Czy połączenia Viber pojawiają się na rachunku telefonicznym? (Odpowiedziano)

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Czy połączenia Viber pojawiają się na rachunku telefonicznym? (Odpowiedziano)

Chcesz wiedzieć, czy połączenia wykonane przez Viber pojawią się na rachunku telefonicznym? Nie, nie, ponieważ Viber nie używa numeru telefonu do nawiązania połączenia. Zamiast tego wykonują i odbierają połączenia za pomocą komórkowej transmisji danych lub Wi-Fi.

Połączenia Viber to świetny sposób na dotarcie do ludzi online, chociaż musisz uzyskać ich numery telefonów. Podczas wykonywania połączenia w aplikacji czy połączenia Viber pojawiają się na rachunku telefonicznym?

Możesz zadzwonić do swojego przyjaciela w aplikacji, po prostu musisz umieść ich numer telefonu na swojej liście kontaktów.

Z tego przewodnika dowiesz się, czy połączenia przez Viber pojawiają się na rachunku telefonicznym. Jeśli chcesz uzyskać prostą odpowiedź, wyjaśnimy to, abyś zrozumiał.

Czy połączenia Viber pojawiają się na rachunku telefonicznym?

Nie, połączenia Viber nie pojawiają się na rachunku telefonicznym, ponieważ wszystkie wiadomości i połączenia są kierowane przez ich serwery.

To połączenie nie przechodzi bezpośrednio przez operatora sieci, dlatego wiadomości i połączenia są bezpłatne, w przeciwieństwie do zwykłych SMS-ów lub połączeń telefonicznych.

Połączenia Viber nie przypominają tradycyjnego połączenia, które pozwala zadzwonić do osoby bezpośrednio z jej numeru telefonu w aplikacji telefonu.

Ale nadal potrzebujesz ich kontaktu na Viber, aby móc do nich dzwonić za darmo.

Gdy korzystasz z komórkowej transmisji danych, wszystko, co zobaczysz na rachunku telefonicznym, to ilość danych używanych przez Snapchata.

Ale nie pokażą żadnych informacji, tylko ilość danych wykorzystanych w aplikacji.

Twój dostawca może zobaczyć ruch z Viber, jeśli korzystasz z mobilnego internetu zamiast Wi-Fi, ale nic na ten temat nie pojawi się na rachunku telefonicznym.

Co musisz wiedzieć

Jeśli otrzymasz miesięczny rachunek za telefon, Twój dostawca nie zepsuje tego, co robiłeś na Viber.

Pokaże tylko, że korzystasz z danych internetowych w mediach społecznościowych, takich jak Viber.

Ponieważ nie dzwonisz bezpośrednio na numer telefonu, Połączenia Viber nie będą widoczne na rachunku telefonicznym. Bo korzystasz z internetu.

🔥 Zalecana:  Jadu zebrał 36 milionów dolarów na budowę platformy do gier Web3 AR

Jedyne, co zobaczysz na rachunku telefonicznym, to ilość danych używanych przez Viber (opłaty będą wyświetlane jako wykorzystanie danych).

Na rachunku telefonicznym nie ma informacji o tym, co robisz na Viber. Pokazuje tylko ilość danych wykorzystanych przez aplikację.

Jeśli korzystasz z połączenia Wi-Fi, nie zobaczysz żadnych informacji o Viber na rachunku telefonicznym. Ponieważ nie uzyskałeś dostępu do Viber za pomocą danych komórkowych.

Jak zadzwonić do kogoś na Viber

Skoro już wiesz, że dzwonienie do osoby przez Viber nie jest widoczne na Twoim rachunku telefonicznym, możesz dzwonić tyle, ile chcesz za darmo i nikt nie dowie się, do kogo dzwonisz.

Notatka: Im więcej wykonujesz połączeń, tym więcej zużywasz danych, a to sprawi, że zapłacisz więcej, gdy nadejdzie rachunek telefoniczny.

Nie musisz koniecznie przyjaźnić się z osobą na Viber i nadal będziesz mógł wykonywać połączenia głosowe lub wideo.

Oto przewodnik krok po kroku, jak nawiązać połączenie przez Viber.

Krok 1: Otwórz aplikację Viber

Otwórz aplikację Viber na telefonie iPhone lub urządzeniu z systemem Android i znajdź osobę, do której chcesz zadzwonić Czaty Sekcja.

Stuknij w przycisk połączenia audio lub wideo, aby rozpocząć połączenie.

Krok 2: Przejdź do Kontaktu

Jeśli jeszcze nie rozmawiałeś z tą osobą, stuknij w pasek wyszukiwaniai wyszukaj nazwę, jeśli już zapisałeś osobę w swoim kontakcie.

Stąd możesz nawiązać połączenie wideo lub audio w aplikacji z komórkową transmisją danych lub połączeniem Wi-Fi.

Krok 3: Wykonaj połączenie Viber (głos i wideo)

Po znalezieniu osoby, do której chcesz zadzwonić, dotknij jej kontakt z listy, a następnie stuknij ikonę audio lub wideo w pobliżu nazwiska osoby.

