Czy Roblox usuwa nieaktywne konta?

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Czy Roblox usuwa nieaktywne konta?

Po kilku miesiącach lub latach nieaktywności na koncie Roblox chcesz zakończyć swoje wygnanie i stwierdzasz, że nie możesz się już zalogować. Więc teraz pytasz: „czy Roblox usuwa nieaktywne konta?”

A może jesteś sfrustrowany Robloxem? Martwisz się o bezpieczeństwo swoich dzieci w Internecie?

Cóż, w tym artykule powiem ci, czy Roblox usuwa nieaktywne konta, czy nie. A także pokażę ci, jak łatwo usunąć swoje konto, mimo że Roblox nie zapewnia sposobu na zrobienie tego z twojego konta.

Czy Roblox usuwa nieaktywne konta?

Roblox usunie nieaktywne konta z bazy danych po określonym czasie. Następnie Roblox usunie wszystkie twoje informacje z serwera.

W związku z tym nie będziesz mógł się zalogować ani przywrócić konta. Aby zapobiec automatycznemu usunięciu konta, utrzymuj je aktywne. A jeśli chcesz usunąć swoje konto, pozostaw je nieaktywne. W końcu Roblox nie zapewnia funkcji usuwania konta.

Jak długo trwa usuwanie konta Roblox?

Twoje konto zostanie automatycznie usunięte po 365 dniach braku aktywności. Kiedy Roblox usunie twoje konto, twoje konto i wszystkie przechowywane dane zostaną trwale usunięte z platformy Roblox.

Po 30 dniach zostaną one usunięte z serwerów Roblox i nie będzie można ich już odzyskać. Dotyczy to wszystkich zakupionych przedmiotów, a także wszystkich wiadomości opublikowanych na stronie.

Jak usunąć swoje konto Roblox

Usunięcie konta Roblox nie jest tak proste, jak na przykład usunięcie konta Discord. Ale jest na to kilka sposobów. Najpierw najprostsza metoda:

Rozwiązanie 1: Skontaktuj się z obsługą klienta Roblox

 • Krok 1: Odwiedzić Strona główna Robloxa i zaloguj się na swoje konto.
 • Krok 2: Przewiń w dół strony i wybierz Pomoc opcja.
 • Krok 3: Kliknij na Konto Roblox opcja.
 • Krok 4: Dalej, pod Promowane artykuły sekcji, musisz kliknąć Skontaktuj się z nami.
 • Krok 5: Następnie kliknij na Wsparcie Formularz opcja.

Wskazówka: Pamiętaj, że możesz przejść bezpośrednio do strony formularza pomocy za pomocą ten linkale musisz się wcześniej zalogować.

 • Krok 6: Wypełnij formularz, podając prawidłowe informacje.
  • Wybierz swoje urządzenie.
  • W sekcji „Typ kategorii pomocy” wybierz Żądania prywatności danych w pierwszym rozwijanym menu.
  • Wybierz Prawo do bycia zapomnianym (RTBF) opcję w drugim menu rozwijanym.
  • W „Opisie problemu” opisz cel tego pisma (usunięcie konta, wyjaśniając przyczyny).
  • Na koniec kliknij przycisk Prześlij.
 • Krok 7: Sprawdzaj pocztę e-mail w poszukiwaniu wiadomości od pomocy technicznej Roblox i postępuj zgodnie z instrukcjami. Niezależnie od urządzenia użytego do kontaktu z personelem Roblox, otrzymasz e-mail zwrotny (w ciągu 48 godzin) na swój adres e-mail ze wszystkimi informacjami niezbędnymi do zweryfikowania Twojej tożsamości.
 • Krok 8: Po otrzymaniu wiadomości e-mail potwierdź, że akceptujesz wymagania dotyczące usunięcia danych (tj. masz ukończone 13 lat i mieszkasz w kraju, w którym można zażądać usunięcia danych osobowych). Następnie podaj wszystkie wymagane informacje (nazwa użytkownika Roblox i zweryfikowany adres e-mail).
🔥 Zalecana:  Czy możesz zarabiać na życie z DoorDash? – Oto, co mówi matematyka

Czytaj także: Ile Robux kosztuje 20 dolarów?

Jak poprosić o usunięcie konta z aplikacji Roblox

Powyższy proces jest możliwy z Twojego komputera. Procedura jest nieco inna niż w przypadku smartfona lub tabletu.

