Czy Slice The Pie jest legalne czy oszustwo? (Moja szczera recenzja!)

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Czy Slice The Pie jest legalne czy oszustwo? (Moja szczera recenzja!)

W dzisiejszych czasach istnieje wiele kreatywnych sposobów zarabiania pieniędzy w Internecie. I to jest doskonała wiadomość, jeśli chcesz zwiększyć swoje dochody, pracując w zaciszu własnego domu.

Doskonałym przykładem interesujących pobocznych zajęć online jest pisanie recenzji za pieniądze.

Na przykład firmy takie jak Pokrój Ciastopopularna witryna z płatnymi recenzjami, oferuje kilka różnych sposobów na zarobienie niewielkiej ilości gotówki poprzez wystawianie recenzji markom w celu usprawnienia ich działalności.

Ale czy Slice The Pie jest legalne? A ile pieniędzy możesz realistycznie zarobić na tej stronie?

Zarejestrowałem się i zbadałem tę stronę, aby dowiedzieć się prawdy. A moja recenzja Slice The Pie obejmuje wszystko, co musisz wiedzieć o tej platformie, aby zdecydować, czy warto z niej korzystać.

Zanurzmy się!

Chcesz więcej lukratywnych witryn i aplikacji do zarabiania pieniędzy? Wymeldować się:

 • Markowe ankiety – Wypełniaj ankiety i wypłacaj pieniądze, gdy zarobisz 5 USD za pośrednictwem PayPal lub bezpłatnych kart podarunkowych.
 • pomyłka – Graj w nowe gry na Androida i zdobywaj darmowe karty upominkowe w wiodącym programie lojalnościowym dla graczy!

Co to jest krojenie ciasta?

Slice The Pie to płatna witryna z recenzjami, która pozwala zarabiać pieniądze za pisanie recenzji piosenek, ubrań i różnych produktów, które testujesz. Krótko mówiąc, dzielisz się swoją opinią na jakiś temat i dostajesz za to wynagrodzenie. Nic prostszego!

Witryna powstała w 2007 roku jako silnik recenzji muzyki, a później rozrosła się, aby umożliwić recenzje innych produktów.

Obecnie Slice The Pie ma ponad 2 miliony recenzentów z tysiącami nowych recenzentów rejestrujących się codziennie, aby pomóc wytwórniom płytowym, firmom i artystom ulepszyć ich pracę.

Z Slice The Pie im lepsze recenzje, tym więcej zarobisz. Ogólnie rzecz biorąc, jest to łatwy sposób zarabiania pieniędzy w Internecie dla początkujących, a dzielenie się swoją opinią może być zabawne, aby zarabiać.

Teoretycznie wszystko brzmi świetnie… możesz podzielić się swoją opinią, aby szybko zarobić i pomóc muzykom i markom.

Jednak rzeczywistość jest nieco inna, gdy spojrzymy na potencjał zarobkowy, który omówię później w naszej recenzji Slice The Pie.

Przejdźmy do tego, jak możesz zacząć zarabiać dzięki Slice The Pie.

Jak działa Slice The Pie?

Zarejestrowałem się w Slice The Pie, aby przetestować tę witrynę i jest ona prosta w użyciu. Jeśli kiedykolwiek wcześniej witryny gpt płaciły ci za wykonywanie krótkich mikrozadań online, ta witryna będzie wyglądać znajomo.

Slice The Pie działa w czterech prostych krokach:

 1. Zapisać się.
 2. Recenzja muzyki.
 3. Przejrzyj inne tematy.
 4. Wypłata.

Poniżej szczegółowo omówię każdy krok, aby przeprowadzić Cię przez cały proces.

1. Zarejestruj się

Aby zarejestrować się w Slice The Pie, przejdź na stronę slicethepie.com i kliknij przycisk „Zarejestruj się”.

Musisz udostępnić pewne informacje, takie jak adres e-mail, data urodzenia i płeć. Tworzysz również hasło i akceptujesz kilka warunków polityki.

