Czy wyczyszczenie pamięci podręcznej TikTok usuwa moje wersje robocze? (Odpowiedziano)

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Czy wyczyszczenie pamięci podręcznej TikTok usuwa moje wersje robocze? (Odpowiedziano)

Jeśli masz dużo wersji roboczych na TikTok i wyczyścisz aplikację na urządzeniu z Androidem lub iPhonie tylko po to, by zaoszczędzić trochę miejsca, Nie, wersje robocze na Twoim koncie TikTok nie zostaną usunięte.

Tworząc treści na TikTok, musisz być jedną z Gwiazd w aplikacji. Cóż, to nie świadczy dobrze o wersji roboczej, którą masz za swoim profilem. A teraz pytasz czy wyczyszczenie pamięci podręcznej usuwa wersje robocze na TikTok?

Cóż, wersje robocze na TikTok umożliwiają zapisywanie filmów, których jeszcze nie ukończyłeś, albo po prostu czekasz na idealny moment na wydanie filmu, albo zawiera on treści, których nie ukończyłeś.

W tym artykule dowiesz się, czy wyczyszczenie pamięci podręcznej aplikacji TikTok spowoduje usunięcie wersji roboczej wideo na swoim koncie. Przetestowaliśmy to i oto nasze wnioski.

PRZECZYTAJ TEŻ: Co oznacza „Wyczyść pamięć podręczną” w TikTok?

Czy czyszczenie pamięci podręcznej usuwa wersje robocze na TikTok?

Nie, wyczyszczenie pamięci podręcznej w aplikacji TikTok na telefonie iPhone lub urządzeniu z systemem Android nie spowoduje usunięcia wersji roboczych.

Wersje robocze na Twoim koncie TikTok nie zostaną usunięte po wyczyszczeniu pamięci podręcznej aplikacji w ustawieniach aplikacji lub telefonu.

Po wyczyszczeniu pamięci podręcznej aplikacji TikTok na telefonie wszystkie wersje robocze nie zostaną usunięte. Spowoduje to usunięcie tylko tymczasowych danych przechowywanych przez aplikację.

Po wyczyszczeniu pamięci podręcznej aplikacji dane i pliki aplikacji nie zostaną usunięte.

A kiedy zalogujesz się z powrotem na swoje konto TikTok, zobaczysz, że wersje robocze będą dostępne do edycji.

Możesz wyczyścić pamięć podręczną w ustawieniach aplikacji TikTok, a jeśli masz urządzenie z Androidem, możesz wyczyścić pamięć podręczną w ustawieniach aplikacji na telefon.

PRZECZYTAJ TEŻ: Czy czyszczenie danych usuwa wersje robocze na TikTok?

Co się stanie, jeśli wyczyszczę pamięć podręczną na TikTok?

Wyczyszczenie pamięci podręcznej w aplikacji TikTok nie spowoduje usunięcia wersji roboczych z Twojego konta. Spowoduje to usunięcie tylko tymczasowych danych przechowywanych przez aplikację.

Wiem, że używasz TikToka już od jakiegoś czasu, wiesz, że przy regularnym korzystaniu z niego zajmuje dużo miejsca.

Jeśli wyczyścisz pamięć podręczną swojej aplikacji TikTok, pewne rzeczy mogą się stać z Twoim kontem w aplikacji.

Kiedy wyczyścisz pamięć podręczną w TikTok (z aplikacji), tak się stało.

🔥 Zalecana:  Jak się dowiedzieć, czy iPhone jest odnowiony, nowy lub zamiennik

Gdy wyczyścisz pamięć podręczną w aplikacji TikTok, twoje szkice nie zostaną usunięte z Twojego konta.

Po raz pierwszy doświadczysz spowolnienia czasu ładowania po zalogowaniu się do aplikacji.

Po wyczyszczeniu pamięci podręcznej na TikTok będziesz mieć wolne miejsce, a wszystkie tymczasowe pliki aplikacji zostaną usunięte z Twojego urządzenia.

PRZECZYTAJ TEŻ: Czy wyładowanie TikTok usuwa twoje wersje robocze?

Jak wyczyścić pamięć podręczną na TikTok?

Jeśli chcesz uzyskać trochę miejsca na urządzeniu z Androidem, możesz wyczyścić pamięć podręczną aplikacji.

