Czy ZoomBucks jest legalny i bezpieczny? Moja szczera recenzja

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Czy ZoomBucks jest legalny i bezpieczny? Moja szczera recenzja

W dzisiejszych czasach płatne witryny z ankietami są dziesiątkami. Biorąc pod uwagę wybór, często trudno jest znaleźć te, które są uzasadnione wśród wszystkich wyborów.

ZoomBucks to jedna z popularnych witryn, na których można zarabiać, należąca do tej samej firmy, która prowadzi Grab Points. Prawdopodobnie o tym słyszałeś, jeśli zdecydowałeś się przeczytać tę recenzję!

Podobnie jak inne strony z nagrodami, ZoomBucks umożliwia zarabianie darmowej gotówki i kart podarunkowych PayPal za wykonywanie różnych zadań.

Ale czy ZoomBucks jest bezpieczny i legalny? I ile faktycznie możesz zarobić na tej stronie z ankietami?

Przetestowałem tę witrynę, aby dowiedzieć się, jak działa i czy jest legalna. A nasza recenzja ZoomBucks obejmuje wszystko, co musisz wiedzieć o tej stronie gpt, abyś mógł zdecydować, czy warto z niej korzystać.

Szukasz innych sposobów zarabiania pieniędzy w Internecie? Wymeldować się:

 • Markowe ankiety – Podziel się swoją opinią, aby zdobyć darmowe pieniądze PayPal i karty podarunkowe.
 • ChwyćPunkty: Odpowiadaj na ankiety, wypełniaj płatne oferty i oglądaj filmy, aby zdobywać nagrody!

Co to jest ZoomBucks?

ZoomBucks to popularna witryna z płatnymi ankietami, która jest dostępna w prawie każdym kraju, co czyni ją jedną z najbardziej przyjaznych na całym świecie witryn GPT.

Witryna faktycznie zniknęła na cztery lata przed ponownym uruchomieniem w 2018 roku.

I, jak wspomniano, ZoomBucks jest własnością Reward Holdings Limited, tej samej firmy, która prowadzi popularną witrynę z nagrodami Grab Points.

Rejestracja w ZoomBuck jest całkowicie bezpłatna, a nawigacja i korzystanie z niej było dla mnie bardzo łatwe. Witryna umożliwia zdobywanie punktów za wypełnianie ankiet i innych zadań online.

W zamian wymieniasz swoje punkty na dziesiątki darmowych kart podarunkowych, pieniędzy PayPal lub przedpłaconych wiz.

Podsumowując, jest to wszechstronna witryna typu „zarabiaj”, która oferuje szereg sposobów zarabiania i mnóstwo nagród.

Jak działa ZoomBucks?

Zarabianie pieniędzy przez ZoomBucks jest bardzo proste, a rejestracja zajęła mi tylko kilka minut. Po zarejestrowaniu ZoomBucks pozwala zarabiać pieniądze, odpowiadając na ankiety i inne rodzaje zadań online.

Przyjrzyjmy się, jak działa każdy krok ZoomBucks, abyś wiedział, czego się spodziewać.

1. Zarejestruj się w ZoomBucks

Ty zarejestruj się w ZoomBucks za pomocą poczty e-mail lub łącząc się za pośrednictwem Facebooka lub Google. Następnie uzupełniasz krótki profil, aby ZoomBucks lepiej o Tobie wiedział i mógł dopasować Cię do lepszych ofert.

Informacje, które podajesz ZoomBucks podczas rejestracji, obejmują Twoje:

 • Pełne imię i nazwisko
 • Data urodzenia
 • Adres
 • Kraj zamieszkania
 • Płeć

Wszystko to zajmuje około dwóch minut, po czym możesz zdobywać nagrody za pomocą ZoomBucks.

2. Wypełniaj płatne ankiety

Głównym sposobem zarabiania pieniędzy w ZoomBucks jest wypełnianie ankiet z listy partnerów ankietowych.

ZoomBucks jest agregatorem ankiet, więc współpracuje z różnymi firmami badawczymi, zamiast hostować własne ankiety.

Popularne panele ankiet na ZoomBucks obejmują:

 • Płatne ankiety Dynata
 • Badania CPX
 • Laboratoria orzeszków ziemnych
 • Ściana pomiarowa Yuno

Są to te same panele ankiet, które można znaleźć na stronach internetowych, takich jak InboxDollars i Grindabuck, i są to renomowani dostawcy, którzy pozwalają zarabiać pieniądze za Twoją opinię.

