Czy Panelpolls jest legalny czy oszustwo? Moja szczera recenzja!

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Czy Panelpolls jest legalny czy oszustwo? Moja szczera recenzja!

Jeśli chcesz zarabiać w Internecie, prawdopodobnie już wcześniej rozważałeś skorzystanie z płatnych witryn z ankietami.

Witryny z ankietami to łatwy sposób na zarabianie gotówki i kart podarunkowych w wolnym czasie. I możesz z nich korzystać, kiedy tylko chcesz, aby uzyskać elastyczną i łatwą pracę online.

Ankiety panelowe, „fajna witryna z opiniami dla rodzin”, jest doskonałym przykładem. Płaci Tobie i Twojej rodzinie za dzielenie się swoją opinią i ma tysiące członków w całych Stanach Zjednoczonych.

Ale czy Panelpolls jest legalny? Ile możesz zarobić dzięki tej modnej stronie z ankietami?

Zarejestrowałem się i wypróbowałem, aby dowiedzieć się więcej. A moja recenzja Panelpolls obejmuje sposób działania tej platformy, potencjał zarobkowy i to, co powinieneś wiedzieć przed zarejestrowaniem się.

Weźmy się za to.

Co to są ankiety panelowe?

Panelpolls to strona z płatnymi ankietami, która pozwala osobom indywidualnym, rodzinom i dzieciom zarabiać na dzieleniu się opiniami i wykonywaniu krótkich zadań online. Możesz wymienić swoje zarobki na szereg bezpłatnych kart podarunkowych, a dołączenie do tej witryny jest całkowicie bezpłatne.

Zaletą Panelpolls jest to, że oferuje wiele sposobów zarabiania pieniędzy poza ankietami.

Na przykład możesz zarabiać, biorąc udział w grupach fokusowych, testując aplikacje lub gry, a nawet oglądając filmy i telewizję.

Według strony internetowej Panelpolls członkowie Panelpolls mogą zarobić od kilku do kilkuset dolarów na jednym projekcie. Ogólnie rzecz biorąc, jest to całkiem dobrze zaokrąglona strona gpt, która oferuje wiele sposobów na zarobienie dodatkowych pieniędzy.

Jak działają ankiety panelowe?

Zarejestrowałem się w panelu Panelpolls, aby przetestować witrynę, a rozpoczęcie pracy jest bardzo łatwe. Jeśli kiedykolwiek korzystałeś z witryny z ankietami, powinna ona wydawać się bardzo znajoma.

Podsumowując, Panelpolls wymaga sześciu kroków:

 1. Zapisać się
 2. Odpowiedzi na ankiety
 3. Weź udział w grupach fokusowych
 4. Testuj aplikacje i gry
 5. Oglądaj programy telewizyjne
 6. Wypłacić

Czas na bardziej szczegółowe zbadanie, jak działa każdy z tych kroków.

1. Zarejestruj się

Rejestracja do ankiet panelowych jest bezpłatny, szybki i łatwy do zrobienia. Rejestrujesz się za pomocą swojego adresu e-mail i podajesz swoją datę urodzenia oraz tworzysz hasło.

Pamiętaj, że ankiety panelowe są dostępne tylko dla osób mieszkających w Stanach Zjednoczonych. Jeśli mieszkasz gdzie indziej, możesz rozważyć bardziej przyjazne globalnie witryny z ankietami, takie jak Toluna i Branded Surveys.

Gdy już zostaniesz członkiem, wypełnij krótki kwestionariusz o sobie i swoim gospodarstwie domowym. Te dane demograficzne pomagają Panelpoll dopasować bardziej odpowiednie ankiety i badania.

2. Odpowiedzi na ankiety

Podstawowym sposobem zarabiania pieniędzy na Panelpolls jest wypełnianie ankiet.

Po zarejestrowaniu się w Panelpolls otrzymujesz zaproszenia do ankiet, które możesz wypełnić, aby otrzymać zapłatę. Możesz także uzyskać ankiety dla swojej rodziny do wypełnienia, jeśli wprowadziłeś ich dane.

