Czy PINCHme jest legalne? (Uczciwa recenzja z 2023 r.!)

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Czy PINCHme jest legalne? (Uczciwa recenzja z 2023 r.!)

Bezpłatne próbki to świetny sposób na wypróbowanie nowych produktów i zwiększenie budżetu. Fajnie jest otrzymać je pocztą i wypróbować, a kto nie lubi darmowych rzeczy?

Ale nie wszystkie darmowe próbki są sobie równe. A w świecie oszczędzania i zarabiania pieniędzy w Internecie pojawiło się wiele bezpłatnych przykładowych witryn, które twierdzą, że możesz otrzymać mnóstwo gratisów prosto do swojej skrzynki pocztowej.

Jedną z bardziej popularnych witryn z darmowymi przykładami jest PINCHme.com. Twierdzi, że wysyła bezpłatne próbki pocztą, bez haczyka ani karty kredytowej.

Ale czy PINCHme jest legalny? I czy próbki, które otrzymujesz, są rzeczywiście warte kłopotów związanych z rejestracją?

W mojej recenzji PINCHme opisuję moje osobiste doświadczenia z platformą, jak to wszystko działa i wszystko, co powinieneś wiedzieć, zanim zdecydujesz się zarejestrować.

Szukasz innych pomysłów na zarabianie pieniędzy? Wymeldować się:

Co to jest PINCHme?

PINCHme to bezpłatna przykładowa witryna internetowa dostępna w Stanach Zjednoczonych. Możesz zarejestrować się, aby otrzymać różne próbki w zamian za przekazanie opinii.

Po zarejestrowaniu się uzupełniasz swój profil, aby zakwalifikować się do otrzymywania próbek i ofert. Następnie dzielisz się swoją opinią i możesz także wykonywać inne czynności, aby otrzymać nagrody.

Na papierze brzmi to jak świetny sposób na zdobycie fajnych gratisów i zasadniczo przekazywanie opinii i pisanie recenzji za pieniądze. A jeśli w końcu polubisz otrzymane próbki, to jeszcze lepiej.

Jednak po zarejestrowaniu się w PINCHme nie sądzę, aby ta platforma była dla wszystkich. Omówmy, jak to wszystko działa i dlaczego tak jest.

Jak działa PINCHme?

Zarejestrowałem się w PINCHme, aby dowiedzieć się, jak działa platforma i czego się spodziewać. A jako dodatek lub sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, PINCHme jest w rzeczywistości bardzo prosty i składa się tylko z czterech kroków:

 1. Zarejestruj się i uzupełnij swój profil PINCHme
 2. Odbierz bezpłatne miesięczne próbki
 3. Przekaż swoją opinię po otrzymaniu próbek
 4. Zarabiaj monety PINCme i wymieniaj nagrody

Czas omówić każdy z tych kroków bardziej szczegółowo.

1. Zarejestruj się

Rejestracja w PINCHme jest zazwyczaj szybkie i łatwe. Istnieją dwa sposoby rejestracji i możesz połączyć się za pomocą swojego adresu e-mail lub konta na Facebooku. Osoby rejestrujące się przez e-mail muszą zweryfikować swój adres e-mail.

Po rejestracji ważne jest, aby uzupełnić swój profil. Pomaga to PINCHme dopasować próbki, które najlepiej pasują.

Próbowałem zarejestrować nowe konto na potrzeby tej recenzji PINCHme.com, ale nie mogłem dołączyć ani przez e-mail, ani przez media społecznościowe. Strona ciągle wyrzucała mi błędy.

Kiedy zdecydowałem się zalogować, aby sprawdzić, czy mam już konto, w końcu odniosłem większy sukces. Najwyraźniej zarejestrowałem się na tej stronie lata temu i od tamtej pory z niej nie korzystałem.

Jednak po zresetowaniu hasła i zalogowaniu wygląda na to, że ktoś był na moim koncie, a nawet zmienił nazwę mojego profilu i dane demograficzne.

Jest to co najmniej powód do niepokoju, więc jeśli jesteś użytkownikiem tej witryny i od jakiegoś czasu nie aktualizowałeś swoich danych, zresetowanie hasła może nie zaszkodzić.

2. Uzyskaj bezpłatne próbki

Istotą PINCHme jest otrzymywanie bezpłatnych próbek, a następnie przekazywanie opinii. Ale nie możesz po prostu zarejestrować się, aby otrzymać nieograniczoną liczbę próbek.

