Czy ulubione TikTok są prywatne? Historia zakładek

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Czy ulubione TikTok są prywatne? Historia zakładek

TikTok to najpopularniejsza aplikacja do udostępniania krótkich filmów i możesz potwierdzić, że przynajmniej w każdym gospodarstwie domowym ktoś korzysta z platformy, czy to dla zabawy, czy dla biznesu.

TikTok umożliwia tworzenie zakładek do filmów i dodawanie ich jako Ulubione, aby obejrzeć je później.

Ta funkcja jest jedną z ważnych, która pozwala użytkownikom oglądać ulubione filmy, które lubią i chcą odtworzyć później lub obejrzeć ponownie.

Jeśli zastanawiasz się, czy ludzie mogą zobaczyć Twoje ulubione na TikTok? Nie, ludzie nie mogą zobaczyć Twoich ulubionych TikTok, które są dostępne tylko dla Ciebie.

Możesz uporządkować swoje filmy TikTok Ulubione, choć może to być trudne, jeśli masz wiele ulubionych filmów, to jest warte pracy.

Czy ulubione TikTok są prywatne?

Tak, ulubione TikTok są prywatne i są dostępne tylko do wglądu, i nikt nie będzie mógł zobaczyć karty ulubionych na Twoim koncie TikTok.

Ustawienia prywatności karty Ulubione nie mogą zostać zmienione, nie można ich zmienić na publiczne lub prywatne, pozostają prywatne na zawsze.

Po dodaniu filmu TikTok, który Ci się podoba, do sekcji Ulubione (zakładki), będziesz jedyną osobą, która ma dostęp do ulubionych filmów.

Możesz dodawać filmy, dźwięki, efekty, komentarze, hashtagi, miejsca, pytania i produkty do swojej ulubionej sekcji zakładek.

Stamtąd możesz użyć tych dźwięków, efektów i komentarzy, aby stworzyć swój film TikTok.

Twoje kolekcje TikTok w sekcji ulubionych są również prywatne od innych na TikTok.

Czy ktoś może zobaczyć, czy dodałeś jego TikTok do ulubionych?

Nie, TikTok nie pozwala nikomu zobaczyć, czy lubisz jego filmy w aplikacji. A jeśli ktoś doda Twój film TikTok do swoich Ulubionych, nie otrzymasz powiadomienia.

🔥 Zalecana:  Nadya Tolokonnikova z IMVU i Pussy Riot łączą siły, by stworzyć bezpieczną przestrzeń Metaverse dla niedostatecznie reprezentowanych twórców

Dzieje się tak, ponieważ aplikacja chce zachować spokój dla osób, które uwielbiają dodawać filmy, które im się podobają, do sekcji Ulubione.

Wiele aplikacji społecznościowych przestrzega zasad i nie pozwala użytkownikom wiedzieć, czy ich zawartość jest zapisywana, robi zrzut ekranu lub jest dodawana do ich ulubionej kolekcji.

Żadne powiadomienie nie zostanie do Ciebie wysłane ani dana osoba go nie otrzyma.

Bez powiadomienia każdy będzie mógł zapisywać filmy, które mu się podobają, bez Twojej wiedzy.

Jednym z głównych powodów, dla których TikTok nie pozwala użytkownikom wiedzieć, czy ich treść została dodana do czyjejś listy Ulubionych, są względy związane z prywatnością.

TikTok nie pozwoliłby ludziom wiedzieć, kiedy ktoś dodał Twój TikTok do ulubionych.

Jeśli zdarzy się, że ludzie się dowiedzą, poczują się nieswojo i nikt nie będzie chciał ponownie dodawać TikToka innych osób do swoich ulubionych.

Jak zapisać wideo w ulubionych TikTok

Jeśli zobaczysz interesujący film i zechcesz obejrzeć go ponownie, możesz dodać go do listy Ulubione, aby ponownie go obejrzeć.

Możesz dodawać filmy, dźwięki, efekty, komentarze i pytania do swojej ulubionej sekcji zakładek i używać dźwięku, efektów i komentarzy do tworzenia filmów TikTok.

Aby dodać dowolny film TikTok do swojej kolekcji Ulubione, przejdź do sekcji Strona główna, na karcie Obserwowane lub Dla Ciebie stuknij ikonę udostępniania podczas oglądania filmu, a następnie stuknij opcję Dodaj do ulubionych. Możesz także dotknąć i przytrzymać wideo, a następnie kliknąć Dodaj do ulubionych.

Jak znaleźć swoje ulubione filmy w aplikacji TikTok

Aby wyświetlić filmy dodane do Ulubionych, dotknij Profil w prawym dolnym rogu ekranu. W twoim profilu są cztery zakładki, dotknij trzeciej zakładki, ikony zakładki.

Jak zorganizować kolekcję ulubionych TikTok

Aby dodać zapisany film TikTok do sekcji Ulubione, przejdź do kolekcji, ustaw nazwę i wybierz filmy, które chcesz dodać.

🔥 Zalecana:  Jak włączyć weryfikację dwuetapową LinkedIn

Aby to zrobić, upewnij się, że dodałeś już film TikTok do sekcji Ulubione. Możesz organizować filmy, które lubisz, wskazówki i wszystko, co chcesz robić dla zabawy.

Więc jeśli planujesz dodać wiele filmów do swojej ulubionej karty, możesz to zrobić teraz i nikt nie będzie wiedział, co zapisałeś, ponieważ jest to prywatne.

Czy ten artykuł był pomocny?

Tak nie