Czy Word Cash jest legalny? (Moja szczera recenzja!)

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Czy Word Cash jest legalny? (Moja szczera recenzja!)

Istnieje wiele aplikacji, które twierdzą, że użytkownicy mogą zarobić dodatkowe pieniądze, grając w fajne gry w wolnym czasie.

Aplikacja Word Cash, dostępna w sklepie Google Play, jest jedną z tych aplikacji. W rzeczywistości mówi, że możesz zarobić prawdziwe pieniądze, trenując swój mózg, aby był zwinny, wzbogacając słownictwo i poprawiając pamięć słów.

W teorii brzmi to świetnie, a reklamy Word Cash pokazują graczy zarabiających setki, a nawet tysiące dolarów.

Ale czy Word Cash jest legalny? A może to tylko kolejna oszukańcza aplikacja, która zmarnuje Twój czas i sprawi, że będziesz chciał rzucić telefonem o ścianę?

Pobrałem Word Cash, aby się dowiedzieć. A moja recenzja Word Cash obejmuje wszystko, co musisz wiedzieć, aby zdecydować, czy ten poboczny zgiełk jest tego wart.

Weźmy się za to.

Szukasz bardziej legalnych sposobów zarabiania pieniędzy? Wymeldować się:

 • Markowe ankiety: Podziel się swoją opinią, aby otrzymać darmowe pieniądze i karty podarunkowe PayPal!
 • YouGov: Kolejna wiodąca platforma ankiet, na której możesz zarabiać pieniądze w wolnym czasie.

Co to jest Word Cash?

Word Cash to darmowa aplikacja do zarabiania pieniędzy na Androida, która mówi, że płaci użytkownikom prawdziwe pieniądze za ukończenie łamigłówek słownych.

Aplikacja Word Cash ma ponad 1 mln pobrań, 144 000 recenzji i 4,4 gwiazdki (mimo że prawie każda pisemna recenzja jest pełna skarg – więcej na ten temat poniżej). Twórca aplikacji z Hongkongu Puzzle Game Studio Pro jest właścicielem Word Cash, publikując aplikację w sierpniu 2020 r.

Ta aplikacja jest podobna do innych gier logicznych z pieniędzmi, takich jak Words to Win. Pomysł polega na tym, że w wolnym czasie możesz ukończyć wyszukiwanie słów i gry logiczne, aby zdobyć nagrody.

Od samego początku Word Cash wydaje się trochę zbyt piękny, aby był prawdziwy. Jego reklamy pokazują graczy zarabiających 100 $ w gotówce PayPal lub nawet nagrody tysiąca dolarów.

Aplikacja zawiera również wzniosłe twierdzenie, że „ludzie, którzy grają w tę grę przez 15 minut dziennie, mają iloraz inteligencji wyższy niż 120”.

Ale czy ta aplikacja może faktycznie zarabiać pieniądze, czy też jest to oszustwo? Dowiedzmy Się!

Jak działa program Word Cash?

Word Cash to bardzo prosta aplikacja do zarabiania pieniędzy, która składa się z czterech prostych kroków:

 1. Pobierz aplikację
 2. Ukończ gry Word Cash
 3. Zarabiaj wirtualną walutę
 4. Wypłacić

Aplikacja jest bardzo prosta w użyciu, ale wyjaśnię nieco bardziej szczegółowo, jak działa każdy krok.

1. Pobierz aplikację

Aby zagrać w Word Cash, pobierz bezpłatną aplikację ze sklepu Google Play na urządzenie z systemem Android. Nie musisz się rejestrować ani zgadzać na żadne nieuzasadnione uprawnienia w tej aplikacji, aby rozpocząć grę.

2. Zagraj w Word Cash

Po pobraniu programu Word Cash kliknij „poziom pierwszy”, aby rozpocząć.

Gra jest dość intuicyjna i działa jak przesuwająca się łamigłówka wyszukiwania słów. Aby zagrać, identyfikujesz i przesuwasz ukryte słowa w bloku kafelków z literami.

Kiedy pomyślnie przesuniesz słowo, te bloki spadają w stylu Tetris i układają układankę inaczej. Możesz przesuwać słowa od lewej do prawej lub od prawej do lewej. Gdy znajdziesz wszystkie słowa i nie będzie już żadnych kafelków, otrzymasz wirtualne nagrody pieniężne w swoim portfelu i przejdziesz do następnego poziomu.

Możesz także zarobić dodatkowe „monety” po drodze za znalezienie dodatkowych słów.