Wynagrodzenie różni się w zależności od ankiety, ale średnio wynosi od 1 do 10 USD za ankietę. Jednak lepiej płatne ankiety nie są tak powszechne jak te, które płacą kilka dolarów.

3. Uczestnicz w grupach fokusowych

Panelpolls pozwala również zarabiać pieniądze, biorąc udział w grupach fokusowych osobiście i online. Jeśli nie masz nic przeciwko pracy z innymi ludźmi, uczestnictwo w grupach fokusowych może być fajnym sposobem na dzielenie się opiniami i zarabianie na tym pieniędzy.

Grupy fokusowe zwykle płacą więcej niż ankiety, a Panelpolls twierdzi, że ich grupy fokusowe płacą od 50 do 300 USD za projekt.

Jest to o wiele bardziej lukratywne niż ankiety internetowe. Jednak ankiety są lepsze do szybkiego zarabiania pieniędzy, podczas gdy grupy fokusowe mogą zająć kilka godzin, w zależności od badań.

4. Testuj aplikacje i gry

Uwielbiasz wypróbowywać nowe aplikacje i gry? Albo mieć dziecko, które to robi? Wspaniałą wiadomością jest to, że Panelpolls oferuje płatne możliwości testowania aplikacji i gier.

Istnieje wiele aplikacji, które płacą za granie w gry, takie jak Mistplay lub Rewarded Play. Możesz także znaleźć koncerty testowania witryn internetowych w witrynach takich jak UserTesting.

Ale dzięki Panelpolls możesz zarobić od 10 do 100 USD + za test aplikacji i gry, zgodnie z jej witryną internetową. To lepsza stawka niż wspomniane wyżej płatne aplikacje do gier, chociaż testy mogą wymagać znacznie więcej pracy.

5. Oglądaj programy telewizyjne i reklamy

Czy kiedykolwiek chciałeś zarabiać na oglądaniu telewizji? Na szczęście Panelpolls ma płatne możliwości oglądania telewizji i filmów oraz wyrażania opinii.

Według strony internetowej, programy telewizyjne i testy wideo płacą od 5 do 10 USD za test. Wszystko, co musisz zrobić, to obejrzeć określone filmy lub reklamy, wyrazić swoją opinię w krótkiej ankiecie, a otrzymasz zapłatę.

🔥 Zalecana:  Recenzja Acera Predatora XB271HU

Jest to w zasadzie pasywny dochód, jeśli możesz obejrzeć coś interesującego, a ankiety nie są zbyt długie. A spośród wszystkich witryn, które płacą za oglądanie reklam, Panelpoll ma kilka lepiej płatnych możliwości.

6. Wypłata

Ostatnim krokiem w korzystaniu z Panelpolls jest wypłata zarobionych pieniędzy na bezpłatne karty podarunkowe. Istnieje minimalny wymóg wypłaty 10 000 punktów, który jest wart 10 USD. Możesz wymienić punkty na karty podarunkowe do popularnych sprzedawców detalicznych, takich jak:

Karty podarunkowe są wysyłane drogą elektroniczną, a płatność zazwyczaj następuje w ciągu kilku dni roboczych. Możesz także wymieniać punkty na darowizny na rzecz różnych organizacji charytatywnych.

Istnieje ponad 100 marek do wyboru, co jest wielką różnorodnością. Jednak brak nagród pieniężnych PayPal jest wadą.

Minimalna wypłata w wysokości 10 USD jest również rozsądna. Jednak witryny takie jak Markowe ankiety I Ankieta ćpuna pozwalają wypłacić pieniądze za jedyne 5 $, podobnie jak Mistplay i Rewarded Play.

Czy ankiety panelowe są legalne?

Panelpolls to legalna strona internetowa, która płaci swoim członkom za dzielenie się opiniami i wykonywanie krótkich zadań online. Jest również wyjątkowy, ponieważ pozwala dołączyć całym rodzinom, a nawet dzieci mogą zarabiać dzięki programowi.

Główną wadą Panelpolls jest to, że jest dostępna tylko w Stanach Zjednoczonych. Ponadto może mieć surowe wymagania dotyczące tego, kto dołącza, ponieważ często szuka określonych grup demograficznych, aby zostać członkami.

