Czy Survey Club jest legalny? (Moja uczciwa recenzja z 2023 r.!)

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Czy Survey Club jest legalny? (Moja uczciwa recenzja z 2023 r.!)

Jednym z najpopularniejszych zaleceń dotyczących zarabiania pieniędzy w Internecie jest korzystanie z płatnych witryn z ankietami. A jeśli szukasz łatwego sposobu na zarobienie dodatkowej gotówki lub kart podarunkowych bez doświadczenia, może to być świetny pomysł.

Istnieją jednak różne witryny z płatnymi ankietami. I chociaż wiele obiecuje nagrody, bardzo niewiele jest wartych twojego czasu.

Jedną z popularnych opcji, jeśli chodzi o przeprowadzanie ankiet online, jest Survey Club.

Ale czy Survey Club jest legalny? I czy naprawdę możesz zarabiać na tej platformie?

Przetestowałem platformę, aby się tego dowiedzieć, i omawiam wszystko, co musisz wiedzieć w naszej recenzji Survey Club.

Szukasz bardziej legalnych sposobów zarabiania pieniędzy w Internecie? Wymeldować się:

 • Markowe ankiety: Podziel się swoją opinią, aby otrzymać darmową gotówkę i karty podarunkowe PayPal!
 • MySoapBox: Kolejna popularna witryna z ankietami, która umożliwia wypłatę darmowych kart podarunkowych.

Co to jest Survey Club?

Klub ankietowy to amerykańska firma zajmująca się ankietami, która działa na rynku od 2005 roku. Jedna z pierwszych witryn oferujących członków online, ma dużą bazę użytkowników i długą historię badań ankietowych.

Witryna oferuje użytkownikom własne ankiety, a także agreguje potencjalne ankiety z innych witryn ankietowych.

Aby dołączyć do Survey Club, musisz mieć co najmniej 16 lat i mieszkać w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Kanadzie lub Australii. Jest to dość globalna platforma ankiet, ponieważ wiele firm jest dostępnych tylko w jednym kraju.

W zależności od danych demograficznych użytkownicy Survey Club mogą otrzymywać od kilku ankiet tygodniowo do kilku ankiet dziennie. Jednak Survey Club twierdzi, że ankieterzy w Stanach Zjednoczonych otrzymują więcej ankiet niż użytkownicy w innych krajach.

Możesz wypłacić swoje zarobki za darmowe karty upominkowe Amazon lub pieniądze PayPal. Ogólnie rzecz biorąc, jest to dość standardowa witryna z ankietami, która mówi, że możesz podzielić się swoją opinią, aby zarobić dodatkową gotówkę na boku.

Jak działa Survey Club?

Survey Club jest przyjazny dla użytkownika i łatwy do rozpoczęcia. Odkryłem, że rejestracja jest dość prosta, a cały proces składa się z trzech kroków:

 1. Zarejestruj się i uzupełnij swój profil
 2. Odpowiadaj na ankiety Survey Club
 3. Wypłacić

Zamierzam omówić, jak każdy z tych kroków działa nieco bardziej szczegółowo!

1. Zarejestruj się i uzupełnij swój profil

Zapisanie się do Klubu Ankietowego nie trwa długo. Kwestionariusz, który wypełniasz, dotyczy głównie Twojego wieku, rasy, miejsca zamieszkania i wykształcenia.

Odpowiadasz też na kilka pytań dotyczących preferencji konsumenckich, np. jakim samochodem jeździsz i jaki posiadasz telefon.

Podsumowując, rejestracja i ukończenie profilu zajmuje mniej niż pięć minut.

Musisz odpowiedzieć na ten kwestionariusz, ponieważ w ten sposób Survey Club dopasowuje Cię do bardziej odpowiednich ankiet. Jest to ten sam proces, którego używają strony takie jak Prolific i Grindabuck, aby oferować możliwości przeprowadzania ankiet.

Po wypełnieniu kwestionariusza możesz znaleźć dostępne możliwości ankiety na pulpicie nawigacyjnym Survey Club.

2. Odpowiedzi na ankiety

To, ile płaci Survey Club, zależy od ankiet, do których Cię dopasowuje. Większość ankiet płaci od 1 do 3 USD za około 10 do 15 minut Twojego czasu. Niektórzy użytkownicy zgłaszają również ankiety płacące mniej niż 1 USD.

