Czy Scepter to dobra marka monitorów? Najlepsze monitory 27, 30-calowe

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Czy Scepter to dobra marka monitorów? Najlepsze monitory 27, 30-calowe

Scepter ma reputację producenta dobrych monitorów do gier i ogólnego przeznaczenia w rozsądnej cenie. Ich monitory są jednymi z najlepszych ze względu na duże ekrany, wysoką częstotliwość odświeżania i piękny design.

Ponieważ ich monitory są często dobrej jakości, wybór monitora Scepter, który spełnia Twoje wymagania, może być mylący. W tym artykule omówiono niektóre monitory Scepter, które mogą Cię zainteresować.

Dowiemy się również, czy Scepter to dobra marka monitorów.

Czy Scepter to dobra marka monitorów?

Tak, Scepter to dobra marka monitorów, ponieważ większość ich monitorów oferuje unikalne opcje wysokiej rozdzielczości. Ich wysokiej jakości produkty umieściły je wśród najlepszych marek monitorów.

Monitory Scepter są idealne, jeśli szukasz na rynku monitora wielofunkcyjnego, który może zapewnić doskonałe wrażenia wizualne. Warto jednak wiedzieć, że marka Scepter ma też kilka wad.

Na szczęście wady zazwyczaj nie przeważają nad zaletami.

To wszystko sprawia, że ​​Scepter jest dobrą marką monitorów.

Czy Scepter to dobra marka monitorów do gier?

Monitory Scepter są idealne do gier. Opierając się na opiniach klientów na temat ich monitorów do gier na Amazon, Scepter produkuje jedne z najlepszych monitorów do gier, jakie można dziś dostać.

Co więcej, ich monitory są dostępne w różnych zakresach, aby przypaść do gustu każdemu graczowi.

Aby podać więcej szczegółów, Scepter oferuje doskonałe monitory z bardzo szerokimi zakrzywionymi ekranami, wysokimi częstotliwościami odświeżania i pięknymi wzorami „skoncentrowanymi na grach”. Ponadto niektóre z ich monitorów mają bezramkowe wyświetlacze obsługujące technologię AMD FreeSync.

Doskonałe monitory do gier, które oferują, są częścią tego, co sprawia, że ​​Scepter jest dobrą marką monitorów.

Czy Scepter E248W jest dobry do gier?

Tak to jest. The Berło E248W jest dobrym monitorem do gier.

Wierność kolorów na tym monitorze jest wystarczająco dobra, aby zapewnić doskonałą grafikę podczas sesji gier. Ponadto monitor potrafi dokładnie odwzorować szeroką gamę kolorów.

Scepter E248W ma również imponujący wskaźnik opóźnienia sygnału wejściowego. Jeśli nie jesteś zaznajomiony z input lagiem, wyjaśnię.

Jest to czas potrzebny monitorowi na zarejestrowanie poleceń wydawanych z kontrolera. Dlatego jeśli chodzi o input lag, im mniejszy współczynnik input lag, tym lepiej.

W przypadku Sceptre E248W ma on opóźnienie wejściowe wynoszące 10 milisekund, co jest niewiarygodne. Dzięki takiemu współczynnikowi opóźnienia wejściowego monitor będzie w stanie dokładnie wyświetlać szybko poruszające się ekrany gier.

🔥 Zalecana:  Chiński rywal ChatGPT Moss ulega awarii zaledwie kilka godzin po uruchomieniu.

Aby było lepiej, ten monitor ma również maksymalną częstotliwość odświeżania 75 Hz. Ta częstotliwość odświeżania umożliwia monitorowi oferowanie płynnej wyrazistości ruchu.

Kto produkuje telewizory i monitory Scepter?

Telewizory Scepter są produkowane przez Scepter Incorporated. Są producentem elektroniki użytkowej z siedzibą w Chinach.

Stopień kompetencji, jaki ta organizacja wykazuje w opracowywaniu swoich produktów, jest częścią tego, co sprawia, że ​​Scepter jest dobrą marką monitorów.

Monitory Scepter vs HP – które są lepsze

Nie ma prostej odpowiedzi na to pytanie, ale powinieneś wiedzieć, że obie marki są doskonałe. Obaj mają swoje mocne i słabe strony.

