Czy TikTok powiadamia użytkowników, gdy podobają Ci się ich filmy i nie lubisz ich?

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Czy TikTok powiadamia użytkowników, gdy podobają Ci się ich filmy i nie lubisz ich?

Kiedy przypadkowo polubisz czyjś film w aplikacji i szybko go odrzucisz, czy TikTok powiadamia tę osobę? Nie, TikTok powiadomi tę osobę.

Czy znasz kogoś na TikTok offline i oglądasz jego filmy lub prześladujesz swojego byłego i nie chcesz, aby wiedział, że oglądasz jego filmy.

Ale przypadkowo polubiłeś ich post, a potem szybko odrzuciłeś ich TikTok. Będzie TikTok powiadamia, gdy podoba Ci się lub nie podoba Ci się ich film?

Przetestowałem to, aby zobaczyć, czy ktoś będzie wiedział, kiedy nie lubię ich TikTok po tym, jak już to polubiłem, zrobiłem to przez kilka sekund i wyniki wyszły.

W tym artykule dowiesz się czy powiadomienie zniknie, jeśli lubisz i nie lubisz wideo na TikTok. I wszystko, co musisz wiedzieć o lubianiu i nielubieniu filmów TikTok.

Czy TikTok wyśle ​​powiadomienie, jeśli film Ci się spodoba, a nie?

Tak, TikTok wyśle ​​powiadomienie natychmiast, jeśli spodobał Ci się film w aplikacji, powiadomienia są wysyłane do skrzynki odbiorczej danej osoby.

A gdy po kilku sekundach nie polubisz filmu, powiadomienie nie zostanie usunięte, nadal tam będzie.

Osoba będzie o tym wiedzieć spodobał ci się ich film jeśli pochodzi z twojego podwórka lub twojego byłego i ma niewielką liczbę obserwujących lub polubień na filmie lub nie ma ich wcale.

A co najważniejsze, TikTok nie wysyła powiadomień na ekran główny, jak robią to inne sieci społecznościowe: na przykład powiadomienie z Twittera jest wysyłane bezpośrednio na ekran główny. Na TikTok osoba będzie musiała sprawdzić swoją skrzynkę odbiorczą.

Ale kiedy osoba jest popularna, a ty nie, cóż, jestem prawie pewien, że nie zobaczą, że podobał ci się ich film.

Ponieważ TikTok zawsze będzie kategoryzować, że „to i tamto inni polubili twój film”, tak jak Instagram. Nie możesz oczekiwać, że TikTok będzie wysyłał powiadomienia o każdym polubieniu.

Jeśli nie podoba ci się film Tiktok, czy powiadomienie zniknie?

Nie, powiadomienie nie zniknie, jeśli nie podoba Ci się film, który wcześniej lubiłeś na TikTok. Powiadomienie będzie dostępne w skrzynce odbiorczej tej osoby.

🔥 Zalecana:  Binance.US zgadza się na nabycie aktywów Voyager

W sekcji powiadomień nadal będzie pokazywać, że Ci się podobało, mimo że Ci się nie podobało.

Aby polubione powiadomienie zniknęło lub zostało usunięte ze skrzynki odbiorczej danej osoby, będziesz musiał ją zablokować natychmiast po tym, jak nie spodoba ci się wideo TikTok. Powinieneś natychmiast go polubić i nacisnąć przycisk blokowania.

Gdy je zablokujesz, powiadomienie zniknie całkowicie. Jeśli szybko zablokujesz użytkownika, istnieje niewielka szansa, że ​​kiedykolwiek dowie się, że podoba Ci się jego post.

Powinieneś to wiedzieć po ich odblokowaniu powiadomienie pojawi się ponownie i tam będą wiedzieć, że podobał Ci się ich film.

Zamiast tego zmień swoje imię i nazwisko, nazwę użytkownika i zdjęcie profilowe przed ich odblokowaniem, aby nie wiedzieli, że to ty.

Co się stanie, jeśli przypadkowo polubisz TikTok?

TikTok wyśle ​​tej osobie powiadomienie, że polubiłeś jeden z jej filmów.

Jeśli szybko odrzucisz film TikTok, powiadomienie nie zostanie usunięte, jeśli zostało już wysłane.

Dzieje się tak nawet wtedy, gdy robisz to w ciągu kilku sekund, a jedynym wyjściem jest zablokowanie osoby i zmiana profilu na inny.

Jak zapobiec przypadkowemu polubieniu TikToka?

Nie dotykaj przycisku serca na ekranie i odsuń kciuk od ekranu, gdy rozpocznie się odtwarzanie wideo.

Jeśli nie możesz tego zrobić, spróbuj użyć innego konta, aby udawać, że lubisz wszystkie filmy, które chcesz polubić.