Po wyczyszczeniu pamięci podręcznej w aplikacji TikTok dane logowania do konta zostaną usunięte, a wersje robocze nie zostaną usunięte. Dane tymczasowe zostaną usunięte.

Wyczyścić pamięć podręczną w aplikacji TikTok?

Czyszczenie pamięci podręcznej w aplikacji TikTok jest łatwe zarówno na urządzeniach iPhone, jak i urządzeniach z Androidem.

Wszystko, co musisz zrobić, to przejść do ustawień aplikacji TikTok i wyczyścić pamięć podręczną. Na początek otwórz aplikację.

Otwórz TikTok > Stuknij w Profil w prawym dolnym rogu > Stuknij w trzy linie w prawym górnym rogu > Stuknij w Ustawienia i prywatność > Przewiń do Pamięć podręczna i dane komórkowe i stuknij w Zwolnij miejsce > Stuknij w Wyczyść, aby usunąć pamięć podręczną TikTok.

Krok 1: Otwórz aplikację TikTok

Otwórz aplikację TikTok na swoim iPhonie lub urządzeniu z Androidem, a następnie stuknij w Profil w prawym dolnym rogu ekranu.

Krok 2: Stuknij w tam linie

Na stronie profilu dotknij trzech poziomych linii w prawym górnym rogu ekranu.

Zobaczysz małe wyskakujące menu na dole strony, a następnie dotknij Ustawienia i prywatność.

Krok 3: Stuknij w Zwolnij miejsce

Na stronie Ustawienia przewiń w dół do Pamięć podręczna i dane komórkowe sekcję i stuknij w Zwolnij miejsce.

Na następnej stronie dotknij Wyczyść w sekcji Pamięć podręczna.

Gdzie jest napisane „Wyczyść pamięć podręczną, aby zwolnić miejsce. Nie wpłynie to na Twoje wrażenia z TikToka”.

Wyczyścić pamięć podręczną na Androidzie?

W systemie Android możesz też wyczyścić pamięć podręczną dowolnej aplikacji, którą chcesz zainstalować, oraz tej, która jest preinstalowana na telefonie. Aby rozpocząć, przejdź do ustawień Androida.

Otwórz Ustawienia Androida> Stuknij w Aplikacje i powiadomienia> Stuknij w Informacje o aplikacji> A następnie znajdź aplikację TikTok> Stuknij w Pamięć i pamięć podręczna> Stuknij w Wyczyść pamięć podręczną.

Krok 1: Przejdź do ustawień Androida

Na urządzeniu z Androidem otwórz aplikację Ustawienia, a następnie dotknij Aplikacje i powiadomienia. Zobaczysz ustawienia aplikacji dla swojego urządzenia.

Na niektórych urządzeniach z Androidem zobaczysz opcje „Aplikacje” lub „Aplikacje i informacje”

🔥 Zalecana:  Trezor Model T Crypto Wallet Recenzja 2023: Czy warto?

Krok 2: Stuknij w Informacje o aplikacji

Na stronie Aplikacje i powiadomienia zobaczysz różne opcje. Stuknij w Informacje o aplikacji.

Czasami zobaczysz listę aplikacji, które były ostatnio otwierane na Twoim urządzeniu. A następnie stuknij Widzieć wszystko [num] opcję aplikacji na dole listy.

Krok 3: Znajdź aplikację TikTok

Na stronie Informacje o aplikacji zobaczysz wszystkie aplikacje innych firm, które zainstalowałeś na swoim urządzeniu, a także aplikacje systemowe.

Lista aplikacji jest ułożona w porządku alfabetycznym, wystarczy przewinąć do sekcji „T”.

Przewiń różne aplikacje na liście, a gdy zobaczysz aplikację TikTok, dotknij jej, aby wyczyścić pamięć podręczną aplikacji.

Jeśli nie możesz znaleźć aplikacji TikTok, wyszukaj ją, dotykając ikony wyszukiwania w prawym górnym rogu ekranu.

Krok 4: Stuknij w Pamięć i pamięć podręczna

Po dotknięciu aplikacji TikTok z listy aplikacji zobaczysz opcje, takie jak Odinstaluj, Wymuś zatrzymanie i Pozwolenie.