Na przykład Scepter oferuje doskonałe monitory w bardziej przystępnych cenach niż monitory HP. Jednak marka HP wydaje się być lepsza, biorąc pod uwagę wysokiej klasy monitory oferowane przez obie marki.

Ogólnie rzecz biorąc, wybór między marką HP i Scepter będzie zależał od twoich preferencji i tego, ile jesteś skłonny wydać. Będziesz także musiał przeważyć nad opcjami, które obie marki oferują względem siebie.

Najlepsze 30-calowe zakrzywione monitory Scepter

Poniżej przyjrzeliśmy się kilku najlepszym 30-calowym zakrzywionym monitorom Scepter.

30-calowy zakrzywiony monitor do gier Scepter

Ten monitor Scepter jest wyposażony w 30-calowy panel wyświetlacza, który oferuje współczynnik kontrastu statycznego 3000:1. Oferuje również szczytową jasność 250 nitów, obsługę 8-bitowej głębi kolorów i ~90% gamę kolorów sRGB.

Dzięki dobremu współczynnikowi kontrastu ten monitor Scepter oferuje doskonałe rozróżnienie między najjaśniejszymi i najciemniejszymi odcieniami kolorów. Dzięki temu monitor dość dobrze odwzorowuje kolory.

Jest również wystarczająco jasny do oglądania w normalnych warunkach oświetleniowych.

Co więcej, czas reakcji tego monitora wynoszący 5 ms doskonale sprawdza się w grach. Jeśli się zastanawiasz, czas reakcji to czas potrzebny wyświetlaczowi do przejścia z jednego zestawu pikseli do drugiego.

Zwykle określa, jak dobrze wyświetlacz poradzi sobie z treściami o szybkim tempie.

Dzięki czasowi reakcji wynoszącemu 5 ms oraz częstotliwości odświeżania 200 Hz ten monitor będzie w stanie obsłużyć wszystkie szybko zmieniające się treści. Ale niestety ten monitor ma widoczną porażkę.

Pomimo doskonałego czasu reakcji, ten monitor nadal cierpi z powodu drobnych duchów w szybkich grach. Zauważysz to głównie w ciemnych scenach.

Zakrzywiony 30-calowy monitor gamingowy LED o proporcjach 21:9 (C305W-2560UN)

Monitor Scepter C305W oferuje statyczny współczynnik kontrastu 3000:1. Jego doskonały współczynnik kontrastu sprawia, że ​​jest w stanie zapewnić głębokie poziomy czerni, które ładnie kontrastują z odcieniami bieli.

🔥 Zalecana:  Najlepsze konta czekowe HSBC w Kanadzie w maju 2023 r

W rezultacie nie będziesz mieć problemów z wyświetlaniem ciemnych treści na monitorze. Dodaj jasność 250 nitów, którą oferuje, a wszystko to zapewni wciągające wrażenia wizualne podczas korzystania z Scepter C305W.

Kolory na monitorze są również świetne, ponieważ nie wydają się przesycone.

Ponadto rozdzielczość tego monitora 2560 x 1080p i częstotliwość odświeżania 85 Hz zapewniają dobrą wyrazistość ruchu.

Input lag monitora jest również dobry. Dzięki 9-milisekundowemu opóźnieniu większość graczy nie zauważy dużego opóźnienia między wprowadzeniem danych a wyświetleniem ich na ekranie.

Jednak poświata ekranu na tym monitorze może stać się bardzo zauważalna, jeśli grasz w wiele gier o bardzo szybkim tempie.

Najlepsze 27-calowe monitory Scepter

Poniżej przyjrzeliśmy się kilku najlepszym 30-calowym zakrzywionym monitorom Scepter.

Zakrzywiony monitor Scepter 27″ 75Hz LED (C275W-1920RN)

Scepter C275W wykorzystuje rozdzielczość ekranu 1920 x 1080, aby zapewnić dobrą jakość obrazu. Może również zapewnić wysoki współczynnik kontrastu statycznego 3000:1 dla głębokiej czerni i jasnej bieli.