Zwykle nowe partie bezpłatnych próbek są uruchamiane w pierwszy wtorek każdego miesiąca w południe czasu wschodniego. Jest to umowa typu „kto pierwszy, ten lepszy”, więc musisz być szybki i odebrać dostępne próbki, gdy są na żywo, zanim się skończą.

Dlatego też ważne jest, aby uzupełnić swój profil PINCHme, aby móc dopasować się do większej liczby potencjalnych próbek.

Kiedy byłem dzisiaj na stronie, testując to, nie było żadnych dostępnych próbek, do których się zakwalifikowałem. Witryna poinformowała mnie również, że nowe próbki będą dostępne za około dwa tygodnie.

Jeśli znajdziesz próbkę, która jest naprawdę darmowa, wszystko, co musisz zrobić, to odebrać ją, wyrazić zgodę na wysłanie jej do Ciebie, a następnie powinieneś otrzymać próbkę w ciągu najbliższych kilku miesięcy.

Zgadza się: dotarcie bezpłatnych próbek może zająć miesiące, jeśli w ogóle. I nie wszystkie próbki PINCHme są całkowicie darmowe, jak wyjaśnię.

3. Uzupełnij oferty specjalne

Często PINCHme przedstawia specjalne oferty, z których możesz skorzystać, jeśli chcesz.

Niektóre oferty to darmowe lub bardzo tanie gratisy i towary. Niektóre oferty to także bezpłatne wersje próbne różnych usług i skrzynek subskrypcyjnych.

Problem polega na tym, że większość tych ofert ma jakąś ukrytą lub niewielką opłatę, na przykład cykliczną opłatę za subskrypcję po zakończeniu okresu próbnego lub dodatkowe koszty wysyłki.

Jeśli się zarejestrujesz, PINCHme zapłaci ci monetami PINCHme, które możesz wymienić na nagrody, prawie tak, jakbyś płacił za zakupy.

Ale moim zdaniem nagrody, na które możesz wymienić monety PINCHme, są raczej kiepskie i prawie śmieszne w porównaniu z innymi stronami internetowymi i aplikacjami nagradzającymi.

🔥 Zalecana:  Co to jest CRO? Najlepszy przewodnik po optymalizacji współczynnika konwersji

Kiedy myślę o nagrodach, które chciałbym otrzymać, myślę o sklepowych kartach podarunkowych i gotówce PayPal. Nagrody, które można wymienić na monety PINCHme, to m.in. brokat do ciała, drapaki do pleców i tymczasowe tatuaże.

Wcale nie warto, zwłaszcza jeśli musisz zapłacić za udział w ofertach.

4. Odpowiadaj na krótkie ankiety

Od czasu do czasu PINCHme oferuje krótkie ankiety, na które możesz odpowiedzieć, aby podać więcej informacji profilowych lub nawet zarobić kilka monet PINCHme.

Nie zarabiasz dużo za wypełnianie ankiet i nie jest to głównym celem platformy. Jeśli chcesz wypełniać ankiety za pieniądze, lepiej skorzystaj z płatnych witryn z ankietami lub witryn GPT, które koncentrują się na tym pomyśle zarabiania pieniędzy, takich jak Branded Surveys i Ipsos iSay.

5. Zaproś znajomych

Ostatnim sposobem na zdobycie nagród za pomocą PINCHme jest zaproszenie znajomych. Jednak program nagród za polecenie PINCHme nie jest zbyt satysfakcjonujący.

Zamiast zarabiać 5 USD, 10 USD lub więcej, jak wiele witryn GPT, wszystko, co zarabiasz za polecanie PINCHme znajomym, to 40 monet. I, jak wspomniano, monety można wymienić na dość nijakie nagrody.

Kiedy polecasz znajomemu, musi on również potwierdzić swój adres e-mail i uzupełnić swój profil. Gdy to zrobisz, zarobisz 40 monet w ciągu 48 godzin. Monety można gromadzić i wymieniać na nagrody w WALLETme.

Biorąc pod uwagę niską nagrodę i niską jakość nagród dostępnych w WALLETme, nie zawracałbym sobie głowy proszeniem znajomych o zarejestrowanie się w tej witrynie.

Ponadto istnieje tak wiele legalnych aplikacji bonusowych, z których możesz skorzystać, jeśli chcesz otrzymać darmowe pieniądze.

