Czy PrizeGrab jest legalny? – Czy możesz wygrać darmowe nagrody pieniężne i fajne nagrody w loterii?

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Czy PrizeGrab jest legalny? – Czy możesz wygrać darmowe nagrody pieniężne i fajne nagrody w loterii?

Jeśli chodzi o zarabianie pieniędzy w Internecie, jedną z najmniej wymagających metod jest udział w loteriach.

Pomysł tutaj jest dość prosty: rejestrujesz się na stronach internetowych lub aplikacjach, które obiecują szansę na nagrody pieniężne lub karty podarunkowe, trzymasz kciuki i próbujesz mieć szczęście.

Omówiłem już wcześniej aplikacje takie jak Lucktastic i Lucky Money.

Myślę, że żadna z tych aplikacji nie jest warta twojego czasu. Po prostu nie ma sposobu, aby poznać swoje szanse na wygraną, a koszt alternatywny jest zbyt wysoki.

Dzisiaj zajmiemy się kolejną niezwykle popularną witryną z loteriami: PrizeGrab.

Czy PrizeGrab jest legalny? Czy faktycznie można wygraj 10 000 $ i inne wspaniałe nagrody jak podaje strona internetowa?

Cóż, czas zagłębić się we wszystkie szczegóły w naszej recenzji PrizeGrab!

Szukasz innych łatwych sposobów na zdobycie nagród? Wymeldować się:

 • Capital One Zakupy – Automatycznie stosuj kody kuponów przy kasie i zdobywaj darmowe karty podarunkowe na zakupy u określonych partnerów!
 • pomyłka – Graj w nowe gry na Androida i zdobywaj darmowe karty podarunkowe za swoje wysiłki!

Co to jest PrizeGrab?

PrizeGrab to bezpłatna witryna z loteriami, która stwierdza, że ​​„zawsze dzieli Cię jedno kliknięcie od stosów gotówki i gorących gadżetów”.

Witryna jest dość krzykliwa. Kiedy odwiedzasz, witają Cię kuszące znaki wygrywając 10 000 $inne nagrody pieniężne, urządzenia, gadżety, bezpłatne karty podarunkowe i inne fajne nagrody.

Istnieje nawet błyszczący portal zwycięzców PrizeGrab, który pokazuje szczęśliwych zwycięzców, którzy odeszli z tysiącami dolarów lub kilkoma efektownymi nowymi zabawkami.

Jednakże, ponieważ zamierzamy zagłębić się w naszą recenzję PrizeGrab, myślę, że wiele z tego jest trudnych do zweryfikowania, co może być nieco niepokojące.

Jak działa PrizeGrab?

Podobnie jak wszystkie witryny z loteriami, PrizeGrab jest zainteresowany zebraniem jak największej ilości danych osobowych o tobie, zanim pozwoli ci korzystać z platformy.

Zarejestrowałem się w PrizeGrab, aby przetestować działanie platformy przed napisaniem tej recenzji. Rejestracja jest bardzo prosta, a cała strona internetowa jest całkiem prosta.

Oto jak to wszystko działa.

1. Zarejestruj się

Potrzebujesz konta, aby korzystać z PrizeGrab. Możesz utworzyć konto na Facebooku lub wprowadzić adres e-mail i hasło. Według PrizeGrab, musisz mieszkać w Stanach Zjednoczonych i mieć co najmniej 18 lat korzystać ze strony internetowej.

Teraz PrizeGrab jest całkowicie darmowy, co jest przynajmniej jednym małym plusem tej strony z loteriami. Gdybyś musiał za to zapłacić, byłbym szczerze oburzony.

Firma twierdzi, że „codziennie zdarzają się prawdziwi zwycięzcy”, chociaż oczywiście nie ma żadnych obietnic, że odejdziesz z dodatkową gotówką lub nagrodami za udział w konkursach.

2. Wprowadź loterie

Po utworzeniu konta możesz wziąć udział w określonych loteriach, które przyciągną Twoją uwagę.