 1. Otwórz aplikację Roblox i zaloguj się na swoje konto.
 2. Stuknij ikonę trzech kropek znajdującą się w prawym dolnym rogu.
 3. Wybierz Ustawienia I Informacje o koncie opcji i upewnij się, że zweryfikowałeś swój adres e-mail.
 4. Po wykonaniu tej czynności ponownie naciśnij ikonę trzech kropek.
 5. Stuknij w Pomoc element, wybierz Skontaktuj się z nami opcję i na nowej stronie stuknij ikonę Wsparcie formularz przedmiot.
 6. w Skontaktuj się z nami sekcji, w odpowiednich polach wprowadź wszystkie wymagane dane. Wpisz swoją pisemną prośbę o usunięcie danych i swojego konta w opis problemu pole.
 7. Na koniec naciśnij Składać przycisk, aby wysłać zapytanie.

Porady

 • Alternatywnie możesz wysłać wiadomość e-mail bezpośrednio na adres [email protected] ze swoją prośbą. Jak wyjaśniono wcześniej, przedstawiciel wsparcia Roblox poprosi o niezbędne informacje. Następnie system Roblox usunie twoje konto.
 • Możesz także zadzwonić do obsługi klienta pod numer 888-858-2569 i poprosić o usunięcie konta.

Rozwiązanie 2: Pozostaw konto nieaktywne przez cały rok

Według Robloxa konta, które pozostają nieaktywne przez rok, zostaną usunięte, aby zmniejszyć obciążenie serwera i zwolnić miejsce. Jeśli nie zalogujesz się na swoje konto przez ponad 365 dni, Twoje konto zostanie automatycznie usunięte z ich bazy danych.

Jeśli więc nie spieszysz się i chcesz, aby Twoje konto zostało automatycznie usunięte, pozostaw je nieaktywne przez rok. Bułka z masłem!

Anulowanie subskrypcji Roblox i powiadomień

Załóżmy na przykład, że zdecydowałeś się pozostawić swoje konto nieaktywne, aby można je było najpierw usunąć. W takim przypadku musisz zatrzymać subskrypcję Roblox i powiadomienia. Jeśli Twoja subskrypcja i powiadomienia są nadal aktywne, Roblox założy, że nadal jesteś aktywny, nawet jeśli nie zalogujesz się ponownie.

Jak anulować subskrypcję premium Roblox

Oto jak dezaktywować subskrypcję premium Roblox z komputera.

 1. Idź do Strona główna Robloxa i kliknij przycisk Zaloguj się, aby uzyskać dostęp do swojego konta.
 2. Kliknij ikonę koła zębatego w prawym górnym rogu.
🔥 Zalecana:  Lenovo kontra Dell kontra HP — co jest lepsze
 • Wybierz Ustawienia opcja.
 • Na nowej stronie kliknij Dane do faktury na lewym pasku bocznym.
 • Kliknij na Anuluj odnowienie patka.
 • Następnie postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie, aby wyłączyć automatyczne odnawianie Roblox Premium. Na tej stronie możesz również zobaczyć dostępne kredyty Roblox. Musisz jednak wiedzieć, że przeniesienie lub odzyskanie dostępnych Robuxów jest niemożliwe. W związku z tym pozostaną nieużywane, ale nadal będą dostępne, jeśli wrócisz do korzystania z Roblox.
Jak wyłączyć powiadomienia Roblox
 1. Aby wyłączyć powiadomienia Roblox, kliknij ikonę koła zębatego w prawym górnym rogu strony, a następnie wybierz Ustawienia.
 2. Na Moje ustawienia sekcji swojego konta, wybierz element Powiadomienia na lewym pasku bocznym.
 • Na nowym ekranie usuń zaznaczenie ze wszystkich opcji dostępnych w programie Strumień powiadomień Sekcja. Poniżej znajduje się to, co powinieneś mieć:
 • Następnie przesuń dźwignię dla Push na pulpicie z WŁ. na WYŁ., aby wyłączyć powiadomienia push w przeglądarce.
Jak anulować subskrypcję premium Roblox z poziomu aplikacji

Czy chcesz anulować subskrypcję premium ze smartfona lub tabletu?

