Czy Walmart bierze Apple Pay, Google Pay, Samsung Pay, PayPal, Venmo i czeki?

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Czy Walmart bierze Apple Pay, Google Pay, Samsung Pay, PayPal, Venmo i czeki?

Walmart jest powszechnie znaną marką i ulubionym sprzedawcą dla wielu z nas. Misją firmy jest dostarczanie bezpiecznej, niedrogiej żywności i sprzętu AGD przy jednoczesnym wykorzystaniu nowych form płatności. Portfele mobilne, takie jak Google Pay, Apple Pay, Samsung Pay i inne usługi płatności online, takie jak PayPal, zyskały ostatnio na popularności dzięki prostym funkcjom, które ułatwiają korzystanie z nich w dowolnym czasie i z dowolnego miejsca.

Wraz z rosnącą popularnością tych sposobów płatności, można zadać sobie pytanie, który jest akceptowalny przez Walmart. W tym artykule odpowiemy na pytanie: „Czy Walmart akceptuje Apple Pay, Google Pay, Samsung Pay, PayPal, Venmo i czeki?”

Czy Walmart bierze Apple Pay?

Niestety nie. Walmart nie akceptuje Apple Pay. Zamiast tego możesz użyć swojego iPhone’a, aby zapłacić za swoje towary za pośrednictwem Walmart Pay, gdy dojdziesz do kas lub przejść do kas samoobsługowych. Najpierw pobierz plik Aplikacja Walmart Pay na swoim iPhonie, utwórz bezpłatne konto, a następnie połącz swoją kartę debetową/kredytową z aplikacją

Czy Walmart przejmuje Samsung Pay?

Samsung Pay nie jest akceptowany w Walmart. Możesz jednak skorzystać ze sklepu aplikacja do płatności mobilnych. Upewnij się więc, że masz aplikację na swoim telefonie, a kiedy nadejdzie czas na dokonanie płatności, zaloguj się, wprowadź informacje o płatności i gotowe. Inne akceptowane metody płatności to karty debetowe i kredytowe.

Czy Walmart przejmuje Google Pay?

NIE. Google Pay nie jest akceptowane w żadnym sklepie Walmart. Odmawiają tego, ponieważ spowodowałoby to utratę cennych danych zebranych podczas korzystania z portfeli mobilnych. Był czas, kiedy Walmart nadal akceptował Google Pay. Ale już nie, teraz to zablokowali.

🔥 Zalecana:  Czy możesz otrzymać zwrot pieniędzy za OnlyFans? Subskrypcja i treść (odpowiedziano)

Według Dyrektor Walmartuspółka nie planuje zmiany tej decyzji w przyszłości.

Przeczytaj także: Czy Target bierze Apple Pay, WIC, PayPal, bony żywnościowe i kupony?

Czy Walmart akceptuje PayPal?

Kart gotówkowych PayPal i przedpłaconych kart MasterCard PayPal można używać do robienia zakupów w sklepach Walmart, online oraz za pośrednictwem usługi odbioru i dostawy Walmart. Akceptują również wpłaty i wypłaty PayPal w sklepie.

Wypłata z konta PayPal w sklepie Walmart nie jest bezpłatna. Każda wypłata obejmuje opłatę serwisową w wysokości 3 USD.

Możesz wypłacić dowolną kwotę od 20 do 500 USD przy każdej transakcji. Jesteś ograniczony do dziennej wypłaty 500 $ i miesięcznej wypłaty 3500 $. Ograniczenia te są przeliczane na początku każdego miesiąca kalendarzowego.

Przeczytaj także: Co oznacza awaria karty SIM?

Czy Walmart przyjmuje czeki?

Tak, Walmart akceptuje czeki. Twój czek musi być zgodny z informacjami na Twoim dokumencie tożsamości ze zdjęciem i przejść proces weryfikacji przez stronę trzecią. Czeki można realizować wyłącznie w kasach fiskalnych, gdzie można otrzymać zwrot gotówki w wysokości do 20 USD.

Akceptują następujące rodzaje czeków:

 • Podatek rządowy
 • Wstępnie wydrukowane
 • Ugoda ubezpieczeniowa
 • Lista płac
 • Przekazy pieniężne MoneyGram
 • Kasy
 • Dwustronne czeki osobiste — ograniczone do 2,00 USD

Limity gotówkowe mogą się różnić w zależności od stanu. Każda transakcja wiąże się z opłatą gotówkową w wysokości 3,74 USD.

