internetem. Czasami przesłanie większego obrazu do zdjęcia profilowego na Discordzie może sprawić, że będzie ono niewyraźne.

Dalsza lektura

Czy ten artykuł był pomocny?

Tak nie