Ankiety mają różną długość, ale zwykle zajmujesz od 10 do 30 minut i możesz zarobić od 0,50 USD do 2 USD lub 3 USD za każdą wypełnioną ankietę.

3. Kompletne oferty

Innym sposobem na zdobywanie nagród za pomocą ZoomBucks jest wypełnianie różnych ofert z sekcji Tablica Ofert. To tutaj znalazłem najlepiej płatne możliwości dla mojego konta.

Ponownie, ZoomBucks współpracuje z kilkoma partnerami, takimi jak AdGateMedia, AdWall i OfferToro, aby zapewnić Ci możliwości zarobkowe.

Przykładowe oferty, które możesz wypełnić, to m.in:

Wybór jest rzeczywiście bardzo dobry i wiele ofert płaci od 5 do 25 USD lub więcej, w zależności od tego, co jest zaangażowane.

Pamiętaj tylko, że wiele ofert ma określone wymagania, które musisz spełnić, aby otrzymać zapłatę.

Na przykład oferty gier, takie jak Raid Shadow Legend, wymagają otwarcia dwóch Sacred Shards w ciągu 30 dni od rejestracji, co wymaga poświęcenia trochę czasu na grę.

Ta oferta kosztuje 17,66 USD, ale nie każda oferta to szybkie pieniądze, ponieważ wiąże się to z pracą.

Oczyszczenie i przetworzenie ofert może zająć kilka dni. Gdy ZoomBucks zatwierdzi Twoje zadania, na Twoim koncie pojawią się punkty.

4. Zaproś znajomych do ZoomBucks

Program rekomendacji ZoomBucks wypłaca do 250 punktów za zaproszenie nowych użytkowników do platformy. Punkty zdobywasz dopiero wtedy, gdy polecony zdobędzie 1000 punktów.

Należy również pamiętać, że różne kraje płacą różną liczbę punktów.

Na przykład polecane przez Ciebie osoby z krajów „poziomu 1”, takich jak Kanada i Stany Zjednoczone, płacą Ci 250 punktów, gdy zdobędą 1000 punktów.

🔥 Zalecana:  Czy program Cash App od 100 do 800 USD jest uzasadniony, czy jest oszustwem?

Natomiast kraje poziomu 2, czyli większość Europy i część Azji, płacą 150 punktów. Kraje poziomu 3, czyli większość świata, płacą 25 punktów.

Jeden punkt ZoomBucks jest wart około 0,001 USD, więc ten program rekomendacji płaci maksymalnie 0,25 USD za osobę, którą polecisz, co jest bardzo niską kwotą.

W przeciwieństwie do witryn internetowych z piwnymi pieniędzmi, takich jak MyPoints, płacą ci 10 USD za rejestrację i wypełnianie ofert, a rozszerzenia zakupów, takie jak Rakuten, płacą ci 30 USD.

5. Oglądaj filmy

Jeśli chcesz zarabiać pasywny dochód, ta kolejna funkcja ZoomBucks jest dla Ciebie!

W sekcji „Oglądaj” ZoomBucks płaci Ci za oglądanie reklam dostawców wideo Hideout TV i Lootably.

Są to dwa najbardziej znane portale umożliwiające oglądanie filmów wideo i jest to bardzo łatwy sposób na pasywne zdobywanie punktów. Osobiście, gdy witryny GPT mają tę funkcję, ponieważ przywraca mnie to do czasów, gdy zajmowałem się farmą telefoniczną.

Zarabiasz tylko kilka punktów za każde obejrzane kilka filmów i reklamwięc nie zapłacisz dużo.

Ale dla łatwego pasywnego zgiełku, powinieneś użyć funkcji ZoomBucks.

6. Czytaj płatne e-maile

Po zarejestrowaniu się w ZoomBucks od czasu do czasu wysyłane są e-maile z dodatkowymi płatnymi ofertami, które możesz wypełnić.

Jest to w zasadzie kolejny sposób promowania swojej ściany ofert. Ale jeśli chcesz zmaksymalizować swoje zarobki, miej oko na e-maile w swojej skrzynce odbiorczej.

Czy ZoomBucks jest legalny?

