Czy rozmowy przez Skype pojawiają się na rachunku telefonicznym? (Odpowiedziano)

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Czy rozmowy przez Skype pojawiają się na rachunku telefonicznym? (Odpowiedziano)

Jeśli zastanawiasz się, czy Rozmowy Skype są widoczne na rachunku telefonicznym. Nie, nie jest, ponieważ Skype nie używa numeru telefonu do nawiązywania połączeń. Zamiast tego wykonują i odbierają połączenia za pomocą komórkowej transmisji danych lub Wi-Fi.

Rozmowy przez Skype’a to świetny sposób na dotarcie do ludzi online. Podczas wykonywania połączenia w aplikacji czy rozmowy przez Skype są widoczne na rachunkach telefonicznych?

Aby zadzwonić do kogoś, kto nie znajduje się jeszcze na Twojej liście kontaktów Skype, możesz wyszukać jego nazwę użytkownika Skype lub adres e-mail w Skype i kliknij przycisk połączenia

Z tego przewodnika dowiesz się, czy Rozmowy Skype są widoczne na rachunku telefonicznym. Jeśli chcesz uzyskać prostą odpowiedź, wyjaśnimy to, abyś zrozumiał.

Czy rozmowy przez Skype pojawiają się na rachunku telefonicznym?

Nie, rozmowy przez Skype’a nie pojawiają się na rachunku telefonicznym, ponieważ wszystkie wiadomości i połączenia są kierowane przez ich serwery.

To połączenie nie przechodzi bezpośrednio przez operatora sieci, dlatego wiadomości i połączenia są bezpłatne, w przeciwieństwie do zwykłych SMS-ów lub połączeń telefonicznych.

Rozmowy przez Skype’a nie przypominają tradycyjnej rozmowy, która pozwala zadzwonić do osoby bezpośrednio z jej numeru telefonu w aplikacji Telefon.

Potrzebujesz ich kontaktu na Skype, aby móc dzwonić lub korzystać z ich Skype’a nazwa użytkownika lub adres e-mail zadzwonić.

Gdy korzystasz z komórkowej transmisji danych, na rachunku telefonicznym zobaczysz tylko ilość danych używanych przez Skype.

Ale nie pokażą żadnych informacji, tylko ilość danych wykorzystanych w aplikacji.

Twój dostawca może zobaczyć ruch ze Skype’a, jeśli korzystasz z mobilnego internetu zamiast Wi-Fi, ale nic na ten temat nie pojawi się na rachunku telefonicznym.

Co musisz wiedzieć

Jeśli otrzymasz miesięczny rachunek za telefon, Twój operator nie podzieli tego, co robiłeś na Skype.

🔥 Zalecana:  Prada wypuszcza Timecapsule NFT wraz ze swoją odzieżą

Pokaże tylko, że korzystasz z danych internetowych w mediach społecznościowych, takich jak Skype.

Ponieważ nie dzwonisz bezpośrednio na numer telefonu, Rozmowy przez Skype’a nie będą uwzględnione na rachunku telefonicznym. Bo korzystasz z internetu.

Jedyne, co zobaczysz na rachunku telefonicznym, to ilość danych używanych przez Skype (opłaty będą wyświetlane jako wykorzystanie danych).

Na rachunku telefonicznym nie ma informacji o tym, co robisz na Skype. Pokazuje tylko ilość danych wykorzystanych przez aplikację.

Jeśli korzystasz z połączenia Wi-Fi, na rachunku telefonicznym nie zobaczysz żadnych informacji o Skype. Ponieważ nie uzyskałeś dostępu do Skype’a przy użyciu danych komórkowych.

Jak zadzwonić do kogoś na Skype

Ponieważ wiesz już, że rozmowa przez Skype’a nie jest widniejąca na Twoim rachunku telefonicznym, możesz dzwonić tyle, ile chcesz, tak aby nikt nie dowiedział się, do kogo dzwonisz.

Notatka: Im więcej wykonujesz połączeń, tym więcej zużywasz danych, a to sprawi, że zapłacisz więcej, gdy nadejdzie rachunek telefoniczny.

Upewnij się, że nie korzystasz z konta twórcy ani konta firmowego. Jeśli nie, nie będziesz mieć możliwości nawiązania połączenia głosowego.

Oto przewodnik krok po kroku, jak nawiązywać połączenia przez Skype.

Krok 1. Otwórz aplikację Skype

Otwórz aplikację Skype na telefonie iPhone lub urządzeniu z systemem Android, a jeśli jeszcze nie zalogowałeś się na swoje konto, możesz to zrobić teraz. Na stronie głównej dotknij Kontakt.

Krok 2. Znajdź użytkownika, do którego chcesz zadzwonić

Wybierz kontakt, z którym chcesz się połączyć, a następnie wybierz przycisk połączenia audio lub przycisk połączenia wideo.