Istnieje wiele loterii w dowolnym momencie. Na przykład te, które widzę teraz dla mojego konta, obejmują:

 • Nagroda pieniężna w wysokości 10 000 dolarów.
 • Nagroda pieniężna w wysokości 444 USD.
 • Nagroda pieniężna w wysokości 250 dolarów.
 • Stół do gry Lancaster (w zasadzie stół do bilarda, piłkarzyków i hokeja).
 • Lodówka Samsung z francuskimi drzwiami.
 • Karta podarunkowa Amazon o wartości 10 USD.
 • Dron.
 • Odtwarzacz płyt winylowych.
 • Materac za 1000 dolarów.

Istnieje kilkanaście innych loterii, w tym różne nagrody pieniężne, bezpłatne karty podarunkowe, urządzenia i elektronika.

Jest nawet „popularna” sekcja strony, która pokazuje trochę więcej

Teraz PrizeGrab ma różne zasady dla każdej loterii, chociaż generalnie zasady obejmują:

 • Limit od 5 do 10 zgłoszeń do loterii na osobę.
 • Ramy czasowe uruchomienia loterii.
 • Szanse na wygraną.

Jednakże, szanse na wygraną w sekcji nie są zbyt jasne.

PrizeGrab stwierdza: „Szanse na wygraną zależą od całkowitej liczby zgłoszeń otrzymanych w okresie przyjmowania zgłoszeń do loterii”.

Ma to sens, ale frustrujący jest brak historycznych średnich lub jakichkolwiek wskazówek dotyczących ogólnych szans, więc nie można stwierdzić, czy PrizeGrab jest legalny, czy nie.

3. Potencjalnie wygraj nagrody

Jeśli w jakiś sposób Ci się poszczęści, PrizeGrab skontaktuje się z Tobą przez e-mail, aby poinformować Cię o wygranej w loterii.

Jeśli spojrzysz na listę zwycięzców PrizeGrab, wydaje się również, że jest kilka prawdziwych osób, które skorzystały z tej witryny.

Ponownie, wziąłbym to z przymrużeniem oka, ponieważ trudno powiedzieć, jakie są twoje szanse na wygraną w loterii.

4. Utrzymaj smugi

Aby zachęcić Cię do wzięcia udziału w większej liczbie loterii, PrizeGrab pozwala budować passy, ​​im częściej korzystasz z witryny.

10 wpisów w ciągu jednego dnia rozpoczyna twoją passę. Aby kontynuować swoją passę, musisz brać udział 10 razy w różnych loteriach dziennie.

Jednak jest tu mały haczyk.

PrizeGrab stwierdza, że ​​„Im dłuższa passa, tym więcej punktów i dodatkowych możliwości wejścia będzie dostępnych”.

🔥 Zalecana:  Handel ze sztuczną inteligencją, marzenie czy rzeczywistość – w stronę sztucznej inteligencji

Strona z często zadawanymi pytaniami stwierdza następnie, że „PrizeGrabbers mogą teraz zdobywać punkty, wprowadzając nagrody, osiągając i przedłużając serię wejść, powracając przez kolejne dni i nie tylko! Każde osiągnięcie doda punkty do twojego konta, a te punkty zaowocują niesamowitymi możliwościami premiowymi”.

Ale, Punkty PrizeGrab nie mają wartości pieniężnejwięc miej to na uwadze.

PrizeGrab wyjaśnia, że ​​punkty nie mają wartości pieniężnej, ale przenoszą Cię na bardziej zaawansowane poziomy, takie jak Brązowy, Srebrny lub Złoty.

Według strony „w miarę awansowania na wyższe poziomy zostaniesz nagrodzony większymi możliwościami zdobycia nagród bonusowych”.

Krótko mówiąc… bierzesz udział w kolejnych loteriach, aby zdobyć punkty, które nie są nic warte.

ALE te punkty umieszczają cię na specjalnych poziomach, co również nie przynosi ci żadnych korzyści finansowych, ponieważ ponownie PrizeGrab ukrywa wszystkie szanse na wygraną, więc nigdy nie wiesz, jaka jest rzeczywistość.

Dodatkowe czytanie – najlepsze aplikacje i strony internetowe Beermoney do zarabiania szybkiej gotówki.

Inne recenzje nagród

Jeśli spojrzymy na inne recenzje PrizeGrab, otrzymasz dość mieszaną informację. Na początek PrizeGrab ma 4,7 gwiazdek w Trust Pilot z ponad 500 recenzjamico jest jedną z najwyższych ocen, jakie kiedykolwiek widziałem.

