Czy połączenia z Instagrama pojawiają się na rachunku telefonicznym? (Odpowiedziano)

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Czy połączenia z Instagrama pojawiają się na rachunku telefonicznym? (Odpowiedziano)

Jeśli zastanawiasz się, czy np Połączenie z Instagrama pojawia się na Twoim rachunku telefonicznym. Nie, nie dlatego, że Instagram nie używa numeru telefonu do nawiązywania połączeń. Zamiast tego wykonują i odbierają połączenia za pomocą komórkowej transmisji danych lub Wi-Fi.

Rozmowy na Instagramie to świetny sposób na dotarcie do ludzi online, nawet jeśli nie masz ich numerów telefonów. Podczas wykonywania połączenia w aplikacji czy połączenia z Instagrama pojawiają się na rachunku telefonicznym? Jakie połączenia się pojawiają? Na te pytania odpowiadamy w tym artykule.

Niedawno pisaliśmy o tym, jak możesz nawiązywać połączenia audio i wideo na Instagramie bez osoby będącej Twoim znajomym w aplikacji, wystarczy wysłać do niej wiadomość. A kiedy zaakceptują twoją prośbę o wiadomość, ty może nawiązać połączenie telefoniczne lub wideo na Instagramie.

Z tego przewodnika dowiesz się, czy Połączenia z Instagrama pojawiają się na rachunkach telefonicznych. Jeśli chcesz uzyskać prostą odpowiedź, wyjaśnimy wszystko, co musisz wiedzieć, abyś zrozumiał.

Czy połączenia z Instagrama pojawiają się na Twoim rachunku telefonicznym?

Nie, połączenie z Instagrama nie pojawia się na Twoim rachunku telefonicznym ponieważ wszystkie wiadomości i połączenia są kierowane przez ich serwery.

To połączenie nie przechodzi bezpośrednio przez operatora sieci, dlatego wiadomości i połączenia są bezpłatne, w przeciwieństwie do zwykłych SMS-ów lub połączeń telefonicznych.

Połączenia na Instagramie nie przypominają tradycyjnych połączeń, które pozwalają zadzwonić do osoby bezpośrednio z jej numeru telefonu w aplikacji Telefon.

Gdy korzystasz z komórkowej transmisji danych, wszystko, co zobaczysz na rachunku telefonicznym, to ilość danych używanych przez Instagram. Ale nie pokażą żadnych informacji, tylko ilość danych wykorzystanych w aplikacji.

Z Instagramem nie potrzebujesz aplikacji na telefon, potrzebujesz tylko ich zaakceptuj prośbę o wiadomość, jeśli wysyłasz go po raz pierwszy, a oni cię nie śledzą.

Kiedy oni zaakceptują, będziesz mógł zadzwoń do nich na Instagramie, nie mając ich numeru telefonu.

Ale nie będziesz w stanie wykonać połączenia telefonicznego bez danych internetowych. Aby korzystać z tej funkcji, potrzebujesz komórkowej transmisji danych lub połączonego Wi-Fi.

🔥 Zalecana:  Czy małe modele językowe mogą zapewnić wysoką wydajność? Poznaj StableLM: model języka open source, który może generować tekst i kod, zapewniając wysoką wydajność przy odpowiednim...

Co musisz wiedzieć

Jeśli otrzymasz miesięczny rachunek za telefon, Twój dostawca nie zepsuje tego, co robiłeś na Instagramie. Pokaże tylko, że korzystasz z danych internetowych w mediach społecznościowych, takich jak Instagram.

Ponieważ nie dzwonisz bezpośrednio na numer telefonu, połączenie z Instagrama nie będzie wymienione na rachunku telefonicznym. Ponieważ korzystasz z internetu, i opiera się na nazwach użytkowników, a nie numerach telefonów.

Jedyne, co zobaczysz na rachunku telefonicznym, to ilość danych używanych przez Instagram.

Na rachunku telefonicznym nie ma informacji o tym, co robisz na Instagramie. Pokazuje tylko ilość wykorzystanego Instagrama.

Jeśli korzystasz z połączenia Wi-Fi, na rachunku telefonicznym nie zobaczysz żadnych informacji o Instagramie. Ponieważ nie uzyskałeś dostępu do aplikacji przy użyciu danych komórkowych.

Jak zadzwonić do kogoś na Instagramie

Ponieważ wiesz już, że dzwonienie do osoby na Instagramie nie jest widoczne na Twoim rachunku telefonicznym, możesz dzwonić tyle, ile chcesz, tak aby nikt nie dowiedział się, do kogo dzwonisz.

Upewnij się, że nie korzystasz z konta twórcy ani konta firmowego. Jeśli tak, nie będziesz mieć możliwości nawiązania połączenia głosowego. Oto przewodnik krok po kroku, jak nawiązać połączenie na Instagramie.

Krok 1. Otwórz aplikację Instagram

Otwórz aplikację Instagram, a jeśli jeszcze nie zalogowałeś się na swoje konto, możesz to zrobić teraz.

Na stronie głównej Instagrama dotknij papierowego samolotu. ikonę w prawym górnym rogu ekranu.

Krok 2. Znajdź użytkownika, do którego chcesz zadzwonić

Zobaczysz wszystkie swoje poprzednie rozmowy z osobami, z którymi wcześniej rozmawiałeś. Jeśli osoba, do której chcesz zadzwonić, jest tam, dotknij jej czatu.

Jeśli osoby nie ma na liście czatu, możesz rozpocząć z nią rozmowę. Stuknij przycisk z ikoną tworzenia w prawym górnym rogu.