1. Nie patrz na przycisk Lubię to

To działa, wypróbowałem to kilka razy i po prostu przewiń do następnego, gdy skończysz oglądać wideo.

Nie zawracasz sobie głowy sprawdzaniem, ile polubień ma film lub ile ma komentarzy, po prostu chcesz obejrzeć i przejść do następnego.

Ale czasem na to patrzysz. Ale dobrą rzeczą jest to, że zawsze usuwałeś kciuk z ekranu, jeśli na niego patrzysz, to dobry sposób, aby zapobiec przypadkowemu polubieniu filmu TikTok.

🔥 Zalecana:  Były dyrektor generalny Google, Eric Schmidt, nie jest przekonany do Metaverse

2. Nie dotykaj ekranu po przewinięciu w górę

Jeśli przewiniesz w górę i obejrzysz film TikTok, twoje kciuki nie powinny znajdować się na ekranie, zamiast tego możesz położyć je z boku.

Pozwala to również oglądać wideo bez trzymania rąk na ekranie, co zapobiega ponownemu polubieniu filmu. Działa dobrze, jeśli nie możesz uniknąć oglądania polubień na filmach TikTok.

3. Przebierz się, jeśli nie możesz temu zapobiec

Użyj innego konta, aby ukryć swoją prawdziwą tożsamość, jeśli nie możesz ukryć się przed pierwotnym kontem.

A jeśli jesteś królem lubienia filmów na TikTok, możesz polubić do cholery, nawet jeśli jest to twój sąsiad na twoim podwórku i wszyscy twoi byli. Polubienie ich filmów nie przyniesie nawet śladu.

4. Korzystanie z TikTok na szerokim wyświetlaczu

Jeśli tak kiepsko trzymasz kciuki i nie możesz po prostu przestać lubić żadnego filmu, który widzisz, możesz opcja wyświetlania na szerokim ekranie. Korzystając z laptopa na komputerze, możesz uniknąć przypadkowego polubienia filmu.

Wniosek

TikTok nie może usunąć powiadomienia ze skrzynki odbiorczej, jeśli zostało ono już wysłane do danej osoby w ciągu tych kilku sekund.

Musisz być ekstremalnie szybko polubić post, jeśli nie chcesz, aby dana osoba wiedziała, że ​​lubisz wideo.

Ale aby być jeszcze jedną bezpieczną stroną, powinieneś zablokować je na swoim koncie, tak jak lubisz wideo.

Następnie zmienić swoje imię i nazwisko, nazwę użytkownika i zdjęcie profiloweponieważ po odblokowaniu osoby powiadomienie pojawi się ponownie.

Często Zadawane Pytania

Jeśli polubię post, będą wiedzieć?

Nie, nie będą wiedzieć, że nie lubisz posta, ponieważ powiadomienie nadal będzie informować, że podoba Ci się jeden z jego filmów. TikTok nie wysyła powiadomień o odmiennym poście.

Czy powiadomienie znika, jeśli ci się nie podoba?

Nie, tak nie jest. Aby powiadomienie zniknęło gdy ci się to nie spodoba, powinieneś natychmiast zablokować osobę. Spowoduje to usunięcie powiadomienia z ich skrzynki odbiorczej.

🔥 Zalecana:  Trafność tematyczna: 9 wskazówek dotyczących tworzenia treści, których Google nie może zignorować

W jaki sposób nie lubisz wszystkich filmów TikTok naraz?

Nie ma możliwości odróżnienia wszystkich filmów TikTok naraz. TikTok nie opracował czegoś takiego i prawdopodobnie nigdy nie będzie. Po prostu musisz to zrobić sam, jeden po drugim.

Jak zobaczyć filmy, których nie lubisz na TikTok?

Na TikTok nie możesz oglądać filmów, których nie lubisz to nie jest możliwe, nie ma sposobu, abyś to zobaczył. Na TikTok możesz zobaczyć tylko te filmy, które Ci się podobają.

Czy ludzie mogą zobaczyć, czy podoba Ci się post, a następnie nie?

Nie, ludzie nie mogą zobaczyć, czy lubisz, a następnie w przeciwieństwie do postu. Powiadomienie pokaże, że podoba Ci się post, ale nie pokaże, że go nie lubisz.

Czy TikTok informuje Cię, kto polubił Twój film?

Tak, TikTok poinformuje Cię, gdy ktoś polubi Twój film wysyłając Ci powiadomienie. Aby sprawdzić osoby, które polubiły Twój film w aplikacji. Przejdź do sekcji Skrzynka odbiorcza w prawym dolnym rogu ekranu.

Czy ten artykuł był pomocny?

Tak nie