Przeczytałem kilka stron recenzji i chociaż jest kilka oczywiście fałszywych, myślę, że są tam również prawdziwe pozytywne i negatywne recenzje.

Na przykład ten użytkownik wyjaśnia, w jaki sposób faktycznie otrzymał zapłatę, ale zajęło mu to 4 lata:

Jeśli będziesz czytać recenzje, przekonasz się, że jest to normalna skarga ludzi na temat PrizeGrab; średnio zajmuje dużo czasu, aby wygrać, jeśli w ogóle wygrać.

To nieuchronnie powoduje, że niektórzy użytkownicy czują się sfrustrowani, jak pokazuje ta recenzja użytkownika:

Ponownie trudno jest znaleźć wzmianki na forach takich jak Reddit, więc musisz wyjść z opinii Trust Pilot i wartości nominalnej witryny.

Osobiście nie sądzę, że ta strona będzie zarabiać pieniądze dla większości ludzi, więc jest to w dużej mierze strata czasu. Ale jest kilka pozytywnych recenzji, po prostu upewnij się, że masz realistyczne oczekiwania.

Czy PrizeGrab jest legalny?

PrizeGrab to legalna witryna z loteriami, która ma wiele pozytywnych recenzji online. Jednak ma również wielu niezadowolonych użytkowników, ponieważ szanse na wygraną nie są reklamowane i są niezwykle niskie. W rzeczywistości ta strona internetowa jest stratą czasu dla większości ludzi.

Uważam, że ludzie, którzy korzystają z PrizeGrab i wygrywają, są prawdopodobnie fanami loterii, którzy biorą udział każdego dnia, a także korzystają z różnych innych stron z nagrodami, aby spróbować szczęścia.

Z negatywnych recenzji jasno wynika, że ​​wygranie czegokolwiek może zająć trochę czasu. Dodatkowo, nigdy nie znasz szans na loterię.

To jest mój główny zarzut dotyczący PrizeGrab i chciałbym, aby loterie przynajmniej dawały przybliżone oszacowanie twoich szans.

Ogólnie rzecz biorąc, myślę, że PrizeGrab ma ten sam problem, co strony takie jak FlashRewards, które oferują nagrody w wysokości 750 $ Shein i 750 $ PayPal; wysiłek po prostu nie jest tego wart, nawet jeśli w jakiś sposób będziesz miał szczęście i osiągniesz sukces.

Za I przeciw

Zalety:

 • Całkowicie za darmo wejść i używać
 • Możliwość wygrania fajnych nagród lub dużych kwot pieniężnych

Cons:

 • Twoje szanse na wygraną nie są ujawniane i są bardzo niskie
 • Wysoki koszt alternatywny, ponieważ musisz poświęcić dużo czasu na udział w loteriach
 • Możesz otrzymać wiele e-maili ze spamem lub e-maili z PrizeGrab

Najlepsze alternatywy dla nagród

Moim zdaniem takie rzeczy jak udział w loteriach mają bardzo wysokie koszty alternatywne.

To znaczy, pomyśl o tym: każda godzina, którą spędzasz biorąc udział w konkursach lub wykonując tego rodzaju zadania, to godzina, w której mogłeś spróbować lepiej płatnej dodatkowej pracy.

Na przykład, jeśli spojrzysz na różne aplikacje ekonomiczne, znajdziesz wysoko płatne prace poboczne, takie jak:

Mój przyjaciel pracował dla DoorDash i Uber Eats w Toronto jako kurier rowerowy, a oto zdjęcie jego wynagrodzenia godzinowego:

Zrzuty ekranu z doświadczenia dostawy Uber Eats mojego przyjaciela.

To naprawdę tylko drapanie powierzchni.

Rzeczy takie jak zarabianie pieniędzy na blogu lub zarabianie pieniędzy na YouTube mają bardziej długoterminowy potencjał zwiększania dochodów.

To znaczy, założyłem This Online World jeszcze na studiach i po trzech latach pracy, blog przekroczył 20 000 dolarów rocznie i pozwala mi zarabiać pieniądze podczas podróży.

Podobnie nowy kanał YouTube, który założyłem, regularnie zarabia teraz 500 USD miesięcznie:

Jeśli chcesz szybkich pieniędzy, wciąż masz lepsze opcje niż PrizeGrab.