Gracze mogą korzystać z narzędzi i wskazówek, aby pomóc w znajdowaniu słów, ale będą musieli albo zapłacić niektórymi zarobionymi wirtualnymi monetami, albo obejrzeć reklamę wideo.

Jednak Word Cash wyświetla również reklamę wideo co dwa lub trzy poziomy, bez względu na wszystko. Wyświetlanie reklam graczom to sposób, w jaki Word Cash zarabia pieniądze, a tych aplikacji nie można od razu pominąć, co jest wadą.

3. Zarabiaj wirtualną walutę

W miarę przechodzenia przez kolejne poziomy Word Cash nagradza Cię wirtualną gotówką w Twoim portfelu.

Słowo „wirtualny” jest tutaj kluczowe. W Warunkach korzystania z aplikacji wyraźnie stwierdza się, że „Tokeny i monety” zdobyte w grze nie są prawdziwą walutą o rzeczywistej wartości.

Jednak Twoja wirtualna waluta szybko się sumuje. To sprawia, że ​​twoje wczesne doświadczenia z Word Cash są ekscytujące, dopóki nie zdasz sobie sprawy z trudności z wypłatą, które zaraz wyjaśnię.

🔥 Zalecana:  Ulga podatkowa a odliczenie podatkowe: jaka jest różnica?

4. Wypłata

Word Cash wymaga minimalnej wypłaty w wysokości 150 dolarów wirtualnych dolarów. Jest to niewiarygodnie wysokie dla dowolnej witryny lub aplikacji gpt i jest dość poważną czerwoną flagą.

Dodatkowo, z mojego doświadczenia i innych recenzji Word Cash, na początku zarabiasz bardzo szybko. W ten sposób Word Cash przyciąga nowych użytkowników, ponieważ myślisz, że zarabiasz dużo pieniędzy dzięki aplikacji.

Jednak gdy zbliżasz się do progu wypłaty 150 $, Word Cash płaci ci mniej. W rzeczywistości zarobki spowalniają do ślimaczego tempa, czasami płacąc tylko 2 centy za każde 10+ poziomów. Jeden użytkownik, którego widziałem w recenzji, nawet donosi, że osiągnął poziom 1100 bez możliwości wypłaty!

Marchewka na patyku, ktoś?

Czy Word Cash jest legalny?

Nie, Word Cash nie jest legalny, ponieważ nie można wypłacić zarobków. Reklamy Word Cash sprawiają wrażenie, że łatwo jest zarobić pieniądze grając w tę grę. Ale w rzeczywistości aplikacja chce tylko, abyś grał w grę i oglądał reklamy, aby programista zarabiał pieniądze.

Po zagraniu w Word Cash uważam, że nie jest to opłacalny sposób zarabiania pieniędzy w Internecie. I nie mogę znaleźć żadnych dowodów na to, że komukolwiek faktycznie udało się wypłacić pieniądze w tej grze.

W rzeczywistości, w każdej recenzji, którą przeczytałem, ludzie wyrażali skrajną frustrację z powodu zmarnowanych godzin, a nawet miesięcy na Word Cash bez możliwości wypłaty.

Gdy gracze zbliżają się do progu wypłaty, Word Cash płaci im coraz mniej wirtualnych dolarów i wyświetla im coraz więcej reklam. Nieliczni gracze, którym udało się zbliżyć do progu wypłaty w granicach 10 centów, zgłaszali wielokrotne awarie gry.

Word Cash nie spełnia również jakości grafiki i interfejsu w porównaniu z błyskotliwymi, wysokiej jakości klipami wideo wyświetlanymi w reklamach. Wielu recenzentów twierdzi, że grafika i rozgrywka w aplikacji w niczym nie przypominają reklam.

Zgadzam się, że jeśli szukasz zabawnej i prostej gry słownej, aby zabić czas, a może nawet poprawić niektóre umiejętności językowe, możesz polubić Word Cash.

Ale jeśli chcesz niezawodnego sposobu na zarabianie pieniędzy za pomocą telefonu, biegnij w drugą stronę!

Czy Word Cash płaci prawdziwe pieniądze?

Nie, Word Cash nie płaci prawdziwymi pieniędzmi. Aplikacja płaci ci dużo wirtualnej waluty na początku, ale jest sfałszowana, aby uniemożliwić graczom osiągnięcie progu wypłaty 150 $.

