Czy połączenia telegramowe pojawiają się na rachunku telefonicznym? (Odpowiedziano)

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Czy połączenia telegramowe pojawiają się na rachunku telefonicznym? (Odpowiedziano)

Czy sam chcesz wiedzieć, czy połączenia wykonane w Telegramie pojawią się na rachunku telefonicznym? Nie, nie jest, ponieważ Telegram nie używa numeru telefonu do nawiązania połączenia. Zamiast tego wykonują i odbierają połączenia za pomocą komórkowej transmisji danych lub Wi-Fi.

Rozmowy telegraficzne to świetny sposób na dotarcie do ludzi online, chociaż musisz zdobyć ich numery telefonów. Podczas wykonywania połączenia w aplikacji czy połączenia telegramowe pojawiają się na rachunku telefonicznym?

Możesz zadzwonić do każdego w aplikacji, ale nie do siebie potrzebujesz numeru telefonu lub znajdź swoją nazwę użytkownika w Telegramie. Możesz nawiązać połączenie głosowe lub wideo bez osoby, która jest Twoim znajomym (w zależności od jej ustawień prywatności).

Z tego przewodnika dowiesz się, czy połączenia na Telegramie pojawiają się na rachunku telefonicznym. Jeśli chcesz uzyskać prostą odpowiedź, wyjaśnimy to, abyś zrozumiał.

PRZECZYTAJ TEŻ: Jak skonfigurować weryfikację dwuetapową w telegramie

Czy połączenia telegramowe pojawiają się na rachunku telefonicznym?

Nie, połączenia Telegram nie pojawiają się na rachunku telefonicznym, ponieważ wszystkie wiadomości i połączenia są kierowane przez ich serwery.

Połączenie telegramowe nie przechodzi bezpośrednio przez operatora sieci, dlatego wiadomości i połączenia są bezpłatne, w przeciwieństwie do zwykłych SMS-ów lub połączeń telefonicznych.

Połączenia telegramowe nie przypominają tradycyjnego połączenia, które pozwala zadzwonić do osoby bezpośrednio z jej numeru telefonu w aplikacji Telefon.

Ale nadal potrzebujesz ich kontakt lub nazwa użytkownika w Telegramie abyś mógł dzwonić do nich za darmo.

Gdy korzystasz z komórkowej transmisji danych, wszystko, co zobaczysz na rachunku telefonicznym, to ilość danych używanych przez Snapchata. Ale nie pokażą żadnych informacji, tylko ilość danych wykorzystanych w aplikacji.

Twój dostawca może zobaczyć ruch z Telegrama, jeśli korzystasz z mobilnego internetu zamiast Wi-Fi, ale nic na ten temat nie pojawi się na rachunku telefonicznym.

Gdy wyślesz wiadomość do kogoś w Telegramie, będziesz mógł do niego zadzwonić w aplikacji. Ale nie będziesz w stanie nawiązać połączenia bez komórkowej transmisji danych.

Co musisz wiedzieć

Jeśli otrzymasz miesięczny rachunek za telefon, Twój dostawca nie zepsuje tego, co robiłeś w Telegramie. Pokaże tylko, że korzystasz z danych internetowych w mediach społecznościowych, takich jak Telegram.

🔥 Zalecana:  W jaki sposób fuzja Ethereum z 15 września wpłynęła do tej pory na blockchain?

Ponieważ nie dzwonisz bezpośrednio na numer telefonu, Połączenia telegramowe nie będą widoczne na rachunku telefonicznym. Bo korzystasz z internetu.

Jedyne, co zobaczysz na rachunku telefonicznym, to ilość danych używanych przez Telegram (opłaty będą wyświetlane jako wykorzystanie danych).

Na rachunku telefonicznym nie ma informacji o tym, co robisz w Telegramie. Pokazuje tylko ilość danych wykorzystanych przez aplikację.

Jeśli korzystasz z połączenia Wi-Fi, nie zobaczysz żadnych informacji o Telegramie na rachunku telefonicznym. Ponieważ nie uzyskałeś dostępu do Telegrama za pomocą danych komórkowych.

