Czy VSCO powiadamia o zrzutach ekranu? Prosta odpowiedź

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Czy VSCO powiadamia o zrzutach ekranu? Prosta odpowiedź

VSCO to aplikacja do edycji zdjęć, która jest dostępna zarówno na iOS, jak i na Androida, ma wbudowaną funkcję sieci społecznościowej, taką jak PicsArt, i jest jedną z najlepszych aplikacji do edycji zdjęć na urządzenia mobilne. Ale czy VSCO powiadamia zdjęcia zrzutów ekranu w aplikacji?

VSCO nie pokazuje, kto robi twoje zrzuty ekranu, a kto swoje. Nie będziesz w stanie zobaczyć, czy ktoś zrobi zrzut ekranu Twojego profilu VSCO lub przesłanych przez Ciebie zdjęć, a inni nie będą mogli zobaczyć, czy wykonasz również zrzut ekranu ich zdjęć.

W tym przewodniku będziesz czy VSCO powiadamia o zrzutach ekranu, gdy je robiszlub ktoś może zobaczyć Twoje. Dowiesz się, czy nagrywanie ekranu powiadomić osobę na VSCO że nagrywasz ich zdjęcia.

Czy VSCO powiadamia o zrzutach ekranu?

NIE, VSCO nie powiadamia o zrzutach ekranu. Aplikacja do edycji społecznościowej nie powie Ci, czy ktoś zrobi zrzut ekranu Twoich zdjęć, ani nie powie innym, jeśli wykonasz również zrzut ekranu ich zdjęcia.

Sekcja powiadomień VSCO nie informuje Cię poprzez powiadomienie, że użytkownik wykonał zrzut ekranu Twoich zdjęć lub profilu.

W przeciwieństwie do innych aplikacji społecznościowych do udostępniania zdjęć, VSCO nie wyświetla powiadomienia, gdy ktoś zrobi zrzut ekranu Twojego profilu lub zdjęć. A ponieważ nie ma oficjalnego sposobu na otrzymanie powiadomienia, będzie to bardzo trudne.

Jeśli chcesz wiedzieć, kiedy ktoś robi zrzut ekranu Twoich zdjęć, musisz założyć, że każde zdjęcie lub post, który przesłałeś na swoją stronę, jest przez kogoś robiony.

Jeśli chcesz robić zrzuty ekranu zdjęć w aplikacji VSCO, jest to całkiem proste. Możesz wykonać zrzut ekranu na swoim urządzeniu, naciskając przycisk zasilania i zmniejszania głośności z boku. Możesz także przejść do szybkich ustawień i dotknąć Zrzut ekranu.

🔥 Zalecana:  Top 10 przegranych na parkiecie NFT: Czy hossa topi się do nowych rekordów?

Czy widzisz, kto robi zrzuty ekranu Twojego zdjęcia na VSCO?

Nie możesz zobaczyć, kto zrobił zrzut ekranu Twoich zdjęć VSCO w Twoim profilu. Wiemy, że to uciążliwe, ale aplikacja nie przypomina innych aplikacji do udostępniania zdjęć, które ostrzegają, gdy ktoś zrobi zrzut ekranu Twojego zdjęcia.

Jeśli można zrobić zrzut ekranu, nie sądzę, aby ludzie chcieli robić zrzut ekranu, aby nie przyciągać twojej uwagi.

Jeśli nie chcesz, aby osoby korzystające z aplikacji wykonywały zrzuty ekranu Twoich zdjęć VSCO i publikowały je, możesz ograniczyć im dostęp do Twojego profilu, blokując je. Przejdź do profilu użytkownika, a następnie kliknij przycisk elipsy menu i wybierz Blok z podmenu.

Czy ktoś może zobaczyć, czy zrobiłeś zrzut ekranu jego zdjęcia na VSCO?

Nie, ludzie nie mogą się dowiedzieć, jeśli wykonasz zrzut ekranu ich VSCO. Jest to sprawa prywatna i nie spowoduje powiadomienia o zdjęciach zrzutów ekranu, a następnie ujawni nazwy użytkowników, którzy mają zrzuty ekranu jednego z twoich zdjęć.

Jeśli chcesz zapisać czyjeś zdjęcia na swoim urządzeniu, możesz zrobić zrzut ekranu zdjęcia, a osoba ta nigdy się o tym nie dowie.

Tylko niektóre aplikacje społecznościowe, takie jak Instagram i Snapchat, powiadamiają o zrzutach ekranu podczas robienia zdjęć. Snapchat powiadamia o zrzutach ekranu dla profilu, czatu, snapa i historii.

VSCO nie powiadamia o zrzutach ekranu i jest wszędzie, a nawet blisko, aby dać ci sygnał w DM lub powiadomienie. To martwy punkt.

Czy VSCO powiadamia o nagrywaniu ekranu?

VSCO nie powiadamia Cię, gdy nagrywasz ekran lub gdy ktoś nagrywa Twoje zdjęcia lub profil. To tak samo jak zrzuty ekranu.

Jeśli powie ci, że jest powiadomiony o zrzucie ekranu, powiadomi również o nagraniu ekranu. Ale ponieważ VSCO nie mówi komuś, kiedy zdjęcie jest zrzutem ekranu, nie powiadomi osoby, jeśli jest to zapis ekranu.

🔥 Zalecana:  DressX współpracuje z Dundas, aby wprowadzić luksusową odzież marki do Roblox

Możesz nagrać czyjąś całą galerię zdjęć, a nawet rozmowę między tobą a kimkolwiek.

Jeśli nie chcesz, aby Twoje zdjęcia były rejestrowane przez byle kogo, możesz ustawić swoje konto VSCO jako prywatne lub zablokować tę osobę.

Przejdź do profilu użytkownika, a następnie kliknij menu wielokropka i wybierz Blokuj z podmenu.

Czy możesz użyć aplikacji innej firmy, aby zobaczyć, czy ktoś robi zrzuty ekranu na VSCO?

Nie możesz używać aplikacji innych firm, aby wiedzieć, czy ktoś robi zrzuty ekranu lub nagrywa Twoje zdjęcia na VSCO. Nie jest to możliwe i nie ma dostępnej aplikacji dla tego rodzaju funkcji.

VSCO to doskonała aplikacja do edycji zdjęć dla osób kochających fotografię i sztukę. Zrzut ekranu na VSCO nie jest powiadamiany i wydaje się, że jest w porządku.

Wyobraź sobie, że ktoś otrzymuje powiadomienie, że zrobiłeś zrzut ekranu jednego z jego zdjęć. Według VSCO nie powiadamiają użytkowników o zrzutach ekranu.

Czy ten artykuł był pomocny?

Tak nie