Legalne aplikacje do gier, które płacą gotówką, zwykle mają progi wypłat w przedziale od 5 do 10 USD. Na przykład Mistplay i JustPlay to dwie platformy, które umożliwiają zarabianie w wolnym czasie na kartach podarunkowych i gotówce PayPal.

Ale w przypadku Word Cash nie mogę znaleźć ani jednego przykładu kogoś, kto pomyślnie wypłaciłby pieniądze za pomocą tej aplikacji.

Aplikacja Regulamin opisują użytkowników zarabiających wirtualne „Tokeny i monety”, stwierdzając, że „Tokeny i monety nie są prawdziwymi pieniędzmi i nie mają wartości pieniężnej”.

Inne recenzje gotówki Word

Jednym z najlepszych sposobów sprawdzenia, czy aplikacja, która płaci za granie w gry, jest legalna, czy nie, jest sprawdzenie, co inni ludzie mają do powiedzenia na temat swoich doświadczeń.

Oto kilka ostatnich recenzji programu Word Cash ze sklepu Google Play, które są mniej lub bardziej powtarzane przez setki, jeśli nie tysiące innych recenzentów:

 • mówi Sean N Jossie: “Straszny. Gra szła dobrze. Pokochałem to. Do czasu, gdy brakowało mi 0,45 $ do wypłaty. Potem nagle gra zaczęła się zacinać i ciągle mnie z niej wyłączać. Po męczeniu się z tym przez godzinę, w końcu mogłem grać, dopóki nie spadłem do 29 centów. Przyszedł przestał dawać mi pieniądze za poziomy, które ukończyłem i ostatecznie przestał działać razem, z ostrzeżeniem z mojego telefonu informującym, że aplikacja ma błąd i nie może się już załadować. TO JEST OSZUSTWO. NIE ZBLIŻAJ SIĘ!”
 • Draycos Smok mówi: „Utknąłem na poziomie 149,95 $ przez ponad 40 poziomów (od poziomu 148) i od tego czasu nie dostałem LISTWALNIE NIC (obecnie na poziomie 194). Wygląda na to, że przestało mi dawać dosłownie WSZYSTKO”.
 • mówi Amanda Wells: „Gra jest całkiem zabawna, ale im dłużej grasz, tym więcej reklam i mniej „wypłat”. Minimalna kwota przed wypłatą wynosi 150 $ i przestaje dawać pieniądze na cokolwiek, gdy znajdziesz się w odległości kilku groszy od jej osiągnięcia. Prawie wszystkie z nich to oszustwa, co nie dziwi. Sama gra jest fajna, gdyby nie było tak wielu reklam.”
🔥 Zalecana:  Kupujący dom po raz pierwszy: Starter Home czy Forever Home?

Byłem zdeterminowany, aby znaleźć niektóre z nieuchwytnych 4 lub 5-gwiazdkowych recenzji, ponieważ prawie każda recenzja, którą przeczytałem, twierdziła, że ​​​​aplikacja była oszustwem.

Tak jak podejrzewałem, każdy, kto ocenił aplikację na 4 gwiazdki lub więcej, albo napisał recenzję przedwcześnie, albo był bardziej skoncentrowany na aspekcie „rozwiązywania zagadek przez zabawę” niż na jakimkolwiek potencjale zarabiania prawdziwych pieniędzy.

Ta recenzja Word Cash od YouTuber Vinsane pokazuje również, jak działa aplikacja i jak nie można wypłacić gotówki.

W swojej recenzji Vinsane mówi, że wiele aplikacji, takich jak Word Cash, używa podobnego algorytmu, aby uniemożliwić graczom osiągnięcie minimalnej kwoty wypłaty.

Myślę, że te negatywne recenzje podkreślają, że Word Cash jest dość oszustwem i nie jest dobrym sposobem na zarobienie dodatkowych pieniędzy.

Dodatkowa lektura – Jak zarabiać w Internecie jako początkujący.

Za I przeciw

Zalety:

 • Aplikacja jest bezpłatna
 • Niektórzy użytkownicy lubią grać w łamigłówki słowne

Cons:

 • Word Cash ma wiele spamerskich reklam
 • Za pomocą aplikacji nie można wypłacić pieniędzy
 • Wielu użytkowników zgłasza, że ​​aplikacja jest oszustwem

Najlepsze alternatywy Word Cash

Ponieważ nie można wypłacić gotówki za pomocą Word Cash, nie sądzę, aby ta aplikacja była bardzo dobrym dodatkiem.