Po założeniu konta podajesz jakiej muzyki słuchasz. Musisz wybrać gatunki z długiej listy opcji, a następnie indywidualnie przejrzeć każdy z nich, pozostawiając ocenę w postaci gwiazdek.

Twoje konto otrzymuje również ocenę 5 gwiazdek, która, miejmy nadzieję, wzrośnie, gdy będziesz dobrze radzić sobie podczas procesu sprawdzania. Każdy zazwyczaj zaczyna od 1 gwiazdki.

2. Pisz recenzje muzyki

Głównym sposobem zarabiania pieniędzy w Slice The Pie jest pisanie recenzji piosenek, które słyszysz. W rzeczywistości Slice The Pie to jeden z najczęstszych sposobów zarabiania na słuchaniu muzyki.

Po zalogowaniu zaczniesz otrzymywać muzykę w swoim kanale, którą możesz wybierać na podstawie wcześniej wprowadzonych gatunków i przejść do recenzji.

Musisz wysłuchać co najmniej 90 sekund utworu/utworu i przyznać mu ocenę w przedziale od 1 do 10. Następnie Slice The Pie wymaga pisemnej recenzji zawierającej co najmniej 60 słów.

Możesz słuchać piosenki i pisać recenzję dłużej niż minimalna kwota, a jedną wskazówką Slice The Pie jest pisanie znaczących, dłuższych recenzji, ponieważ niektórzy użytkownicy uważają, że wpływa to na Twoje zarobki.

Różnica nie jest duża, ale liczy się każdy grosz. A jeśli codziennie słuchasz muzyki, może to zamienić się w całkiem zabawny dodatkowy zgiełk.

3. Napisz inne recenzje

Slice The Pie pozwala przeglądać inne tematy oprócz muzyki, aby zarobić dodatkowe pieniądze.

Oto kilka innych tematów, o których możesz pisać recenzje w Slice The Pimi:

 • Moda
 • Technika
 • Akcesoria
 • Inne różne produkty

Czasami masz możliwość przejrzenia losowego produktu, ale większość recenzji mieści się w gatunkach wymienionych powyżej.

🔥 Zalecana:  Przeglądaj ukryte zdjęcia za pomocą Picturemate

Niektórzy recenzenci stwierdzili nawet, że zarobili trochę więcej pieniędzy, robiąc recenzje ubrań zamiast muzycznych.

Jeśli zastanawiasz się nad wypróbowaniem tej witryny, polecam pisanie recenzji na dowolny temat, aby zmaksymalizować swój potencjał zarobkowy.

4. Wypłata

Minimalna kwota do wypłaty w Slice The Pie to 10 $. Możesz wypłacić pieniądze tylko za pomocą PayPal, a Slice The Pie zazwyczaj przetwarza płatności w ciągu kilku dni roboczych.

Brak darmowych kart podarunkowych nie jest ogromną wadą, ponieważ gotówka PayPal pozwala kupować, co chcesz.

Jeśli jednak szukasz darmowych kart podarunkowych, sugeruję sprawdzenie naszego posta na temat aplikacji takich jak Fetch Rewards, które pozwalają zdobywać karty podarunkowe.

Osiągnięcie minimum 10 USD może zająć trochę czasu, biorąc pod uwagę, że potencjał zarobkowy jest tak niski. Ponadto upewnij się, że adres e-mail PayPal i adres e-mail Slice The Pie są takie same. Otrzymasz płatność tylko wtedy, gdy adresy e-mail są zgodne.

Zarobki pojawiają się na koncie zwykle po około 5 dniach roboczych. Większość płatności jest zaplanowana na wtorki i piątki.

Pamiętaj, że Twoje zarobki mogą wzrosnąć, jeśli będziesz zabiegać o wyższą ocenę w gwiazdkach. Za każdą napisaną recenzję zwykle płaci się kilka dodatkowych centów za bycie uznanym za dobrego recenzenta.

Ile kosztuje krojenie ciasta?