3. Wykonaj połączenie przez Skype’a

Aby nawiązać połączenie przez Skype, dotknij ikony telefonu lub ikony wideo u góry obok imienia i nazwiska osoby.

Ikona telefonu umożliwia nawiązanie połączenia głosowego, natomiast ikona wideo umożliwia nawiązanie połączenia wideo z daną osobą.

Gdy dotkniesz ikony telefonu lub wideo, telefon tej osoby zacznie dzwonić, jeśli jest ona połączona z Wi-Fi lub korzysta z komórkowej transmisji danych.

🔥 Zalecana:  Wsparcie Snapchata: jak skontaktować się ze SnapChatem w 2023 roku?

Możesz także szybko zamienić dowolny czat w połączenie i dotknąć przycisku połączenia audio lub połączenia wideo.

iPhone ma teraz funkcję wyświetlania dzienników połączeń aplikacji innych firm w sekcji ostatnich połączeń telefonicznych. Ale możesz go usunąć, jeśli wykonałeś połączenie telefoniczne.

Jak usunąć rozmowy Skype z ostatnich na telefonie iPhone

Jeśli używasz telefonu iPhone, rozmowa przez Skype’a może być wyświetlana na Twoim urządzeniu. To nie dotyczy wszystkich. Możesz jednak sprawdzić ostatnie połączenie po nawiązaniu połączenia przez Skype.

Notatka: jeśli korzystasz z urządzenia z systemem Android, nic nie będzie wyświetlane w sekcji Ostatnie połączenia, ponieważ aplikacja na telefon nie obsługuje funkcji zbierania dzienników połączeń z aplikacji innych firm.

Nie martw się, nie będzie to widoczne na Twoim rachunku telefonicznym. iPhone po prostu zbiera dzienniki połączeń z aplikacji innych firm, aby wyświetlać Ostatnie połączenia w aplikacji Telefon. Obejmuje to również Messenger, Skype, Duo itp.

Krok 1: Otwórz aplikację Telefon

Otwórz aplikację Telefon na swoim urządzeniu, a następnie stuknij kartę Ostatnie po Ulubione u dołu strony.

Aplikacja Ostatnie ma ikonę zegara. Ta karta wyświetla wszystkie wykonane połączenia, nawet z aplikacji innych firm.

Krok 2: Usuń połączenie z ostatnich

Aby usunąć dziennik połączeń z karty Ostatnie Przesuń połączenie od prawej do lewej i dotknij Usuń, aby usunąć dziennik połączeń.

Możesz także usunąć ostatnie połączenie, dotykając opcji Edytuj w prawym górnym rogu, a następnie dotknij czerwonej ikony po lewej stronie, aby usunąć połączenie.

Wniosek

Jak wiemy, rozmowy przez Skype’a nie pojawią się na rachunku telefonicznym, nawet jeśli wykonasz 100 połączeń.

Jedynym problemem, jaki będziesz mieć, jest to, że nadal będziesz musiał za to zapłacić, ponieważ wykorzystuje twoje dane internetowe do wykonywania połączeń.

Fakt, że iPhone umożliwia wyświetlanie dzienników połączeń aplikacji innych firm, takich jak WhatsApp, Skype i Signal, podczas wykonywania połączenia w aplikacji, nie oznacza, że ​​połączenie pojawi się na rachunku telefonicznym.

🔥 Zalecana:  Cheetos ogłasza halloweenowe doświadczenie Chesterville w Horizon Worlds

A do wzięcia, połączenia w aplikacjach, które są oparte na nazwach użytkowników i identyfikatorach, nie pojawią się na rachunku telefonicznym.

PRZECZYTAJ TEŻ: Czy Google Voice pokazuje się na Twoim rachunku telefonicznym? (Odpowiedziano)

Często Zadawane Pytania

Czy wiadomości Skype pojawiają się na rachunku telefonicznym?

Wiadomości Skype nie pojawiają się na rachunku telefonicznym, ponieważ do wysyłania wiadomości używasz danych internetowych. Jeśli korzystasz z komórkowej transmisji danych, zostaniesz obciążony opłatą za transmisję danych. W przypadku Wi-Fi nie zobaczysz go na rachunku telefonicznym.

Czy rozmowy Skype pojawiają się w dzienniku połączeń iPhone’a?

Rozmowy przez Skype’a nie pojawiają się na rachunku telefonicznym, ponieważ do wysyłania wiadomości używasz danych internetowych. Jeśli korzystasz z komórkowej transmisji danych, zostaniesz obciążony opłatą za transmisję danych. W przypadku Wi-Fi nie zobaczysz go na rachunku telefonicznym.

Jakie połączenia pojawiają się na rachunku telefonicznym?

Jedyne połączenie, które pojawia się na rachunku telefonicznym, to połączenie z numerem telefonu. Jeśli zadzwonisz do osoby, podając jej numer telefonu, pojawi się ona na rachunku telefonicznym.

Czy ten artykuł był pomocny?

Tak nie