Czy połączenia z Signal Messenger pojawiają się na rachunku telefonicznym? (Odpowiedziano)

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Czy połączenia z Signal Messenger pojawiają się na rachunku telefonicznym? (Odpowiedziano)

Czy chcesz wiedzieć, czy połączenia, które wykonujesz Signal pojawi się na Twoim rachunku telefonicznym? Nie, nie dlatego, że Signal nie używa numeru telefonu do nawiązania połączenia. Zamiast tego wykonują i odbierają połączenia za pomocą komórkowej transmisji danych lub Wi-Fi.

Połączenia Signal to świetny sposób na dotarcie do znajomych online, chociaż musisz uzyskać ich numery telefonów. Podczas wykonywania połączenia w aplikacji czy połączenia Signal pojawiają się na rachunku telefonicznym?

Możesz zadzwonić do znajomego w aplikacji, wystarczy, że znajdziesz jego numer telefonu na liście kontaktów. na sygnał, możesz nawiązać połączenie głosowe lub wideo bez osoby jest twoim przyjacielem.

Z tego przewodnika dowiesz się, czy połączenia są włączone Signal Messenger pojawi się na Twoim rachunku telefonicznym. Jeśli chcesz uzyskać prostą odpowiedź, wyjaśnimy to, abyś zrozumiał.

PRZECZYTAJ TEŻ: Signal Messenger: Wszystko, co musisz wiedzieć o aplikacji do przesyłania wiadomości

Czy połączenia Signal pojawiają się na rachunku telefonicznym?

Nie, połączenia Signal Messenger nie pojawiają się na rachunku telefonicznym, ponieważ wszystkie wiadomości i połączenia są kierowane przez ich serwery.

To połączenie nie przechodzi bezpośrednio przez operatora sieci, dlatego wiadomości i połączenia są bezpłatne, w przeciwieństwie do zwykłych SMS-ów lub połączeń telefonicznych.

Połączenia Signal nie przypominają tradycyjnego połączenia, które pozwala zadzwonić do osoby bezpośrednio z jej numeru telefonu w aplikacji telefonu.

Ty wciąż potrzebujesz ich kontaktu w Signal, abyś mógł dzwonić do nich za darmo.

Gdy korzystasz z komórkowej transmisji danych, wszystko, co zobaczysz na rachunku telefonicznym, to ilość danych używanych przez Snapchata.

Ale nie pokażą żadnych informacji, tylko ilość danych wykorzystanych w aplikacji.

Twój dostawca może zobaczyć ruch z Signal, jeśli korzystasz z mobilnego internetu zamiast Wi-Fi, ale nic na ten temat nie pojawi się na rachunku telefonicznym.

Gdy wyślesz komuś wiadomość w Signal, ybędziesz mógł zadzwonić do nich w aplikacji. Ale nie będziesz w stanie nawiązać połączenia bez komórkowej transmisji danych.

Co musisz wiedzieć

Jeśli otrzymasz miesięczny rachunek za telefon, Twój operator nie podzieli tego, co robiłeś w Signal.

Pokaże tylko, że korzystasz z danych internetowych w mediach społecznościowych, takich jak Signal.

🔥 Zalecana:  Program „DO NOT POST” w West Chelsea Contemporary

Ponieważ nie dzwonisz bezpośrednio na numer telefonu, Połączenia Signal nie będą widoczne na rachunku telefonicznym. Bo korzystasz z internetu.

Jedyne, co zobaczysz na rachunku telefonicznym, to kwota dane wykorzystywane przez Signal (Opłaty będą wyświetlane jako wykorzystanie danych).

Na rachunku telefonicznym nie ma informacji o tym, co robisz w Signal. Pokazuje tylko ilość danych wykorzystanych przez aplikację.

Jeśli korzystasz z połączenia Wi-Fi, nie zobaczysz żadnych informacji o Signal na swoim rachunku telefonicznym. Ponieważ nie uzyskałeś dostępu do Signal za pomocą danych komórkowych.

Jak zadzwonić do kogoś na sygnał

Ponieważ już wiesz, że dzwonienie do osoby w Signal nie jest widoczne na Twoim rachunku telefonicznym, możesz dzwonić tyle, ile chcesz za darmo, tak aby nikt nie dowiedział się, do kogo dzwonisz.

Notatka: Im więcej wykonujesz połączeń, tym więcej zużywasz danych, a to sprawi, że zapłacisz więcej, gdy nadejdzie rachunek telefoniczny.

Nie musisz koniecznie przyjaźnić się z osobą w Signal i nadal będziesz mógł wykonywać połączenia głosowe lub wideo. Oto przewodnik krok po kroku, jak nawiązać połączenie przez Signal.

Krok 1. Otwórz aplikację Signal

Otwórz aplikację Signal i znajdź osobę, do której chcesz zadzwonić. Jeśli próbujesz zadzwonić do kogoś, z kim nie rozmawiałeś, musisz rozpocząć nową rozmowę.

Jeśli jeszcze nie rozmawiałeś z tą osobą, dotknij ikony pióra w prawym dolnym rogu ekranu, a zobaczysz wszystkie kontakty zapisane na urządzeniu.

Krok 2. Stuknij nazwę kontaktu

Stąd możesz nawiązać połączenie wideo lub audio w aplikacji z komórkową transmisją danych lub połączeniem Wi-Fi.

Po znalezieniu osoby, do której chcesz zadzwonić, dotknij nazwy kontaktu, a następnie otworzy się czat, dotknij ikony wideo lub telefonu, aby zadzwonić do tej osoby.

Krok 3: Wykonaj połączenie sygnałowe (głos i wideo)

Gdy dotkniesz ikony telefonu lub wideo, telefon tej osoby zacznie dzwonić, jeśli jest ona połączona z Wi-Fi lub korzysta z komórkowej transmisji danych.

