Czym jest Driver Support One? Do czego służy i czy jest to uzasadnione?

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Czym jest Driver Support One? Do czego służy i czy jest to uzasadnione?

Czasami po aktualizacji systemu operacyjnego komputera PC możesz zdać sobie sprawę, że niektóre funkcje komputera nie działają, takie jak jasność, Wi-Fi lub funkcje Bluetooth, ponieważ sterowniki programowe nie są dostępne. Musisz więc albo uzyskać niezbędne sterowniki ze stron internetowych producentów, korzystając z oprogramowania innych firm, takiego jak Driver Support One.

Driver Support One doskonale nadaje się do znajdowania dokładnie dopasowanych sterowników do modelu sprzętu komputerowego, zwiększania optymalizacji i zmniejszania ryzyka awarii, błędów niebieskiego ekranu i innych problemów z systemem operacyjnym Windows.

Co to jest Driver Support One na moim komputerze?

Wsparcie dla sterowników utrzymuje komputer w najwyższej wydajności, automatycznie aktualizując jego sterowniki, diagnozując problemy z komputerem i optymalizując je. Poprawia wydajność komputera poprzez rozszerzenie jego funkcji sprzętowych, a także udostępnia opcje tworzenia kopii zapasowych dysków twardych.

Sterowniki są zazwyczaj bezpłatne i można je pobrać ze strony internetowej producenta urządzenia. Dlatego wsparcie dla sterowników nie jest konieczne, chyba że jest potrzebne do optymalizacji i diagnozowania problemów.

Czy możesz zaufać Driver Support One?

Driver Support to legalne oprogramowanie do aktualizacji sterowników i optymalizacji systemu. Jednak w systemach operacyjnych, takich jak Windows 10, oprogramowanie innych firm nie wymaga aktualizacji sterowników, ponieważ system operacyjny zrobi to automatycznie za Ciebie.

Zaletą korzystania z pomocy technicznej dla sterowników jest to, że ma bazę danych zawierającą ponad 26 milionów sterowników, więc zawsze możesz liczyć na to, że dostarczy aktualny sterownik dla twojego komputera. Ma łatwy w nawigacji interfejs użytkownika, dzięki czemu możliwe jest skanowanie z ekranu głównego. Może skanować, tworzyć kopie zapasowe i przywracać dyski twarde, a także nie pobiera programów typu bloatware, malware ani adware. Ma również bardzo responsywną obsługę klienta.

Zalety mają kilka wad, takich jak to, że nie pokazuje źródła sterownika i wymaga ręcznego pobrania i zainstalowania sterowników zamiast robienia tego automatycznie. Ponadto niektóre raporty wykazały, że wyolbrzymia niektóre problemy z komputerem, pokazując fałszywe błędy na komputerze.

Czy wsparcie kierowcy z aktywną optymalizacją jest bezpieczne?

Wspomaganie kierowcy z aktywną optymalizacją jest bezpieczne w użyciu. Aktywna optymalizacja to funkcja, która przeprowadza szybkie testy komputera w ciągu kilku minut i natychmiast maksymalizuje wydajność systemu operacyjnego, sprzętu i Internetu.

Wsparcie dla kierowców z aktywną optymalizacją to subskrybowana wersja wsparcia dla kierowców, która odblokowuje wszystkie funkcje aplikacji, w tym zwykłą optymalizację systemu operacyjnego. Możesz zrezygnować z Aktywnej Optymalizacji w dowolnym momencie.

🔥 Zalecana:  Szablon poleceń Jaspera: kompletny przewodnik + 300 poleceń

Czy pomoc techniczna dla sterowników jest produktem firmy Microsoft?

Microsoft nie jest właścicielem Driver Support One. Co więcej, system operacyjny Windows jest dostarczany z aktualizatorem, więc nie potrzebuje żadnego oprogramowania do aktualizacji innych firm.

Jak anulować subskrypcję pomocy technicznej dla kierowców

Aby anulować subskrypcję pomocy technicznej dla kierowców, przejdź do ich witryny internetowej www.driversupport.com i idź do Twój Konto strona pod Logowanie klienta. Następnie zaloguj się na swoje konto i postępuj zgodnie z instrukcjami anulowania ich usługi.

