Dlaczego mecze Tinder się nie wyświetlają? I jak to naprawić

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Dlaczego mecze Tinder się nie wyświetlają? I jak to naprawić

Jeśli korzystasz z Tindera, aby znaleźć miłość, a aplikacja nie wyświetla dopasowań nawet po otrzymaniu polubienia, oznacza to, że wystąpił problem. Jako jedna z najlepszych aplikacji randkowych w okolicy nie możesz być bardziej zainteresowany rozwiązaniem problemu, aby nadal korzystać z aplikacji.

Jeżeli twój Nie wyświetlają się mecze Tindera w aplikacji po otrzymaniu powiadomienia, że ​​dostałeś lajka, oznacza to, że gdzieś jest problem. Tinder nie pokazuje ludziom dopasowania, które otrzymali, nawet po tym, jak otrzymali polubienie.

Pokazuje liczbę polubień, ale nie pokazuje żadnego profilu po dotknięciu. Tam są wiele powodów, dla których mówi Tinder masz nowe polubienia, ale kiedy otwierasz aplikację, nie pokazuje ona ludzi.

Z tego przewodnika dowiesz się, dlaczego mecze Tinder nie wyświetlają się na Twoim koncie i jak możesz to zrobić napraw nowe dopasowania, które nie wyświetlają się na Tinderze.

Dlaczego Tinder nie wyświetla dopasowań (polubień)?

Więc kiedy Tinder mówi, że ktoś taki jak ja, ale nie pasuje. Co to znaczy?

Jeśli dostajesz polubienia, a Tinder nie pokazuje dopasowań po kliknięciu, oznacza to, że chcą, abyś zapłacił za członkostwo premium, aby móc zobaczyć polubienia.

Tinder Gold pozwala zobaczyć polubienia, jeśli korzystasz z darmowego konta, nie będziesz mógł zobaczyć tych polubień.

1. Nie masz członkostwa Premium

Dzięki członkostwu premium zobaczysz, kto cię lubi, a jeśli polubisz tę osobę, możesz ją przesunąć.

Jest to jeden ze sposobów, w jaki zachęcają Cię do subskrypcji, jeśli korzystasz z bezpłatnej wersji aplikacji.

Taktyki marketingowe, powiedziałbym, że działają, kto nie chciałby sprawdzić swojego nowego partnera.

Gdy ludzie przesuną palcem w prawo i polubią Cię, a Ty nie masz członkostwa premium w Tinderze, nie zobaczysz ich.

Tinder ukryje ich profil, dopóki nie wykupisz abonamentu Gold lub innego planu członkostwa premium.

Ponieważ zarabiają na subskrypcjach od użytkowników, ich celem jest pozyskanie większej liczby użytkowników do subskrypcji.

I używając podobnych, aby więcej ludzi wyglądało na pracujących.

2. Osoba nie ma sobie równych

Po zasubskrybowaniu jednego z planów członkostwa premium Tinder, takiego jak Gold lub Platinum.

A potem otrzymujesz wiadomość, że masz polubienie, ale po kliknięciu na nią dopasowania nie są wyświetlane.

Kiedy dzieje się tak po zasubskrybowaniu Tinder Gold, oznacza to, że osoba, która wcześniej Cię lubiła, nie ma sobie równych.

Jeśli osoba nie lubi cię ponownie po kilku minutach, może zdecydować, że cię nie ma. Spowoduje to usunięcie ich ze strony Lubię Cię.

3. Oboje za bardzo lubicie

Jeśli jesteś osobą, która lubi każde dopasowanie, które widzisz w aplikacji, Tinder może nie traktować Cię poważnie i być może dopasowywane limity, które widzisz na co dzień.

🔥 Zalecana:  CB Insights: Metaverse jest przegranym roku; AI jest zwycięzcą

Dotyczy to również osoby, która lubi wszystkie profile, które widzi w aplikacji.

Jeśli osoba przesunie palcem w prawo do wszystkich profili, które widzi w aplikacji, twierdząc, że ją lubi, otrzymasz powiadomienie.

Po kliknięciu nie zobaczysz żadnych dopasowań.

Z tego powodu Tinder wysyła Ci powiadomienie, że masz polubienie, ale kiedy je otworzysz, nie widzisz żadnego profilu.

Jak naprawić mecze Tinder, które się nie ładują

Jeśli masz ten problem na swoim koncie Tinder, oznacza to po prostu, że chcą, abyś zapłacił za członkostwo premium.