Czy PINCHme jest legalne?

Tak, PINCHme działa legalnie i od dłuższego czasu dostarcza darmowe próbki. Jednak recenzje PINCHme stały się znacznie bardziej negatywne w ostatnich latach, ponieważ wielu użytkowników twierdzi, że oferty są bardzo spamerskie i zawierają ukryte opłaty lub wymagają zapłaty za wysyłkę.

Podczas gdy wielu użytkowników uwielbiało tę witrynę, ponieważ mogli otrzymywać próbki bez żadnych zobowiązań, uczestnicy są teraz zdenerwowani, ponieważ zmieniły się wymagania.

Obecne recenzje wyrażają frustrację z powodu nieotrzymywania próbek, nieotrzymywania nagród i konieczności wypełniania ofert tylko po to, aby otrzymać przedmioty za darmo.

Wielu użytkowników jest również niezadowolonych z tego, że dostarczenie próbek i nagród może zająć miesiące, a także mogą zgubić się w poczcie i nigdy nie dotrzeć.

Jakiego rodzaju próbki wysyła PINCHme?

Próbki z PINCHme pochodzą zazwyczaj od głównych marek. Wybór jest za każdym razem inny, ale wybór może obejmować zdrowie i urodę, jedzenie, sprzątanie, dziecko i inne. Ich strona internetowa pokazuje, że współpracują z wieloma głównymi markami, które można znaleźć w sklepach spożywczych i domach towarowych.

Oto kilka przykładów aktualnych próbek PINCHme i partnerów marki, które widziałem na moim pulpicie nawigacyjnym:

 • Wkładki z pamięcią kontroli zapachu Arm & Hammer
 • Remedium Kombucha
 • Karma dla psów IAMS
 • Produkty firmy Clorox
 • Przysmaki dla kotów Temptations
 • Miedziany filtr przeciwsłoneczny

Jak widać, jest to w dużej mierze mieszanka zdrowia. uroda, żywność i produkty dla zwierząt. Artykuły gospodarstwa domowego i środki czystości to również popularne próbki PINCHme.

Za I przeciw

Zalety:

 • Możliwość zdobycia darmowych próbek bez podawania danych karty kredytowej
 • Za niektóre czynności można zapłacić monetami, które można wymienić na nagrody

Cons:

 • Niektóre przykładowe oferty wymagają zapłaty za wysyłkę lub abonamentu
 • Wymagany jest formularz opinii na temat próbek
 • Nie ma możliwości zdobycia darmowych pieniędzy PayPal lub nagród w postaci kart podarunkowych
 • Program poleceń oferuje minimalne nagrody
 • Wiele ofert wprowadza w błąd
 • Dostępne nagrody nie są zbyt ekscytujące ani przydatne

Inne recenzje PINCHme

Zarejestrowałem się w PINCHme, aby przetestować platformę i nie jestem pod wrażeniem.

Ale dobrym sposobem na stwierdzenie, czy warto korzystać z usługi online, jest sprawdzenie, co inni użytkownicy mają do powiedzenia na temat swoich doświadczeń.

Jak widać, nie jestem wielkim fanem tego, co oferuje PINCHme. A jeśli spojrzysz na niektóre recenzje PINCHme na Redditwidzisz podobne skargi dotyczące tego, jak bardzo spamerskie stały się oferty:

 • Użytkownik cheeseballgag mówi: „Kilka lat temu Pinchme była jedną z najlepszych przykładowych witryn internetowych. Nowe próbki były konsekwentnie upuszczane i łatwo było je zdobyć bez przeskakiwania przez tuzin obręczy. Teraz jest tak spamerski, jest mniej próbek i ciągle próbują nakłonić Cię do zapisania się na oszukańcze oferty. Jakość naprawdę spadła”.
 • Użytkownik Michalusmichalus mówi: „Oferty ze spamem były dla mnie ostatnią kroplą. Poświęciłem czas na sprawdzenie, czy dotarcie do końca dało wynik. Na końcu odpowiedzią nie było gratisów, tylko spam”.
 • Użytkownik S_A_R_K mówi: „To naprawdę rozczarowujące, jak drastyczna była zmiana. Nawet jeśli w końcu otrzymam próbkę, to jest bzdura, czy witryna pozwoli mi ją odebrać, czy po prostu się rozłączyć, dopóki wszystko nie zniknie”.