Ogólnie rzecz biorąc, jest to trochę bardziej panel badawczy premium, podobny do czegoś takiego jak Prolific i Badania Szyszki. Ale jeśli możesz się zakwalifikować i dołączyć, ma wiele możliwości zarobienia dla całego gospodarstwa domowego.

Ile płacą ankiety panelowe?

Wynagrodzenie w ankietach panelowych różni się w zależności od wykonywanej czynności. Niektóre z szacunkowych stawek, które podaje na swojej stronie internetowej, obejmują:

 • Ankiety panelowe – Średnie wynagrodzenie wynosi od 1 do 10 USD za ankietę.
 • Grupy fokusowe w sondażach panelowych – Średnia płaca wynosi od 50 do 300 USD na osobę.
 • Społeczności ankiet panelowych – Średnia płaca wynosi od 10 do 200 USD na osobę miesięcznie.
 • Ankiety panelowe Testy wideo i telewizji – Średnia płaca wynosi od 5 do 10 USD za test.
 • Panelpolls Testowanie aplikacji i gier – Średnia płaca wynosi od 10 do 100 USD za test.
 • Ankiety panelowe Zajęcia dla dzieci i rodzin – Średnia płaca jest bardzo zróżnicowana.

Ta strona nie pozwoli Ci rzucić codziennej pracy w najbliższym czasie. Ale ma kilka dobrze płatnych możliwości, jeśli masz szczęście i zakwalifikujesz się. I nawet jeśli zarobisz szybko 50 $ co miesiąc lub dwa na tej stronie, nie wymaga to dużego wysiłku.

Za I przeciw

Zalety:

 • Całkowicie darmowe dołączenie
 • Oferuje różne sposoby zarabiania pieniędzy
 • Niektóre dobrze płatne możliwości oprócz wypełniania ankiet
 • Popularna witryna z ankietami dla nastolatków i dzieci, nie tylko dla dorosłych
 • Doskonała różnorodność kart podarunkowych

Cons:

 • Brak darmowych nagród pieniężnych PayPal
 • Ankiety panelowe są dostępne tylko w Stanach Zjednoczonych
 • Wymóg wypłaty w wysokości 10 USD jest wyższy niż w przypadku niektórych innych witryn

Inne recenzje paneli

Zarejestrowałem się w Panelpolls i przetestowałem platformę, aby dowiedzieć się, jak to działa. Ogólnie rzecz biorąc, wydaje się, że jest to legalna i wszechstronna witryna z nagrodami, która jest przyjazna rodzinie.

Ale innym świetnym sposobem na stwierdzenie, czy witryna jest warta korzystania, czy nie, jest sprawdzenie, co mają do powiedzenia inni prawdziwi użytkownicy. A jeśli zajrzysz do sieci, opinie na temat ankiet panelowych jest generalnie pozytywny. Oto, co niektórzy obecni użytkownicy mają do powiedzenia:

 • Shawn mówi: „Ogólnie rzecz biorąc, jest to świetny panel. Wypełniłem kilka ankiet, które natychmiast po wypełnieniu wpływają na moje konto. i 1 tablica ogłoszeń 2-tygodniowy projekt. Zapłacono mi w ciągu tygodnia od ukończenia projektu tablicy ogłoszeń”.
 • George mówi: „Panele panelowe to jedna z najbardziej legalnych grup ankietowych. Przez długi czas brałam udział z moimi dziećmi i sobą w różnych ankietach. Są bardzo dobrzy w dzwonieniu do ciebie na twój telefon i rozmawianiu z tobą osobiście, czego inne firmy ankietowe nie zrobią. Gorąco polecam zapisanie się do tej grupy, zwłaszcza jeśli masz dzieci, nie pożałujesz”.
 • mówi Angellete: „Lubię wypełniać ankiety z moim dzieckiem. Są bardzo przyjemne.

Jak widać, użytkownicy wydają się być zadowoleni z szybkości przetwarzania zarobków i płatności. Ludziom podoba się również to, że ich dzieci mogą brać udział w wypełnianiu ankiet jako rodzina.

Ta recenzja Panelpolls z witryn z ankietami YouTuber i recenzji GPT zawiera również więcej informacji na temat tej witryny i tego, ile pieniędzy możesz zarobić:

🔥 Zalecana:  Najlepsza recenzja FlexOffers, którą musisz przeczytać!

