Czy połączenia Google Duo pojawiają się na rachunku telefonicznym? (Odpowiedziano)

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Czy połączenia Google Duo pojawiają się na rachunku telefonicznym? (Odpowiedziano)

Chcesz wiedzieć czy połączenia wykonywane w Duo pojawią się na rachunku telefonicznym? Nie, nie dlatego, że Duo nie używa numeru telefonu do nawiązywania połączeń. Zamiast tego wykonują i odbierają połączenia za pomocą komórkowej transmisji danych lub Wi-Fi.

Rozmowy Google Duo to świetny sposób na kontaktowanie się ze znajomymi online, ale musisz zdobyć ich numery telefonów. Podczas wykonywania połączenia w aplikacji czy połączenia w Duo pojawiają się na rachunku telefonicznym?

Możesz zadzwonić do znajomego w aplikacji, wystarczy, że znajdziesz jego numer telefonu na liście kontaktów. W Duo możesz prowadzić rozmowy głosowe i wideo.

W tym przewodniku dowiesz się czy połączenia w Duo pojawiają się na rachunku telefonicznym. Jeśli chcesz uzyskać prostą odpowiedź, wyjaśnimy to, abyś zrozumiał.

Czy połączenia Duo pojawiają się na Twoim rachunku telefonicznym?

Nie, połączenia Duo nie pojawiają się na Twoim rachunku telefonicznym, ponieważ wszystkie wiadomości i połączenia są kierowane przez ich serwery.

To połączenie nie przechodzi bezpośrednio przez operatora sieci, dlatego wiadomości i połączenia są bezpłatne, w przeciwieństwie do zwykłych SMS-ów lub połączeń telefonicznych.

Połączenia w Duo nie przypominają tradycyjnego połączenia, które pozwala zadzwonić do osoby bezpośrednio z jej numeru telefonu w aplikacji telefonu.

Ale nadal potrzebujesz ich kontaktu w Duo, aby móc dzwonić do nich za darmo.

Gdy korzystasz z komórkowej transmisji danych, wszystko, co zobaczysz na rachunku telefonicznym, to ilość danych używanych przez Snapchata.

Ale nie pokażą żadnych informacji, tylko ilość danych wykorzystanych w aplikacji.

Twój dostawca może zobaczyć ruch z Duo, jeśli używasz mobilnego internetu zamiast Wi-Fi, ale nic na ten temat nie pojawi się na rachunku telefonicznym.

Gdy wyślesz komuś wiadomość w Duo, będziesz mógł do niego zadzwonić w aplikacji. Ale nie będziesz w stanie nawiązać połączenia bez komórkowej transmisji danych.

Co musisz wiedzieć

Jeśli otrzymasz miesięczny rachunek za telefon, Twój dostawca nie podzieli tego, co robiłeś w Duo.

To tylko pokaże, że ty korzystać z danych internetowych w mediach społecznościowychjak Google Duo.

Ponieważ nie dzwonisz bezpośrednio na numer telefonu, połączenia w Duo nie będą widoczne na Twoim rachunku telefonicznym. Bo korzystasz z internetu.

🔥 Zalecana:  Firma StabilityAI ogłosiła AI Music Generator Harmonai w oparciu o model Dance Diffusion

Jedyne, co zobaczysz na rachunku telefonicznym, to ilość danych używanych przez Duo (opłaty będą wyświetlane jako wykorzystanie danych).

Na rachunku telefonicznym nie ma informacji o tym, co robisz w Duo. Pokazuje tylko ilość zużytego Duo.

Jeśli korzystasz z połączenia Wi-Fi, na rachunku telefonicznym nie zobaczysz żadnych informacji o Duo. Ponieważ nie uzyskałeś dostępu do Duo przy użyciu danych komórkowych.

Jak zadzwonić do kogoś w Google Duo

Ponieważ wiesz już, że połączenie z osobą w Duo nie jest widniejące na Twoim rachunku telefonicznym, możesz dzwonić do woli za darmo, tak aby nikt nie dowiedział się, do kogo dzwonisz.

Notatka: Im więcej wykonujesz połączeń, tym więcej zużywasz danych, a to sprawi, że zapłacisz więcej, gdy nadejdzie rachunek telefoniczny.

Nie musisz koniecznie przyjaźnić się z osobą w Duo i nadal będziesz mieć możliwość nawiązywania połączeń głosowych i wideo. Oto przewodnik krok po kroku, jak nawiązać połączenie w Duo.

Krok 1: Otwórz aplikację Google Duo

Otwórz aplikację Duo na telefonie z Androidem lub urządzeniu iPhone i znajdź osobę, do której chcesz zadzwonić, w sekcji Nowe połączenie.

Stuknij w Nowe połączenie w prawym dolnym rogu ekranu Androida lub iPhone’a.

I zobaczysz kontakt, który jest w Duo.

Krok 2: Znajdź kontakt, aby zadzwonić

Kiedy już znajdziesz osoba, do której chcesz zadzwonić, dotknij kontaktu lub numeru telefonu, aby zadzwonić.

Stąd możesz nawiązać połączenie wideo lub audio w aplikacji z komórkową transmisją danych lub połączeniem Wi-Fi.

Krok 3: Wykonaj połączenie w Duo (głos i wideo)

Na następnej stronie będziesz mógł nawiązać połączenie, dotykając ikony telefonu lub wideo.

Ikona telefonu umożliwia nawiązanie połączenia głosowego, natomiast ikona wideo umożliwia nawiązanie połączenia wideo z daną osobą.