ZoomBucks to wiarygodna witryna z ankietami, która ma ocenę 4,7 gwiazdek na portalu Trustpilot i ponad 500 recenzji. Istnieje dowód płatności online, a ZoomBucks jest prowadzony przez renomowaną firmę, która prowadzi również inne strony z ankietami, takie jak GrabPoints.

To powiedziawszy, ZoomBucks może zapłacić najwyżej kilka dolarów za godzinę. I nie jest tak popularny, jak niektóre inne witryny z ankietami, takie jak Branded Surveys lub Prolific.

Ostatecznie możesz użyć ZoomBucks, aby zarobić trochę dodatkowych pieniędzy w wolnym czasie. I możesz wypłacić za jedyne 5 $, co jest całkiem rozsądne.

Jednak nie spodziewaj się, że dzięki tej witrynie szybko rzucisz swoją codzienną pracę.

Opcje nagród ZoomBucks

ZoomBucks oferuje liczne nagrody, w tym bezpłatne karty upominkowe, pieniądze PayPal i przedpłacone karty Visa.

Niektóre popularne nagrody w formie kart podarunkowych oferowane przez ZoomBucks obejmują:

Karty podarunkowe i nagrody PayPal zaczynają się od 5 USD. Potrzebujesz 4080 punktów ZoomBucks, aby zrealizować kartę podarunkową o wartości 5 USD i 5150 punktów, aby wymienić nagrodę PayPal o wartości 5 USD.

Oznacza to, że jeden punkt ZoomBucks jest wart około 0,001 USD, czyli niewiele.

Pamiętaj jednak, że ankiety mogą przynieść kilkaset, a nawet tysiące punktów ZoomBucks, w zależności od długości ankiety.

Podobnie, wypełnianie ofert może przynieść szybkie od 10 do 20 USD w punktach.

Ile płaci ZoomBucks?

Większość ofert ZoomBucks kosztuje mniej niż dolara lub najwyżej kilka dolców. A oferty, które płacą od 5 do 10 USD +, zwykle wymagają szlifowania nowej gry mobilnej lub zarejestrowania się w jakiejś usłudze.

Ostatecznie oznacza to, że ZoomBucks nie płaci dużo, co ma miejsce w przypadku większości witryn z mikrozadaniami.

Realistycznie, prawdopodobnie możesz zarobić maksymalnie od 2 do 5 USD za godzinę, używając ZoomBucks.

Możesz zarobić więcej, jeśli będziesz miażdżyć płatne oferty, ale jeśli tylko odpowiadasz na ankiety i oglądasz reklamy, oczekuj kilku dolarów za godzinę.

Czy ZoomBucks jest bezpieczny?

ZoomBucks to bezpieczna strona internetowa z zabezpieczeniem SSL. Możesz także zarejestrować się za pośrednictwem bezpiecznego połączenia z Gmailem lub Facebookiem, a także utworzyć własne hasło do witryny. Kiedy testowałem tę stronę, nie sądziłem, że to oszustwo, a korzystanie z niej było bardzo łatwe.

Upewnij się tylko, że nie masz nic przeciwko udostępnianiu danych osobowych, jeśli spróbujesz wypełnić oferty sponsorowane oferowane przez ZoomBucks.

Oferty często wymagają podania adresu e-mail oraz imienia i nazwiska. A niektóre z nich mogą wymagać podania karty kredytowej, jeśli musisz zapisać się na bezpłatny okres próbny. Zwykle unikam tych ofert i radzę ci to zrobić.

Za I przeciw

Nie byłaby to uczciwa recenzja ZoomBucks bez omówienia niektórych zalet i wad tej witryny z ankietami.

Zalety:

 • Różne sposoby zdobywania punktów
 • Renomowany panel ankiet i partnerzy z ofertami ściennymi
 • Niektóre lukratywne oferty ścienne
 • Gotówka PayPal jest opcją nagrody
 • Dostępne na całym świecie

Cons:

 • Niski potencjał zarobkowy
 • Program poleceń ZoomBucks nie płaci bardzo dużo
 • Wiele ofert wymaga poświęcenia czasu na osiągnięcie osiągnięć w grze, jeśli chcesz otrzymać zapłatę

Inne recenzje ZoomBucks

Innym świetnym sposobem sprawdzenia, czy ZoomBucks jest legalny i wart użycia, jest sprawdzenie, co inni użytkownicy mówią o tej witrynie z ankietami.