Jak widać na moim pulpicie nawigacyjnym, wszystkie dostępne ankiety, które mogę wziąć, mówią „specjalne” za to, ile płacą. Jest to w rzeczywistości bardzo frustrujące, ponieważ nie mam możliwości dowiedzenia się, ile kosztuje ankieta, zanim nie poświęcę na nią czasu.

To ogromny minus Survey Club. I znowu, zawsze możesz samodzielnie zarejestrować się w tych płatnych witrynach, takich jak Toluna i Branded Surveys.

Z drugiej strony istnieje kilka lepiej płatnych możliwości w Survey Club, w tym grupy fokusowe. Na przykład, jedną z możliwości na moim pulpicie nawigacyjnym Survey Club jest grupa fokusowa o wartości 115 USD poświęcona jedzeniu.

Pamiętaj tylko, że Survey Club jest agregatorem ankiet, a nie niezależną firmą badawczą. Oznacza to, że po prostu dopasowuje osoby do ankiet z innych paneli, które możesz wypełnić, aby zarobić pieniądze.

Pamiętaj również, że Survey Club udostępnia Twoje informacje innym witrynom z ankietami, więc możesz zauważyć wzrost liczby e-maili. Chociaż te e-maile oznaczają więcej płatnych możliwości, mogą również dość szybko wypełnić Twoją skrzynkę odbiorczą.

🔥 Zalecana:  Czy Target bierze Apple Pay, WIC, PayPal, bony żywnościowe i kupony?

Aby temu zapobiec, zalecam używanie dodatkowego adresu e-mail do ankiet, aby nie przeciążyć głównego konta e-mail.

3. Wypłata

Możesz wypłacić swoje zarobki w Survey Club, gdy zarobisz 25 USD. Opcje płatności obejmują karty upominkowe Amazon lub bezpłatną gotówkę PayPal.

Minimalna kwota wykupu w wysokości 25 USD jest bardzo zła dla świata płatnych stron z ankietami. Na przykład konkurenci lubią Ankieta ćpuna I Markowe ankiety oba pozwalają wypłacić pieniądze za jedyne 5 USD. I niektóre strony z piwnymi pieniędzmi, takie jak Swagbucks mieć nagrody już od 1 $.

Ogólnie rzecz biorąc, minimalny wymóg wypłaty w wysokości 25 USD jest moim najmniej ulubionym aspektem korzystania z Survey Club.

Czy Survey Club jest legalny?

Survey Club to legalna strona internetowa działająca od ponad 15 lat. Ma również miliony członków i jest mnóstwo dowodów płatności online. Ponadto ma ocenę 3,6 gwiazdek na 5 możliwych TrustPilot. Jednak Survey Club ma bardzo wysokie minimalne wymagania wykupu. I nie jest to bardzo opłacalne, więc nie spodziewaj się, że rzucisz swoją codzienną pracę.

Inne częste skargi dotyczące Survey Club obejmują niskie wypłaty za ankietę, niewystarczającą liczbę ankiet do wypłaty oraz wygasanie punktów, zanim będzie można je wymienić.

Więc tak, Survey Club to legalna firma. Ale nie sądzę, że jest to bardzo dobra strona z ankietami lub warta użycia w tej chwili.

Czy Survey Club jest bezpieczny?

Moim zdaniem Survey Club jest bezpieczny i nie jest oszustwem. Firma ma wiele pozytywnych recenzji online i od ponad dekady pozwala ludziom zarabiać w Internecie. I nie musisz udostępniać żadnych szczegółów płatności ani informacji, aby się zarejestrować, jeśli nie chcesz.

To powiedziawszy, pamiętaj o zachowaniu pewnej ostrożności podczas podawania informacji na stronie z ankietami lub w dowolnym miejscu online.

Ilość informacji, które podajesz, może zależeć od tego, z czym czujesz się komfortowo, ale kieruj się zdrowym rozsądkiem i nigdy nie podawaj informacji o koncie bankowym, numeru identyfikacyjnego ubezpieczenia społecznego ani haseł nikomu online. Podczas przyjmowania płatności używaj bezpiecznych metod płatności, takich jak PayPal lub karty podarunkowe.

Inne recenzje klubu Survey

Zarejestrowałem się i wypróbowałem Survey Club, a ze względu na wymóg wypłaty 25 $ i brak przejrzystości nie byłem wielkim fanem.