Jak odinstalować Driver Support One z komputera

Jeśli używasz systemu operacyjnego Windows 10 i 11:

wciśnij Okna klucz i typ ‘Dodać Lub usunąć programy’ w pasku wyszukiwania. W wynikach pojawi się ustawienie systemowe. Kliknij go, a pojawi się lista programów zainstalowanych na twoim komputerze. Następnie na pasku wyszukiwania wyszukaj Wsparcie dla sterowników. Po znalezieniu kliknij na niego, a Odinstaluj pojawi się opcja. Następnie możesz go odinstalować.

W systemie operacyjnym Windows 8.1 lub starszym:

wciśnij Okna klucz i przejdź do Panel sterowania. Raz w Panel sterowania, iść do programy i otwórz go. Pod Programy i funkcje, Kliknij Odinstaluj program w menu. Następnie pojawi się menu z listą programów. Przewiń, aby wyszukać Pomoc dla kierowców. Gdy go znajdziesz, kliknij go lub kliknij prawym przyciskiem myszy, a na górze pojawi się opcja „odinstaluj”. Kliknij, aby odinstalować.

Na komputerze Mac:

Możesz wyszukać wsparcie dla nurków za pomocą Findera. Najpierw wyszukaj Driver Support One w Finderze, kliknij i przytrzymaj, aby przeciągnąć go do Kosza. Następnie otwórz Finder i kliknij Opróżnić kosz.

Jak usunąć Driver Detective z mojego komputera

Jeśli używasz systemu operacyjnego Windows 10:

wciśnij Okna key i w pasku wyszukiwania wpisz „Dodaj lub usuń programy”. W wynikach pojawi się ustawienie systemowe. Kliknij go, a pojawi się lista programów zainstalowanych na twoim komputerze. Na pasku wyszukiwania wyszukaj Driver Detective. Po znalezieniu kliknij go, a następnie pojawi się opcja odinstalowania. Następnie możesz go odinstalować.

W systemie operacyjnym Windows 8.1 lub starszym:

wciśnij Okna klucz i przejdź do Panel sterowania. Raz w Panel sterowania, iść do programy i otwórz go. Pod Programy i funkcje, Kliknij Odinstaluj program w menu, które widzisz. Następnie pojawi się menu z listą programów. Przewiń, aby wyszukać Driver Detective. Kiedy go znajdziesz, kliknij go lub kliknij prawym przyciskiem myszy, a następnie kliknij „odinstaluj” opcja pojawi się na górze. Kliknij, aby odinstalować.

🔥 Zalecana:  Wskaźnik ukończenia DoorDash — najlepszy przewodnik dla kierowców

Na komputerze Mac:

Możesz wyszukać Diver Detective za pomocą Findera. Wyszukaj Driver Support One w Finderze, a następnie kliknij i przytrzymaj, aby przeciągnąć go do Kosza. Otwórz Findera i kliknij Opróżnić kosz.

Jak pozbyć się pakietów sterowników

Aby odinstalować stare pakiety sterowników z komputera, wykonaj następujące czynności:

 • wciśnij Okna aby otworzyć okno wyszukiwania. W polu wyszukiwania wpisz ‘Dysk Posprzątać’ i wybierz go.
 • W Czyszczenie dysku, wybierz dysk, który chcesz wyczyścić. Najpierw wybierz główny dysk komputera (dysk C) i kliknij OK, jeśli masz kilka dysków.
 • Następnie kliknij Wyczyść pliki systemowe.
 • Pojawi się menu z polami wyboru. Odznacz wszystkie pola z wyjątkiem Pakiety dysków urządzeń i kliknij OK.
 • Stare sterowniki urządzeń zostaną teraz odinstalowane.