PRZECZYTAJ TEŻ: Jak rozpocząć tajny czat telegramu w celu kompleksowego szyfrowania

Jak zadzwonić do kogoś w telegramie

Ponieważ już wiesz, że dzwonienie do osoby w Telegramie nie jest widoczne na Twoim rachunku telefonicznym, możesz dzwonić tyle, ile chcesz za darmo, tak aby nikt nie dowiedział się, do kogo dzwonisz.

Notatka: Im więcej wykonujesz połączeń, tym więcej zużywasz danych, a to sprawi, że zapłacisz więcej, gdy nadejdzie rachunek telefoniczny.

Nie musisz koniecznie przyjaźnić się z osobą na Telegramie, a nadal będziesz mógł wykonywać połączenia głosowe.

Oto przewodnik krok po kroku, jak nawiązać połączenie w Telegramie.

Krok 1. Otwórz aplikację Telegram

Otwórz aplikację Telegram i znajdź osobę, do której chcesz zadzwonić w sekcji czatu.

Krok 2. Przejdź do połączeń

Jeśli jeszcze nie rozmawiałeś z tą osobą, dotknij trzech linii, a następnie dotknij Połączenia.

Możesz zobaczyć ostatnie połączenia na karcie, ale jeśli nie wykonałeś żadnych. Stuknij ikonę telefonu na Androidzie i iPhonie w prawym dolnym rogu.

Zobaczysz wszystkie kontakty, które zapisałeś na swoim urządzeniu i Telegramie.

Krok 3: Wykonaj połączenie telegramowe

Stąd możesz wykonać połączenie audio w aplikacji za pomocą danych mobilnych lub połączenia Wi-Fi.

Po znalezieniu osoby, do której chcesz zadzwonić, dotknij jej nazwiska, a jej telefon zacznie dzwonić, jeśli jest ona połączona z Wi-Fi lub korzysta z komórkowej transmisji danych.

Możesz łatwo przełączać się między rozmowami audio i wideo w Telegramie. Stuknij ikonę wideo, aby przełączyć się na połączenie wideo.

iPhone ma teraz funkcję wyświetlania dzienników połączeń aplikacji innych firm w sekcji ostatnich połączeń telefonicznych. Ale możesz go usunąć, jeśli wykonałeś połączenie telefoniczne.

PRZECZYTAJ TEŻ: Czy połączenia Google Duo pojawiają się na rachunku telefonicznym? (Odpowiedziano)

🔥 Zalecana:  Jak utworzyć firmowe konto Google w Workspace

Jak usunąć połączenia telegramowe z ostatnich na telefonie iPhone

Jeśli używasz iPhone’a, Twoje połączenie Telegram może być wyświetlane na Twoim urządzeniu.

To nie dotyczy wszystkich. Ale możesz sprawdzić swoje ostatnie połączenie po nawiązaniu połączenia w Telegramie.

Notatka: jeśli korzystasz z urządzenia z systemem Android, nic nie będzie wyświetlane w sekcji Ostatnie połączenia, ponieważ aplikacja na telefon nie obsługuje funkcji zbierania dzienników połączeń z aplikacji innych firm.

Nie martw się, nie będzie to widoczne na Twoim rachunku telefonicznym. iPhone po prostu zbiera dzienniki połączeń z aplikacji innych firm, aby wyświetlać Ostatnie połączenia w aplikacji Telefon. Obejmuje to również Signal, Duo, Messenger itp.

Krok 1: Otwórz aplikację Telefon

Otwórz aplikację Telefon na swoim urządzeniu, a następnie stuknij kartę Ostatnie po Ulubione u dołu strony.

Aplikacja Ostatnie ma ikonę zegara. Ta karta wyświetla wszystkie wykonane połączenia, nawet z aplikacji innych firm.

Krok 2: Usuń połączenie z ostatnich

Aby usunąć dziennik połączeń z karty Ostatnie Przesuń połączenie od prawej do lewej i dotknij Usuń, aby usunąć dziennik połączeń.