Jak widać, ci użytkownicy są dość niezadowoleni z tego, jak spamerskie stały się oferty.

🔥 Zalecana:  Składany jest teraz historią. Przesuwany komputer to nowość

W uczciwości, inne recenzje z Reddita PINCHme są bardziej pozytywne, a niektóre osoby od lat korzystają z platformy, aby zdobywać darmowe rzeczy. Ale jasne jest, że jakość spadła, a wielu użytkowników jest z pewnością niezadowolonych.

Ta recenzja PINCHme od YouTuber The Cheap Chick pokazuje również, jak działa platforma i jakie są jej doświadczenia.

W swojej recenzji jest bardziej pozytywna, ale znowu ta strona nie będzie działać dla wszystkich. I może minąć kilka miesięcy, zanim otrzymasz bezpłatną próbkę.

Dodatkowe czytanie – Jak pisać Amazon Rrecenzje Za pieniądze.

Kto może używać PINCHme?

PINCHme jest dostępny dla użytkowników w wieku 18 lat i starszych z sąsiadujących 48 stanów Stanów Zjednoczonych, a także z Dystryktu Kolumbii. Osoby z Nebraski i Alabamy muszą mieć ukończone 19 lat, a mieszkańcy Mississippi muszą mieć co najmniej 21 lat.

Mieszkańcy Alaski, Hawajów, Wysp Dziewiczych Stanów Zjednoczonych, Guam, Puerto Rico, Guam nie kwalifikują się. Mieszkańcy innych krajów, w tym Kanada, również nie mogą obecnie korzystać z PINCHme.

Najlepsze alternatywy PINCHme

Jeśli chcesz otrzymać bezpłatne próbki pocztą, możesz wypróbować PINCHme.

Myślę jednak, że istnieje wiele legalnych alternatyw, takich jak koncerty testowania produktów, platformy z ankietami i strony internetowe z nagrodami, na których można uzyskać bezpłatne rzeczy za podzielenie się swoją opinią.

Niektóre z moich ulubionych alternatyw to:

Te witryny nie zarobią 1000 USD dziennie ani nic podobnego. Jednak wszystkie są zabawnymi zajęciami pobocznymi, które możesz wypróbować w wolnym czasie.

Często Zadawane Pytania

Czy PINCHme to oszustwo?

Nie sądzę, aby PINCHme było oszustwem. Nie sądzę jednak, aby wszystko było proste, a oferty mogą być bardzo spamerskie lub wymagać zapłaty za coś, co wydaje się darmowe.

To jest główny problem: chociaż wiele możliwości jest promowanych jako darmowe, często wymagają one inwestycji lub przynajmniej bezpłatnego okresu próbnego. Te taktyki typu przynęta i zamiana są nieco mylące. Oto przykład:

Kiedy logowałem się do PINCHme, powiedziano mi, że mam na koncie darmową kartę podarunkową Walmart o wartości 5 USD. Byłem podekscytowany i próbowałem go odkupić, ale zamiast tego otrzymałem powyższe. Darmo w wysokości 5 USD wymaga ode mnie zarejestrowania się w jednym z 4 bezpłatnych okresów próbnych, które obejmują konieczność płacenia za usługę. To sprawia, że ​​darmowy przedmiot nie jest już darmowy.

Ponieważ nie chciałem wypełniać ofert specjalnych, aby otrzymać kartę podarunkową, byłem następnie zmuszony odrzucić kilka dodatkowych ofert promocyjnych, aby zobaczyć, co będzie dalej, co było po prostu kolejnymi ofertami specjalnymi, na które chcieli, żebym się zarejestrował.

Czy PINCHme jest bezpieczny?

Tak. PINCHme jest bezpieczny. Witryna jest dobrze ugruntowana i ma dużą liczbę użytkowników. Jednak niektórzy partnerzy ofert specjalnych mogą nie być tak renomowani. Zawsze zachowuj ostrożność podczas rejestrowania się w ofertach specjalnych i/lub podawania numeru karty kredytowej.

Radziłbym również zachować szczególną ostrożność i czytać drobnym drukiem oferty specjalne. Upewnij się, że możesz zapłacić za usługi oferowane w ramach promocji, a jeśli korzystasz tylko z okresu próbnego, anuluj subskrypcję w okresie próbnym, chyba że chcesz zapłacić za usługę.