Jego recenzja wskazuje, że Panelpolls ma kilka całkiem dobrze płatnych możliwości, zwłaszcza jeśli chcesz wziąć udział w grupach fokusowych lub koncertach testowych.

Zwraca jednak również uwagę, że jest dostępny tylko w Stanach Zjednoczonych i że zakwalifikowanie się do niektórych ankiet i możliwości testowania może być trudne.

Najlepsze witryny, takie jak ankiety panelowe

Panelpolls to przyjazny dla początkujących sposób zarabiania pieniędzy w Internecie. Jednak niektóre alternatywy są lepsze, jeśli chcesz zarabiać pieniądze PayPal lub wypłacać niższe kwoty.

Polecam niektóre popularne strony, takie jak Panelpolls:

 • Markowe ankiety: Wiodąca witryna z ankietami z nagrodami PayPal i kartami upominkowymi oraz minimalną wypłatą w wysokości 5 USD.
 • Toluna: Ta strona pozwala dzielić się swoimi opiniami i grać w gry, aby zdobywać nagrody.
 • FocusGroup.com: Doskonała alternatywa dla Panelpolls, jeśli chcesz dołączyć do płatnych grup fokusowych.
 • Kaszkick: Kolejna popularna witryna z ankietami, która płaci Ci pieniędzmi PayPal.
 • Swagbucks: Jedna z najpopularniejszych witryn z nagrodami, która płaci za zakupy, granie w gry i dzielenie się opinią.

Żadna z tych witryn nie przyniesie Ci tysięcy dolarów dziennie. Ale wszystkie są legalnymi sposobami zarabiania na swojej opinii i możesz ich używać w wolnym czasie, aby zarobić trochę pieniędzy na piwo.

Pamiętaj tylko: tego rodzaju witryny z mikrozadaniami mają niski potencjał zarobków godzinowych. Z biegiem czasu nie bój się odkrywać bardziej lukratywnych opcji, takich jak freelancing lub założenie firmy online.

Często Zadawane Pytania

Czy ankiety panelowe to oszustwo?

Ankiety panelowe to nie oszustwo. To jest legalna witryna z ankietami i grupami fokusowymi. Chociaż nie przyjmuje nowych członków przez cały czas, ci, którzy dołączają, mogą wypełniać ankiety, testować aplikacje i gry, uczestniczyć w grupach fokusowych, zarabiać na oglądaniu programów telewizyjnych i nie tylko.

Płaci również więcej niż wiele witryn z ankietami. Jednak konsekwentne kwalifikowanie się do badań i testów może być trudne.

Kto może korzystać z ankiet panelowych?

Obecnie Panelpolls jest ograniczony do mieszkańców USA, którzy:

 • Mają 18 lat lub więcej
 • Są rodzicami dziecka w wieku 0-17 lat

Podczas gdy większość firm ankietowych wymaga, aby uczestnicy mieli co najmniej 17-18 lat, Panelpolls jest wyjątkowy, ponieważ dzieci mogą zarabiać pieniądze online pod nadzorem rodziców.

Należy pamiętać, że aby dzieci mogły uczestniczyć, rodzice muszą wyrazić zgodę i pomóc nadzorować udział dziecka. Można również zarejestrować kilkoro dzieci na gospodarstwo domowe.

Członkostwo Panelpolls jest ograniczone i nie zawsze przyjmuje nowych członków. Ich strona internetowa podaje, że ma to na celu utrzymanie niewielkich rozmiarów paneli i zapewnienie jak najlepszych doświadczeń dla ich członków.

Dodatkowe czytanie – najlepsze oferty pracy online dla początkujących.

Końcowe przemyślenia

Od lat korzystam z witryn z ankietami online i aplikacji do nagradzania. I zawsze myślałem, że to łatwy sposób na zarobienie darmowych pieniędzy w wolnym czasie.

Do dziś biorę udział w różnych koncertach i pobocznych zajęciach, aby zarobić dodatkowe pieniądze. I chociaż nie korzystałem z tej konkretnej witryny, dopóki nie napisałem tej recenzji Panelpolls, jestem zaintrygowany, widząc tak wiele różnych sposobów zarabiania pieniędzy za pośrednictwem tej popularnej witryny GPT.