Gdy dotkniesz ikony telefonu lub wideo, telefon tej osoby zacznie dzwonić, jeśli jest ona połączona z Wi-Fi lub korzysta z komórkowej transmisji danych.

Z łatwością przełączasz się między rozmową głosową a wideo na Viber.

iPhone ma teraz funkcję wyświetlania dzienników połączeń aplikacji innych firm w sekcji ostatnich połączeń telefonicznych. Ale możesz go usunąć, jeśli wykonałeś połączenie telefoniczne.

🔥 Zalecana:  Coinbase współpracuje z ENS, aby zapewnić bezpłatne nazwy użytkowników Web3

Jak usunąć połączenia Viber z ostatnich na telefonie iPhone

Jeśli używasz iPhone’a, Twoje połączenie Viber może być wyświetlane na Twoim urządzeniu. To nie dotyczy wszystkich. Ale możesz sprawdzić swoje ostatnie połączenie po nawiązaniu połączenia na Snapchacie.
Viber

Notatka: jeśli korzystasz z urządzenia z systemem Android, nic nie będzie wyświetlane w sekcji Ostatnie połączenia, ponieważ aplikacja na telefon nie obsługuje funkcji zbierania dzienników połączeń z aplikacji innych firm.

Nie martw się, nie będzie to widoczne na Twoim rachunku telefonicznym. iPhone po prostu zbiera dzienniki połączeń z aplikacji innych firm, aby wyświetlać Ostatnie połączenia w aplikacji Telefon. Dotyczy to również Snapchata, Instagrama, Messengera itp.

Krok 1: Otwórz aplikację Telefon

Otwórz aplikację Telefon na swoim urządzeniu, a następnie stuknij kartę Ostatnie po Ulubione u dołu strony.

Aplikacja Ostatnie ma ikonę zegara. Ta karta wyświetla wszystkie wykonane połączenia, nawet z aplikacji innych firm.

Krok 2: Usuń połączenie z ostatnich

Aby usunąć dziennik połączeń z karty Ostatnie Przesuń połączenie od prawej do lewej i dotknij Usuń, aby usunąć dziennik połączeń.

Możesz także usunąć ostatnie połączenie, dotykając opcji Edytuj w prawym górnym rogu, a następnie dotknij czerwonej ikony po lewej stronie, aby usunąć połączenie.

Wniosek

Jak wiemy, połączenia Viber Messenger nie pojawią się na rachunku telefonicznym, nawet jeśli wykonasz 100 połączeń.

Jedynym problemem, jaki będziesz mieć, jest to, że nadal będziesz musiał za to zapłacić, ponieważ wykorzystuje twoje dane internetowe do wykonywania połączeń.

Fakt, że iPhone umożliwia wyświetlanie dzienników połączeń aplikacji innych firm, takich jak Telegram, WhatsApp i Snapchat, podczas wykonywania połączenia w aplikacji, nie oznacza, że ​​połączenie pojawi się na rachunku telefonicznym.

A do wzięcia, połączenia w aplikacjach, które są oparte na nazwach użytkowników i identyfikatorach, nie pojawią się na rachunku telefonicznym.

PRZECZYTAJ TEŻ: Czy Google Voice pokazuje się na Twoim rachunku telefonicznym? (Odpowiedziano)

Często Zadawane Pytania

Czy połączenia Viber pojawiają się na rachunkach telefonicznych?

Nie, połączenia Viber nie pojawiają się na rachunku telefonicznym, ponieważ wszystkie wiadomości i połączenia są kierowane przez ich serwery.

🔥 Zalecana:  MetaMask łączy siły z Allnodes, Blockdaemon i Kiln, aby uruchomić pierwszy instytucjonalny rynek stakingu

Jak mogę zadzwonić, żeby nie było tego widać na rachunku?

Aby wykonać połączenie telefoniczne bez pokazywania tego na rachunku, możesz użyć Viber, aby skontaktować się z osobą.

Czy wiadomości Viber pojawiają się na rachunku telefonicznym?

Wiadomości Viber nie pojawiają się na rachunku telefonicznym, ponieważ do wysyłania wiadomości używasz danych internetowych. Jeśli korzystasz z komórkowej transmisji danych, zostaniesz obciążony opłatą za transmisję danych. W przypadku Wi-Fi nie zobaczysz go na rachunku telefonicznym.

Jakie połączenia pojawiają się na rachunku telefonicznym?

Jedyne połączenie, które pojawia się na rachunku telefonicznym, to połączenie z numerem telefonu. Jeśli zadzwonisz do osoby, podając jej numer telefonu, pojawi się ona na rachunku telefonicznym.

Czy połączenia Viber pojawiają się w dzienniku połączeń iPhone’a?

Tak, połączenia Viber pojawiają się w rejestrze połączeń telefonicznych, ponieważ sekcja Ostatnie aplikacji Telefon gromadzi teraz dzienniki połączeń ze wszystkich aplikacji innych firm. Jeśli używasz aplikacji do przesyłania wiadomości lub numeru telefonu, połączenia będą widoczne w rejestrze połączeń dla iPhone’a.

Czy ten artykuł był pomocny?

Tak nie