Dla użytkowników Androida

 1. Przejdź do Sklepu Play.
 2. Następnie dotknij swojego zdjęcia profilowego.
 3. Następnie wybierz Płatność i subskrypcje opcja.
 • Na następnej stronie stuknij Abonamenty. Następnie dotknij Subskrypcja Roblox Item, a następnie Anuluj subskrypcje opcję po wskazaniu przyczyny dezaktywacji. Na koniec dotknij Kontynuować I Anuluj subskrypcje guziki.

Dla użytkowników iPhone’a i iPada

 1. Przejdź do swojego urządzenia Ustawienia menu (ikona koła zębatego znajdująca się na ekranie głównym)
 2. Wybierz swoje imię, a następnie stuknij w Abonamenty przedmiot.
 3. Stuknij w Subskrypcja Robloxa opcja.
 4. Następnie dotknij Anuluj subskrypcje I Potwierdzać przyciski, aby wyłączyć automatyczne odnawianie danej subskrypcji.
 5. Teraz ponownie otwórz aplikację Roblox, dotknij ikony trzech kropek i wyświetlonego nowego ekranu. Na koniec dotknij Wyloguj dwukrotnie przycisk, aby wylogować się z konta.
 6. Na koniec możesz odinstalować aplikację ze swojego urządzenia.

Przeczytaj także: Co to jest karta podarunkowa PlayStation i jak ją aktywować?

Przypadkowo usunięte konto Roblox? Rzeczy do zrobienia

Widziałem sytuacje, w których użytkownicy niebędący kontami (tj. rodzice) prosili o usunięcie konta użytkownika bez jego zgody. Roblox może również usunąć konto, jeśli użytkownik naruszy zasady platformy.

Następnie w takim przypadku użytkownik konta może wysłać wiadomość e-mail do pomocy technicznej wyjaśniającą problem i odwołać się od zamknięcia konta. Należy to jednak zrobić w ciągu 30 dni.

Kompromitacja konta jest powszechna w Roblox. Widziałem kilku właścicieli kont Roblox wspominających, że odzyskali swoje konta. Jeśli ktoś naruszył bezpieczeństwo Twojego konta, możesz powiedzieć zespołowi pomocy, że Twoje konto zostało zhakowane.

🔥 Zalecana:  Czy bunt społeczny jest legalny, czy oszustwo? (Uczciwy przewodnik 2023!)

Ale będę szczery; zwykle nie jest możliwe odzyskanie usuniętego konta w Roblox. Nawiasem mówiąc, Roblox nigdy nie usunie twojego konta bez żadnych niepotrzebnych działań. Dlatego powinieneś odwołać się od usunięcia konta tylko wtedy, gdy nie zrobiłeś nic złego. W przeciwnym razie możesz marnować czas.

Przeczytaj także: Czy Bedrock i Java mogą grać razem?

Wskazówki, dzięki którym Twoje konto Roblox nie zostanie usunięte

Zasady kierują platformą Roblox. Coś niezwykłego, a Twoje konto zniknie na zawsze! Oto rzeczy, których nie należy robić, aby Twoje konto nie zostało usunięte:

1. Bez wulgaryzmów

Roblox nie zezwala na używanie przekleństw w profilu konta lub komunikacji na platformie. Jeśli to zrobisz, Roblox może usunąć twoje konto bez ostrzeżenia.

2. Bądź aktywny

Gdy tylko Twoje konto Roblox będzie nieaktywne przez określony czas (do 1 roku), Twoje konto zostanie automatycznie usunięte. Więc bądź aktywny!

3. Zabezpiecz swoje konto

Zawsze chroń swoje konto przed spamerami i hakerami na stronie. W przeciwnym razie Twoje konto może zniknąć, jeśli zrobi się z nim nieodpowiednie rzeczy. Aby Twoje konto było bezpieczne przed hakerami, Roblox sugeruje, a czego nie:

 • Nigdy nie udostępniaj swoich haseł ani nie loguj się z komputera, który nie należy do Ciebie bez prawidłowego wylogowania.
 • Włącz weryfikację dwuetapową
 • Zawsze wyloguj się po użyciu konta, nawet na swoich urządzeniach
 • Nie klikaj żadnych linków, których nie znasz
 • Nigdy nie dodawaj adresu e-mail innej osoby do swojego konta.
 • Nigdy nie wykonuj zrzutów ekranu i nie udostępniaj informacji o swoim koncie.

Przeczytaj także: Czy możesz grać w Fortnite na Xbox 360?