Jeśli zastanawiasz się, „Czy ankiety panelowe są legalne?”, odpowiedź brzmi: tak. Ta strona internetowa jest legalnymi i płatnymi użytkownikami. Chociaż nie płaci gotówką ani PayPalem, jak niektóre grupy ankietowe, ma doskonałą różnorodność kart podarunkowych.

Po prostu miej realistyczne oczekiwania co do tego, ile pieniędzy możesz zarobić. I wiedz, że istnieje wiele innych legalnych ofert pracy online, na które możesz aplikować i które są bardziej płatne.

Dziękuje za przeczytanie!

Wypróbuj ankiety panelowe!

Szukasz jeszcze więcej sposobów zarabiania pieniędzy? Wymeldować się:

Przegląd ankiet panelowych

Nazwa: Ankiety panelowe

Opis: Panelpolls to płatna witryna internetowa, która pozwala rodzinom zarabiać pieniądze, odpowiadając na ankiety, testując aplikacje i produkty oraz uczestnicząc w grupach fokusowych.

System operacyjny: Pulpit

Kategoria aplikacji: Witryny z ankietami

Autor: Kim Ritter

 • Potencjał zarobkowy

 • Opcje zarabiania

 • Nagrody

 • Wypłacenie

 • Łatwość użycia

 • Wymagania

span, .wp-review-19430.wp-review-percentage-type .review-list li > span { display: inline-block; pozycja: absolutna; indeks z: 1; góra: 23px; po lewej: 45 pikseli; rozmiar czcionki: 14px; wysokość linii: 1; kolor: #ffffff; -webkit-touch-callout: brak; -webkit-user-select: brak; -khtml-user-select: brak; -moz-user-select: brak; -ms-user-select: brak; wybór użytkownika: brak; } .wp-review-19430.wp-review-point-type .wpr-user-features-rating .review-list li > span, .wp-review-19430.wp-review-percentage-type .wpr-user- cechy-ocena .review-list li > span { kolor: dziedziczenie; } .wp-review-19430.wp-review-point-type .wpr-user-features-rating .review-list li .wp-review-input-set + span, .wp-review-19430.wp-review- procent-typ .wpr-funkcje-użytkownika-ocena .review-list li .wp-review-zestaw-wejściowy + rozpiętość, .wp-review-19430.wp-review-point-type .wpr-user-features-rating . lista recenzji li .wp-review-user-rating:hover + span, .wp-review-19430.wp-review-percentage-type .wpr-user-features-rating .review-list li .wp-review-user -rating:hover + span { kolor: #fff; } .wp-review-19430.review-wrapper.wp-review-typ-gwiazdy .review-list li:nth-child(2n+1) { clear: left; obramowanie po prawej: 1 piksel pełny #dfdaea; } .wp-review-19430 .review-links { dopełnienie: 30px 30px 20px 30px; } .wp-review-19430.review-wrapper.wp-review-point-type .review-result, .wp-review-19430.review-wrapper.wp-review-percentage-type .review-result, .wp- recenzja-19430.review-wrapper .review-point .review-result-wrapper, .wp-review-19430.view-wrapper .view-percentage .review-result-wrapper { wysokość: 28px; } .wp-review-comment-19430 .wp-review-comment-rating .review-point .review-result-wrapper .review-result, .wp-review-comment-19430 .wp-review-comment-rating .review -procent .review-result-wrapper .review-result { wysokość: 22px; } .wp-review-19430.review-wrapper .review-result-wrapper i { rozmiar czcionki: 18px; } .wp-review-19430.review-wrapper .review-plusy-cons { wyczyść: oba; wypełnienie: 0; obramowanie na dole: 1 px stałe #dfdaea; } .wp-review-19430.review-wrapper .review-pros-cons .review-pluss { dopełnienie: 30px; rozmiar pudełka: ramka-pudełko; } .wp-review-19430.review-wrapper .review-plusy-cons .review-cons { dopełnienie: 30px; rozmiar pudełka: ramka-pudełko; } .wp-review-19430.review-wrapper .review-plusy-przeciw .review-plusy .mb-5, .wp-review-19430.review-wrapper .review-plusy-przeciw .review-cons .mb-5 { grubość czcionki: pogrubiona; obramowanie na dole: 1 px stałe #dfdaea; margines dolny: 10px; wypełnienie dna: 8px; } .wp-review-19430.review-wrapper .mb-5 {transformacja tekstu: wielkie litery; } .wp-review-19430.review-wrapper .wpr-user-features-rating { margin-top: -1px; oba czyste; pływak: lewy; szerokość: 100%; } .wp-review-19430 .user-review-area {wypełnienie: 18px 30px; górna granica: 1 px pełny; górny margines: -1px; pływak: lewy; szerokość: 100%; } .wp-review-19430.review-wrapper .review-title { odstępy między literami: 1px; grubość czcionki: 700; wypełnienie: 15px 30px; transformacja tekstu: brak; tło: #558eaa; kolor: #fff; } .wp-review-19430.review-wrapper .review-total-wrapper {szerokość: 40%; margines: 0; wypełnienie: 42px 0; kolor: #fff; wyrównanie tekstu: środek; } .wp-review-19430.review-wrapper .review-list { wyczyść: brak; szerokość: 60%; } .wp-review-19430.review-wrapper .review-list .review-star, .wp-review-19430.review-wrapper .review-list .wp-review-user-feature-rating-star { float: left ; Blok wyświetlacza; margines: 10px 0 0 0; } .wp-review-19430.review-wrapper .review-list .wp-review-user-feature-rating-star + span { clear: left; Blok wyświetlacza; } .wp-review-19430.review-wrapper .review-list .wp-review-user-rating.wp-review-user-feature-rating-star, .wp-review-19430.review-wrapper .review-list .wp-review-user-rating.wp-review-user-feature-rating-star .review-star { margines: 0; } .wp-review-19430.review-wrapper .review-list .wp-review-user-rating.wp-review-user-feature-rating-star .review-result-wrapper {margin-left: -5px; margines-dolny: 6px; } .wp-review-19430.review-wrapper .review-list .wp-review-user-feature-rating-star .review-result { odstępy między literami: -2.2px; } .wp-review-19430.review-wrapper.wp-review-circle-type .review-total-wrapper { dopełnienie: 20px 0; } .wp-review-19430.review-wrapper.wp-review-circle-type .review-total-wrapper .review-circle.review-total { margines: 0 auto; wyściółka górna: 10px; oba czyste; } .wp-review-19430 .review-total-wrapper .review-point.review-total, .wp-review-19430 .review-total-wrapper .review-percentage.review-total { szerokość: 70%; wyświetlanie: blok liniowy; margines: 20px auto 0 auto; } .wp-review-19430.review-wrapper.wp-review-circle-type .review-total-wrapper > .review-total-box { display: block; } .wp-review-19430.review-wrapper.wp-review-circle-type .review-total-wrapper > .review-total-box > div { display: none; } .wp-review-19430.review-wrapper .review-total-wrapper .review-total-box { float: left; wyrównanie tekstu: środek; wypełnienie: 0; kolor: #4e565b; wysokość linii: 1,5; } .wp-review-19430.review-wrapper .review-total-wrapper .review-total-box h5 {margines górny: 6px; kolor: dziedziczyć; } .wp-review-19430.review-wrapper.wp-review-point-type .review-total-wrapper .review-total-box, .wp-review-19430.review-wrapper.wp-review-percentage-type .review-total-wrapper .review-total-box, .wp-review-19430.review-wrapper .wpr-user-features-rating .review-list, .wp-review-19430.review-wrapper.wp-review -thumbs-type .review-list {szerokość: 100%; } .wp-review-19430.review-wrapper .wpr-user-features-rating .review-list li { border-right: 0; } .wp-review-19430.review-wrapper .review-star.review-total { color: #fff; górny margines: 10px; } .wp-review-19430.review-wrapper .user-review-title { kolor: dziedziczenie; dopełnienie: 18px 30px 16px; margines: 0; obramowanie na dole: 1 px stałe; górna granica: 1 px pełny; } .wp-review-19430.review-wrapper .user-total-wrapper .user-review-title { display: inline-block; kolor: dziedziczyć; transformacja tekstu: wielkie litery; odstępy między literami: 1px; wypełnienie: 0; granica: 0; górny margines: 3px; } .wp-review-19430.review-wrapper.wp-review-circle-type .user-total-wrapper h5.user-review-title { margines-górny: 12px; } .wp-review-19430.review-wrapper.wp-review-circle-type .user-total-wrapper span.user-review-title { margines-górny: 4px; } .wp-review-19430.review-wrapper .reviewed-item { dopełnienie: 30px; } .wp-review-19430.review-wrapper.wp-review-circle-type .review-total-wrapper > .review-total-box { display: block; } .wp-review-19430.review-wrapper .user-review-area .review-percentage, .wp-review-19430.view-wrapper .user-review-area .review-point { szerokość: 20%; pływak: prawy; górny margines: -2px; } .wp-review-19430.review-wrapper .review-embed-code { wypełnienie: 10px 30px 15px; } .wp-review-19430.review-wrapper, .wp-review-19430 .review-title, .wp-review-19430 .review-list li, .wp-review-19430 .review-list li:ostatnie-dziecko , .wp-review-19430 .user-review-area, .wp-review-19430 .reviewed-item, .wp-review-19430 .review-links, .wp-review-19430 .wpr-user-features-ocena , .wp-review-19430.review-wrapper .user-review-title, .wp-review-19430.review-wrapper .review-total-wrapper, .wp-review-19430.review-wrapper .review-desc { kolor obramowania: #dfdaea; } .wp-review-19430 .wpr-rating-accept-btn { tło: #3a5d7c; margines: 10px 30px; szerokość: -moz-calc(100% – 60px); szerokość: -webkit-calc(100% – 60px); szerokość: -o-calc(100% – 60px); szerokość: calc(100% – 60px); promień obramowania: 3px; } .wp-review-19430.review-wrapper .user-review-area .review-circle, .wp-review-19430.view-wrapper .review-list .review-circle, .wp-review-19430.review- wrapper .review-circle .review-result-wrapper { wysokość: 32px; } .wp-review-19430.review-wrapper .review-list .wp-review-user-rating .review-circle { wysokość: 50 pikseli; } @ekran multimediów i (maks. szerokość: 570 pikseli) { .wp-review-19430.review-wrapper .review-list {szerokość: 100%; } .wp-review-19430.review-wrapper .review-total-wrapper {szerokość: 100%; obramowanie na dole: 1 px stałe #dfdaea; granica-lewo: 0; dopełnienie: 15 pikseli 0; } .wp-review-19430.review-wrapper.wp-review-star-type .review-list li:nth-child(2n+1) { clear: none; obramowanie w prawo: 0; } } @ekran multimediów i (maks. szerokość: 480 pikseli) { .wp-review-19430.review-wrapper .review-title, .wp-review-19430.review-wrapper .reviewed-item, .wp-review-19430 .review-wrapper .review-desc, .wp-review-19430.review-wrapper .user-review-area, .wp-review-19430.review-wrapper .review-embed-code, .wp-review-19430. recenzja-wrapper .review-plusy-cons .review-plusy, .wp-review-19430.review-wrapper .review-plusy-cons .review-cons { dopełnienie: 15px; } .wp-review-19430.review-wrapper .review-pros-cons > div > div { dopełnienie: 15px; wyściółka: 0; } .wp-review-19430.review-wrapper .review-list li, .wp-review-19430.review-wrapper .user-review-title { dopełnienie: 12px 15px; obramowanie w prawo: 0; } .wp-review-19430.review-wrapper .ui-tabs-nav { dopełnienie: 0 15px; } .wp-review-19430.review-wrapper .review-links {wypełnienie: 15px 15px 5px; } .wp-review-19430.review-wrapper .user-total-wrapper { maksymalna szerokość: 60%; rozmiar czcionki: 14px; } .wp-review-19430.wp-review-point-type .review-list li > span, .wp-review-19430.wp-review-percentage-type .review-list li > span { top: 12px; po lewej: 30px; } } ]]>