Końcowe przemyślenia

Czy PINCHme jest legalny? Tak. Czy to dobry pomysł, aby się zarejestrować? Przynajmniej nie dla mnie.

Darmowe próbki powinny być dokładnie takie, darmowe. Chociaż istnieje wiele legalnych witryn do pobierania próbek, PINCHme jest w rzeczywistości bardziej bezpłatną witryną próbną. Chociaż mają pewne „darmowe” przedmioty, bardzo często mają one pewien haczyk. Być może będziesz musiał zapłacić za wysyłkę, możesz subskrybować usługę i być może będziesz musiał podać numer swojej karty kredytowej, aby za nią zapłacić.

Chociaż nie oznacza to, że nie powinieneś wypróbować PINCHme, oznacza to podejście do tej witryny z odrobiną ostrożności. Zanim poprosisz o próbkę, przeczytaj wszystkie szczegóły i upewnij się, że nie płacisz ani nie subskrybujesz czegoś, co Cię nie interesuje.

Dla mnie osobiście PINCHme nie pasuje. Nie interesują mnie ich oferty i nie chcę się rejestrować (i potencjalnie płacić za) rzeczy, których nie potrzebuję.

Ponadto istnieje wiele innych sposobów na zaoszczędzenie większej ilości pieniędzy lub zarabianie pieniędzy na laptopie; nie musisz korzystać z bezpłatnych witryn, takich jak PINCHme, aby wykonać zadanie.

Mamy nadzieję, że nasza recenzja PINCHme pomoże Ci zdecydować, czy warto go używać, czy nie.

Szukasz innych świetnych pomysłów na zaoszczędzenie pieniędzy? Wymeldować się:

Recenzja PINCHme

Nazwa: PINCH ja

Opis: PINCHme to witryna z bezpłatnymi próbkami, która umożliwia zarejestrowanie się w celu otrzymywania bezpłatnych pudełek z próbkami pocztą od marek partnerskich.