Na przykład możesz skorzystać z różnych witryn, na których można zarabiać lub witryn z płatnymi ankietami, aby szybko zarobić. Nie uczynią cię bogatym, ale są o wiele bardziej spójne niż PrizeGrab.

🔥 Zalecana:  Sześć niesamowitych wskazówek, jak uzyskać darmowe Wi-Fi, gdziekolwiek jesteś

Dodatkowe czytanie – Jak szybko zarobić 150 $.

Często zadawane pytania — co musisz wiedzieć

W porządku, czas przyjrzeć się bliżej, czy PrizeGrab jest legalny, czy nie, zagłębiając się w najważniejsze pytania dotyczące tej platformy.

1. Czy MOJE informacje są bezpieczne?

Tak więc, jeśli czytasz politykę prywatności PrizeGrab, widzisz, że stwierdzają one: „Kiedy korzystasz z naszej strony internetowej, udostępniamy informacje, które możemy od Ciebie zebrać, takie jak Twój adres e-mail (w postaci zaszyfrowanej), adres IP lub informacje o Twojej przeglądarce lub systemu operacyjnego, z naszym partnerem, firmą LiveRamp Inc i spółkami należącymi do jej grupy”.

To jest dość interesujące.

LiveRamp to w rzeczywistości platforma łączności danych, z ogromną liczbą klientów, którzy angażują się w reklamę online.

Dlatego nie jest niespodzianką, że polityka prywatności PrizeGrab mówi również, że: „LiveRamp może używać plików cookie w Twojej przeglądarce i dopasowywać udostępnione przez Ciebie informacje do marketingowych baz danych online i offline oraz do baz danych jej partnerów reklamowych, aby utworzyć łącze między Twoją przeglądarką a informacjami w tych innych bazach danych. Możemy również udostępniać zahaszowane i pozbawione elementów umożliwiających identyfikację adresy e-mail, adresy IP i identyfikatory reklamowe firmie LiveRamp, która wykorzystuje te informacje do tworzenia łącza między urządzeniem użytkownika a jego bazami danych. Ten link może być udostępniany przez naszych partnerów na całym świecie w celu umożliwienia treści lub reklam opartych na zainteresowaniach podczas korzystania z Internetu (np. na różnych urządzeniach, w Internecie, e-mailach i aplikacjach itp.) przez osoby trzecie niezwiązane z naszą witryną internetową”.

To jest wielka ściana tekstuale oto sedno sprawy.

Kiedy korzystasz z PrizeGrab, zbierają one Twoje dane użytkownika.

Dane te są przekazywane do LiveRamp, który następnie odwraca się i udostępnia je swoim płacącym klientom, aby pomóc im w skuteczniejszym reklamowaniu się.

Twoje dane są oczywiście łączone w większe zestawy danych, aby pozostały istotne dla reklamodawców, ale to jest kluczowa kwestia: PrizeGrab sprzedaje twoje informacje i zarabia na tym.

Jest to uzasadnione i dozwolone, ale jeśli korzystasz z PrizeGrab, rozważyłbym zarejestrowanie się za pomocą nowego e-maila, aby nie otrzymywać zbyt wielu e-maili marketingowych do głównej skrzynki odbiorczej.

2. Czy ludzie rzeczywiście wygrywają?

Jeśli wyszukasz dowód PrizeGrab online, w rzeczywistości trudno będzie znaleźć coś innego niż lista zwycięzców PrizeGrab na stronie internetowej.

W rzeczywistości nie mogę nawet znaleźć niczego na Reddicie, co jest trochę dziwne.

Teraz kanał YouTube zawiera kilka filmów z nagrodami i filmów promocyjnych, które pokazują, jak wręczają nagrody prawdziwym ludziom:

Mam wrażenie, że PrizeGrab płaci niektórym użytkownikom, ale znowu nie można wiedzieć, jakie są szanse na słodycze.

3. Jak usunąć konto PrizeGrab?

Jeśli wypróbujesz tę witrynę z loteriami, ale stwierdzisz, że nie jest ona dla Ciebie i chcesz przejść dalej, usuniesz swoje konto.

Aby usunąć swoje konto PrizeGrab, skontaktuj się z firmą pod adresem [email protected] i oświadcz, że chcesz usunąć swoje konto.

