Dlaczego ludzie nie mogą udostępniać mojej historii na Instagramie?

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Dlaczego ludzie nie mogą udostępniać mojej historii na Instagramie?

Czasami widzisz czyjś post na Instagramie i masz wrażenie, że twoi odbiorcy również będą z niego zadowoleni lub skorzystają. To wtedy ty zdecyduj się dodać ten post do swojej relacji. To, co zwykle robisz w takim przypadku, to przejście do tego posta, kliknięcie „udział”, która wygląda jak samolot. Następnie wybierasz „dodaj do historii”i gotowe.

Jest to łatwy proces. Jednak niektórzy użytkownicy zgłaszają, że mają problemy i nie może udostępniać postów w relacji na Instagramie. powiedzieliby, że „dodaj do historiiBrakowało opcji ”. W tym artykule przyjrzymy się niektórym typowym przyczynom takiego stanu rzeczy i zaproponujemy rozwiązania tego problemu.

Poniżej omówimy główne powody, dla których czasami my nie może udostępniać postów w relacji na Instagramie.

Dlaczego ludzie nie mogą udostępniać mojej historii na Instagramie?

Głównym powodem jest to, że nie włączyłeś opcji „udostępniania dalej” w ustawieniach Instagrama. Lub twoje konto jest prywatne. Więc upewnij się, że te dwie opcje działają dobrze. Postępuj zgodnie z poniższymi instrukcjami:

Powód 1: Udostępnianie dalej jest wyłączone

Niektórzy użytkownicy mógł nie dopuszczać ludzi Do udostępniać swoje posty w relacjach w ich ustawienia konta. Aby uniemożliwić ludziom zrobienie tego, użytkownik może przejść do ich profil na Instagramieuzyskiwać “Ustawienia”, „Prywatność“, I “Fabuła”, a następnie zabronić innym użytkownikom robienia tego bezpośrednio z tego miejsca.

Aby włączyć udostępnianie w aplikacji Instagram:

 1. Otwórz Instagram i dotknij swojego profilu.
 2. Kliknij trzy linie (lub trzy kropki) w prawym górnym rogu.
 3. Stuknij „Ustawienia”, a następnie „Prywatność”.
 4. Kliknij „Historia”, a następnie przełącz opcję „Zezwalaj na udostępnianie w historiach”.

Powód 2. Konto jest prywatne

Niektórzy mówią, że „dodaj do historiiOpcja ” jest dostępna tylko dla konta publiczne i nie prywatne. Innymi słowy, jeśli Twoje konto jest prywatne, nie możesz dodawać żadnych postów do swoich relacji. To nie jest prawda!!!

🔥 Zalecana:  Czy możesz zobaczyć swoich ostatnich widzów profilu na Instagramie?

Istnieją jednak zasady dotyczące typów postów, które ludzie mogą dodawać do swoich historii na Instagramie. Nie możesz dodać posta, który należy do konta prywatnego ale możesz dodawać dowolne posty z kont publicznych do swojej historii.

Jeśli chcesz sprawdzić, czy konto tej osoby jest ustawione jako publiczne czy prywatne, wyszukaj jej nazwę użytkownika w oknie incognito. Jeśli jest napisane „To konto jest prywatne”, to nie ma możliwości udostępnienia ich postu w swojej historii.

Aby upublicznić swoje konto na Instagramie w aplikacji Instagram:

 1. Stuknij ikonę profilu w prawym dolnym rogu, aby przejść do swojego profilu.
 2. Stuknij w trzy linie lub trzy kropki w prawym górnym rogu.
 3. Uzyskiwać Ustawienia.
 4. Uzyskiwać Prywatność.
 5. Wyłącz konto prywatne, jeśli jest włączone i potwierdź przejście na konto publiczne

Powód 3: Post to reklama

Inny typ treści, którym jesteś zabroniony dodać do swojej historii reklamy, które sam Instagram umieścił na platformie.

Powód 4: To błąd Instagrama

Czasami to, co chcesz dodać do swojej historii, nie jest żadnym z wyżej wymienionych, ale wciąż ty nie może udostępniać postów w relacjach na Instagramie. W takim przypadku powinniśmy pamiętać, że Instagram stale zmienia swoje funkcje, ulepszając istniejące lub dodając nowe. Każda zmiana wymaga czasu, a także powoduje wiele błędów. Dlatego logiczny jest wniosek, że to, czego doświadczasz, to nic innego jak mały błąd. Czasami jedyne, co możesz zrobić, to poczekać, aż błąd zostanie rozwiązany przez Instagram. Ale zanim się poddasz, istnieje kilka rozwiązań, które mogą pomóc nam rozwiązać problem.

Poprawka 1: Upewnij się, że aplikacja Instagram jest zaktualizowana

Idź do Sklep z aplikacjami Lub Google Play i sprawdź, czy są dostępne jakieś aktualizacje na Instagramie. Instagram nieustannie zmienia aplikację, aby zapewnić jak najlepsze wrażenia użytkownika. Jeśli nie aktualizujesz go regularnie, te błędy mogą stać się problematyczne. Po pobraniu i zainstalowaniu najnowszej wersji uruchom ponownie telefon.

🔥 Zalecana:  Co to jest NFT i wszystko, co musisz wiedzieć o sztuce NFT

Poprawka 2: Skontaktuj się z Instagramem

Jeśli problem nadal występuje, zrób zrzut ekranu miejsca, które nie pokazuje „Dodaj do historii” opcja. Przejdź do ustawień i dotknij „pomoc”. Wybierać “Zgłoś problem” iw następnym menu „Zgłoś problem”, Prześlij zrzut ekranu i krótko opisz na Instagramie swój problem. Na koniec wybierz „Prześlij”. Instagram odpowie Ci w ciągu 5 dni roboczych.

Streszczenie

W tym artykule badamy problem dotyczący niemożności udostępnienia czyjegoś postu w relacji na Instagramie. Jeśli nie masz wystarczająco dużo czasu, aby przeczytać wszystkie nasze artykuły, możesz zapoznać się z podsumowaniem tego w następujący sposób:

główne powody, dla których nie mogłeś dodać posta do relacji na Instagramie:

 1. konto właściciela posta jest prywatne!
 2. właściciel konta ograniczył dostęp do udostępniania swoich historii
 3. Instagram nie pozwala udostępniać postów sponsorowanych!

niektóre rozwiązania mogą pomóc w przezwyciężeniu tego problemu:

 1. zaktualizować aplikację Instagram.
 2. zmień ustawienia telefonu i wyczyść pamięć podręczną.
 3. sprawdź, czy twoje konto jest prywatne, czy nie!

Wreszcie, jeśli chcesz poznać nowe wskazówki na Instagramie, możesz śledzić Instamberowy blog.