Czy OnlyFans wysyła pocztę do twojego domu? (Odpowiedziano)

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Czy OnlyFans wysyła pocztę do twojego domu? (Odpowiedziano)

Czy OnlyFans wysyła Ci pocztę do domu lub biura? Tak, OnlyFans wyśle ​​wiadomość do twojego domu, jeśli jesteś twórcą treści, mieszkasz w Stanach Zjednoczonych i przekroczyłeś granicę 600 $ w ciągu jednego roku.

Jeśli martwisz się, że otrzymasz wiadomość e-mail od OnlyFans i nie chcesz, aby ludzie wiedzieli, że tworzysz treści w aplikacji, skąd wiesz, że wyślą maila?

Cóż, na początek pytanie, czy OnlyFans wysyłają pocztę do ich domu lub biura, mamy właściwe wyjaśnienie. Nie martw się, OnlyFans nie będzie wysyłać żadnej poczty, jeśli jesteś tylko subskrybentem.

W tym przewodniku dowiesz się czy OnlyFans wysyłają pocztę do twojego domu, czy nie, zarówno dla twórcy treści, jak i subskrybenta. I wszystko, co musisz wiedzieć o wiadomościach na OnlyFans.

PRZECZYTAJ TEŻ: Co oznacza nieaktywny użytkownik na Onlyfans? (Odpowiedziano)

Czy OnlyFans wysyła pocztę do twojego domu?

Tak, OnlyFans wyśle ​​wiadomość e-mail do Twojego domu, jeśli mieszkasz w Stanach Zjednoczonych i zarobiłeś ponad 600 USD jako twórca w aplikacji.

otrzymasz formularz IRS 1099, który jest formularzem podatkowym. Ten formularz zgłasza dochód przekraczający 600 USD, który nie został uzyskany przez pracodawcę.

Otrzymasz pocztę na adres podany podczas wypełniania formularza Formularz W-9 kiedy po raz pierwszy zacząłeś na OnlyFans.

Nie wpisuj złego adresu, a jeśli tak, będziesz musiał go zmienić na właściwy adres w innym celu odbierz wiadomość od OnlyFans.

Ten Formularz podatkowy 1099 IRS jest przeznaczony tylko dla twórców mieszkających w Stanach Zjednoczonych. Jeśli mieszkasz poza granicami kraju, OnlyFans nie wyśle ​​żadnej poczty do Twojego domu.

Czy Onlyfans wysyła pocztę do twojego domu jako subskrybent?

Nie, OnlyFans nie wysyła abonentom poczty do ich domów. Jeśli jesteś tylko subskrybentem OnlyFans, nie będziesz otrzymywać żadnej poczty do swojego domu.

🔥 Zalecana:  Co to jest plan utrzymania witryny i czy jest potrzebny?

Ponieważ nie otrzymujesz płatności od OnlyFans ani nie płacisz podatku za treści, które konsumujesz w aplikacji. Nie ma żadnych dokumentów do wypełnienia przez subskrybentów.

PRZECZYTAJ TEŻ: Czy możesz otrzymać zwrot pieniędzy za OnlyFans? Subskrypcja i treść (odpowiedziano)

Dlaczego OnlyFans pyta o mój adres?

Jeśli jesteś twórcą, OnlyFans będzie musiało zweryfikować Twój adres na podstawie informacji podanych podczas tworzenia konta.

Ma to pomóc zweryfikować twoje konto, a także potrzebuje twojego rekordu.

Jeśli subskrybujesz tylko treści w aplikacji, nie musisz weryfikować swojego adresu domowego. I nie wyślą żadnego kodu weryfikacyjnego do twojego domu.

Czy możesz powstrzymać OnlyFans przed wysyłaniem Ci poczty?

Nie, nie ma sposobu, aby powstrzymać OnlyFans przed wysyłaniem poczty na adres podany w formularzu W-9.

Ponieważ będziesz musiał zapłacić podatek, będziesz musiał go wypełnić, gdy zarobisz i wypłacisz ponad 600 USD w aplikacji.

Według OnlyFans „Formularz 1099 zostanie wysłany pocztą na adres podany w formularzu W-9”. Tak więc w rzeczywistości nie będziesz w stanie tego powstrzymać, chyba że usuniesz swoje konto OnlyFans.

Wniosek

Jeśli jesteś twórcą mieszkającym w Stanach Zjednoczonych, otrzymasz wiadomość e-mail od OnlyFans, gdy zarobisz i wypłacisz 600 USD.

Twórcy mieszkający poza Stanami Zjednoczonymi nie otrzymają żadnej poczty od OnlyFans. Dotyczy to tylko twórców mieszkających w państwie.

Jeśli jesteś tylko użytkownikiem subskrybującym twórców i cieszącym się ich treściami, nie będziesz otrzymywać żadnej poczty od OnlyFans.

Często Zadawane Pytania

Czy OnlyFans wysyła ci e-maile, gdy subskrybujesz?

Nie, kiedy subskrybujesz dowolnego twórcę w aplikacji, OnlyFans robi to lub wysyła Ci wiadomość e-mail. Nie otrzymasz żadnych wiadomości e-mail za subskrybowanie twórców, dawanie napiwków ani kupowanie niestandardowych treści.

Dlaczego otrzymałem e-mail potwierdzający od OnlyFans?

Ponieważ wiadomość e-mail wysłana przez OnlyFans służy do potwierdzenia Twojego nowego konta. Gdy otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem na swój adres e-mail, musisz ją potwierdzić, dotykając łącza.

🔥 Zalecana:  „Przepraszamy, że nie mogliśmy zaktualizować Twojego zdjęcia profilowego” na Instagramie: jak to naprawić

Czy OnlyFans pokazuje się na wyciągu bankowym?

Tak, OnlyFans widać na wyciągu bankowym. Każda transakcja, którą wykonasz na stronie OnlyFan, zostanie wyświetlona na Twoim wyciągu bankowym. Może pojawić się jako OnlyFans lub OF.

Czy możesz pozostać anonimowy na OnlyFans?

Nie, nie możesz pozostać anonimowy w aplikacji, bez względu na to, jak zamierzasz to ukryć, OnlyFans zawsze będą wiedzieć, kim jesteś. Możesz ukryć tylko trochę o sobie przed użytkownikami.

Czy twórcy OnlyFans mogą zobaczyć, kto subskrybował?

Nie, twórcy OnlyFans nie widzą, kto subskrybował ich treści. Nie będą mogli poznać osoby, która zapłaciła z ich treści, ale będą mogli zobaczyć identyfikator fana.

Czy OnlyFans obciąża Cię natychmiast?

Tak, OnlyFans obciąża Cię natychmiast. Gdy zasubskrybujesz któregokolwiek z twórców, a subskrypcja wygaśnie, opłata zostanie naliczona natychmiast. Oczekuj, że zatrzymasz automatyczne odnawianie.

Czy ten artykuł był pomocny?

Tak nie