Telefon zacznie dzwonić, jeśli będzie miał połączenie z Wi-Fi lub korzysta z komórkowej transmisji danych.

iPhone ma teraz funkcję wyświetlania dzienników połączeń aplikacji innych firm w sekcji ostatnich połączeń telefonicznych. Ale możesz go usunąć, jeśli wykonałeś połączenie telefoniczne.

Jak usunąć połączenia Duo z ostatnich na swoim iPhonie

Jeśli używasz iPhone’a, rozmowa w Duo może pojawić się na Twoim urządzeniu. To nie dotyczy wszystkich. Ale możesz sprawdzić swoje ostatnie połączenie po nawiązaniu połączenia na Snapchacie.
Duet.

🔥 Zalecana:  Czy LifePoints jest legalne, czy to kompletne oszustwo? (Moja szczera recenzja!)

Notatka: jeśli korzystasz z urządzenia z Androidem, nic nie będzie widoczne na liście Ostatnie połączenia, ale możesz włączyć funkcję zbierania dzienników połączeń z Duo w aplikacji Telefon Ostatnie połączenia.

Nie martw się, nie będzie to widoczne na Twoim rachunku telefonicznym. iPhone po prostu zbiera dzienniki połączeń z aplikacji innych firm, aby wyświetlać Ostatnie połączenia w aplikacji Telefon.

Krok 1: Otwórz aplikację Telefon

Otwórz aplikację Telefon na swoim urządzeniu, a następnie stuknij kartę Ostatnie po Ulubione u dołu strony.

Aplikacja Ostatnie ma ikonę zegara. Ta karta wyświetla wszystkie wykonane połączenia, nawet z aplikacji innych firm.

Krok 2: Usuń połączenie z ostatnich

Aby usunąć dziennik połączeń z karty Ostatnie Przesuń połączenie od prawej do lewej i dotknij Usuń, aby usunąć dziennik połączeń.

Możesz także usunąć ostatnie połączenie, dotykając opcji Edytuj w prawym górnym rogu, a następnie dotknij czerwonej ikony po lewej stronie, aby usunąć połączenie.

Wniosek

Jak wiemy, połączenia Duo nie pojawią się na Twoim rachunku telefonicznym, nawet jeśli wykonasz 100 połączeń.

Jedynym problemem, jaki będziesz mieć, jest to, że nadal będziesz musiał za to zapłacić, ponieważ wykorzystuje twoje dane internetowe do wykonywania połączeń.

Fakt, że iPhone umożliwia wyświetlanie dzienników połączeń aplikacji innych firm, takich jak Instagram, WhatsApp i Snapchat, gdy wykonujesz połączenie w aplikacji, nie oznacza, że ​​połączenie pojawi się na rachunku telefonicznym.

A do wzięcia, połączenia w aplikacjach, które są oparte na nazwach użytkowników i identyfikatorach, nie pojawią się na rachunku telefonicznym.

PRZECZYTAJ TEŻ: Czy połączenia telegramowe pojawiają się na rachunku telefonicznym? (Odpowiedziano)

Często Zadawane Pytania

Czy połączenia Duo pojawiają się na rachunkach telefonicznych?

Nie, połączenia Duo nie pojawiają się na Twoim rachunku telefonicznym, ponieważ wszystkie wiadomości i połączenia są kierowane przez ich serwery.

Jak mogę zadzwonić, żeby nie było tego widać na rachunku?

Aby zadzwonić i nie pokazywać tego na rachunku, możesz użyć Duo, by skontaktować się z tą osobą.

Jak sprawdzić historię połączeń w Duo?

Aby sprawdzić historię połączeń, otwórz Duo na swoim urządzeniu, a zobaczysz wszystkie ostatnie połączenia, które masz w aplikacji.

🔥 Zalecana:  Technologia stojąca za automatami do gry – czy jest niezawodna?

Czy wiadomości Duo pojawiają się na rachunku telefonicznym?

Wiadomości Duo nie pojawiają się na rachunku telefonicznym, ponieważ do wysyłania wiadomości używasz danych internetowych. Jeśli korzystasz z komórkowej transmisji danych, zostaniesz obciążony opłatą za transmisję danych. W przypadku Wi-Fi nie zobaczysz go na rachunku telefonicznym.

Jakie połączenia pojawiają się na rachunku telefonicznym?

Jedyne połączenie, które pojawia się na rachunku telefonicznym, to połączenie z numerem telefonu. Jeśli zadzwonisz do osoby, podając jej numer telefonu, pojawi się ona na rachunku telefonicznym.

Czy mogę zezwolić na wyświetlanie połączeń Duo w rejestrze połączeń?

Tak, możesz zezwolić na wyświetlanie połączeń Google Duo w dzienniku połączeń telefonu, włączając tę ​​funkcję w ustawieniach połączeń. Stuknij trzy kropki w prawym górnym rogu > Stuknij w Ustawienia > A potem Ustawienia połączeń > Dodaj połączenia Duo do historii połączeń urządzenia

Czy połączenia w Duo pojawiają się w dzienniku połączeń na iPhonie?

Tak, połączenia Duo pojawiają się w Twoim rejestrze połączeń telefonicznych, ponieważ sekcja Ostatnie aplikacji Telefon gromadzi teraz dzienniki połączeń ze wszystkich aplikacji innych firm. Jeśli używasz aplikacji do przesyłania wiadomości lub numeru telefonu, połączenia będą widoczne w rejestrze połączeń dla iPhone’a.

Czy ten artykuł był pomocny?

Tak nie