Czy wyładowanie TikTok usuwa twoje wersje robocze? (Odpowiedziano)

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Czy wyładowanie TikTok usuwa twoje wersje robocze? (Odpowiedziano)

Czy wyładowanie TikTok usuwa twoje wersje robocze? Jeśli masz dużo wersji roboczych na TikTok i odciążasz aplikację na swoim urządzeniu z iOS tylko po to, by zaoszczędzić trochę miejsca, wersje robocze na Twoim koncie nie zostaną usunięte.

Tworząc treści na TikTok, musisz być jedną z Gwiazd w aplikacji. Cóż, to nie świadczy dobrze o wersji roboczej, którą masz za swoim profilem. A teraz pytasz czy odciążenie TikTok usuwa twoje wersje robocze?

Cóż, wersje robocze na TikTok umożliwiają zapisywanie filmów, których jeszcze nie ukończyłeś, albo czekasz na idealny moment, aby je opublikować, albo zawierają treści wideo, których nawet nie skończyłeś.

Z tego przewodnika dowiesz się, czy wyładowanie aplikacji TikTok na iPhonie lub iPadzie usuwa wersję roboczą zawartość. Przetestowaliśmy to i oto, co się stało.

PRZECZYTAJ TEŻ: Jak zapisać wideo z wersji roboczych TikTok w galerii bez publikowania

Czy wyładowanie TikTok usuwa wersje robocze?

Nie, wyłączenie aplikacji TikTok na iPadzie lub iPhonie nie spowoduje usunięcia wersji roboczych. Wersje robocze na Twoim koncie TikTok zostaną usunięte tylko wtedy, gdy usuniesz aplikację TikTok ze swojego urządzenia.

Po odciążeniu aplikacji TikTok na telefonie i ponownym zainstalowaniu aplikacji wszystkie wersje robocze będą nadal dostępne w aplikacji. Możesz kontynuować edytowanie, jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś.

Edycja wersji roboczej została już zakończona, możesz po prostu nacisnąć przycisk publikowania.

Więc jeśli nie chcesz, aby twoje wersje robocze zostały usunięte z konta, powinieneś to zrobić odciąż aplikację TikTok, zamiast ją usuwać.

PRZECZYTAJ TEŻ: Co oznacza tymczasowy zakaz publikowania na TikTok (jak uniknąć bana)

Co się stanie, jeśli odciążę TikTok na iPhonie / iPadzie?

TikTok zajmuje dużo miejsca na twoim urządzeniu, rozmiar aplikacji zawiera wszystkie dane, a pamięć podręczna jest przechowywana lokalnie.

Kiedy odciążasz TikTok, tak się stało. Aplikacja będzie niedostępna i pozostanie na ekranie głównym.

🔥 Zalecana:  Badacze: Portfel kryptograficzny Salwadoru to śmieci

Twoje wersje robocze pozostaną na Twoim urządzeniu, gdy wyłączysz aplikację TikTokdzieje się tak dlatego, że nie są one przechowywane na serwerze TikTok, ale w pamięci lokalnej.

Twoje urządzenie będzie miało wolne miejsce, ale zajmie też trochę miejsca, ponieważ TikTok nie został jeszcze całkowicie usunięty.

Plik Dokumenty i dane będzie pozostać na swoim urządzeniu, ponieważ tylko odciążasz aplikację, a nie ją usuwasz.

The wersje robocze i wszystkie inne pliki TikTok będą przechowywane w pamięci lokalneja kiedy zdecydujesz się ponownie zainstalować aplikację, nie stracisz wszystkich swoich danych z przeszłości.

Aplikacja TikTok będzie dokładnie taka, jak ją zostawiłeś, a nawet nie zostaniesz wylogowany ze swojego konta TikTok.

Odciążenie aplikacji TikTok zwalnia miejsce w pamięci przy jednoczesnym zachowaniu danych aplikacji.

Gdy dotkniesz ikony aplikacji TikTok na ekranie głównym, pobierze ona aplikację ze sklepu App Store i zobaczysz wszystkie wersje robocze bez zmian.

PRZECZYTAJ TEŻ: Jak usunąć historię na TikTok (najłatwiejszy sposób)

Jak odciążyć aplikację TikTok na iPhonie lub iPadzie?

Jeśli byłeś sceptycznie nastawiony do odciążenia swojej aplikacji TikTok i boisz się, że Twoje wersje robocze dostaną usunięte kiedy to robisz, cóż, tak nie jest.

Więc jeśli chcesz zaoszczędzić trochę miejsca na dysku lub chcesz trzymać aplikację z dala od urządzenia tylko przez kilka dni.

Dobrze wiedzieć, że teraz Twoje wersje robocze nie zostaną usunięte, jeśli odciążysz aplikację TikTokP. A oto jak to zrobić.