Możesz także usunąć ostatnie połączenie, dotykając opcji Edytuj w prawym górnym rogu, a następnie dotknij czerwonej ikony po lewej stronie, aby usunąć połączenie.

Wniosek

Jak wiemy, połączenia telegramowe nie pojawią się na rachunku telefonicznym, nawet jeśli wykonasz 100 połączeń.

Jedynym problemem, jaki będziesz mieć, jest to, że nadal będziesz musiał za to zapłacić, ponieważ wykorzystuje twoje dane internetowe do wykonywania połączeń.

Fakt, że iPhone umożliwia wyświetlanie dzienników połączeń aplikacji innych firm, takich jak Instagram, WhatsApp i Snapchat, gdy wykonujesz połączenie w aplikacji, nie oznacza, że ​​połączenie pojawi się na rachunku telefonicznym.

A do wzięcia, połączenia w aplikacjach, które są oparte na nazwach użytkowników i identyfikatorach, nie pojawią się na rachunku telefonicznym.

PRZECZYTAJ TEŻ: Czy połączenia z Facebook Messenger pojawiają się na rachunku telefonicznym? (Odpowiedziano)

Często Zadawane Pytania

Czy połączenia Telegram pojawiają się na rachunkach telefonicznych?

Nie, połączenia Telegram nie pojawiają się na rachunku telefonicznym, ponieważ wszystkie wiadomości i połączenia są kierowane przez ich serwery.

Jak mogę zadzwonić, żeby nie było tego widać na rachunku?

Aby wykonać połączenie telefoniczne bez pokazywania tego na rachunku, możesz użyć Telegramu, aby skontaktować się z osobą.

🔥 Zalecana:  Naukowcy Wykorzystujący Nowatorskie Ramy o Nazwie „FedD3” do Federacyjnego Uczenia się w Środowiskach Brzegowych o Ograniczonych Zasobach Poprzez Zdecentralizowaną Destylację Zbiorów Danych

Jak sprawdzić historię połączeń w Telegramie?

Aby zobaczyć całą historię połączeń w Telegramie: dotknij trzech linii w lewym górnym rogu ekranu. A następnie dotknij Połączenia, aby zobaczyć całą historię połączeń.

W Telegramie X: Aby sprawdzić historię połączeń, otwórz Telegram i dotknij Połączenia. W tej sekcji zobaczysz całą swoją historię połączeń. Zarówno od znajomych, jak i osób poznanych w aplikacji.

Jak usunąć historię połączeń w Telegramie?

Aby usunąć historię połączeń, otwórz Telegram, dotknij trzech linii, a następnie dotknij Połączenia. Stuknij trzy kropki i stuknij Usuń wszystkie połączenia.

Czy wiadomości telegramu pojawiają się na rachunku telefonicznym?

Telegramy nie pojawiają się na rachunku telefonicznym, ponieważ do wysyłania wiadomości używasz danych internetowych. Jeśli korzystasz z komórkowej transmisji danych, zostaniesz obciążony opłatą za transmisję danych. W przypadku Wi-Fi nie zobaczysz go na rachunku telefonicznym.

Jakie połączenia pojawiają się na rachunku telefonicznym?

Jedyne połączenie, które pojawia się na rachunku telefonicznym, to połączenie z numerem telefonu. Jeśli zadzwonisz do osoby, podając jej numer telefonu, pojawi się ona na rachunku telefonicznym.

Czy połączenia Telegram pojawiają się w dzienniku połączeń iPhone’a?

Tak, połączenia telegramowe pojawiają się w rejestrze połączeń telefonicznych, ponieważ sekcja Ostatnie aplikacji Telefon gromadzi teraz dzienniki połączeń ze wszystkich aplikacji innych firm. Jeśli używasz aplikacji do przesyłania wiadomości lub numeru telefonu, połączenia będą widoczne w rejestrze połączeń dla iPhone’a.

Czy ten artykuł był pomocny?

Tak nie