W swoich Warunkach użytkowania PrizeGrab stwierdza: „Możesz również całkowicie usunąć swoje konto, kontaktując się z nami pod adresem podanym na dole tej polityki”, więc powinno to wystarczyć.

W witrynie dostępna jest również opcja rezygnacji z subskrypcji, jeśli chcesz zachować aktywność konta, ale przestać otrzymywać wiadomości e-mail:

Końcowe przemyślenia

Najważniejsze jest to, że istnieje wiele lukratywnych sposobów na zarobienie dodatkowej gotówki.

Tak, witryny takie jak PrizeGrab mogą dać ci szczęście i przypuszczam, że ta strona jest legalna, jeśli kochasz nagrody w loteriach.

Jednak moja rada jest taka, aby spróbować pobocznych zajęć, które mają większy potencjał.

Jeśli chcesz trochę łatwiejszych pomysłów na zarabianie pieniędzy, możesz sprawdzić mój post na najlepszych stronach internetowych z mikrozadaniami, aby zarobić dodatkową gotówkę!

Mam nadzieję, że moja recenzja PrizeGrab pomoże wyjaśnić, czy ta strona z loteriami jest dla Ciebie odpowiednia, czy nie!

Złapię was w następnym!

Szukasz jeszcze więcej pomysłów na zarabianie pieniędzy? Wymeldować się:

.

Recenzja PrizeGrab

Nazwa: Zgarnij nagrodę

Opis: PrizeGrab to strona z codziennymi loteriami, która pozwala ludziom wziąć udział w szansie wygrania darmowej gotówki i nagród bonusowych.

System operacyjny: Pulpit

Kategoria aplikacji: Loteria

Autor: Toma Blake’a

 • Potencjał zarobkowy

 • Różnorodność loterii

 • Łatwość użycia

 • Szansa na wygraną?

