Czy zegarek Apple ze stali nierdzewnej jest tego wart? Oto kilka zalet i wad

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Czy zegarek Apple ze stali nierdzewnej jest tego wart? Oto kilka zalet i wad

Wszyscy wiemy, że możesz dostać zegarek Apple z aluminium, tytanu i stali nierdzewnej. Sporo słyszeliśmy też o tym, dlaczego warto zaopatrzyć się w aluminiowy Apple Watch i – oczywiście – jego tytanowy odpowiednik. Ale co z zegarkiem ze stali nierdzewnej?

Teraz zegarek Apple ze stali nierdzewnej jest znacznie droższy niż zegarek aluminiowy, więc naturalne jest zastanowienie się, czy go kupić. Czy zegarek Apple ze stali nierdzewnej jest tego wart? Jakie są zalety i wady? Czytaj dalej, aby się dowiedzieć.

Plusy i minusy zegarka Apple Watch ze stali nierdzewnej

Rzućmy okiem na to, co możesz zyskać (lub stracić) wybierając zegarek Apple Watch ze stali nierdzewnej.

Zalety zegarka Apple Watch ze stali nierdzewnej

  • Istnieje kilka korzyści związanych z zakupem zegarka Apple Watch ze stali nierdzewnej, a jedną z nich jest to, jak piękny jest.

Zegarek jest dostępny z opcjonalnym szafirowym wyświetlaczem. Ta funkcja jest nie tylko ładna, ale także bardzo utrudnia zarysowanie ekranu.

  • Kolejnym plusem jest to, że zegarek jest wyposażony w magnetyczny krążek ładujący ze stali nierdzewnej. To znacznie lepsza alternatywa niż plastikowy krążek, który towarzyszy aluminiowemu zegarkowi. Nie musimy wspominać o trwałości, a ponadto jest o wiele bardziej elegancki!
  • Zegarek Apple ze stali nierdzewnej jest również znacznie mocniejszą i trwalszą opcją w porównaniu do zegarka aluminiowego i nie jest tak podatny na duże pęknięcia.

Wady zegarka Apple Watch ze stali nierdzewnej

  • Mówiąc o wadach zegarka Apple Watch ze stali nierdzewnej, należy zwrócić uwagę na cenę, ponieważ jest on znacznie droższy niż zegarek aluminiowy.

Ponadto, jeśli jesteś kimś, kto lubi matowe i dyskretne akcesoria, zegarek ze stali nierdzewnej byłby dla Ciebie nieco zbyt krzykliwy.

  • Ponadto ze względu na błyszczące wykończenie zadrapania, zużycie i mikroprzetarcia są znacznie bardziej widoczne na zegarku Apple Watch ze stali nierdzewnej.
🔥 Zalecana:  Czy mogę DoorDash w innym stanie? Co Dashers powinni wiedzieć

Uważamy, że nie jest tak źle, ponieważ nawet przy widocznych zadrapaniach nadal znacznie trudniej jest pęknąć lub uszkodzić zegarek Apple Watch ze stali nierdzewnej.

  • Abyśmy nie zapomnieli, jeśli przeszkadza Ci odciski palców na urządzeniu, przygotuj się na noszenie kawałka materiału podczas noszenia zegarka Apple Watch ze stali nierdzewnej. Ponieważ te odciski palców się przyklejają i są widoczne.

Czy zegarek Apple ze stali nierdzewnej jest lepszy?

Cóż, nie można powiedzieć, że jest lepszy, bo zegarki aluminiowe i tytanowe też mają swoje plusy (i minusy). Jeśli chodzi o cechy techniczne, nie ma dużej różnicy między tymi dwoma zegarkami, ale pod względem stylu i siły (oraz kaszlu, ceny) jest wiele do rozważenia.

Na przykład pasek aluminiowy jest znacznie tańszą opcją i nie tak krzykliwy jak zegarek ze stali nierdzewnej. Jeśli jesteś fanem subtelnych akcesoriów, zdecydowanie wolisz ten zegarek.

Ponadto łatwiej jest dostrzec rysy na stali nierdzewnej niż na aluminiowym zegarku. Z drugiej strony, jeśli planujesz używać zegarka Apple Watch przez długi czas, docenisz opcję ze stali nierdzewnej, ponieważ często trwa dłużej.