Teraz niestety trudno jest znaleźć inne recenzje ZoomBucks, ponieważ strona miała przerwę na cztery lata i wróciła dopiero w 2018 roku. Ale ta recenzja ZoomBucks od YouTubera Garretta opisuje, jak działa platforma i jego doświadczenia z nią.

🔥 Zalecana:  Czy Bedrock i Java mogą grać razem?

W swojej recenzji Garrett stwierdza, że ​​ZoomBucks jest legalny i zapłaci ci za wypełnianie ankiet i wypełnianie ofert.

Ale twierdzi również, że nie jest to bardzo opłacalne, więc jest to tylko źródło pieniędzy na piwo, a nie coś, co pozwala rzucić pracę.

Jeśli więc chcesz szybko zarobić 3000 $ lub jakąś szaloną kwotę, pomiń korzystanie z ZoomBucks.

Jeśli chcesz trochę łatwych pieniędzy na piwo, możesz spróbować użyć tej witryny wraz z innymi platformami ankiet.

Najlepsze alternatywy ZoomBucks

ZoomBucks to popularna witryna z ankietami, ale z mojego doświadczenia wynika, że ​​nie jest to najlepiej płatna witryna. Niektóre witryny z ankietami pozwalają również na nieco szybszą wypłatę.

Niektóre z najlepszych stron internetowych, takich jak ZoomBucks, obejmują:

 • Ankieta ćpuna: Wiodąca witryna z ankietami, która płaci Ci kartami upominkowymi i gotówką PayPal.
 • Markowe ankiety: Kolejna moja ulubiona strona z ankietami, która ma niski wymóg wypłaty w wysokości 5 USD.
 • ChwyćPunkty: Podobnie jak ZoomBucks, GrabPoints to skuteczny sposób na zarabianie darmowych pieniędzy w wolnym czasie.
 • MojePunkty: Wypełniaj ankiety, rób zakupy online i zarabiaj 10 $ premii za rejestrację w tej witrynie.
 • Placówka opinii: Podziel się swoją opinią i zarabiaj pieniądze PayPal w wolnym czasie.

To także tylko drapanie powierzchni.

Aplikacje do gier, które wypłacają gotówkę, takie jak Gamehag lub inne aplikacje do gier, takie jak Mistplay, pozwalają również zdobywać nagrody w wolnym czasie, grając w gry.

I oczywiście inne poboczne działania mają znacznie większy potencjał dochodowy niż korzystanie ze stron takich jak ZoomBucks.

Na przykład aplikacje do pracy dodatkowej, takie jak DoorDash i Instacart, z łatwością płacą więcej niż płaca minimalna, a Ty możesz zarabiać znacznie bardziej stabilnie niż za pomocą jakiejkolwiek witryny z płatnymi ankietami.

Dodatkowe czytanie – ile płaci DoorDash?

Często Zadawane Pytania

Kto może korzystać z ZoomBucks?

Aby zarejestrować się w ZoomBucks, musisz mieć ukończone 18 lat lub mieć od 13 do 17 lat za zgodą rodziców. ZoomBucks akceptuje członków z całego świata.

Czy są jakieś hacki ZoomBucks, których mogę użyć?

Nie ma żadnych hacków ZoomBucks, których można użyć do nielegalnego zdobywania punktów lub gry w system. Jeśli szukasz hacków do ZoomBucks, możesz znaleźć programy i aplikacje, które obiecują ci darmowe punkty, ale są to prawdopodobnie wirusy.

Główne hacki ZoomBucks, których możesz użyć i które faktycznie działają, obejmują:

 • Wyszukiwanie najlepiej płatnych ofert na ścianie ofert
 • Wysoko płatne ankiety typu Cherry Picking
 • Regularnie sprawdzaj swoją skrzynkę odbiorczą, aby zobaczyć, czy nie masz więcej płatnych ofert

Czy ZoomBucks ma darmowy Robux?

Wiele osób używa ZoomBucks do zarabiania darmowego Robuxa, który jest walutą w popularnej grze Roblux. Obecnie ZoomBucks ma darmowy Robux jako jedną z opcji nagród.

Czy ZoomBucks to oszustwo?