Krok 1: Przejdź do ustawień iPhone’a / iPada

Na urządzeniu iPhone lub iPad otwórz aplikację Ustawienia, a następnie dotknij Ogólne. Zobaczysz wszystkie ogólne ustawienia urządzenia z systemem iOS.

Krok 2: Stuknij opcję Pamięć iPada / iPhone’a

Jeśli używasz iPada lub iPhone’a, jest tak samo, ale nazwa urządzenia jest inna. Na Strona ustawień ogólnychstuknij w Pamięć iPhone’a/iPada,

🔥 Zalecana:  42 000 $ rocznie to ile kosztuje godzina? (Czy możesz z tego żyć?)

Krok 3: Znajdź aplikację TikTok

Z pamięci urządzenia będziesz potrzebować znajdź aplikację, którą chcesz odciążyćto aplikacja TikTok.

Przewiń różne aplikacje na liście, a gdy zobaczysz aplikację TikTok, dotknij jej.

Jeśli nie możesz znaleźć aplikacji TikTok, wyszukaj ją, przeciągając palcem z góry ekranu w dół, a pojawi się pasek wyszukiwania.

Krok 4: Stuknij w Odciąż aplikację

Po dotknięciu aplikacji TikTok zobaczysz opcje, takie jak Rozmiar aplikacji, Dokumenty i dane oraz przycisk Odciąż.

Stuknij aplikację Offload, aby odciążyć aplikację TikTok ze swojego urządzenia.

Pliki Dokumenty i dane będą nadal dostępne na Twoim urządzeniu, które zawiera również wersje robocze TikTok.

Nadal będziesz widzieć aplikację na ekranie głównym swojego urządzenia i możesz ją automatycznie zainstalować ponownie na telefonie bez przechodzenia do App Store. Aby to zrobić.

Stuknij ikonę TikTok na ekranie głównym, a aplikacja zostanie automatycznie pobrana z Apple App Store.

PRZECZYTAJ TEŻ: Jak zobaczyć duety na TikTok (najłatwiejszy sposób)

Wniosek

Większość twórców na TikToku ma bardzo dużo draftów na swoich kontach i nawet jak na normy, codzienne tworzenie treści to ogrom pracy.

Gdy Twoje urządzenie ma problem z pamięcią masową lub chcesz po prostu wstrzymać się przez chwilę, wystarczy odciążyć aplikację TikTok i nie usunie to Twoich wersji roboczych.

Otrzymasz swoje konto TikTok w taki sam sposób, w jaki je zostawiłeś, ale Twoi obserwatorzy mogą przez to rosnąć.

I to jest Nie, kiedy odciążysz TikTok, twoje wersje robocze nie zostaną usunięte.

PRZECZYTAJ TEŻ: Dlaczego filmy TikTok nie mają wyświetleń? I jak to naprawić

Często Zadawane Pytania

Jak usunąć TikTok bez utraty wersji roboczych?

Nie ma możliwości usunięcia aplikacji TikTok bez utraty wersji roboczych. Po usunięciu aplikacji z urządzenia wszystkie zapisane wersje robocze zostaną usunięte. Jedynym sposobem na uniknięcie tego jest odciążenie aplikacji TikTok na iOS.

Czy wyczyszczenie danych usuwa wersje robocze na TikTok?

Tak, wyczyszczenie danych TikTok na telefonie spowoduje usunięcie zapisanych wersji roboczych. Dzieje się tak, ponieważ wyczyszczenie danych spowoduje usunięcie wszystkiego, od pamięci podręcznej po wszystkie konta logowania do aplikacji. Ustawienie aplikacji jako nowej.

🔥 Zalecana:  Solitaire Cash Review: czy to jest bezpieczne i jak to działa?

Jak odzyskać wersje robocze po usunięciu TikTok?

Nie możesz odzyskać swoich wersji roboczych po usunięciu ich z konta TikTok. Aby uniknąć usuwania wersji roboczych. Zamiast tego możesz odciążyć aplikację na swoim iPhonie.

Czy wersje robocze TikTok zajmują miejsce?

Tak, wersje robocze TikTok również zabierają trochę miejsca do przechowywania, dzieje się tak tylko wtedy, gdy masz dużo zapisanych wersji roboczych na swoim koncie.

Co stanie się z twoimi wersjami roboczymi, gdy usuniesz TikTok?

Twoje wersje robocze zostaną utracone na zawsze i nie będzie można ich odzyskać. Usunięcie aplikacji TikTok z telefonu komórkowego spowoduje usunięcie wersji roboczych z konta.

Co się stanie, jeśli odciążysz TikTok?

Zyskasz dużo miejsca na swoim urządzeniu, a aplikacja TikTok zostanie usunięta z telefonu, ale nadal będzie dostępna do pobrania. Twoje wersje robocze nie zostaną usunięte, a każdy inny plik pozostanie nienaruszony.

Czy ten artykuł był pomocny?

Tak nie