Większość recenzji Slice The Pie kosztuje od 0,02 USD do 0,10 USD. Oznacza to, że prawdopodobnie możesz zarobić najwyżej kilka dolarów dziennie, jeśli napiszesz dziesiątki recenzji. Realistycznie rzecz biorąc, większość ludzi zarabia łącznie tylko kilka dolarów, korzystając z Slice The Pie.

Jest to bardzo niska stawka godzinowa w świecie aplikacji i stron internetowych beermoney.

Pamiętaj też: musisz słuchać piosenek przez co najmniej 90 sekund i zostawić recenzję zawierającą co najmniej 60 słów.

Zanim skończysz z 1 recenzją, będziesz mieć coś takiego 0,05 $ za 3-4 minuty twojego czasu. Jest mało prawdopodobne, aby zarobić więcej niż 3 dolary dziennie.

O ile nie masz 5-gwiazdkowej recenzji (co zajmuje naprawdę dużo czasu), te liczby niewiele się zmienią. Nawet wtedy Slice The Pie ma bardzo niski potencjał zarobkowy.

Moim zdaniem lepiej jest korzystać z witryn takich jak Branded Surveys, Prolific lub innych aplikacji do zarabiania pieniędzy, które płacą więcej za zadanie i są bardziej niezawodne.

Alternatywnie możesz wypróbować różne aplikacje koncertowe, takie jak dostarczanie jedzenia dla DoorDash lub Uber Eats, a nawet zabawne aplikacje poboczne, takie jak aplikacje, które płacą za trening.

Czy Slice The Pie jest legalne?

Slice The Pie to legalna strona internetowa, która płaci za pisanie recenzji o muzyce i innych produktach. Ma również wiele pozytywnych recenzji i dowodów płatności online. Jednak wielu użytkowników skarży się również, że strona nie płaci bardzo dużo za recenzję, więc wypłata zajmuje dużo czasu.

Jest to główna wada korzystania z witryn takich jak Slice The Pie. Możesz użyć tej witryny, aby szybko zarobić 5 USD lub podobne kwoty, ale nie spodziewaj się, że zarobisz setki dolarów miesięcznie.

Za I przeciw

Zalety:

Cons:

 • Niski potencjał zarobkowy
 • Zajmuje dużo czasu, aby napisać recenzje
 • Wysokie minimum wypłaty
 • Trudno zwiększyć liczbę gwiazdek
 • Nieprzyjemne, chyba że lubisz odkrywać nową muzykę

Inne recenzje Slice The Pie

Jednym z najlepszych sposobów sprawdzenia, czy witryna jest wiarygodna, jest sprawdzenie, co inni prawdziwi użytkownicy mają do powiedzenia na temat platformy. A w przypadku Slice The Pie w Internecie jest mnóstwo innych recenzji i referencji.

Wystarczy spojrzeć na inne recenzje Slice The Pie Reddit gdzie inni użytkownicy dzielą się swoimi doświadczeniami:

 • Polkadotmouse mówi: „Wypróbowałem Slicethepie przez co najmniej pół godziny i nie jest źle (do tej pory zarobiłem 0,89 USD).”
 • Swiftscuba mówi: „Zarobiłem 100 $ na stronie od końca 2014 roku, więc było to dla mnie całkiem dobre. Jeśli uważasz, że praca jest znośna, a twoje recenzje faktycznie odnoszą się do muzyki, to powinno być dobrze! Spróbowałbym wypłacić 10 $ i zobaczyć, co się stanie.
 • mówi AmenoKaji: „Slice The Pie jest w porządku, teraz płacą dużo mniej za piosenkę niż pół roku temu. Zawsze płacili mi na czas. Ale jeśli zamierzasz wykonać ligową pracę polegającą na krojeniu ciasta, polecam po prostu nauczyć się MTurka, zarobisz tam o wiele więcej i zawsze będzie więcej pracy niż Slice The Pie.

