Czy plik Sonic.exe jest prawdziwy? – Oto kilka rzeczy, których nie wiesz o Sonic.Exe

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Czy plik Sonic.exe jest prawdziwy? – Oto kilka rzeczy, których nie wiesz o Sonic.Exe

Sonic.exe to opowiadanie przesłane przez użytkownika JC-the-Hyena do CreepyPasta, internetowego gatunku horrorów, w sierpniu 2011 roku. Fabuła koncentrowała się na brutalnej, morderczej postaci, odświeżonej wersji Sonica, głównego bohatera popularnego gra wideo, . W opowiadaniu narrator otrzymuje od przyjaciela płytę CD-ROM z napisem „SONIC.EXE”.

stał się popularny, a oparta na nim gra wideo została opracowana w sierpniu 2012 roku przez MY5TCrimson, w tym inne hołdy i parodie.

Postać, Sonic.exe, posiadała zdolności lotu, lewitacji i teleportacji w przestrzeń czarnej chmury dymu. Mógł także manipulować kodem gry i tworzyć iluzje oraz zmieniać kształty, aby wyglądały jak jego oryginalna wersja, Sonic the Hedgehog.

Ze względu na swój rzekomo manipulacyjny i charyzmatyczny charakter zyskał kult. Nie można go też zabić w normalny sposób i nie przetrwa długo w prawdziwym świecie. Został również napisany, aby móc tworzyć i manipulować materiałem, z którego jest wykonany; ciemnej materii i posiada czarną dziurę w ustach.

Jak wygląda plik Sonic.exe?

Sonic.exe jest opisany jako replika jego oryginalnej postaci, Sonic the Hedgehog, z kilkoma zauważalnymi różnicami. Futro i pióro Exe mają ciemniejszy odcień niebieskiego i są bardziej postrzępione. Jego skóra jest blada, a przedramiona, dłonie, stopy i przednie kończyny stają się czarne, ukazując ciemną materię Exe.

Jego pazury są czarne jak smoła i ostre, a czasami mogą być jasnofioletowe. Ma szeroki uśmiech, żółte zęby i czarne jak smoła oczy ze świecącymi czerwonymi tęczówkami i małymi źrenicami. Jego oczy zawsze mają krew pod oczami lub zauważalną czerwoną wysypkę, aby pokazać, że płakał krwią.

Rzeczy, których nie wiesz o Sonic.exe

Sonic.exe ma fikcję fanowską, w której uważa się, że jest demonem opętanym przez oryginalnego Sonic the Hedgehog, mimo że są to dwie różne istoty.

🔥 Zalecana:  Jak zarobić 3000 $ miesięcznie – 10 najlepszych pomysłów do wypróbowania

Czy plik Sonic.exe jest prawdziwy?

Tak, Sonic.exe jest prawdziwy. Sonic.exe to krótki horror i gra wideo oparta na tej samej historii.

Kto stworzył Sonic.exe?

Sonic.exe został stworzony przez JC the Hyena (obecnie znanego jako Shannon Love).

Jakie jest prawdziwe imię Sonic.exe?

Prawdziwe imię Sonic.exe to Sonic.exe, chociaż używa innych aliasów, takich jak X lub Exe.

Czy Sonic kogoś zabił?

Sonic the Hedgehog zabija niektóre ze swoich postaci w komiksach, na przykład Dr. Robotnik w numerze 50 w wątku Endgame.

Ile lat ma Sonic.exe?

W grze Sonic urodził się w roku 666, więc teraz Sonic.exe powinien mieć 1355 lat.

W jaki sposób sonic.exe cię zabija?

Sonic.exe zabija ofiary, nawiedzając je we śnie w koszmarach i wywołując halucynacje, które doprowadzają je do szaleństwa na tyle, by popełnić samobójstwo.

Przeczytaj także: Czy możesz grać w gry 3DS na Nintendo Switch?

Najstraszniejsze historie z Creepypasty, które z łatwością rzucają wyzwanie Sonic.exe

CreepyPasta ma sporo horrorów, które przynajmniej są bliskie lub równie przerażające jak Sonic.exe:

Przekonany

Ta historia jest osadzona w apokalipsie zombie o młodym człowieku czekającym na swój koniec.

Zatoka Świec

Candle Cove opowiada o programie telewizyjnym dla dzieci, o którym ludzie wspominali na forum, ale zdali sobie sprawę, że im więcej o tym rozmawiali, tym bardziej ich wspomnienia stawały się mroczniejsze.

korespondencyjny

Penpal opowiada o młodym chłopcu, który wysyła balonem pisemną wiadomość, mając nadzieję, że ktoś ją znajdzie i zgłosi. Ale niestety ktoś go znalazł i nie tego się spodziewał.

Jeff Zabójca

Jeff the Killer opowiada o człowieku, którego twarz została spalona kwasem, który ukrywa się w szafach, mówiąc ludziom, żeby poszli spać, zanim ich zabije.

Płaczący Anioł

Chodzi o parę, która kupuje dom z posągami aniołów w ogrodzie. Rzeźba staje się animowana i ostatecznie zabija coupe po tym, jak się wyprowadzili.