Stuknij w opcję Pamięć i pamięć podręczna. Na następnej stronie zobaczysz opcje Wyczyść pamięć i Wyczyść pamięć podręczną.

Krok 5: Wyczyść pamięć podręczną

Wyczyść pamięć reprezentuje twoje dane użytkownika, wyczyść pamięć podręczną reprezentuje pamięć podręczną.

Pokazuje ilość miejsca zajmowanego przez aplikację w pamięci lokalnej.

Stuknij opcję Wyczyść pamięć podręczną, aby wyczyścić pamięć podręczną aplikacji TikTok z urządzenia.

Jeśli wyczyścisz pamięć podręczną w ustawieniach aplikacji na Androida zamiast w aplikacji, nie nastąpi wylogowanie z konta.

Możesz także uzyskać dostęp do aplikacji z poziomu ustawień Android Storage. Otwórz Ustawienia> Pamięć> Inne aplikacje lub Aplikacje> Stuknij w TikTok> Stuknij w Pamięć i pamięć podręczna> Stuknij Wyczyść pamięć podręczną.

Wniosek

Większość aplikacji ma teraz opcję wyczyszczenia pamięci podręcznej. Użytkownicy Androida będą mogli wyczyścić pamięć podręczną w ustawieniach aplikacji na telefonie.

iPhone nie ma jeszcze tej funkcji, więc najlepszym wyborem jest użycie funkcji w aplikacji do usuwania pamięci podręcznej.

Wyczyszczenie pamięci podręcznej TikTok w telefonie to świetny sposób na uzyskanie trochę miejsca. Oczywiście Twoje wersje robocze nie zostaną usunięte.

PRZECZYTAJ TEŻ: Co oznacza tymczasowy zakaz publikowania na TikTok (jak uniknąć bana)

Często Zadawane Pytania

Jak wyczyścić TikTok bez usuwania wersji roboczych?

Jeśli chcesz wyczyścić TikTok bez usuwania wersji roboczych, musisz wyczyścić tylko pamięć podręczną. Spowoduje to usunięcie tylko danych tymczasowych przechowywanych przez aplikację na Twoim urządzeniu.

Czy wyczyszczenie pamięci podręcznej TikTok usuwa wersje robocze?

Nie, wyczyszczenie pamięci podręcznej na TikTok nie spowoduje usunięcia wersji roboczych z Twojego konta. Dzieje się tak, ponieważ wyczyszczenie pamięci podręcznej aplikacji spowoduje usunięcie tylko wszystkich plików tymczasowych z pamięci lokalnej.

🔥 Zalecana:  Jak korzystać z bota TikTok?

Czy wyczyszczenie pamięci podręcznej w TikTok usuwa polubione filmy?

Nie, wyczyszczenie pamięci podręcznej w TikTok nie spowoduje usunięcia filmów, które polubiłeś w aplikacji. Twoje polubione filmy są przechowywane na serwerach TikTok. Więc kiedy zalogujesz się na dowolnym urządzeniu, zobaczysz polubione filmy

Jak odzyskać wersje robocze po usunięciu TikTok?

Nie możesz odzyskać swoich wersji roboczych po usunięciu aplikacji TikTok z urządzenia. Aby uniknąć usuwania wersji roboczych. Zamiast tego możesz wyczyścić pamięć podręczną na swoim Androidzie lub odciążyć aplikację na iPhonie.

Czy wersje robocze TikTok zajmują miejsce?

Tak, wersje robocze TikTok zabierają trochę miejsca do przechowywania, dzieje się tak tylko wtedy, gdy masz dużo zapisanych wersji roboczych na swoim koncie.

Co stanie się z twoimi wersjami roboczymi, gdy usuniesz TikTok?

Twoje wersje robocze zostaną utracone na zawsze i nie będzie można ich odzyskać. Usunięcie aplikacji TikTok z telefonu komórkowego spowoduje usunięcie wersji roboczych z konta.

Co się stanie, jeśli wyczyścisz pamięć podręczną na TikTok?

Zyskasz dużo miejsca na swoim urządzeniu i aplikację TikTok, ale aplikacja TikTok nie zostanie usunięta z telefonu. Twoje wersje robocze nie zostaną usunięte.

Czy ten artykuł był pomocny?

Tak nie