Istnieje jednak wiele alternatyw Word Cash, których możesz użyć do zdobycia nagród w wolnym czasie:

Markowe ankiety i Swagbucks to świetne punkty wyjścia, jeśli chcesz podzielić się swoją opinią za gotówkę. Ale jeśli lubisz gry mobilne, sugerowałbym najpierw Rewarded Play lub Mistplay.

Często Zadawane Pytania

Czy Word Cash to oszustwo?

Tak, uważam, że Word Cash to oszustwo, ponieważ daje ludziom fałszywą nadzieję na zdobycie prawdziwych nagród pieniężnych. W rzeczywistości aplikacja uniemożliwia użytkownikom osiągnięcie minimalnej kwoty wypłaty, co skutkuje godzinami zmarnowanego czasu i frustracji.

Czy Word Cash jest tego wart?

Jeśli po prostu szukasz gry słownej, która pomoże zabić czas i być może nieco wyostrzy twoje umiejętności rozpoznawania słów, Word Cash może być tego wart. Jednak może być lepiej z mniej spamerską aplikacją z mniejszą liczbą reklam.

Jeśli szukasz aplikacji, która pomoże Ci zarabiać pieniądze, jestem głęboko przekonany, że Word Cash nie jest wart używania.

Dodatkowe czytanie – Jak zarabiać na laptopie.

Końcowe przemyślenia

Mam nadzieję, że moja recenzja Word Cash pomoże ci zrozumieć, jak działa ta aplikacja, podkreślając jednocześnie fakt, że zarabianie pieniędzy jest niemożliwe.

Istnieje wiele negatywnych recenzji programu Word Cash. I nie można znaleźć dowodu płatności online.

Jeśli chcesz darmową łamigłówkę słowną, możesz spróbować. Ale są o wiele lepsze strony i aplikacje na piwo, które faktycznie płacą.

Dziękuje za przeczytanie!

Szukasz innych sposobów zarabiania pieniędzy? Wymeldować się:

Słowo Cash Logo

Nazwa: słowo gotówka

Opis: Word Cash to słowna gra logiczna na Androida, która twierdzi, że płaci użytkownikom prawdziwe pieniądze za grę. Jednak aplikacja jest oszustwem, ponieważ nie można jej wypłacić.