Poprawka 1: Zdobądź Tinder Gold, aby zobaczyć swoje upodobania

Aby zobaczyć dopasowania i przeciągnięcia, musisz wykupić subskrypcję członkostwa premium na Tinderze.

Jest to jedna z taktyk marketingowych stosowanych przez firmę, aby skłonić użytkowników do subskrypcji premium.

Funkcja Like You jest dostępna tylko dla subskrybentów Tinder Gold i Tinder Platinum.

Aby subskrybować i korzystać z funkcji, aby zobaczyć więcej polubień, z którymi możesz się połączyć. Otwórz Tinder > stuknij ikonę profilu > Ustawienia > Zdobądź Tinder Gold lub Zdobądź Tinder Platinum.

Aby zobaczyć osoby, które Cię polubiły w celu ewentualnego dopasowania.

Stuknij ikonę wiadomości na ekranie głównym, a następnie stuknij pierwsze zdjęcie profilowe ze złotą obwódką i ikoną latającego serca Nowe mecze.

Zobaczysz osoby, które mają takie jak ty na Tinderze. Stuknij, aby je wyświetlić, a następnie przesuń palcem w prawo, jeśli pasujesz, lub w lewo, jeśli nie.

Poprawka 2: Sprawdź swoje połączenie internetowe

Nie chodzi tylko o posiadanie konta Tinder Gold, możesz mieć złe połączenie internetowe, które nie pozwala ci przeglądać meczów na stronie Lubię Cię.

Gdy masz słabe połączenie, dzieją się pewne rzeczy, na przykład zawartość aplikacji nie ładuje się poprawnie i inne.

Jeśli Tinder nie ładuje polubień ani dopasowań, musisz przełączyć się na lepsze połączenie sieciowe.

Korzystaj z komórkowej transmisji danych, jeśli korzystałeś z Wi-Fi, i przełącz się na Wi-Fi, jeśli korzystałeś z mobilnej transmisji danych.

Będziesz mógł zobaczyć mecze, gdy tylko połączenie zostanie przywrócone.

Poprawka 3: Uruchom ponownie urządzenie

Innym rozwiązaniem, które możesz wypróbować, jeśli Tinder Gold nie pokazuje polubień, jest ponowne uruchomienie telefonu. Jest to jedna z metod, która usuwa różne problemy z dowolnego urządzenia.

Po prostu ponownie uruchamiając telefon, możesz zatrzymać pojawianie się wszystkich usterek i błędów.

Po ponownym uruchomieniu lub ponownym uruchomieniu urządzenia otwórz aplikację Tinder, a Twoje polubienie zostanie załadowane i będzie na Ciebie czekać.

Aby upewnić się, że subskrybujesz jedno z członkostw premium, jeśli nie, nie będziesz mógł zobaczyć meczów. Gdy zobaczysz ten, który Ci się podoba, przesuń palcem w prawo.

Poprawka 4: Zaktualizuj aplikację Tinder

Jeśli nie aktualizowałeś aplikacji Tinder dłużej, niż pamiętasz, teraz jest dobry moment na aktualizację.

🔥 Zalecana:  Twórcy Grand Theft Auto (GTA) zebrali 7,6 miliona dolarów w rundzie początkowej dla studia gier Web3 Random Games

Pomaga to zaktualizować oprogramowanie i stan zabezpieczeń w aplikacji.

Jeśli niektóre funkcje nie działają, w tym brak ładowania Like You, aktualizacja aplikacji rozwiąże problem.

Aktualizacja aplikacji pomaga rozwiązać wiele problemów na urządzeniu.

Aby uniknąć aktualizacji po jej wdrożeniu, zezwól na automatyczne aktualizacje w sklepie Google Play i Apple App Store. Lub możesz to robić ręcznie co miesiąc.

Wniosek

Tinder jest jednym z największych graczy w świecie randek online, a korzystanie z aplikacji w celu znalezienia partnera może czasem cię złamać, jeśli aplikacja sprawia ci kłopoty, zanim prawdziwe problemy się zaczną?

Jeśli otrzymujesz wiele dopasowań, a Tinder nie pokazuje polubień, oznacza to, że chcą, abyś subskrybował Tinder Gold, jeśli to zrobisz, nie będziesz mógł zobaczyć polubień.

To tylko kolejny sposób ich strategii marketingowych. Subskrybuj, a będziesz mógł zobaczyć polubienia, które zdobyłeś, jeśli lubisz tę osobę, przesuń w prawo.