span, .wp-review-9110.wp-review-percentage-type .review-list li > span { display: inline-block; pozycja: absolutna; indeks z: 1; góra: 23px; po lewej: 45 pikseli; rozmiar czcionki: 14px; wysokość linii: 1; kolor: #ffffff; -webkit-touch-callout: brak; -webkit-user-select: brak; -khtml-user-select: brak; -moz-user-select: brak; -ms-user-select: brak; wybór użytkownika: brak; } .wp-review-9110.wp-review-point-type .wpr-user-features-rating .review-list li > span, .wp-review-9110.wp-review-percentage-type .wpr-user- cechy-ocena .review-list li > span { kolor: dziedziczenie; } .wp-review-9110.wp-review-point-type .wpr-user-features-rating .review-list li .wp-review-input-set + span, .wp-review-9110.wp-review- procent-typ .wpr-funkcje-użytkownika-ocena .review-list li .wp-review-zestaw-wejściowy + rozpiętość, .wp-review-9110.wp-review-point-type .wpr-user-features-rating . lista recenzji li .wp-review-user-rating:hover + span, .wp-review-9110.wp-review-percentage-type .wpr-user-features-rating .review-list li .wp-review-user -rating:hover + span { kolor: #fff; } .wp-review-9110.review-wrapper.wp-review-star-type .review-list li:nth-child(2n+1) { clear: left; obramowanie po prawej: 1 piksel pełny #dfdaea; } .wp-review-9110 .review-links {wypełnienie: 30px 30px 20px 30px; } .wp-review-9110.review-wrapper.wp-review-point-type .review-result, .wp-review-9110.review-wrapper.wp-review-percentage-type .review-result, .wp- recenzja-9110.review-wrapper .review-point .review-result-wrapper, .wp-review-9110.view-wrapper .view-percentage .review-result-wrapper { wysokość: 28 pikseli; } .wp-review-comment-9110 .wp-review-comment-rating .review-point .review-result-wrapper .review-result, .wp-review-comment-9110 .wp-review-comment-rating .review -procent .review-result-wrapper .review-result { wysokość: 22px; } .wp-review-9110.review-wrapper .review-result-wrapper i { rozmiar czcionki: 18px; } .wp-review-9110.review-wrapper .review-plusy-cons { wyczyść: oba; wypełnienie: 0; obramowanie na dole: 1 px stałe #dfdaea; } .wp-review-9110.review-wrapper .review-pros-cons .review-pluss {wypełnienie: 30px; rozmiar pudełka: ramka-pudełko; } .wp-review-9110.review-wrapper .review-pros-cons .review-cons { dopełnienie: 30px; rozmiar pudełka: ramka-pudełko; } .wp-review-9110.review-wrapper .review-plusy-cons .review-plusy .mb-5, .wp-review-9110.review-wrapper .review-plusy-przeciw .review-cons .mb-5 { grubość czcionki: pogrubiona; obramowanie na dole: 1 px stałe #dfdaea; margines dolny: 10px; wypełnienie dna: 8px; } .wp-review-9110.review-wrapper .mb-5 {transformacja tekstu: wielkie litery; } .wp-review-9110.review-wrapper .wpr-user-features-rating { margin-top: -1px; oba czyste; pływak: lewy; szerokość: 100%; } .wp-review-9110 .user-review-area {wypełnienie: 18px 30px; górna granica: 1 px pełny; górny margines: -1px; pływak: lewy; szerokość: 100%; } .wp-review-9110.review-wrapper .review-title { odstępy między literami: 1px; grubość czcionki: 700; wypełnienie: 15px 30px; transformacja tekstu: brak; tło: #558eaa; kolor: #fff; } .wp-review-9110.review-wrapper .review-total-wrapper {szerokość: 40%; margines: 0; wypełnienie: 42px 0; kolor: #fff; wyrównanie tekstu: środek; } .wp-review-9110.review-wrapper .review-list { wyczyść: brak; szerokość: 60%; } .wp-review-9110.review-wrapper .review-list .review-star, .wp-review-9110.review-wrapper .review-list .wp-review-user-feature-rating-star { float: left ; Blok wyświetlacza; margines: 10px 0 0 0; } .wp-review-9110.review-wrapper .review-list .wp-review-user-feature-rating-star + span { clear: left; Blok wyświetlacza; } .wp-review-9110.review-wrapper .review-list .wp-review-user-rating.wp-review-user-feature-rating-star, .wp-review-9110.review-wrapper .review-list .wp-review-user-rating.wp-review-user-feature-rating-star .review-star { margines: 0; } .wp-review-9110.review-wrapper .review-list .wp-review-user-rating.wp-review-user-feature-rating-star .review-result-wrapper {margines-left: -5px; margines-dolny: 6px; } .wp-review-9110.review-wrapper .review-list .wp-review-user-feature-rating-star .review-result { odstępy między literami: -2.2px; } .wp-review-9110.review-wrapper.wp-review-circle-type .review-total-wrapper { dopełnienie: 20px 0; } .wp-review-9110.review-wrapper.wp-review-circle-type .review-total-wrapper .review-circle.review-total { margines: 0 auto; wyściółka górna: 10px; oba czyste; } .wp-review-9110 .review-total-wrapper .review-point.review-total, .wp-review-9110 .review-total-wrapper .review-percentage.review-total { szerokość: 70%; wyświetlanie: blok liniowy; margines: 20px auto 0 auto; } .wp-review-9110.review-wrapper.wp-review-circle-type .review-total-wrapper > .review-total-box { display: block; } .wp-review-9110.review-wrapper.wp-review-circle-type .review-total-wrapper > .review-total-box > div { display: none; } .wp-review-9110.review-wrapper .review-total-wrapper .review-total-box { float: left; wyrównanie tekstu: środek; wypełnienie: 0; kolor: #4e565b; wysokość linii: 1,5; } .wp-review-9110.review-wrapper .review-total-wrapper .review-total-box h5 { margines-górny: 6px; kolor: dziedziczyć; } .wp-review-9110.review-wrapper.wp-review-point-type .review-total-wrapper .review-total-box, .wp-review-9110.review-wrapper.wp-review-percentage-type .review-total-wrapper .review-total-box, .wp-review-9110.review-wrapper .wpr-user-features-rating .review-list, .wp-review-9110.review-wrapper.wp-review -thumbs-type .review-list { szerokość: 100%; } .wp-review-9110.review-wrapper .wpr-user-features-rating .review-list li { border-right: 0; } .wp-review-9110.review-wrapper .review-star.review-total { kolor: #fff; górny margines: 10px; } .wp-review-9110.review-wrapper .user-review-title { kolor: dziedziczenie; dopełnienie: 18px 30px 16px; margines: 0; obramowanie na dole: 1 px stałe; górna granica: 1 px pełny; } .wp-review-9110.review-wrapper .user-total-wrapper .user-review-title { display: inline-block; kolor: dziedziczyć; transformacja tekstu: wielkie litery; odstępy między literami: 1px; wypełnienie: 0; granica: 0; górny margines: 3px; } .wp-review-9110.review-wrapper.wp-review-circle-type .user-total-wrapper h5.user-review-title { margines-górny: 12px; } .wp-review-9110.review-wrapper.wp-review-circle-type .user-total-wrapper span.user-review-title { margines-górny: 4px; } .wp-review-9110.review-wrapper .reviewed-item { dopełnienie: 30px; } .wp-review-9110.review-wrapper.wp-review-circle-type .review-total-wrapper > .review-total-box { display: block; } .wp-review-9110.review-wrapper .user-review-area .review-percentage, .wp-review-9110.view-wrapper .user-review-area .review-point { szerokość: 20%; pływak: prawy; górny margines: -2px; } .wp-review-9110.review-wrapper .review-embed-code {wypełnienie: 10px 30px 15px; } .wp-review-9110.review-wrapper, .wp-review-9110 .review-title, .wp-review-9110 .review-list li, .wp-review-9110 .review-list li:ostatnie-dziecko , .wp-review-9110 .user-review-area, .wp-review-9110 .reviewed-item, .wp-review-9110 .review-links, .wp-review-9110 .wpr-user-features-ocena , .wp-review-9110.review-wrapper .user-review-title, .wp-review-9110.review-wrapper .review-total-wrapper, .wp-review-9110.review-wrapper .review-desc { kolor obramowania: #dfdaea; } .wp-review-9110 .wpr-rating-accept-btn { tło: #3a5d7c; margines: 10px 30px; szerokość: -moz-calc(100% – 60px); szerokość: -webkit-calc(100% – 60px); szerokość: -o-calc(100% – 60px); szerokość: calc(100% – 60px); promień obramowania: 3px; } .wp-review-9110.review-wrapper .user-review-area .review-circle, .wp-review-9110.review-wrapper .review-list .review-circle, .wp-review-9110.review- wrapper .review-circle .review-result-wrapper { wysokość: 32px; } .wp-review-9110.review-wrapper .review-list .wp-review-user-rating .review-circle { wysokość: 50 pikseli; } @ekran multimediów i (maks. szerokość: 570 pikseli) { .wp-review-9110.review-wrapper .review-list { szerokość: 100%; } .wp-review-9110.review-wrapper .review-total-wrapper { szerokość: 100%; obramowanie na dole: 1 px stałe #dfdaea; granica-lewo: 0; dopełnienie: 15 pikseli 0; } .wp-review-9110.review-wrapper.wp-review-star-type .review-list li:nth-child(2n+1) { clear: none; obramowanie w prawo: 0; } } @ekran multimediów i (maks. szerokość: 480 pikseli) { .wp-review-9110.review-wrapper .review-title, .wp-review-9110.view-wrapper .reviewed-item, .wp-review-9110 .review-wrapper .review-desc, .wp-review-9110.review-wrapper .user-review-area, .wp-review-9110.review-wrapper .review-embed-code, .wp-review-9110. recenzja-wrapper .review-plusy-cons .review-plusy, .wp-review-9110.review-wrapper .review-plusy-cons .review-cons { dopełnienie: 15px; } .wp-review-9110.review-wrapper .review-pros-cons > div > div { dopełnienie: 15px; wyściółka: 0; } .wp-review-9110.review-wrapper .review-list li, .wp-review-9110.review-wrapper .user-review-title { dopełnienie: 12px 15px; obramowanie w prawo: 0; } .wp-review-9110.review-wrapper .ui-tabs-nav { dopełnienie: 0 15px; } .wp-review-9110.review-wrapper .review-links { dopełnienie: 15px 15px 5px; } .wp-review-9110.review-wrapper .user-total-wrapper { maksymalna szerokość: 60%; rozmiar czcionki: 14px; } .wp-review-9110.wp-review-point-type .review-list li > span, .wp-review-9110.wp-review-percentage-type .review-list li > span { top: 12px; po lewej: 30px; } } ]]>