Czy możesz pobierać programy w Peacock TV?

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Czy możesz pobierać programy w Peacock TV?

Obecnie istnieje wiele usług przesyłania strumieniowego, które są tak trudne do wyśledzenia, a Peacock TV jest jedną z nich. Peacock TV to nowa usługa przesyłania strumieniowego od NBC, a w Peacock TV dostępnych jest wiele rzeczy, takich jak klasyczne lub nowe programy telewizyjne, wiadomości, programy sportowe, a także setki filmów.

Czym jest Peacock TV?

Peacock to usługa przesyłania strumieniowego z reklamami, co oznacza, że ​​możesz z niej korzystać za darmo, jednak ponieważ jest obsługiwana przez reklamy, może być zbyt wiele irytujących reklam.

W przeciwieństwie do Netflix, HBO, Hulu lub innych usług przesyłania strumieniowego, które nie zapewniają swoim subskrybentom żadnych bezpłatnych treści ani programów, Peacock zapewnia jednak wiele bezpłatnych treści. Oczywiście, aby uzyskać dostęp do nieograniczonej liczby programów, musisz uaktualnić swoje konto do wersji premium.

Jeśli chcesz mieć dostęp do nieograniczonej zawartości bez żadnych reklam, musisz przejść na wersję Premium Plus. Istnieją więc 3 rodzaje usług; darmowe, premium i premium plus. Mimo to bezpłatna wersja Peacock TV jest znacznie lepsza niż inne usługi przesyłania strumieniowego, które pobierają opłaty, takie jak Netflix, Disney, HBO itp.

Czy można pobierać treści z Peacock TV?

Możliwe jest pobieranie treści z Peacock, jednak najpierw musisz uaktualnić swoje konto Peacock do opcji premium plus. Będzie Cię to kosztować 10 dolarów miesięcznie.

Tutaj podałem listę niezbędnych informacji o pobieraniu z Peacock TV, o których musisz wiedzieć.

 • Nie wszystkie treści można pobrać na Peacock TV. Nie możesz więc pobrać całej zawartości z usługi przesyłania strumieniowego Peacock.
 • Każdą zawartość możesz pobrać tylko dwa razy na konto.
 • Nie możesz kopiować pobranych treści na inne urządzenia. Możesz go oglądać wyłącznie w aplikacji Peacock później w trybie offline.
 • Po obejrzeniu pobranej treści zostanie ona automatycznie usunięta w ciągu 48 godzin. Jeśli nie obejrzysz treści, w takim przypadku zostaną one usunięte po 30 dniach
 • Zawartość można pobierać tylko za pomocą urządzeń obsługiwanych przez firmę Peacock
🔥 Zalecana:  Przegląd programu partnerskiego Home Depot: czy jest lepszy niż Amazon?

Notatka: Niestety, Peacock nie przypomina YouTube ani niektórych usług przesyłania strumieniowego, z których można pobierać treści za pośrednictwem linku URL. Nie możesz więc po prostu skopiować linku URL do filmu i pobrać go za pośrednictwem innych aplikacji lub stron internetowych. Możesz pobrać film lub treść wyłącznie za pośrednictwem samej aplikacji Peacock i obejrzeć pobraną zawartość w trybie offline później.

Jak pobierać treści z Peacock TV?

Cóż, jak powiedziałem, najpierw musisz uzyskać konto premium plus. Jeśli już go masz, możesz wykonać czynności opisane tutaj i pobrać zawartość z Peacock TV.

 1. Uruchom aplikację Peacock na swoim urządzeniu. (jeśli go nie masz, najpierw pobierz go z App Store lub Google Play)
 2. Znajdź zawartość, którą chcesz pobrać
 3. W prawym dolnym rogu znajduje się ikona pobierania, po prostu kliknij lub dotknij tej ikony. Twoje urządzenie rozpocznie pobieranie zawartości. Jak powiedziałem, nie możesz pobierać programów, które się nie kwalifikują. W takim przypadku ikona pobierania nie pojawi się na Twoim urządzeniu

W jakich hrabstwach dostępna jest Peacock TV?

Obecnie Peacock TV jest dostępny w następujących krajach:

 • Stany Zjednoczone Ameryki
 • Niemcy
 • Wielka Brytania
 • Irlandia
 • Austria
 • Włochy
 • Szwajcaria

Jak uzyskać dostęp do Peacock TV poza dostępnymi krajami?

Jeśli nie jesteś obecnie w kraju, w którym Peacock jest dostępny, istnieje kilka sprytnych sztuczek, które możesz wypróbować, aby oglądać Peacock TV.

Najłatwiejszym sposobem oglądania programów telewizyjnych, filmów lub innych treści dostępnych w Peacock TV jest wypróbowanie dobrej sieci VPN. Ponieważ VPN ukrywa twoją prawdziwą lokalizację IP, a dzięki dobrej sieci VPN możesz uzyskać dostęp do Peacock TV. Oto lista najlepszych sieci VPN, których możesz użyć do zmiany lokalizacji adresu IP i uzyskania dostępu do Peacock.

 • Hotspot Shield VPN
 • Ekspresowe VPN
 • Nord VPN
 • Surfshark VPN
 • Proton VPN
🔥 Zalecana:  Sposoby optymalizacji treści pod kątem skutecznego zaangażowania w mediach społecznościowych

Niezależnie od usług, z których korzystasz, wybierz lokalizację, w której dostępna jest Peacock TV. Zalecamy wybranie lokalizacji w Stanach Zjednoczonych.