Czy połączenia z Messengera pojawiają się na rachunku telefonicznym? (Odpowiedziano)

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Czy połączenia z Messengera pojawiają się na rachunku telefonicznym? (Odpowiedziano)

Czy chcesz wiedzieć, czy wykonujesz połączenia Komunikator pojawi się na Twoim rachunku telefonicznym? Nie, nie jest, ponieważ Messenger nie używa numeru telefonu do nawiązania połączenia.

Rozmowy na Facebooku Messenger to świetny sposób na dotarcie do ludzi online. Podczas wykonywania połączenia w aplikacji czy połączenie Messengera pojawia się na rachunku telefonicznym?

Możesz zadzwonić do swojego przyjaciela w aplikacji, po prostu musisz być jego przyjacielem. Jeśli wysłałeś im zaproszenie do znajomych, a oni je zaakceptują, możesz wykonać połączenie przez Messengera.

Z tego przewodnika dowiesz się, czy połączenia w Messengerze pojawiają się na rachunku telefonicznym. Jeśli chcesz poznać odpowiedź, przeczytaj do końca.

PRZECZYTAJ TEŻ: Dlaczego efekty programu Word w programie Messenger nie działają? I jak to naprawić

Czy połączenia z Messengera pojawiają się na Twoim rachunku telefonicznym?

Nie, połączenia z Messengera nie pojawiają się na rachunku telefonicznym, ponieważ do nawiązania połączenia nie jest potrzebny numer telefonu.

Dzieje się tak, ponieważ wszystkie wiadomości i połączenia są kierowane przez serwer Facebooka.

To połączenie nie przechodzi bezpośrednio przez operatora sieci, dlatego wiadomości i połączenia są bezpłatne, w przeciwieństwie do zwykłych SMS-ów lub połączeń telefonicznych.

Połączenia przez komunikator nie przypominają tradycyjnego połączenia, które pozwala zadzwonić do osoby bezpośrednio z jej numeru telefonu w aplikacji telefonu.

Gdy korzystasz z komórkowej transmisji danych, na rachunku telefonicznym zobaczysz ilość danych, z których korzysta aplikacja Messenger.

Ale nie pokażą żadnych informacji, tylko ilość danych wykorzystanych w aplikacji.

Twój dostawca może zobaczyć ruch z Messengera, jeśli zamiast Wi-Fi korzystasz z mobilnego internetu.

Ale nic na ten temat nie pojawi się na rachunku za telefon z Wi-Fi.

Gdy wyślesz wiadomość do kogoś na Messengerze, będziesz mógł do niego zadzwonić w aplikacji. Ale nie będziesz w stanie nawiązać połączenia bez komórkowej transmisji danych.

PRZECZYTAJ TEŻ: Jak zobaczyć niewysłane wiadomości w Messengerze (najlepszy przewodnik)

Co musisz wiedzieć

Jeśli otrzymasz miesięczny rachunek za telefon, Twój dostawca nie zepsuje tego, co robiłeś na Facebooku Messenger.

Pokaże tylko, że korzystasz z danych internetowych w mediach społecznościowych, takich jak Facebook.

🔥 Zalecana:  Badacze z UC Berkeley Proponują Nowatorską Technikę Chain of Hindsight (CoH) do Uczenia się na Podstawie Dowolnej Formy Informacji Zwrotnej Poprawiającej...

Ponieważ nie dzwonisz bezpośrednio na numer telefonu, połączenia z Messengera nie będą widoczne na Twoim rachunku telefonicznym. Bo korzystasz z internetu.

Jedyne, co zobaczysz na rachunku telefonicznym, to ilość danych używanych przez Facebook Messenger (opłaty będą wyświetlane jako wykorzystanie danych).

Na rachunku telefonicznym nie ma informacji o tym, co robisz na Facebooku Messenger. Pokazuje tylko ilość danych wykorzystanych przez aplikację.

Jeśli korzystasz z połączenia Wi-Fi, na rachunku telefonicznym nie zobaczysz żadnych informacji o programie Messenger. Ponieważ nie uzyskałeś dostępu do aplikacji przy użyciu danych komórkowych.

PRZECZYTAJ TEŻ: Jak korzystać z pokoju na Facebooku i komunikatorze do czatu wideo

Jak zadzwonić do kogoś na Messengerze

Ponieważ wiesz już, że dzwonienie do osoby w Messengerze nie jest widoczne na rachunku telefonicznym, możesz dzwonić tyle, ile chcesz, tak aby nikt nie dowiedział się, do kogo dzwonisz.

Notatka: Im więcej wykonujesz połączeń, tym więcej zużywasz danych, a to sprawi, że zapłacisz więcej, gdy nadejdzie rachunek telefoniczny.

Upewnij się, że jesteś znajomym tej osoby w Messengerze lub że ta osoba zaakceptowała Twoją prośbę o wiadomość, dopiero wtedy możesz nawiązać połączenie audio lub wideo.

Oto przewodnik krok po kroku, jak nawiązać połączenie w Messengerze.

Krok 1: Otwórz aplikację Messenger

Otwórz aplikację Messenger, a jeśli jeszcze nie zalogowałeś się na swoje konto, możesz to zrobić teraz.

Krok 2: Znajdź użytkownika, do którego chcesz zadzwonić

Na swojej stronie głównej Messengera, w sekcji Czat, zobaczysz wszystkie swoje poprzednie rozmowy z osobami, z którymi rozmawiałeś wcześniej.

A jeśli osoba, do której chcesz zadzwonić, jest tam, dotknij jej rozmowy.

Krok 3: Zadzwoń do Messengera

Jeśli osoby nie ma na liście czatu, możesz dotknąć karty Połączenia i znaleźć osobę, do której chcesz zadzwonić. U dołu strony zobaczysz kilka sugestii.