Ale jak wspomniano, ma ocenę 3,6 gwiazdek na portalu Trustpilot, więc ludzie lubią Survey Club. Dlatego warto sprawdzić inne recenzje, aby uzyskać kilka dodatkowych opinii.

W tym filmie z serwisu YouTuber Internet Marketing Recenzje możesz jeszcze raz spojrzeć na to, jak działa Survey Club i dlaczego niekoniecznie jest to najlepszy wybór.

W tym filmie recenzent wyjaśnia, dlaczego istnieje wysoki wymóg wypłaty, a niektóre ankiety prawie nic nie płacą. Wyjaśnia również, że ankiety nie zawsze dają zbyt wysokie wyniki i że istnieją lepsze alternatywy.

Dlatego naszym zdaniem powinieneś pominąć korzystanie z Survey Club. Ale kieruj się własnym osądem, aby zdecydować, czy warto.

Dodatkowa lektura – Jak zarabiać w Internecie dla początkujących.

Za I przeciw

Jak każda strona internetowa, Survey Club ma zarówno pozytywne, jak i negatywne strony dotyczące swoich usług.

Zalety:

 • Survey Club jest dostępny w kilku krajach
 • Gotówka PayPal jest opcją nagrody
 • Program rekomendacji Survey Club wypłaca niewielkie premie za zapraszanie znajomych

Cons:

 • Niski potencjał zarobkowy
 • Wysoki minimalny wymóg wypłaty w wysokości 25 USD
 • Spamowanie jest możliwe, ponieważ ta witryna łączy się z wieloma innymi witrynami
 • Brak opcji zarabiania w porównaniu z niektórymi innymi witrynami z ankietami

Najlepsze alternatywy dla Survey Club

Chociaż Survey Club może być jedną z oryginalnych grup ankietowych, istnieje kilka nowszych alternatyw, które oferują lepsze możliwości i więcej nagród.

Niektóre z najlepszych witryn, takich jak Survey Club, z których możesz korzystać, to m.in:

 • Markowe ankiety – Wiodąca platforma ankiet, która oferuje PayPal i bezpłatne nagrody w formie kart podarunkowych.
 • Ankieta ćpuna – Ta społeczność internetowa, która liczy ponad 10 milionów użytkowników, oferuje płatności gotówkowe za pośrednictwem systemu PayPal i cyfrowych kart podarunkowych w zamian za dzielenie się opiniami.
 • Swagbucks – Zarabiaj, odpowiadając na ankiety, grając w gry, robiąc zakupy online, oglądając reklamy i nie tylko.
 • pomyłka – Jeden z najlepszych sposobów na zdobycie darmowych kart podarunkowych do grania w nowe gry na Androida.
 • Kaszkick: Popularna platforma, która płaci za pobieranie aplikacji i wypełnianie ankiet.
🔥 Zalecana:  [Guide] Jaki jest najlepszy czas i dzień na opublikowanie posta na blogu?

Tom nakręcił także film na YouTube, przedstawiający niektóre z najlepszych płatnych witryn z ankietami, z których można korzystać zamiast Survey Club.

Oczywiście te strony nie przyniosą Ci tysięcy dolarów. Ale za szybkie 10 do 50 USD miesięcznie w wolnym czasie możesz wypróbować te różne platformy.

Po prostu nie spędzaj tutaj zbyt dużo czasu, ponieważ koszt alternatywny odpowiadania na ankiety przez cały dzień jest również kosztem.

Ale dla przyjemnej i łatwej dodatkowej pracy możesz skorzystać z alternatywnych opcji Survey Club podczas oglądania telewizji lub relaksu.

Często Zadawane Pytania

Czy Survey Club to oszustwo?

Survey Club nie jest oszustwem, a witryna płaci swoim członkom. Odkryłem również, że strona jest bardzo łatwa w użyciu, kiedy ją wypróbowałem. Jednak minimalny wymóg wypłaty w wysokości 25 USD jest bardzo wysoki, więc otrzymanie zapłaty może zająć dużo czasu.

To jest główna wada korzystania z Survey Club. Dlatego też lepszym pomysłem jest korzystanie z innych platform nagród.

Czy Survey Club naprawdę się opłaca?

Survey Club naprawdę się opłaca, a online jest mnóstwo dowodów płatności. Ale nie jest to najlepsza witryna z ankietami, ponieważ osiągnięcie 25 USD i otrzymanie zapłaty może zająć większości użytkowników bardzo dużo czasu.