ZoomBucks nie jest oszustwem i jest prowadzony przez legalną firmę, która prowadzi również inne popularne strony z ankietami. Jednak nie jest to wysoko płatna strona internetowa i nie spodziewaj się, że zarobisz na niej 50 USD dziennie lub więcej. To tylko źródło pieniędzy na piwo, które możesz wykorzystać w wolnym czasie.

Końcowe przemyślenia

Mam nadzieję, że nasza recenzja ZoomBucks pomoże Ci zdecydować, czy warto korzystać z tej witryny z płatnymi ankietami.

Pod koniec dnia pomyślałem, że ZoomBucks jest łatwy w użyciu i legalny po przetestowaniu go. Jest bardzo podobny do innych witryn z płatnymi ankietami.

Osobiście nadal uważam, że opcje takie jak ChwyćPunkty I Badania Szyszki są lepiej płatnymi alternatywami. Ale ZoomBucks to nadal niezawodny sposób na zarobienie dodatkowych pieniędzy w wolnym czasie.

Jeśli chcesz zarobić 1000 $ dziennie lub coś w tym rodzaju, nie jest to właściwa strona internetowa. Ale dla łatwego źródła kart podarunkowych i pieniędzy PayPal, ZoomBucks jest legalny i opłacalny.

Dziękuje za przeczytanie!

Szukasz jeszcze więcej sposobów na zarobienie dodatkowych pieniędzy? Wymeldować się:

Przegląd ZoomBucks

Nazwa: ZoomBucks

Opis: ZoomBucks to strona internetowa, na której można zarabiać, która umożliwia zarabianie na kartach podarunkowych i pieniądzach PayPal poprzez wypełnianie ankiet, wypełnianie płatnych ofert i oglądanie filmów.