Ikona telefonu umożliwia nawiązanie połączenia głosowego, natomiast ikona wideo umożliwia nawiązanie połączenia wideo z daną osobą. Z łatwością przełączasz się między rozmową głosową a wideo w Signal.

iPhone ma teraz funkcję wyświetlania dzienników połączeń aplikacji innych firm w sekcji ostatnich połączeń telefonicznych. Ale możesz go usunąć, jeśli wykonałeś połączenie telefoniczne.

🔥 Zalecana:  Podczas blokad Covid-19 mieszkańcy Szanghaju zwracają się do NFT

PRZECZYTAJ TEŻ: Czy połączenia z Messengera pojawiają się na rachunku telefonicznym? (Odpowiedziano)

Jak usunąć połączenia Signal z ostatnich na swoim iPhonie

Jeśli używasz iPhone’a, Twoje połączenie Signal może być widoczne na Twoim urządzeniu. To nie dotyczy wszystkich. Ale możesz sprawdzić swoje ostatnie połączenie po nawiązaniu połączenia na Snapchacie.
Sygnał

Notatka: jeśli korzystasz z urządzenia z systemem Android, nic nie będzie wyświetlane w sekcji Ostatnie połączenia, ponieważ aplikacja na telefon nie obsługuje funkcji zbierania dzienników połączeń z aplikacji innych firm.

Nie martw się, nie będzie to widoczne na Twoim rachunku telefonicznym. iPhone po prostu zbiera dzienniki połączeń z aplikacji innych firm, aby wyświetlać Ostatnie połączenia w aplikacji Telefon. Dotyczy to również Snapchata, Instagrama, Messengera itp.

Krok 1: Otwórz aplikację Telefon

Otwórz aplikację Telefon na swoim urządzeniu, a następnie stuknij kartę Ostatnie po Ulubione u dołu strony.

Aplikacja Ostatnie ma ikonę zegara. Ta karta wyświetla wszystkie wykonane połączenia, nawet z aplikacji innych firm.

Krok 2: Usuń połączenie z ostatnich

Aby usunąć dziennik połączeń z karty Ostatnie Przesuń połączenie od prawej do lewej i dotknij Usuń, aby usunąć dziennik połączeń.

Możesz także usunąć ostatnie połączenie, dotykając opcji Edytuj w prawym górnym rogu, a następnie dotknij czerwonej ikony po lewej stronie, aby usunąć połączenie.

Wniosek

Jak wiemy, połączenia Signal Messenger nie pojawią się na rachunku telefonicznym, nawet jeśli wykonasz 100 połączeń.

Jedynym problemem, jaki będziesz mieć, jest to, że nadal będziesz musiał za to zapłacić, ponieważ wykorzystuje twoje dane internetowe do wykonywania połączeń.

Fakt, że iPhone umożliwia wyświetlanie dzienników połączeń aplikacji innych firm, takich jak Telegram, WhatsApp i Snapchat, podczas wykonywania połączenia w aplikacji, nie oznacza, że ​​połączenie pojawi się na rachunku telefonicznym.

A do wzięcia, połączenia w aplikacjach, które są oparte na nazwach użytkowników i identyfikatorach, nie pojawią się na rachunku telefonicznym.

PRZECZYTAJ TEŻ: Czy połączenia telegramowe pojawiają się na rachunku telefonicznym? (Odpowiedziano)

Często Zadawane Pytania

Czy połączenia Signal pojawiają się na rachunkach telefonicznych?

Nie, połączenia Signal Messenger nie pojawiają się na rachunku telefonicznym, ponieważ wszystkie wiadomości i połączenia są kierowane przez ich serwery.

🔥 Zalecana:  Mpost Markets: Cena eteru sięga 1481 USD

Jak mogę zadzwonić, żeby nie było tego widać na rachunku?

Aby wykonać połączenie telefoniczne bez pokazywania tego na rachunku, możesz użyć Signal, aby skontaktować się z tą osobą.

Jak sprawdzić historię połączeń w Signal?

Nie możesz sprawdzić swojej historii połączeń w Signal Messenger, nie ma takiej możliwości. Zamiast tego możesz przejść do każdej osoby, z którą rozmawiasz, aby zobaczyć historię połączeń, które z nią wykonałeś. (Jeśli znikająca wiadomość jest włączona, możesz jej nie widzieć).

Czy wiadomości Signal pojawiają się na rachunku telefonicznym?

Wiadomości Signal nie pojawiają się na rachunku telefonicznym, ponieważ do wysyłania wiadomości używasz danych internetowych. Jeśli korzystasz z komórkowej transmisji danych, zostaniesz obciążony opłatą za transmisję danych. W przypadku Wi-Fi nie zobaczysz go na rachunku telefonicznym.

Jakie połączenia pojawiają się na rachunku telefonicznym?

Jedyne połączenie, które pojawia się na rachunku telefonicznym, to połączenie z numerem telefonu. Jeśli zadzwonisz do osoby, podając jej numer telefonu, pojawi się ona na rachunku telefonicznym.

Czy połączenia Signal pojawiają się w dzienniku połączeń iPhone’a?

Tak, połączenia Signal pojawiają się w Twoim rejestrze połączeń telefonicznych, ponieważ sekcja Ostatnie aplikacji Telefon gromadzi teraz dzienniki połączeń ze wszystkich aplikacji innych firm. Jeśli używasz aplikacji do przesyłania wiadomości lub numeru telefonu, połączenia będą widoczne w rejestrze połączeń dla iPhone’a.

Czy ten artykuł był pomocny?

Tak nie