Więc w zasadzie mogło być lepiej lub nie. Wszystko zależy od Twoich preferencji stylistycznych i tego, czego oczekujesz od swoich urządzeń. Po prostu wybierz to, co jest dla Ciebie najlepsze!

Czy zegarek Apple ze stali nierdzewnej jest wart dodatkowych pieniędzy?

Tak, uważamy, że warto. Chociaż ta opcja kosztuje więcej niż aluminiowy zegarek, ma również swój udział w korzyściach. Szczególnie styl, wytrzymałość i trwałość produktu. Jeśli nie masz nic przeciwko płaceniu dodatkowych kosztów za coś bardziej modnego, czego możesz używać długoterminowo, mówimy: idź na całość!

Czy stal nierdzewna Apple Watch jest odporna na zarysowania?

Niestety, wykonany ze stali nierdzewnej Apple Watch nie jest odporny na zarysowania. Podobnie jak inne zegarki ze stali nierdzewnej, jest podatny na zarysowania. Wadą tego jest to, że zadrapania na zegarku ze stali nierdzewnej są znacznie bardziej zauważalne niż na aluminium. Jak wspomnieliśmy wcześniej, należy się tego spodziewać, ponieważ zegarek ze stali nierdzewnej ma bardziej błyszczące wykończenie.

🔥 Zalecana:  Czy powinieneś cytować źródła na dole posta na blogu dla SEO?

Czy pasek Apple Watch ze stali nierdzewnej jest wygodny?

Porozmawiajmy teraz o tym, jak wygląda zegarek Apple Watch ze stali nierdzewnej na nadgarstku. Jeśli chodzi o wygodę, nie jest to najwygodniejsza opcja. Oprócz wagi (która jest zauważalnie cięższa od aluminiowego zegarka), nie jest to również najlepsza opcja do ćwiczeń lub angażowania się w długie okresy aktywności.

Podobnie jak większość stalowych taśm, ma tendencję do luzowania się w ciągu dnia i może być dość niewygodna. Istnieje jednak łatwe rozwiązanie, ponieważ możesz uzyskać inny zespół do ćwiczeń lub w dni, w których będziesz dużo się przemieszczać. W przeciwnym razie nie powinieneś mieć z tym problemów.

Czy pasek Apple Watch ze stali nierdzewnej jest wodoodporny?

Pasek Apple Watch ze stali nierdzewnej nie jest wodoodporny. W rzeczywistości żadna z opasek nie jest wodoodporna. Ale nie martw się, wiele z nich jest wodoodpornych. Niestety, bransoleta ze stali nierdzewnej do nich nie należy i to akurat jest jedną z jej wad. Apple wyraźnie stwierdziło, że paski ze stali nierdzewnej i skóry nie są wodoodporne i nie należy ich wystawiać na działanie płynów.

Przeczytaj także: Apple AirPlay nie działa na telewizorach LG, Vizio, Samsung Tv i Roku? Najlepsze poprawki

Czy zegarek Apple ze stali nierdzewnej jest tego wart? Nasze uczciwe podejście

Uwielbiamy zegarek Apple ze stali nierdzewnej i tak, wierzymy, że jest tego wart. Każdy produkt ma swoje wady i zalety, ale zgodzisz się z nami, że zalety zegarka Apple Watch ze stali nierdzewnej znacznie przewyższają wady (jeśli możesz sobie na to pozwolić).

Uważamy, że niektóre elementy mogłyby być lepsze, szczególnie zauważalność rys i mikroprzetarć. Również dla osób, które nie lubią czuć ciężaru akcesoriów, te dodatkowe gramy mogą być uciążliwe.

🔥 Zalecana:  Tworząc stronę internetową, oto dlaczego potrzebujesz nazwy domeny

Ale uwielbiamy to, jak silny jest, a także jak długo trwa. Jeśli jesteś osobą, która lubi korzystać z urządzeń przez jakiś czas, z pewnością działa to na Twoją korzyść. Poza tym jest taki piękny!

Tak jest Stal nierdzewna Zegarek Apple jest tego wart? Nasza szczera odpowiedź brzmi: tak!