Pięć bezpieczniejszych sterowników Jedna alternatywa dla systemów Windows 10 i 11

Istnieją inne alternatywy innych firm dla Driver Support, które są równie autentyczne. Niektóre z nich obejmują miesięczne subskrypcje swoich usług i bezpłatne opcje próbne. Oto kilka zaleceń:

 • Aktualizator sterowników Outbyte:
  Ten sterownik instaluje najbardziej stabilną wersję sterowników i automatycznie skanuje komputer. Wadą jest to, że jest dość drogi.
 • Aktualizator sterowników AVG:
  Sprawdza ponad 127 000 sterowników, w tym sterowniki głównych marek, takich jak NVidia, HP itp. Może również tworzyć kopie zapasowe istniejących sterowników. Jest jednak stosunkowo droższy niż jego konkurenci rynkowi i nie jest dostępny na platformy Mac OS ani Windows.
 • Ostateczna obrona mechaniki systemu:
  Jest łatwy do pobrania i zapewnia doskonałe wsparcie techniczne. Z drugiej strony całodobowe wsparcie kosztuje około 200 USD rocznie.
 • DriverFix:
  DriverFix wykonuje zadania szybko i skutecznie, jest wyposażony w wiele języków interakcji i nie obciąża zbytnio zasobów komputera. Ale podobnie jak AVG Driver Updater, nie jest dostępny w systemie macOS, a stare sterowniki należy usunąć ręcznie.
 • Łatwy kierowca:
  Driver Easy może zaktualizować wszystkie sterowniki jednym kliknięciem myszy, korzystając z obszernej bazy danych obejmującej 8 000 000 certyfikowanych sterowników. Obsługuje również do 14 języków, co ułatwia interakcje. Jednak musisz mieć wersję Driver Easy Pro, aby uzyskać dostęp do wszystkich jej funkcji. Prędkość pobierania dla wersji darmowej jest dość niska, około 40-80 KB, podczas gdy dla wersji Pro to około 500 KB do 20 MB.

Przeczytaj także: Jak zaktualizować sterowniki GPU w systemie Windows 10

Najlepsze narzędzia do usuwania oprogramowania reklamowego dla systemu Windows 10

Twój program Windows Defender doskonale radzi sobie z ochroną komputera przed złośliwym oprogramowaniem i innymi wirusami. Jeśli jednak potrzebujesz antywirusa innej firmy, wypróbuj następujące oprogramowanie:

 • Malwarebytes: Chociaż jego bezpłatna wersja jest bardziej ograniczona niż wersja Premium, nadal umożliwia ręczne uruchamianie skanowania. Oczyszcza komputer, jeśli został już zainfekowany wirusem. Chroni Twoje dokumenty i dane finansowe przed oprogramowaniem ransomware.
 • Norton: Oprogramowanie antywirusowe Norton usuwa wirusy bez wywoływania fałszywych alarmów. Tworzy również kopie zapasowe danych, zapisuje je w chmurze i umożliwia zarządzanie urządzeniami za pośrednictwem portalu internetowego.
 • McAfee: McAfee chroni więcej niż jedno urządzenie, więc możesz korzystać z tego samego planu na swoim komputerze, telefonie, tablecie itp. Pozwala także zdalnie rozwiązywać problemy z ochroną.
 • Panda: Panda chroni Twój komputer przed infekcjami wirusowymi z dysków USB i szyfruje Twoje prywatne pliki. Działa również jako zapora ogniowa, chroniąc Cię podczas łączenia się z publicznymi sieciami Wi-Fi.
 • Kaspersky: Kaspersky odwraca szkody wyrządzone przez infekcje wirusowe, a także jest dostarczany z pakietem VPN. Czyści również i optymalizuje komputer.
🔥 Zalecana:  Matematyczna intuicja kryjąca się za algorytmem opadania gradientu – w kierunku sztucznej inteligencji

Jak sprawdzić, czy sterowniki są aktualne

 • wciśnij Okna klucz i typ ‘Urządzenie Menedżer’ w pasku wyszukiwania. Następnie kliknij go, aby go otworzyć.
 • Menu zawiera listę kategorii sterowników urządzeń zainstalowanych na komputerze. Otwórz dowolną kategorię i kliknij prawym przyciskiem myszy dowolne urządzenie, które chcesz zaktualizować.
 • Pojawi się lista — wybierz Uaktualnij sterownik. Następnie kliknij Wyszukaj automatycznie, aby zaktualizować sterownik.
 • Następnie kliknij Uaktualnij sterownik.
 • Jeśli system Windows nie może znaleźć odpowiedniego sterownika, możesz również przejść do witryny internetowej producenta, aby znaleźć nowy sterownik. Lub możesz użyć oprogramowania innej firmy do wyszukiwania.