Jak widać, ci użytkownicy wydają się być zadowoleni z Slice The Pie. Jednak powszechną skargą jest to, że nie płaci bardzo dużo. A niektórzy użytkownicy zgłaszają, że zostali zbanowani, jeśli korzystają z VPN lub mają wiele kont.

🔥 Zalecana:  Recenzja VirgoCX 2023: Kup Crypto Fast w Kanadzie

Jeden użytkownik sugeruje również korzystanie z witryn takich jak Amazon MTurk, ponieważ płaci więcej niż Slice The Pie i ma o wiele więcej pracy.

Jeśli chcesz uzyskać inną opinię na temat tej witryny, zawsze możesz obejrzeć tę recenzję Slice The Pie z YouTuber RealInternetCashTV.

W tej recenzji wyjaśnia, jak działa platforma i jakiego rodzaju dochodu można się spodziewać. To może pomóc ci zdecydować, czy ten pomysł na poboczną zgiełk jest wart twojego czasu, czy nie.

Dodatkowa lektura – jak zarabiać na recenzowaniu produktów.

Najlepsze strony, takie jak Slice The Pie

Moim zdaniem Slice The Pie nie warto używać, ponieważ stawka godzinowa jest tak niska. Ponadto istnieje wiele innych sposobów zarabiania na swoich opiniach i recenzjach.

Niektóre z moich ulubionych alternatyw Slice The Pie obejmują:

Możesz także przeczytać nasz post na temat sposobów zarabiania na czytaniu książek, ponieważ wiele z tych witryn płaci ci za pisanie recenzji książek, co jest trochę jak pisanie recenzji muzycznych!

Żadna z tych alternatyw Slice The Pie nie zarobi tysięcy dolarów. Ale są to lepiej płatne opcje, a niektóre pozwalają nawet zarabiać na autopilocie, ponieważ są całkowicie pasywne.

Dodatkowa lektura – najlepsze pomysły na pasywny dochód dla początkujących.

Często Zadawane Pytania

Czy warto kroić ciasto?

Nie sądzę, aby Slice The Pie było tego warte, ponieważ potencjał zarobków godzinowych jest tak niski. Prawdopodobnie zarobisz tylko kilka centów dziennie. Ponadto poprawa oceny wymaga czasu, a praca może stać się bardzo powtarzalna.

Myślę, że lepiej jest trzymać się pracy ekonomicznej, a nawet korzystać z witryn z ankietami, takich jak Grindabuck i Swagbucks, jeśli chcesz czegoś bardzo prostego, co nie wymaga żadnych umiejętności.

Alternatywnie możesz założyć własnego bloga opartego na recenzjach i przekształcić go w biznes, jeśli poświęcisz czas i wysiłek.

Moim zdaniem jest to o wiele lepsze wykorzystanie czasu niż próba zarabiania pieniędzy w Slice The Pie.

Czy istnieje program poleceń?

Tak, istnieje program polecający Slice The Pie! Płaci ci dodatkową gotówkę za każdą recenzję, którą zrobi twój znajomy, kiedy zarejestruje się za pośrednictwem twojego linku polecającego lub używając twojego kodu polecającego.

Bonusy za rekomendację trwają do roku od momentu pozostawienia przez znajomego pierwszej recenzji. Możesz także polecić tylu znajomych, ilu chcesz.

Końcowe przemyślenia

Mam nadzieję, że ta recenzja Slice The Pie pomoże ci zrozumieć, jak działa ta witryna z recenzjami i czy warto z niej korzystać, czy nie.

Tak, Slice The Pie jest legalne. Zarobisz na recenzowaniu muzyki i innych produktów. Ale dzięki tej witrynie zarobisz tylko kilka centów dziennie, więc zadaj sobie pytanie, czy istnieją lepsze strony internetowe, na których można zarobić więcej pieniędzy.

Jeśli mnie pytasz, Mówię, że pomiń bardzo niski potencjał zarobkowy i wybierz coś bardziej znaczącego.

Przynajmniej wybierz coś, co lubisz robić, na przykład korzystanie z aplikacji, które płacą Ci za granie w gry, takie jak Mistplay lub Rewarded Play.