Czytaj także: Czy FBI obserwuje mój telefon?

Czy Walmart bierze American Express?

Tak, American Express jest jedną z kart kredytowych akceptowanych w Walmart. Co ciekawe, Walmart akceptuje również karty debetowe American Express, karty podarunkowe i punkty premiowe.

Opcje te zapewniają posiadaczom kart American Express wiele opcji w punktach kasowych Walmart.

Procedura korzystania z tych kart, zarówno kredytowej, jak i debetowej lub podarunkowej, jest stosunkowo łatwa. Jeśli jednak chcesz wymienić swoje punkty premiowe, musisz pamiętać o kilku dodatkowych szczegółach.

🔥 Zalecana:  Cash App Darmowy kod na pieniądze [MAX 2023 Bonus] NMXPRV7

Aby wymienić swoje punkty, musisz dokonać zakupu przez Walmart.com.

Musisz zarejestrować się w programie US American Express Membership Rewards. Dodatkowo musisz mieć jedną z tych kart, aby wymienić swoje punkty Rewards na Walmart.com:

 • Karta konsumenta American Express
 • Karta firmowa American Express
 • Wizytówka American Express OPEN od

Jeśli użyjesz którejkolwiek z tych kart przy kasie online, Twoja karta zostanie obciążona kwotą całego zakupu. Następnie otrzymasz kredyt na kwotę pokrytą z twoich punktów.

Może minąć kilka dni roboczych, zanim ten kredyt pojawi się na wyciągach bankowych.

Możliwość wymiany punktów lojalnościowych na Walmart.com zapewnia posiadaczom kart American Express większą elastyczność podczas zakupów.

Przeczytaj także: Czy widzisz, kto zrealizował kartę podarunkową Amazon?

Czy Walmart bierze Venmo?

Tak, Walmart akceptuje Venmo jako formę płatności. Musisz mieć Venmo aplikację w telefonie, aby dokonać płatności za jej pomocą.

Ponieważ każdy sklep Walmart musi wyrazić zgodę na inne, aby móc akceptować Venmo jako opcję płatności, musisz najpierw skontaktować się z lokalnym sklepem Walmart, aby dowiedzieć się, czy akceptują Venmo jako metodę płatności.

Spróbuj użyć Wyszukiwarki sklepów Walmart, aby określić lokalizację i godziny otwarcia pobliskiego sklepu. Będąc w sklepie, podejdź do kasy i poinformuj obsługę, że będziesz płacić za pomocą Venmo.

Venmo może być używane do zakupów online wyłącznie za pośrednictwem mobilnej przeglądarki internetowej. Aby to zrobić, wybierz PayPal jako metodę płatności przy kasie, a następnie Venmo jako metodę płatności raz na stronie PayPal.

Lista akceptowanych metod płatności Walmart

 • Karty kredytowe; Odkryj, Master Card, Visa
 • Karta kredytowa Walmart, karta Walmart MasterCard
 • Karty upominkowe Walmart i e-karty upominkowe
 • Pogoń Zapłać
 • PayPal
 • Venmo
 • Ekspresowa realizacja transakcji Amex

Przeczytaj także: Czy możesz odblokować posty Patreona bez płacenia?

🔥 Zalecana:  10 miejsc pracy konsultanta ds. snu dziecka, aby zarobić więcej pieniędzy

Wniosek

Walmart to ogromny detalista, który oferuje różnorodną gamę produktów dla różnych grup klientów. Akceptowanie różnych metod płatności sprawia, że ​​zakupy są bardzo proste.

PayPal, czeki, karta Walmart, aplikacja Walmart Pay i American Express to tylko niektóre z wielu kart kredytowych, portfeli mobilnych i usług płatniczych akceptowanych w Walmart. Jeśli jednak nie masz jednej z tych kart, aplikacji mobilnych lub usług płatniczych, nie musisz się martwić, ponieważ Walmart również przyjmuje gotówkę.

Przeczytaj także: Dlaczego otrzymuję wiadomości tekstowe ze spamem?