Znajdź użytkownika, do którego chcesz wysłać wiadomość, a następnie stuknij pole wyboru obok ich profilu. Następnie dotknij Czat w prawym górnym rogu.

3. Zadzwoń na Instagram

Na stronie użytkownika musisz wysłać wiadomość, jeśli dana osoba cię nie obserwuje lub trudno będzie ci do niej zadzwonić.

Najpierw musisz upewnić się, że zaakceptują Twoją prośbę o wiadomość. A kiedy to zrobią, możesz zacząć dzwonić do nich na Instagramie.

🔥 Zalecana:  Wintermute ogłasza plany uruchomienia DEX-a opartego na ETH tego lata

Jeśli dana osoba Cię obserwuje, nie musisz najpierw wysyłać jej wiadomości. Możesz zacząć dzwonić bezpośrednio.

Aby nawiązać połączenie na Instagramie, dotknij telefonu lub ikony wideo u góry obok imienia i nazwiska osoby.

Po dotknięciu ikony telefonu lub wideo, ich telefon zacznie dzwonić jeśli mają połączenie z Wi-Fi lub korzystają z komórkowej transmisji danych.

Ikona telefonu umożliwia nawiązanie połączenia głosowego, natomiast ikona wideo umożliwia nawiązanie połączenia wideo z daną osobą.

Jeśli dana osoba nie zaakceptuje Twojej prośby o wiadomość, a Ty wykonasz połączenie, jej telefon nie zadzwoni.

iPhone ma teraz funkcję do pokazania dzienniki połączeń aplikacji innych firm w sekcji ostatnich połączeń telefonicznych. Ale możesz go usunąć, jeśli wykonałeś połączenie telefoniczne.

Jak usunąć połączenia z Instagrama z ostatnich na swoim iPhonie

Jeśli używasz iPhone’a, Twoje połączenie z Instagrama może być wyświetlane na Twoim urządzeniu. To nie dotyczy wszystkich. Ale możesz sprawdzić swoje ostatnie połączenie po nawiązaniu połączenia na Instagramie.

Nie martw się, nie będzie to widoczne na Twoim rachunku telefonicznym. iPhone po prostu zbiera dzienniki połączeń z aplikacji innych firm, aby je wyświetlić Ostatnie połączenia w aplikacji Telefon. Obejmuje to również Messenger, Snapchat, WhatsApp itp.

Krok 1: Otwórz aplikację Telefon

Otwórz aplikację Telefon na swoim urządzeniu, a następnie stuknij kartę Ostatnie po Ulubione u dołu strony.

Aplikacja Ostatnie ma ikonę zegara. Ta karta wyświetla wszystkie wykonane połączenia, nawet z aplikacji innych firm.

Krok 2: Usuń połączenie z ostatnich

Aby usunąć dziennik połączeń z karty Ostatnie Przesuń połączenie od prawej do lewej i dotknij Usuń, aby usunąć dziennik połączeń.

Możesz także usunąć ostatnie połączenie, dotykając opcji Edytuj w prawym górnym rogu, a następnie dotknij czerwonej ikony po lewej stronie, aby usunąć połączenie.

Wniosek

Jak wiemy, połączenia z Instagrama nie pojawią się na rachunku telefonicznym, nawet jeśli wykonasz 100 połączeń.

Jedynym problemem, jaki będziesz mieć, jest to, że nadal będziesz musiał za to zapłacić, ponieważ wykorzystuje twoje dane internetowe do wykonywania połączeń.

Fakt, że iPhone umożliwia wyświetlanie dzienników połączeń aplikacji innych firm, takich jak Instagram, WhatsApp i Snapchat, gdy wykonujesz połączenie w aplikacji, nie oznacza, że ​​połączenie pojawi się na rachunku telefonicznym.

🔥 Zalecana:  Czy możesz odblokować posty na Patreonie bez płacenia?

A do wzięcia, połączenia w aplikacjach, które są oparte na nazwach użytkowników i identyfikatorach, nie pojawią się na rachunku telefonicznym.

Często Zadawane Pytania

Jak sprawdzić historię połączeń na Instagramie?

Nie możesz sprawdzić historii połączeń na Instagramie, nie ma takiej możliwości. Zamiast tego możesz przejść do każdej osoby, z którą prowadzisz rozmowę wideo, aby zobaczyć historię połączeń z nią nawiązaną.

Czy wiadomości z Instagrama pojawiają się na rachunku telefonicznym?

Wiadomości z Instagrama nie pojawiają się na rachunku telefonicznym, ponieważ do wysyłania wiadomości używasz danych internetowych. Jeśli korzystasz z komórkowej transmisji danych, zostaniesz obciążony opłatą za transmisję danych. W przypadku Wi-Fi nie zobaczysz, że korzystasz z Instagrama na rachunku telefonicznym.

Czy połączenia z Instagrama pojawiają się w dzienniku połączeń na iPhonie?

Tak, połączenia z Instagrama pojawiają się w Twoim dzienniku połączeń telefonicznych, ponieważ sekcja Ostatnie aplikacji Telefon gromadzi teraz dzienniki połączeń ze wszystkich aplikacji innych firm. Jeśli używasz aplikacji do przesyłania wiadomości do nawiązywania połączeń, połączenia będą widoczne w dzienniku ostatnich połączeń dla iPhone’a.

Jakie połączenia pojawiają się na rachunku telefonicznym?

Jedyne połączenie, które pojawia się na rachunku telefonicznym, to połączenie z numerem telefonu. Jeśli zadzwonisz do osoby, podając jej numer telefonu, pojawi się ona na rachunku telefonicznym.

Czy ten artykuł był pomocny?

Tak nie