Odwzorowanie kolorów jest również doskonałe na tym monitorze. Jednak dokładne odwzorowanie kolorów tego monitora jest czasami zakłócane przez zmiany gamma i nasycenia.

To sprawia, że ​​Sceptre C275W nie jest idealną opcją do operacji o krytycznym znaczeniu dla kolorów. Niemniej jednak jest w porządku do podstawowych zastosowań związanych z tworzeniem treści.

Chociaż maksymalna częstotliwość odświeżania tego monitora wynosząca 75 Hz nie jest najlepsza, jest wystarczająco dobra do obsługi treści o umiarkowanym tempie. Jednak oglądanie szybkich treści spowoduje, że zauważysz niewielkie rozmazanie za szybko poruszającymi się obiektami.

Monitor do gier LED Scepter IPS 27″ (seria E278W-FPT)

Scepter E248W oferuje całkiem solidną ogólną jakość wyświetlania. Ten wyświetlacz zapewnia szczegółowe i ostre treści dzięki rozdzielczości 1920 x 1080p.

To nie wszystko, co oferuje jego doskonała oferta zdjęć. Jasność tego monitora na poziomie 320 nitów to kolejny czynnik, który wpływa na jego wyjątkową jakość obrazu.

Ponadto odwzorowanie kolorów w Sceptre E248W jest niezwykłe. Kolory są żywe, bez śladów przesycenia.

Pod względem wydajności Scepter E248W całkiem dobrze radzi sobie z treściami o umiarkowanym tempie. Jednak jego częstotliwość odświeżania 75 Hz nie jest wystarczająco dobra, aby umożliwić Ci cieszenie się nowoczesnymi grami z najwyższą liczbą klatek na sekundę.

Podczas grania w nowoczesne gry z najwyższą liczbą klatek na sekundę wystąpią rozmycia ekranu.

🔥 Zalecana:  31 najlepszych przedmiotów, które można obrócić z zyskiem w 2023 r

Niemniej jednak Scepter E248W doskonale nadaje się do zadań związanych z produktywnością, takich jak praca biurowa. Świetnie nadaje się również do oglądania filmów.

Przeczytaj także: Co to jest tryb SRGB na monitorach?

Zakrzywiony 27-calowy monitor do gier Scepter (seria C278W-1920RN)

Scepter C278W oferuje natywną rozdzielczość 1920 na 1080, jasność szczytową 220 nitów i częstotliwość odświeżania 60 Hz.

Wszystkie te funkcje umożliwiają zapewnienie przyzwoitej ogólnej wydajności wyświetlania. W związku z tym jego cechy sprawiają, że jest to dobra opcja do zastosowań produktywnych, takich jak czytanie, przeglądanie Internetu i oglądanie filmów.

Scepter C278W jest również dobry do gier. Jedną z tych rzeczy, które sprawiają, że idealnie nadaje się do gier, jest szybki czas reakcji.

Aby podać więcej szczegółów, Scepter C278W ma czas reakcji 5 ms. Ten czas reakcji jest wystarczająco szybki, aby poradzić sobie z ruchomymi treściami bez pozostawiania zauważalnych śladów rozmycia ruchu.

Jest jednak jeden drobny problem z tym monitorem, a mianowicie jego średnie możliwości reprodukcji kolorów. Czasami Scepter C278W ma trudności z dokładnym odwzorowaniem kolorów.

Możesz rozważyć zakup innego monitora, jeśli jesteś edytorem zdjęć lub wideo, który potrzebuje możliwości dokładnego dopasowania kolorów.

Wniosek

Czy Scepter to dobra marka monitorów? Ogólnie rzecz biorąc, Scepter to dobra marka monitorów. Jednak ich produkty nie są pozbawione kilku niepowodzeń.

Jak zapewne zauważyłeś, istnieją pewne oczywiste niepowodzenia w przypadku niektórych monitorów Scepter, które rozważaliśmy w tym artykule. Niemniej jednak nie ma wątpliwości, że Scepter to dobra marka monitorów.

Ostatnia aktualizacja 25.06.2023 Jesteśmy partnerem Amazon.com, Amazon.co.uk i Amazon.in i zarabiamy na kwalifikujących się zakupach za pośrednictwem naszych linków bez dodatkowych kosztów dla Ciebie.