System operacyjny: Android

Kategoria aplikacji: Płatne aplikacje do gier

Autor: Toma Blake’a

 • Potencjał zarobkowy

 • Metody zarabiania

 • Wypłacenie

 • Łatwość użycia

span, .wp-review-19928.wp-review-percentage-type .review-list li > span { display: inline-block; pozycja: absolutna; indeks z: 1; góra: 23px; po lewej: 45 pikseli; rozmiar czcionki: 14px; wysokość linii: 1; kolor: #ffffff; -webkit-touch-callout: brak; -webkit-user-select: brak; -khtml-user-select: brak; -moz-user-select: brak; -ms-user-select: brak; wybór użytkownika: brak; } .wp-review-19928.wp-review-point-type .wpr-user-features-rating .review-list li > span, .wp-review-19928.wp-review-percentage-type .wpr-user- cechy-ocena .review-list li > span { kolor: dziedziczenie; } .wp-review-19928.wp-review-point-type .wpr-user-features-rating .review-list li .wp-review-input-set + span, .wp-review-19928.wp-review- procent-typ .wpr-funkcje-użytkownika-ocena .review-list li .wp-review-zestaw-wejściowy + rozpiętość, .wp-review-19928.wp-review-point-type .wpr-user-features-rating . lista recenzji li .wp-review-user-rating:hover + span, .wp-review-19928.wp-review-percentage-type .wpr-user-features-rating .review-list li .wp-review-user -rating:hover + span { kolor: #fff; } .wp-review-19928.review-wrapper.wp-review-star-type .review-list li:nth-child(2n+1) { clear: left; obramowanie po prawej: 1 piksel pełny #dfdaea; } .wp-review-19928 .review-links { dopełnienie: 30px 30px 20px 30px; } .wp-review-19928.review-wrapper.wp-review-point-type .review-result, .wp-review-19928.review-wrapper.wp-review-percentage-type .review-result, .wp- recenzja-19928.review-wrapper .review-point .review-result-wrapper, .wp-review-19928.view-wrapper .view-percentage .review-result-wrapper { wysokość: 28 pikseli; } .wp-review-comment-19928 .wp-review-comment-rating .review-point .review-result-wrapper .review-result, .wp-review-comment-19928 .wp-review-comment-rating .review -procent .review-result-wrapper .review-result { wysokość: 22px; } .wp-review-19928.review-wrapper .review-result-wrapper i { rozmiar czcionki: 18px; } .wp-review-19928.review-wrapper .review-plusy-cons { jasne: oba; wypełnienie: 0; obramowanie na dole: 1 px stałe #dfdaea; } .wp-review-19928.review-wrapper .review-pros-cons .review-pluss { dopełnienie: 30px; rozmiar pudełka: ramka-pudełko; } .wp-review-19928.review-wrapper .review-pros-cons .review-cons { dopełnienie: 30px; rozmiar pudełka: ramka-pudełko; } .wp-review-19928.review-wrapper .review-plusy-cons .review-plusy .mb-5, .wp-review-19928.review-wrapper .review-plusy-przeciw .review-cons .mb-5 { grubość czcionki: pogrubiona; obramowanie na dole: 1 px stałe #dfdaea; margines dolny: 10px; wypełnienie dna: 8px; } .wp-review-19928.review-wrapper .mb-5 {transformacja tekstu: wielkie litery; } .wp-review-19928.review-wrapper .wpr-user-features-rating { margin-top: -1px; oba czyste; pływak: lewy; szerokość: 100%; } .wp-review-19928 .user-review-area {wypełnienie: 18px 30px; górna granica: 1 px pełny; górny margines: -1px; pływak: lewy; szerokość: 100%; } .wp-review-19928.review-wrapper .review-title { odstępy między literami: 1px; grubość czcionki: 700; wypełnienie: 15px 30px; transformacja tekstu: brak; tło: #558eaa; kolor: #fff; } .wp-review-19928.review-wrapper .review-total-wrapper {szerokość: 40%; margines: 0; wypełnienie: 42px 0; kolor: #fff; wyrównanie tekstu: środek; } .wp-review-19928.review-wrapper .review-list { wyczyść: brak; szerokość: 60%; } .wp-review-19928.review-wrapper .review-list .review-star, .wp-review-19928.review-wrapper .review-list .wp-review-user-feature-rating-star { float: left ; Blok wyświetlacza; margines: 10px 0 0 0; } .wp-review-19928.review-wrapper .review-list .wp-review-user-feature-rating-star + span { clear: left; Blok wyświetlacza; } .wp-review-19928.review-wrapper .review-list .wp-review-user-rating.wp-review-user-feature-rating-star, .wp-review-19928.review-wrapper .review-list .wp-review-user-rating.wp-review-user-feature-rating-star .review-star { margines: 0; } .wp-review-19928.review-wrapper .review-list .wp-review-user-rating.wp-review-user-feature-rating-star .review-result-wrapper { margines-lewy: -5px; margines-dolny: 6px; } .wp-review-19928.review-wrapper .review-list .wp-review-user-feature-rating-star .review-result { odstępy między literami: -2.2px; } .wp-review-19928.review-wrapper.wp-review-circle-type .review-total-wrapper { dopełnienie: 20px 0; } .wp-review-19928.review-wrapper.wp-review-circle-type .review-total-wrapper .review-circle.review-total { margines: 0 auto; wyściółka górna: 10px; oba czyste; } .wp-review-19928 .review-total-wrapper .review-point.review-total, .wp-review-19928 .review-total-wrapper .review-percentage.review-total { szerokość: 70%; wyświetlanie: blok