Dodatkowe czytanie — najlepsze prace, które możesz wykonywać za pomocą telefonu.

Końcowe przemyślenia

Wypełnianie ankiet online to legalny i łatwy sposób na zarabianie online. Chociaż zarobki, które zarobisz, nie będą ogromne, jeśli wypełniasz ankiety w godzinach, w których normalnie nie robisz nic innego, jak oglądanie telewizji, nadal opłaca się uczestniczyć w tych pobocznych zajęciach.

Korzystałem z wielu różnych stron z ankietami, które przez lata płaciły i zarobiłem na nich niezłe oszczędności.

Gdzie pasuje Survey Club? Chociaż nie jest to jeden z moich ulubionych serwisów, Survey Club zapewnia uzasadnione możliwości przeprowadzania ankiet. Jednak wysokie wymagania dotyczące wypłaty gotówki są ogromną wadą.

Ponadto wypełnianie ankiet jest jednym z mniej lukratywnych pobocznych zajęć.

Inne czynności, takie jak pisanie na zlecenie lub dostarczanie jedzenia dla DoorDash lub Uber Eats, mogą zapłacić znacznie więcej niż jakakolwiek witryna z losowymi ankietami.

W każdym razie mam nadzieję, że nasza recenzja Survey Club pomoże Ci zdecydować, czy warto korzystać z tej płatnej platformy ankietowej, czy nie.

Szukasz więcej sposobów na zarobienie dodatkowych pieniędzy? Wymeldować się:

Przegląd klubu Survey

Nazwa: Klub ankietowy

Opis: Survey Club to strona z płatnymi ankietami, która pozwala użytkownikom zdobywać karty podarunkowe Amazon i gotówkę PayPal za dzielenie się swoimi opiniami.