System operacyjny: Pulpit

Kategoria aplikacji: Witryny z nagrodami

Autor: Kim Ritter

 • Jakość próbki

 • Łatwość użycia

 • Inne nagrody

 • Wartość

span, .wp-review-17904.wp-review-percentage-type .review-list li > span { display: inline-block; pozycja: absolutna; indeks z: 1; góra: 23px; po lewej: 45 pikseli; rozmiar czcionki: 14px; wysokość linii: 1; kolor: #ffffff; -webkit-touch-callout: brak; -webkit-user-select: brak; -khtml-user-select: brak; -moz-user-select: brak; -ms-user-select: brak; wybór użytkownika: brak; } .wp-review-17904.wp-review-point-type .wpr-user-features-rating .review-list li > span, .wp-review-17904.wp-review-percentage-type .wpr-user- cechy-ocena .review-list li > span { kolor: dziedziczenie; } .wp-review-17904.wp-review-point-type .wpr-user-features-rating .review-list li .wp-review-input-set + span, .wp-review-17904.wp-review- procent-typ .wpr-funkcje-użytkownika-ocena .review-list li .wp-review-zestaw-wejściowy + rozpiętość, .wp-review-17904.wp-review-point-type .wpr-user-features-rating . lista recenzji li .wp-review-user-rating:hover + span, .wp-review-17904.wp-review-percentage-type .wpr-user-features-rating .review-list li .wp-review-user -rating:hover + span { kolor: #fff; } .wp-review-17904.review-wrapper.wp-review-type-star .review-list li:nth-child(2n+1) { clear: left; obramowanie po prawej: 1 piksel pełny #dfdaea; } .wp-review-17904 .review-links {wypełnienie: 30px 30px 20px 30px; } .wp-review-17904.review-wrapper.wp-review-point-type .review-result, .wp-review-17904.review-wrapper.wp-review-percentage-type .review-result, .wp- recenzja-17904.review-wrapper .review-point .review-result-wrapper, .wp-review-17904.review-wrapper .review-percentage .review-result-wrapper { wysokość: 28px; } .wp-review-comment-17904 .wp-review-comment-rating .review-point .review-result-wrapper .review-result, .wp-review-comment-17904 .wp-review-comment-rating .review -procent .review-result-wrapper .review-result { wysokość: 22px; } .wp-review-17904.review-wrapper .review-result-wrapper i { rozmiar czcionki: 18px; } .wp-review-17904.review-wrapper .review-plusy-cons { wyczyść: oba; wypełnienie: 0; obramowanie na dole: 1 px stałe #dfdaea; } .wp-review-17904.review-wrapper .review-pros-cons .review-pluss {wypełnienie: 30px; rozmiar pudełka: ramka-pudełko; } .wp-review-17904.review-wrapper .review-pros-cons .review-cons { dopełnienie: 30px; rozmiar pudełka: ramka-pudełko; } .wp-review-17904.review-wrapper .review-plusy-cons .review-plusy .mb-5, .wp-review-17904.review-wrapper .review-plusy-przeciw .review-cons .mb-5 { grubość czcionki: pogrubiona; obramowanie na dole: 1 px stałe #dfdaea; margines dolny: 10px; wypełnienie dna: 8px; } .wp-review-17904.review-wrapper .mb-5 {transformacja tekstu: wielkie litery; } .wp-review-17904.review-wrapper .wpr-user-features-rating { margin-top: -1px; oba czyste; pływak: lewy; szerokość: 100%; } .wp-review-17904 .user-review-area {wypełnienie: 18px 30px; górna granica: 1 px pełny; górny margines: -1px; pływak: lewy; szerokość: 100%; } .wp-review-17904.review-wrapper .review-title { odstępy między literami: 1px; grubość czcionki: 700; wypełnienie: 15px 30px; transformacja tekstu: brak; tło: #558eaa; kolor: #fff; } .wp-review-17904.review-wrapper .review-total-wrapper {szerokość: 40%; margines: 0; wypełnienie: 42px 0; kolor: #fff; wyrównanie tekstu: środek; } .wp-review-17904.review-wrapper .review-list { wyczyść: brak; szerokość: 60%; } .wp-review-17904.review-wrapper .review-list .review-star, .wp-review-17904.review-wrapper .review-list .wp-review-user-feature-rating-star { float: left ; Blok wyświetlacza; margines: 10px 0 0 0; } .wp-review-17904.review-wrapper .review-list .wp-review-user-feature-rating-star + span { clear: left; Blok wyświetlacza; } .wp-review-17904.review-wrapper .review-list .wp-review-user-rating.wp-review-user-feature-rating-star, .wp-review-17904.review-wrapper .review-list .wp-review-user-rating.wp-review-user-feature-rating-star .review-star { margines: 0; } .wp-review-17904.review-wrapper .review-list .wp-review-user-rating.wp-review-user-feature-rating-star .review-result-wrapper {margines-left: -5px; margines-dolny: 6px; } .wp-review-17904.review-wrapper .review-list .wp-review-user-feature-rating-star .review-result { odstępy między literami: -2.2px; } .wp-review-17904.review-wrapper.wp-review-circle-type .review-total-wrapper { dopełnienie: 20px 0; } .wp-review-17904.review-wrapper.wp-review-circle-type .review-total-wrapper .review-circle.review-total { margines: 0 auto; wyściółka górna: 10px; oba czyste; } .wp-review-17904 .review-total-wrapper .review-point.review-total, .wp-review-17904 .review-total-wrapper .review-percentage.review-total { szerokość: 70%; wyświetlanie: blok liniowy; margines: 20px