Jeśli jesteś wielkim fanem wypróbowywania nowej muzyki, a przeglądanie utworów nie wydaje ci się przykrym obowiązkiem, być może powinieneś spróbować Slice The Pie.

Po prostu miej realistyczne oczekiwania co do tego, ile pieniędzy możesz zarobić na tej stronie.

Jeśli chcesz więcej lukratywnych pomysłów na zarabianie pieniędzy, sugeruję przeczytanie następujących postów:

Recenzja Pokrój ciasto

Nazwa: Pokrój Ciasto

Opis: Slice The Pie pozwala zarabiać pieniądze, przeglądając muzykę i różne marki online.

System operacyjny: Pulpit

Kategoria aplikacji: Witryny GPT

Autor: Daniela Friedmana

 • Potencjał zarobkowy

 • Nagrody

 • Opcje zarabiania

 • Łatwość użycia

 • Wypłacenie

 • Obsługa klienta

span, .wp-review-9007.wp-review-percentage-type .review-list li > span { display: inline-block; pozycja: absolutna; indeks z: 1; góra: 23px; po lewej: 45 pikseli; rozmiar czcionki: 14px; wysokość linii: 1; kolor: #ffffff; -webkit-touch-callout: brak; -webkit-user-select: brak; -khtml-user-select: brak; -moz-user-select: brak; -ms-user-select: brak; wybór użytkownika: brak; } .wp-review-9007.wp-review-point-type .wpr-user-features-rating .review-list li > span, .wp-review-9007.wp-review-percentage-type .wpr-user- cechy-ocena .review-list li > span { kolor: dziedziczenie; } .wp-review-9007.wp-review-point-type .wpr-user-features-rating .review-list li .wp-review-input-set + span, .wp-review-9007.wp-review- procent-typ .wpr-funkcje-użytkownika-ocena .review-list li .wp-review-zestaw-wejściowy + rozpiętość, .wp-review-9007.wp-review-point-type .wpr-user-features-rating . lista recenzji li .wp-review-user-rating:hover + span, .wp-review-9007.wp-review-percentage-type .wpr-user-features-rating .review-list li .wp-review-user -rating:hover + span {kolor: #fff; } .wp-review-9007.review-wrapper.wp-review-star-type .review-list li:nth-child(2n+1) { clear: left; obramowanie po prawej: 1 piksel pełny #dfdaea; } .wp-review-9007 .review-links { dopełnienie: 30px 30px 20px 30px; } .wp-review-9007.review-wrapper.wp-review-point-type .review-result, .wp-review-9007.review-wrapper.wp-review-percentage-type .review-result, .wp- recenzja-9007.review-wrapper .review-point .review-result-wrapper, .wp-review-9007.review-wrapper .view-percentage .view-result-wrapper { wysokość: 28px; } .wp-review-comment-9007 .wp-review-comment-ocena .review-point .review-result-wrapper .review-result, .wp-review-comment-9007 .wp-review-comment-rating .review -procent .review-result-wrapper .review-result { wysokość: 22px; } .wp-review-9007.review-wrapper .review-result-wrapper i { rozmiar czcionki: 18px; } .wp-review-9007.review-wrapper .review-plusy-cons { wyczyść: oba; wypełnienie: 0; obramowanie na dole: 1 px stałe #dfdaea; } .wp-review-9007.review-wrapper .review-pros-cons .review-pluss {wypełnienie: 30px; rozmiar pudełka: ramka-pudełko; } .wp-review-9007.review-wrapper .review-pros-cons .review-cons { dopełnienie: 30px; rozmiar pudełka: ramka-pudełko; } .wp-review-9007.review-wrapper .review-plusy-cons .review-plusy .mb-5, .wp-review-9007.review-wrapper .review-plusy-przeciw .review-cons .mb-5 { grubość czcionki: pogrubiona; obramowanie na dole: 1 px stałe #dfdaea; margines dolny: 10px; wypełnienie dna: 8px; } .wp-review-9007.review-wrapper .mb-5 {transformacja tekstu: wielkie litery; } .wp-review-9007.review-wrapper .wpr-user-features-rating { margin-top: -1px; oba czyste; pływak: lewy; szerokość: 100%; } .wp-review-9007 .user-review-area {wypełnienie: 18px 30px; górna granica: 1 px pełny; górny margines: -1px; pływak: lewy; szerokość: 100%; } .wp-review-9007.review-wrapper .review-title { odstępy między literami: 1px; grubość czcionki: 700; wypełnienie: 15px 30px; transformacja tekstu: brak; tło: #558eaa; kolor: #fff; } .wp-review-9007.review-wrapper .review-total-wrapper {szerokość: 40%; margines: 0; wypełnienie: 42px 0; kolor: #fff; wyrównanie tekstu: środek; } .wp-review-9007.review-wrapper .review-list { wyczyść: brak; szerokość: 60%; } .wp-review-9007.review-wrapper .review-list .review-star, .wp-review-9007.review-wrapper .review-list .wp-review-user-feature-rating-star { float: left ; Blok wyświetlacza; margines: 10px 0 0 0; } .wp-review-9007.review-wrapper .review-list .wp-review-user-feature-rating-star + span { clear: left; Blok wyświetlacza; } .wp-review-9007.review-wrapper .review-list .wp-review-user-rating.wp-review-user-feature-rating-star, .wp-review-9007.review-wrapper .review-list .wp-review-user-rating.wp-review-user-feature-rating-star .review-star { margines: 0; } .wp-review-9007.review-wrapper .review-list .wp-review-user-rating.wp-review-user-feature-rating-star .review-result-wrapper {margines-left: -5px; margines-dolny: 6px; } .wp-review-9007.review-wrapper .review-list .wp-review-user-feature-rating-star .review-result { odstępy między literami: -2.2px; } .wp-review-9007.review-wrapper.wp-review-circle-type .review-total-wrapper { dopełnienie: 20px 0; } .wp-review-9007.review-wrapper.wp-review-circle-type .review-total-wrapper .review-circle.review-total { margines: 0 auto; wyściółka górna: 10px; oba czyste; } .wp-review-9007 .review-total-wrapper .review-point.review-total, .wp-review-9007 .review-total-wrapper .review-percentage.review-total { szerokość: 70%; wyświetlanie: blok liniowy; margines: 20px auto 0 auto; } .wp-review-9007.review-wrapper.wp-review-circle-type .review-total-wrapper > .review-total-box { display: block; } .wp-review-9007.review-wrapper.wp-review-circle-type .review-total-wrapper > .review-total-box > div { display: none; } .wp-review-9007.review-wrapper .review-total-wrapper .review-total-box { float: left; wyrównanie tekstu: środek; wypełnienie: 0; kolor: #4e565b; wysokość linii: 1,5; } .wp-review-9007.review-wrapper .review-total-wrapper .review-total-box h5 {margines górny: 6px; kolor: dziedziczyć; } .wp-review-9007.review-wrapper.wp-review-point-type .review-total-wrapper .review-total-box, .wp-review-9007.review-wrapper.wp-review-percentage-type .review-total-wrapper .review-total-box, .wp-review-9007.review-wrapper .wpr-user-features-rating .review-list, .wp-review-9007.review-wrapper.wp-review -thumbs-type .review-list {szerokość: 100%; } .wp-review-9007.review-wrapper .wpr-user-features-rating .review-list li { border-right: 0; } .wp-review-9007.review-wrapper .review-star.review-total { kolor: #fff; górny margines: 10px; } .wp-review-9007.review-wrapper .user-review-title { kolor: dziedziczenie; dopełnienie: 18px 30px 16px; margines: 0; obramowanie na dole: 1 px stałe; górna granica: 1 px pełny; } .wp-review-9007.review-wrapper .user-total-wrapper .user-review-title { display: inline-block; kolor: dziedziczyć; transformacja