Aby wykonać połączenie w Messengerze, dotknij telefonu lub ikony wideo w prawym górnym rogu ekranu. I szukaj dla użytkownika, do którego chcesz zadzwonić.

W zależności od ikony, którą dotkniesz, po wyszukaniu imienia osoby zobaczysz ikonę ikona telefonu lub wideo.

Ikona telefonu umożliwia nawiązanie połączenia głosowego, natomiast ikona wideo umożliwia nawiązanie połączenia wideo z daną osobą.

🔥 Zalecana:  Co oznacza „Zignorowano z powodu dodania mnie” na Snapchacie? 2023 (wyjaśnione)

Gdy dotkniesz ikony telefonu lub wideo, telefon tej osoby zacznie dzwonić, jeśli jest ona połączona z Wi-Fi lub korzysta z komórkowej transmisji danych.

iPhone ma teraz funkcję wyświetlania dzienników połączeń aplikacji innych firm w sekcji ostatnich połączeń telefonicznych. Ale możesz go usunąć, jeśli wykonałeś połączenie telefoniczne.

PRZECZYTAJ TEŻ: Jak rozpocząć tajną rozmowę w Messengerze dla czatów typu end-to-end

Jak usunąć połączenia z komunikatora z ostatnich na telefonie iPhone

Jeśli korzystasz z iPhone’a, rozmowa z Messengera może być wyświetlana na Twoim urządzeniu. To nie dotyczy wszystkich. Ale możesz sprawdzić swoje ostatnie połączenie po nawiązaniu połączenia w Messengerze.

Notatka: jeśli korzystasz z urządzenia z systemem Android, nic nie będzie wyświetlane w sekcji Ostatnie połączenia, ponieważ aplikacja na telefon nie obsługuje funkcji zbierania dzienników połączeń z aplikacji innych firm.

Nie martw się, nie będzie to widoczne na Twoim rachunku telefonicznym. iPhone po prostu zbiera dzienniki połączeń z aplikacji innych firm, aby wyświetlać Ostatnie połączenia w aplikacji Telefon. Obejmuje to również Telegram, Snapchat, WhatsApp itp.

Krok 1: Otwórz aplikację Telefon

Otwórz aplikację Telefon na swoim urządzeniu, a następnie stuknij kartę Ostatnie po Ulubione u dołu strony.

Aplikacja Ostatnie ma ikonę zegara. Ta karta wyświetla wszystkie wykonane połączenia, nawet z aplikacji innych firm.

Krok 2: Usuń połączenie z ostatnich

Aby usunąć dziennik połączeń z karty Ostatnie Przesuń połączenie od prawej do lewej i dotknij Usuń, aby usunąć dziennik połączeń.

Możesz także usunąć ostatnie połączenie, dotykając opcji Edytuj w prawym górnym rogu, a następnie dotknij czerwonej ikony po lewej stronie, aby usunąć połączenie.

Wniosek

Jak wiemy, połączenia z Messengera nie pojawią się na rachunku telefonicznym, nawet jeśli wykonasz 100 połączeń.

Jedynym problemem, jaki będziesz mieć, jest to, że nadal będziesz musiał za to zapłacić, ponieważ wykorzystuje twoje dane internetowe do wykonywania połączeń.

Fakt, że iPhone umożliwia wyświetlanie dzienników połączeń aplikacji innych firm, takich jak Instagram, WhatsApp i Snapchat, gdy wykonujesz połączenie w aplikacji, nie oznacza, że ​​połączenie pojawi się na rachunku telefonicznym.

A do wzięcia, połączenia w aplikacjach, które są oparte na nazwach użytkowników i identyfikatorach, nie pojawią się na rachunku telefonicznym.

🔥 Zalecana:  AI Badanie Proponuje Prosty, Skuteczny Koder do Uczenia się Reprezentacji Białek na Podstawie Struktur 3D

Często Zadawane Pytania

Jak sprawdzić historię połączeń na Messengerze?

Aby sprawdzić historię połączeń w Messengerze, przejdź do czatu osoby, z którą rozmawiałeś, aby zobaczyć całą historię połączeń, które z nią wykonałeś.

Czy wiadomości z Messengera widnieją na rachunku telefonicznym?

Wiadomości z komunikatora nie pojawiają się na rachunku telefonicznym, ponieważ do wysyłania wiadomości używasz danych internetowych. Jeśli korzystasz z komórkowej transmisji danych, zostaniesz obciążony opłatą za transmisję danych. W przypadku Wi-Fi nie zobaczysz go na rachunku telefonicznym.

Czy połączenia z Messengera pojawiają się w dzienniku połączeń iPhone’a?

Połączenia z Facebook Messenger nie pojawiają się na rachunku telefonicznym, ponieważ do wysyłania wiadomości używasz danych internetowych. Jeśli korzystasz z komórkowej transmisji danych, zostaniesz obciążony opłatą za transmisję danych. W przypadku Wi-Fi nie zobaczysz go na rachunku telefonicznym.

Jakie połączenia pojawiają się na rachunku telefonicznym?

Jedyne połączenie, które pojawia się na rachunku telefonicznym, to połączenie z numerem telefonu. Jeśli zadzwonisz do osoby, podając jej numer telefonu, pojawi się ona na rachunku telefonicznym.

Jak mogę zobaczyć moje rejestry połączeń w Messengerze?

Nie możesz zobaczyć całej historii połączeń. Możesz przeglądać tylko pojedyncze rekordy połączeń. Przejdź do sekcji wiadomości i stuknij profil osoby, aby zobaczyć, ile razy oboje wykonaliście połączenia na Instagramie.

Czy ten artykuł był pomocny?

Tak nie