System operacyjny: Pulpit

Kategoria aplikacji: Witryny z nagrodami

Autor: Toma Blake’a

 • Potencjał zarobkowy

 • Opcje zarabiania

 • Nagrody

 • Wypłacenie

 • Łatwość użycia

 • Obsługa klienta

span, .wp-review-15118.wp-review-percentage-type .review-list li > span { display: inline-block; pozycja: absolutna; indeks z: 1; góra: 23px; po lewej: 45 pikseli; rozmiar czcionki: 14px; wysokość linii: 1; kolor: #ffffff; -webkit-touch-callout: brak; -webkit-user-select: brak; -khtml-user-select: brak; -moz-user-select: brak; -ms-user-select: brak; wybór użytkownika: brak; } .wp-review-15118.wp-review-point-type .wpr-user-features-rating .review-list li > span, .wp-review-15118.wp-review-percentage-type .wpr-user- cechy-ocena .review-list li > span { kolor: dziedziczenie; } .wp-review-15118.wp-review-point-type .wpr-user-features-rating .review-list li .wp-review-input-set + span, .wp-review-15118.wp-review- procent-typ .wpr-funkcje-użytkownika-ocena .review-list li .wp-review-zestaw-wejściowy + rozpiętość, .wp-review-15118.wp-review-point-type .wpr-user-features-rating . lista recenzji li .wp-review-user-rating:hover + span, .wp-review-15118.wp-review-percentage-type .wpr-user-features-rating .review-list li .wp-review-user -rating:hover + span { kolor: #fff; } .wp-review-15118.review-wrapper.wp-review-type-star .review-list li:nth-child(2n+1) { clear: left; obramowanie po prawej: 1 piksel pełny #dfdaea; } .wp-review-15118 .review-links { dopełnienie: 30px 30px 20px 30px; } .wp-review-15118.review-wrapper.wp-review-point-type .review-result, .wp-review-15118.review-wrapper.wp-review-percentage-type .review-result, .wp- recenzja-15118.review-wrapper .review-point .review-result-wrapper, .wp-review-15118.view-wrapper .view-percentage .review-result-wrapper { wysokość: 28px; } .wp-review-comment-15118 .wp-review-comment-ocena .review-point .review-result-wrapper .review-result, .wp-review-comment-15118 .wp-review-comment-rating .review -procent .review-result-wrapper .review-result { wysokość: 22px; } .wp-review-15118.review-wrapper .review-result-wrapper i { rozmiar czcionki: 18px; } .wp-review-15118.review-wrapper .review-plusy-cons { wyczyść: oba; wypełnienie: 0; obramowanie na dole: 1 px stałe #dfdaea; } .wp-review-15118.review-wrapper .review-pros-cons .review-pluss {wypełnienie: 30px; rozmiar pudełka: ramka-pudełko; } .wp-review-15118.review-wrapper .review-pros-cons .review-cons { dopełnienie: 30px; rozmiar pudełka: ramka-pudełko; } .wp-review-15118.review-wrapper .review-plusy-cons .review-plusy .mb-5, .wp-review-15118.review-wrapper .review-plusy-przeciw .review-cons .mb-5 { grubość czcionki: pogrubiona; obramowanie na dole: 1 px stałe #dfdaea; margines dolny: 10px; wypełnienie dna: 8px; } .wp-review-15118.review-wrapper .mb-5 {transformacja tekstu: wielkie litery; } .wp-review-15118.review-wrapper .wpr-user-features-rating { margin-top: -1px; oba czyste; pływak: lewy; szerokość: 100%; } .wp-review-15118 .user-review-area {wypełnienie: 18px 30px; górna granica: 1 px pełny; górny margines: -1px; pływak: lewy; szerokość: 100%; } .wp-review-15118.review-wrapper .review-title { odstępy między literami: 1px; grubość czcionki: 700; wypełnienie: 15px 30px; transformacja tekstu: brak; tło: #558eaa; kolor: #fff; } .wp-review-15118.review-wrapper .review-total-wrapper {szerokość: 40%; margines: 0; wypełnienie: 42px 0; kolor: #fff; wyrównanie tekstu: środek; } .wp-review-15118.review-wrapper .review-list { wyczyść: brak; szerokość: 60%; } .wp-review-15118.review-wrapper .review-list .review-star, .wp-review-15118.review-wrapper .review-list .wp-review-user-feature-rating-star { float: left ; Blok wyświetlacza; margines: 10px 0 0 0; } .wp-review-15118.review-wrapper .review-list .wp-review-user-feature-rating-star + span { clear: left; Blok wyświetlacza; } .wp-review-15118.review-wrapper .review-list .wp-review-user-rating.wp-review-user-feature-rating-star, .wp-review-15118.review-wrapper .review-list .wp-review-user-rating.wp-review-user-feature-rating-star .review-star { margines: 0; } .wp-review-15118.review-wrapper .review-list .wp-review-user-rating.wp-review-user-feature-rating-star .review-result-wrapper {margin-left: -5px; margines-dolny: 6px; } .wp-review-15118.review-wrapper .review-list .wp-review-user-feature-rating-star .review-result { odstępy między literami: -2.2px; } .wp-review-15118.review-wrapper.wp-review-circle-type .review-total-wrapper { dopełnienie: 20px 0; } .wp-review-15118.review-wrapper.wp-review-circle-type .review-total-wrapper .review-circle.review-total { margines: 0 auto; wyściółka górna: 10px; oba czyste; } .wp-review-15118 .review-total-wrapper .review-point.review-total, .wp-review-15118 .review-total-wrapper .review-percentage.review-total { szerokość: 70%; wyświetlanie: blok liniowy; margines: 20px auto 0 auto; } .wp-review-15118.review-wrapper.wp-review-circle-type .review-total-wrapper > .review-total-box { display: block; } .wp-review-15118.review-wrapper.wp-review-circle-type .review-total-wrapper > .review-total-box > div { display: none; } .wp-review-15118.review-wrapper .review-total-wrapper .review-total-box { float: left; wyrównanie tekstu: środek; wypełnienie: 0; kolor: #4e565b; wysokość linii: 1,5; } .wp-review-15118.review-wrapper .review-total-wrapper .review-total-box h5 {margines górny: 6px; kolor: dziedziczyć; } .wp-review-15118.review-wrapper.wp-review-point-type .review-total-wrapper .review-total-box, .wp-review-15118.review-wrapper.wp-review-percentage-type .review-total-wrapper .review-total-box, .wp-review-15118.review-wrapper .wpr-user-features-rating .review-list, .wp-review-15118.review-wrapper.wp-review -thumbs-type .review-list {szerokość: 100%; } .wp-review-15118.review-wrapper .wpr-user-features-rating .review-list li { border-right: 0; } .wp-review-15118.review-wrapper .review-star.review-total { kolor: #fff; górny margines: 10px; } .wp-review-15118.review-wrapper .user-review-title { kolor: dziedziczenie; dopełnienie: 18px 30px 16px; margines: 0; obramowanie na dole: 1 px stałe; górna granica: 1 px pełny; } .wp-review-15118.review-wrapper .user-total-wrapper .user-review-title { display: inline-block; kolor: dziedziczyć; transformacja tekstu: wielkie litery; odstępy między literami: 1px; wypełnienie: 0; granica: 0; górny margines: 3px; } .wp-review-15118.review-wrapper.wp-review-circle-type .user-total-wrapper h5.user-review-title { margines-górny: 12px; } .wp-review-15118.review-wrapper.wp-review-circle-type .user-total-wrapper span.user-review-title { margines-górny: 4px; } .wp-review-15118.review-wrapper .reviewed-item { dopełnienie: 30px; } .wp-review-15118.review-wrapper.wp-review-circle-type .review-total-wrapper > .review-total-box { display: block; } .wp-review-15118.review-wrapper .user-review-area .view-percentage, .wp-review-15118.view-wrapper .user-review-area .review-point { szerokość: 20%; pływak: prawy; górny margines: -2px; } .wp-review-15118.review-wrapper .review-embed-code {wypełnienie: 10px 30px 15px; } .wp-review-15118.review-wrapper, .wp-review-15118 .review-title, .wp-review-15118 .review-list li, .wp-review-15118 .review-list li:ostatnie-dziecko , .wp-review-15118 .user-review-area, .wp-review-15118 .reviewed-item, .wp-review-15118 .review-links, .wp-review-15118 .wpr-user-features-ocena , .wp-review-15118.review-wrapper .user-review-title, .wp-review-15118.review-wrapper .review-total-wrapper, .wp-review-15118.review-wrapper .review-desc { kolor obramowania: #dfdaea; } .wp-review-15118 .wpr-rating-accept-btn { tło: #3a5d7c; margines: 10px 30px; szerokość: -moz-calc(100% – 60px); szerokość: -webkit-calc(100% – 60px); szerokość: -o-calc(100% – 60px); szerokość: calc(100% – 60px); promień obramowania: 3px; } .wp-review-15118.review-wrapper .user-review-area .review-circle, .wp-review-15118.review-wrapper .review-list .review-circle, .wp-review-15118.review- wrapper .review-circle .review-result-wrapper { wysokość: 32px; } .wp-review-15118.review-wrapper .review-list .wp-review-user-rating .review-circle { wysokość: 50px; } @ekran multimediów i (maks. szerokość: 570 pikseli) { .wp-review-15118.review-wrapper .review-list {szerokość: 100%; } .wp-review-15118.review-wrapper .review-total-wrapper {szerokość: 100%; obramowanie na dole: 1 px stałe #dfdaea; granica-lewo: 0; dopełnienie: 15 pikseli 0; } .wp-review-15118.review-wrapper.wp-review-star-type .review-list li:nth-child(2n+1) { clear: none; obramowanie w prawo: 0; } } @ekran multimediów i (maks. szerokość: 480 pikseli) { .wp-review-15118.review-wrapper .review-title, .wp-review-15118.view-wrapper .reviewed-item, .wp-review-15118 .review-wrapper .review-desc, .wp-review-15118.review-wrapper .user-review-area, .wp-review-15118.review-wrapper .review-embed-code, .wp-review-15118. recenzja-wrapper .review-plusy-cons .review-plusy, .wp-review-15118.review-wrapper .review-plusy-cons .review-cons { dopełnienie: 15px; } .wp-review-15118.review-wrapper .review-pros-cons > div > div { dopełnienie: 15px; wyściółka: 0; } .wp-review-15118.review-wrapper .review-list li, .wp-review-15118.review-wrapper .user-review-title { dopełnienie: 12px 15px; obramowanie w prawo: 0; } .wp-review-15118.review-wrapper .ui-tabs-nav {wypełnienie: 0 15px; } .wp-review-15118.review-wrapper .review-links {wypełnienie: 15px 15px 5px; } .wp-review-15118.review-wrapper .user-total-wrapper { maksymalna szerokość: 60%; rozmiar czcionki: 14px; } .wp-review-15118.wp-review-point-type .review-list li > span, .wp-review-15118.wp-review-percentage-type .review-list li > span { top: 12px; po lewej: 30px; } } ]]>