System operacyjny: Pulpit

Kategoria aplikacji: Witryny ankietowe

Autor: Kim Ritter

 • Potencjał zarobkowy

 • Opcje zarabiania

 • Nagrody

 • Wypłacenie

 • Łatwość użycia

 • Przezroczystość

span, .wp-review-17362.wp-review-percentage-type .review-list li > span { display: inline-block; pozycja: absolutna; indeks z: 1; góra: 23px; po lewej: 45 pikseli; rozmiar czcionki: 14px; wysokość linii: 1; kolor: #ffffff; -webkit-touch-callout: brak; -webkit-user-select: brak; -khtml-user-select: brak; -moz-user-select: brak; -ms-user-select: brak; wybór użytkownika: brak; } .wp-review-17362.wp-review-point-type .wpr-user-features-rating .review-list li > span, .wp-review-17362.wp-review-percentage-type .wpr-user- cechy-ocena .review-list li > span { kolor: dziedziczenie; } .wp-review-17362.wp-review-point-type .wpr-user-features-rating .review-list li .wp-review-input-set + span, .wp-review-17362.wp-review- procent-typ .wpr-funkcje-użytkownika-ocena .review-list li .wp-review-zestaw-wejściowy + rozpiętość, .wp-review-17362.wp-review-point-type .wpr-user-features-rating . lista recenzji li .wp-review-user-rating:hover + span, .wp-review-17362.wp-review-percentage-type .wpr-user-features-rating .review-list li .wp-review-user -rating:hover + span { kolor: #fff; } .wp-review-17362.review-wrapper.wp-review-star-type .review-list li:nth-child(2n+1) { clear: left; obramowanie po prawej: 1 piksel pełny #dfdaea; } .wp-review-17362 .review-links {wypełnienie: 30px 30px 20px 30px; } .wp-review-17362.review-wrapper.wp-review-point-type .review-result, .wp-review-17362.review-wrapper.wp-review-percentage-type .review-result, .wp- recenzja-17362.review-wrapper .review-point .review-result-wrapper, .wp-review-17362.view-wrapper .view-percentage .review-result-wrapper { wysokość: 28 pikseli; } .wp-review-comment-17362 .wp-review-comment-rating .review-point .review-result-wrapper .review-result, .wp-review-comment-17362 .wp-review-comment-rating .review -procent .review-result-wrapper .review-result { wysokość: 22px; } .wp-review-17362.review-wrapper .review-result-wrapper i { rozmiar czcionki: 18px; } .wp-review-17362.review-wrapper .review-plusy-cons { wyczyść: oba; wypełnienie: 0; obramowanie na dole: 1 px stałe #dfdaea; } .wp-review-17362.review-wrapper .review-pros-cons .review-pluss {wypełnienie: 30px; rozmiar pudełka: ramka-pudełko; } .wp-review-17362.review-wrapper .review-pros-cons .review-cons { dopełnienie: 30px; rozmiar pudełka: ramka-pudełko; } .wp-review-17362.review-wrapper .review-plusy-cons .review-plusy .mb-5, .wp-review-17362.review-wrapper .review-plusy-przeciw .review-cons .mb-5 { grubość czcionki: pogrubiona; obramowanie na dole: 1 px stałe #dfdaea; margines dolny: 10px; wypełnienie dna: 8px; } .wp-review-17362.review-wrapper .mb-5 {transformacja tekstu: wielkie litery; } .wp-review-17362.review-wrapper .wpr-user-features-rating { margin-top: -1px; oba czyste; pływak: lewy; szerokość: 100%; } .wp-review-17362 .user-review-area {wypełnienie: 18px 30px; górna granica: 1 px pełny; górny margines: -1px; pływak: lewy; szerokość: 100%; } .wp-review-17362.review-wrapper .review-title { odstępy między literami: 1px; grubość czcionki: 700; wypełnienie: 15px 30px; transformacja tekstu: brak; tło: #558eaa; kolor: #fff; } .wp-review-17362.review-wrapper .review-total-wrapper {szerokość: 40%; margines: 0; wypełnienie: 42px 0; kolor: #fff; wyrównanie tekstu: środek; } .wp-review-17362.review-wrapper .review-list { wyczyść: brak; szerokość: 60%; } .wp-review-17362.review-wrapper .review-list .review-star, .wp-review-17362.review-wrapper .review-list .wp-review-user-feature-rating-star { float: left ; Blok wyświetlacza; margines: 10px 0 0 0; } .wp-review-17362.review-wrapper .review-list .wp-review-user-feature-rating-star + span { clear: left; Blok wyświetlacza; } .wp-review-17362.review-wrapper .review-list .wp-review-user-rating.wp-review-user-feature-rating-star, .wp-review-17362.review-wrapper .review-list .wp-review-user-rating.wp-review-user-feature-rating-star .review-star { margines: 0; } .wp-review-17362.review-wrapper .review-list .wp-review-user-rating.wp-review-user-feature-rating-star .review-result-wrapper { margines-lewy: -5px; margines-dolny: 6px; } .wp-review-17362.review-wrapper .review-list .wp-review-user-feature-rating-star .review-result { odstępy między literami: -2.2px; } .wp-review-17362.review-wrapper.wp-review-circle-type .review-total-wrapper { dopełnienie: 20px 0; } .wp-review-17362.review-wrapper.wp-review-circle-type .review-total-wrapper .review-circle.review-total { margines: 0 auto; wyściółka górna: 10px; oba czyste; } .wp-review-17362 .review-total-wrapper .review-point.review-total, .wp-review-17362 .review-total-wrapper .review-percentage.review-total { szerokość: 70%; wyświetlanie: blok liniowy; margines: 20px auto 0 auto; } .wp-review-17362.review-wrapper.wp-review-circle-type .review-total-wrapper > .review-total-box { display: block; } .wp-review-17362.review-wrapper.wp-review-circle-type .review-total-wrapper > .review-total-box > div { display: none; } .wp-review-17362.review-wrapper .review-total-wrapper .review-total-box { float: left; wyrównanie tekstu: środek; wypełnienie: 0; kolor: #4e565b; wysokość linii: 1,5; } .wp-review-17362.review-wrapper .review-total-wrapper .review-total-box h5 {margines górny: 6px; kolor: dziedziczyć; } .wp-review-17362.review-wrapper.wp-review-point-type .review-total-wrapper .review-total-box, .wp-review-17362.review-wrapper.wp-review-percentage-type .review-total-wrapper .review-total-box, .wp-review-17362.review-wrapper .wpr-user-features-rating .review-list, .wp-review-17362.review-wrapper.wp-review -thumbs-type .review-list { szerokość: 100%; } .wp-review-17362.review-wrapper .wpr-user-features-rating .review-list li { border-right: 0; } .wp-review-17362.review-wrapper .review-star.review-total { color: #fff; górny margines: 10px; } .wp-review-17362.review-wrapper .user-review-title { kolor: dziedziczenie; dopełnienie: 18px 30px 16px; margines: 0; obramowanie na dole: 1 px stałe; górna granica: 1 px pełny; } .wp-review-17362.review-wrapper .user-total-wrapper .user-review-title { display: inline-block; kolor: dziedziczyć; transformacja tekstu: wielkie litery; odstępy między literami: 1px; wypełnienie: 0; granica: 0; górny margines: 3px; } .wp-review-17362.review-wrapper.wp-review-circle-type .user-total-wrapper h5.user-review-title { margines-górny: 12px; } .wp-review-17362.review-wrapper.wp-review-circle-type .user-total-wrapper span.user-review-title { margines-górny: 4px; } .wp-review-17362.review-wrapper .reviewed-item { dopełnienie: 30px; } .wp-review-17362.review-wrapper.wp-review-circle-type .review-total-wrapper > .review-total-box { display: block; } .wp-review-17362.review-wrapper .user-review-area .review-percentage, .wp-review-17362.view-wrapper .user-review-area .review-point { szerokość: 20%; pływak: prawy; górny margines: -2px; } .wp-review-17362.review-wrapper .review-embed-code { wypełnienie: 10px 30px 15px; } .wp-review-17362.review-wrapper, .wp-review-17362 .review-title, .wp-review-17362 .review-list li, .wp-review-17362 .review-list li:ostatnie-dziecko , .wp-review-17362 .user-review-area, .wp-review-17362 .reviewed-item, .wp-review-17362 .review-links, .wp-review-17362 .wpr-user-features-ocena , .wp-review-17362.review-wrapper .user-review-title, .wp-review-17362.review-wrapper .review-total-wrapper, .wp-review-17362.review-wrapper .review-desc { kolor obramowania: #dfdaea; } .wp-review-17362 .wpr-rating-accept-btn { tło: #3a5d7c; margines: 10px 30px; szerokość: -moz-calc(100% – 60px); szerokość: -webkit-calc(100% – 60px); szerokość: -o-calc(100% – 60px); szerokość: calc(100% – 60px); promień obramowania: 3px; } .wp-review-17362.review-wrapper .user-review-area .review-circle, .wp-review-17362.view-wrapper .review-list .review-circle, .wp-review-17362.review- wrapper .review-circle .review-result-wrapper { wysokość: 32px; } .wp-review-17362.review-wrapper .review-list .wp-review-user-rating .review-krąg { wysokość: 50px; } @ekran multimediów i (maks. szerokość: 570 pikseli) { .wp-review-17362.review-wrapper .review-list { width: 100%; } .wp-review-17362.review-wrapper .review-total-wrapper {szerokość: 100%; obramowanie na dole: 1 px stałe #dfdaea; granica-lewo: 0; dopełnienie: 15 pikseli 0; } .wp-review-17362.review-wrapper.wp-review-star-type .review-list li:nth-child(2n+1) { clear: none; obramowanie w prawo: 0; } } @ekran multimediów i (maks. szerokość: 480 pikseli) { .wp-review-17362.review-wrapper .review-title, .wp-review-17362.view-wrapper .reviewed-item, .wp-review-17362 .review-wrapper .review-desc, .wp-review-17362.review-wrapper .user-review-area, .wp-review-17362.review-wrapper .review-embed-code, .wp-review-17362. recenzja-wrapper .review-plusy-cons .review-plusy, .wp-review-17362.review-wrapper .review-plusy-cons .review-cons { dopełnienie: 15px; } .wp-review-17362.review-wrapper .review-plusy-cons > div > div { dopełnienie: 15px; wyściółka: 0; } .wp-review-17362.review-wrapper .review-list li, .wp-review-17362.review-wrapper .user-review-title { dopełnienie: 12px 15px; obramowanie w prawo: 0; } .wp-review-17362.review-wrapper .ui-tabs-nav {wypełnienie: 0 15px; } .wp-review-17362.review-wrapper .review-links {wypełnienie: 15px 15px 5px; } .wp-review-17362.review-wrapper .user-total-wrapper { maksymalna szerokość: 60%; rozmiar czcionki: 14px; } .wp-review-17362.wp-review-point-type .review-list li > span, .wp-review-17362.wp-review-percentage-type .review-list li > span { top: 12px; po lewej: 30px; } } ]]>