tekstu: wielkie litery; odstępy między literami: 1px; wypełnienie: 0; granica: 0; górny margines: 3px; } .wp-review-9007.review-wrapper.wp-review-circle-type .user-total-wrapper h5.user-review-title { margines-górny: 12px; } .wp-review-9007.review-wrapper.wp-review-circle-type .user-total-wrapper span.user-review-title {margines-top: 4px; } .wp-review-9007.review-wrapper .reviewed-item { dopełnienie: 30px; } .wp-review-9007.review-wrapper.wp-review-circle-type .review-total-wrapper > .review-total-box { display: block; } .wp-review-9007.review-wrapper .user-review-area .review-percentage, .wp-review-9007.review-wrapper .user-review-area .review-point { szerokość: 20%; pływak: prawy; górny margines: -2px; } .wp-review-9007.review-wrapper .review-embed-code {wypełnienie: 10px 30px 15px; } .wp-review-9007.review-wrapper, .wp-review-9007 .review-title, .wp-review-9007 .review-list li, .wp-review-9007 .review-list li:ostatnie-dziecko , .wp-review-9007 .user-review-area, .wp-review-9007 .reviewed-item, .wp-review-9007 .review-links, .wp-review-9007 .wpr-user-features-ocena , .wp-review-9007.review-wrapper .user-review-title, .wp-review-9007.review-wrapper .review-total-wrapper, .wp-review-9007.review-wrapper .review-desc { kolor obramowania: #dfdaea; } .wp-review-9007 .wpr-rating-accept-btn { tło: #3a5d7c; margines: 10px 30px; szerokość: -moz-calc(100% – 60px); szerokość: -webkit-calc(100% – 60px); szerokość: -o-calc(100% – 60px); szerokość: calc(100% – 60px); promień obramowania: 3px; } .wp-review-9007.review-wrapper .user-review-area .review-circle, .wp-review-9007.review-wrapper .review-list .review-circle, .wp-review-9007.review- wrapper .review-circle .review-result-wrapper { wysokość: 32px; } .wp-review-9007.review-wrapper .review-list .wp-review-user-rating .review-circle { wysokość: 50 pikseli; } @ekran multimediów i (maks. szerokość: 570 pikseli) { .wp-review-9007.review-wrapper .review-list {szerokość: 100%; } .wp-review-9007.review-wrapper .review-total-wrapper {szerokość: 100%; obramowanie na dole: 1 px stałe #dfdaea; granica-lewo: 0; dopełnienie: 15 pikseli 0; } .wp-review-9007.review-wrapper.wp-review-star-type .review-list li:nth-child(2n+1) { clear: none; obramowanie w prawo: 0; } } @ekran mediów i (maks. szerokość: 480 pikseli) { .wp-review-9007.review-wrapper .review-title, .wp-review-9007.review-wrapper .reviewed-item, .wp-review-9007 .review-wrapper .review-desc, .wp-review-9007.review-wrapper .user-review-area, .wp-review-9007.review-wrapper .review-embed-code, .wp-review-9007. recenzja-wrapper .review-plusy-cons .review-plusy, .wp-review-9007.review-wrapper .review-plusy-cons .review-cons { dopełnienie: 15px; } .wp-review-9007.review-wrapper .review-pros-cons > div > div { dopełnienie: 15px; wyściółka: 0; } .wp-review-9007.review-wrapper .review-list li, .wp-review-9007.review-wrapper .user-review-title { dopełnienie: 12px 15px; obramowanie w prawo: 0; } .wp-review-9007.review-wrapper .ui-tabs-nav { dopełnienie: 0 15px; } .wp-review-9007.review-wrapper .review-links {wypełnienie: 15px 15px 5px; } .wp-review-9007.review-wrapper .user-total-wrapper { maksymalna szerokość: 60%; rozmiar czcionki: 14px; } .wp-review-9007.wp-review-point-type .review-list li > span, .wp-review-9007.wp-review-percentage-type .review-list li > span { top: 12px; po lewej: 30px; } } ]]>