auto 0 auto; } .wp-review-17904.review-wrapper.wp-review-circle-type .review-total-wrapper > .review-total-box { display: block; } .wp-review-17904.review-wrapper.wp-review-circle-type .review-total-wrapper > .review-total-box > div { display: none; } .wp-review-17904.review-wrapper .review-total-wrapper .review-total-box { float: left; wyrównanie tekstu: środek; wypełnienie: 0; kolor: #4e565b; wysokość linii: 1,5; } .wp-review-17904.review-wrapper .review-total-wrapper .review-total-box h5 {margines górny: 6px; kolor: dziedziczyć; } .wp-review-17904.review-wrapper.wp-review-point-type .review-total-wrapper .review-total-box, .wp-review-17904.review-wrapper.wp-review-percentage-type .review-total-wrapper .review-total-box, .wp-review-17904.review-wrapper .wpr-user-features-rating .review-list, .wp-review-17904.review-wrapper.wp-review -thumbs-type .review-list { szerokość: 100%; } .wp-review-17904.review-wrapper .wpr-user-features-rating .review-list li { border-right: 0; } .wp-review-17904.review-wrapper .review-star.review-total { color: #fff; górny margines: 10px; } .wp-review-17904.review-wrapper .user-review-title { kolor: dziedziczenie; dopełnienie: 18px 30px 16px; margines: 0; obramowanie na dole: 1 px stałe; górna granica: 1 px pełny; } .wp-review-17904.review-wrapper .user-total-wrapper .user-review-title { display: inline-block; kolor: dziedziczyć; transformacja tekstu: wielkie litery; odstępy między literami: 1px; wypełnienie: 0; granica: 0; górny margines: 3px; } .wp-review-17904.review-wrapper.wp-review-circle-type .user-total-wrapper h5.user-review-title { margines-górny: 12px; } .wp-review-17904.review-wrapper.wp-review-circle-type .user-total-wrapper span.user-review-title { margines-górny: 4px; } .wp-review-17904.review-wrapper .reviewed-item { dopełnienie: 30px; } .wp-review-17904.review-wrapper.wp-review-circle-type .review-total-wrapper > .review-total-box { display: block; } .wp-review-17904.review-wrapper .user-review-area .review-percentage, .wp-review-17904.view-wrapper .user-review-area .review-point { szerokość: 20%; pływak: prawy; górny margines: -2px; } .wp-review-17904.review-wrapper .review-embed-code { wypełnienie: 10px 30px 15px; } .wp-review-17904.review-wrapper, .wp-review-17904 .review-title, .wp-review-17904 .review-list li, .wp-review-17904 .review-list li:ostatnie-dziecko , .wp-review-17904 .user-review-area, .wp-review-17904 .reviewed-item, .wp-review-17904 .review-links, .wp-review-17904 .wpr-user-features-ocena , .wp-review-17904.review-wrapper .user-review-title, .wp-review-17904.review-wrapper .review-total-wrapper, .wp-review-17904.review-wrapper .review-desc { kolor obramowania: #dfdaea; } .wp-review-17904 .wpr-rating-accept-btn { tło: #3a5d7c; margines: 10px 30px; szerokość: -moz-calc(100% – 60px); szerokość: -webkit-calc(100% – 60px); szerokość: -o-calc(100% – 60px); szerokość: calc(100% – 60px); promień obramowania: 3px; } .wp-review-17904.review-wrapper .user-review-area .review-circle, .wp-review-17904.review-wrapper .review-list .review-circle, .wp-review-17904.review- wrapper .review-circle .review-result-wrapper { wysokość: 32px; } .wp-review-17904.review-wrapper .review-list .wp-review-user-rating .review-circle { wysokość: 50 pikseli; } @ekran multimediów i (maks. szerokość: 570 pikseli) { .wp-review-17904.review-wrapper .review-list {szerokość: 100%; } .wp-review-17904.review-wrapper .review-total-wrapper {szerokość: 100%; obramowanie na dole: 1 px stałe #dfdaea; granica-lewo: 0; dopełnienie: 15 pikseli 0; } .wp-review-17904.review-wrapper.wp-review-star-type .review-list li:nth-child(2n+1) { clear: none; obramowanie w prawo: 0; } } @ekran multimediów i (maks. szerokość: 480 pikseli) { .wp-review-17904.review-wrapper .review-title, .wp-review-17904.review-wrapper .reviewed-item, .wp-review-17904 .review-wrapper .review-desc, .wp-review-17904.review-wrapper .user-review-area, .wp-review-17904.review-wrapper .review-embed-code, .wp-review-17904. recenzja-wrapper .review-plusy-cons .review-plusy, .wp-review-17904.review-wrapper .review-plusy-cons .review-cons { dopełnienie: 15px; } .wp-review-17904.review-wrapper .review-pros-cons > div > div { dopełnienie: 15px; wyściółka: 0; } .wp-review-17904.review-wrapper .review-list li, .wp-review-17904.review-wrapper .user-review-title { dopełnienie: 12px 15px; obramowanie w prawo: 0; } .wp-review-17904.review-wrapper .ui-tabs-nav { dopełnienie: 0 15px; } .wp-review-17904.review-wrapper .review-links { dopełnienie: 15px 15px 5px; } .wp-review-17904.review-wrapper .user-total-wrapper { maksymalna szerokość: 60%; rozmiar czcionki: 14px; } .wp-review-17904.wp-review-point-type .review-list li > span, .wp-review-17904.wp-review-percentage-type .review-list li > span { top: 12px; po lewej: 30px; } } ]]>

.