Jeśli masz subskrypcję Tinder Gold i otrzymujesz powiadomienie, że dopasowałeś, ale po kliknięciu dopasowanie nie jest wyświetlane, oznacza to, że dana osoba cię nie dopasowała.

Ten problem może również wystąpić, gdy osoba, która cię lubi, zawsze przesuwa palcem w prawo do każdej osoby, którą widzi w aplikacji.

Tinder nie potraktuje Cię poważnie i zdecyduje, czy zachować polubienie, abyś mógł je zobaczyć, czy nie.

Często Zadawane Pytania

Dlaczego moje polubienia z Tindera się nie wyświetlają?

Istnieją różne powody, dla których Twoje polubienia z Tindera się nie wyświetlają. Jeśli masz słabe połączenie internetowe, możesz nie widzieć meczów. Jeśli nie subskrybujesz Tinder Gold, nie będziesz mógł zobaczyć polubień.

Czy można super lajkować bez Tinder plus?

Tak, możesz super kogoś bez Tinder Plus lub Gold. Możesz polubić, przesuwając palcem w górę zamiast w prawo. Ale chodzi o to, że możesz super polubić tylko raz dziennie dla darmowej wersji, z wyjątkiem tego, że masz członkostwo premium, takie jak Plus lub Gold.

Czy Tinder pokazuje wszystkie polubienia?

Tak, Tinder pokazuje wszystkim. Gdy otrzymasz jakieś polubienie od ludzi, zobaczysz je na stronie Like You. Następnie możesz przesunąć palcem w prawo, aby polubić je z powrotem, lub przesunąć palcem w lewo.

Czy to normalne, że nikt nie lubi Tindera?

Tak, to normalne i najczęściej spotykane u mężczyzn. Czasami możesz nie mieć ani jednego dopasowania i wydaje się, że nikt Cię nie lubi w aplikacji. Nawet faceci, którzy wyglądają zbyt dobrze, mogą w końcu nie dostać polubień.

Dlaczego nikt nie pasuje do mnie na Tinderze?

Ponieważ podoba ci się każdy mecz, który widzisz. Gdy to zrobisz, Tinder uzna cię za coś oczywistego. Jeśli sytuacja się powtórzy, mogą oznaczyć Cię jako bota, przez co staniesz się niewidoczny na kanale i nikt nie będzie mógł Cię ponownie dopasować.

🔥 Zalecana:  Notorious BIG powraca do życia z hip-hopowym Metaverse „The Brook”

Czy widzisz, kto cię nie lubił na Tinderze?

Nie, nie możesz zobaczyć, kto cię nie lubi na Tinderze. Gdy ktoś cię nie lubi, to tak, jakby nic się nie stało i nie zostaniesz o tym powiadomiony. Trudno to rozgryźć, ale jeśli minęło dużo czasu, możesz powiedzieć, że oni
nie lubić cię.

Co oznacza niebieski haczyk na Tinderze?

Niebieski znaczek na Tinderze oznacza, że ​​zostałeś zweryfikowany w aplikacji. Dzięki niebieskiemu znacznikowi wyboru ludzie będą wiedzieć, że jesteś autentyczny, a podane przez Ciebie informacje są autentyczne. Pokazuje, że jesteś tym, za kogo się podajesz.

Czy można zobaczyć kogoś dwa razy na Tinderze?

Tak, ale nie z tego samego konta. Ponieważ Tinder nie pozwala dwukrotnie zobaczyć czyjegoś profilu. Jak to zrobić? Usuń swój profil, utwórz nowy i ponownie wyślij lajka.

Kim jest tajemniczy wielbiciel Tinder?

Tajemniczy wielbiciel na Tinderze to osoby, które potajemnie obserwowały Cię w aplikacji. Możesz wybrać spośród czterech osób, które już Cię polubiły. Wybierz jedną z ukrytych kart profilowych, a jedna z nich zostanie nam ujawniona. Następnie możesz sprawdzić, czy lubisz tę osobę, czy nie.

Co to jest shadowban na Tinderze?

Tinder shadowban oznacza, że ​​zostałeś ukarany bez Twojej wiedzy. Ma to na celu złamanie któregokolwiek z ich warunków lub wytycznych społeczności. Jeśli zrobisz coś za dużo, będziesz w cieniu i nie będziesz w stanie tego zrobić przez jakiś czas.

Jeśli podobają Ci się wszystkie profile, które widzisz, Tinder może uznać Cię za bota i zablokować Cię w cieniu, a Twój profil będzie niewidoczny.

Czy ten artykuł był pomocny?

Tak nie