liniowy; margines: 20px auto 0 auto; } .wp-review-19928.review-wrapper.wp-review-circle-type .review-total-wrapper > .review-total-box { display: block; } .wp-review-19928.review-wrapper.wp-review-circle-type .review-total-wrapper > .review-total-box > div { display: none; } .wp-review-19928.review-wrapper .review-total-wrapper .review-total-box { float: left; wyrównanie tekstu: środek; wypełnienie: 0; kolor: #4e565b; wysokość linii: 1,5; } .wp-review-19928.review-wrapper .review-total-wrapper .review-total-box h5 {margines górny: 6px; kolor: dziedziczyć; } .wp-review-19928.review-wrapper.wp-review-point-type .review-total-wrapper .review-total-box, .wp-review-19928.review-wrapper.wp-review-percentage-type .review-total-wrapper .review-total-box, .wp-review-19928.review-wrapper .wpr-user-features-rating .review-list, .wp-review-19928.review-wrapper.wp-review -thumbs-type .review-list { szerokość: 100%; } .wp-review-19928.review-wrapper .wpr-user-features-rating .review-list li { border-right: 0; } .wp-review-19928.review-wrapper .review-star.review-total { color: #fff; górny margines: 10px; } .wp-review-19928.review-wrapper .user-review-title { kolor: dziedziczenie; dopełnienie: 18px 30px 16px; margines: 0; obramowanie na dole: 1 px stałe; górna granica: 1 px pełny; } .wp-review-19928.review-wrapper .user-total-wrapper .user-review-title { display: inline-block; kolor: dziedziczyć; transformacja tekstu: wielkie litery; odstępy między literami: 1px; wypełnienie: 0; granica: 0; górny margines: 3px; } .wp-review-19928.review-wrapper.wp-review-circle-type .user-total-wrapper h5.user-review-title { margines-górny: 12px; } .wp-review-19928.review-wrapper.wp-review-circle-type .user-total-wrapper span.user-review-title { margines-górny: 4px; } .wp-review-19928.review-wrapper .reviewed-item { dopełnienie: 30px; } .wp-review-19928.review-wrapper.wp-review-circle-type .review-total-wrapper > .review-total-box { display: block; } .wp-review-19928.review-wrapper .user-review-area .view-percentage, .wp-review-19928.view-wrapper .user-review-area .review-point { szerokość: 20%; pływak: prawy; górny margines: -2px; } .wp-review-19928.review-wrapper .review-embed-code { dopełnienie: 10px 30px 15px; } .wp-review-19928.review-wrapper, .wp-review-19928 .review-title, .wp-review-19928 .review-list li, .wp-review-19928 .review-list li:ostatnie-dziecko , .wp-review-19928 .user-review-area, .wp-review-19928 .reviewed-item, .wp-review-19928 .review-links, .wp-review-19928 .wpr-user-features-ocena , .wp-review-19928.review-wrapper .user-review-title, .wp-review-19928.review-wrapper .review-total-wrapper, .wp-review-19928.view-wrapper .review-desc { kolor obramowania: #dfdaea; } .wp-review-19928 .wpr-rating-accept-btn { tło: #3a5d7c; margines: 10px 30px; szerokość: -moz-calc(100% – 60px); szerokość: -webkit-calc(100% – 60px); szerokość: -o-calc(100% – 60px); szerokość: calc(100% – 60px); promień obramowania: 3px; } .wp-review-19928.review-wrapper .user-review-area .review-circle, .wp-review-19928.view-wrapper .review-list .review-circle, .wp-review-19928.review- wrapper .review-circle .review-result-wrapper { wysokość: 32px; } .wp-review-19928.review-wrapper .review-list .wp-review-user-rating .review-krąg { wysokość: 50px; } @ekran multimediów i (maks. szerokość: 570 pikseli) { .wp-review-19928.review-wrapper .review-list {szerokość: 100%; } .wp-review-19928.review-wrapper .review-total-wrapper { szerokość: 100%; obramowanie na dole: 1 px stałe #dfdaea; granica-lewo: 0; dopełnienie: 15 pikseli 0; } .wp-review-19928.review-wrapper.wp-review-star-type .review-list li:nth-child(2n+1) { clear: none; obramowanie w prawo: 0; } } @ekran multimediów i (maks. szerokość: 480 pikseli) { .wp-review-19928.review-wrapper .review-title, .wp-review-19928.view-wrapper .reviewed-item, .wp-review-19928 .review-wrapper .review-desc, .wp-review-19928.review-wrapper .user-review-area, .wp-review-19928.review-wrapper .review-embed-code, .wp-review-19928. recenzja-wrapper .review-plusy-cons .review-plusy, .wp-review-19928.review-wrapper .review-plusy-cons .review-cons { dopełnienie: 15px; } .wp-review-19928.review-wrapper .review-pros-cons > div > div { dopełnienie: 15px; wyściółka: 0; } .wp-review-19928.review-wrapper .review-list li, .wp-review-19928.review-wrapper .user-review-title { dopełnienie: 12px 15px; obramowanie w prawo: 0; } .wp-review-19928.review-wrapper .ui-tabs-nav {wypełnienie: 0 15px; } .wp-review-19928.review-wrapper .review-links { dopełnienie: 15px 15px 5px; } .wp-review-19928.review-wrapper .user-total-wrapper { maksymalna szerokość: 60%; rozmiar czcionki: 14px; } .wp-review-19928.wp-review-point-type .review-list li > span, .wp-review-19928.wp-review-percentage-type .review-list li > span { top: 12px; po lewej: 30px; } } ]]>