Czy możesz odblokować posty na Patreonie bez płacenia?

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Czy możesz odblokować posty na Patreonie bez płacenia?

Załóżmy, że uwielbiasz twórczość tego twórcy i nie możesz się doczekać, aby zobaczyć określone rodzaje tworzonych przez niego treści, na przykład filmy, artykuły badawcze lub informacje poufne na temat czegoś, co Cię pasjonuje. Mówią ci, że możesz uzyskać te informacje, przechodząc na ich stronę Patreon, znalazłeś drogę do strony, a następnie zostałeś uderzony przez zaporę płatną i nie możesz przeglądać tych treści, chyba że zapłacisz coś twórcy, aby zyskać dostęp do tych informacji. Czy możesz odblokować posty na Patreonie bez płacenia? Czy możesz przeglądać treści za paywallami bez konieczności podawania karty kredytowej?

Czy możesz odblokować posty na Patreonie bez płacenia?

Tak, widzieliśmy kilka programów i stron internetowych, które odblokowują posty na Patreonie bez płacenia. Ale czy należy ich używać? Cóż, po pierwsze, próba uzyskania dostępu do treści na ich stronie internetowej, która znajduje się za zaporą płatną za pomocą narzędzi innych firm, jest sprzeczna z Warunkami korzystania z Patreona, dlatego próba odblokowania postów Patreona bez płacenia będzie nielegalna.

Chociaż dla niektórych z nas może to nie być kwestia prawna, jest to raczej kwestia etyczna. Jeśli twórca włożył ogromną pracę w stworzenie treści i prosi swoich zwolenników o kilka dolarów jako sposób na wsparcie swojego rzemiosła, korzystanie z usług osób trzecich może nie leżeć w ich najlepszym interesie oprogramowanie, aby spróbować odblokować posty bez płacenia.

Twój najlepszy zakład oglądania Posty na Patreonie bez płacenia może być korzystanie z konta kogoś, kto już za nie zapłacił. Podobnie jak w przypadku subskrypcji Netflix, gdy dana osoba dokona subskrypcji, kilka innych osób może przeglądać treści przy użyciu konta tej osoby. Dlatego nie musisz zmieniać twórcy i nie musisz się angażować, zwłaszcza jeśli jest to treść, której nie planujesz długo konsumować.

Przeczytaj także: Co oznacza Abonent, do którego wybrałeś numer, nie działa

Co zrobić, jeśli dołączyłeś do strony twórcy, ale nie możesz odblokować postów?

Co zrobić, jeśli zapłaciłeś za dołączenie do Patreon twórcy i zgodnie z prawem masz mieć dostęp do treści, ale nie możesz odblokować postów? Co możesz zrobić, aby to wyczyścić?

Sprawdź, czy jesteś zalogowany

Pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, jeśli nie możesz odblokować postów na Patreonie, jest potwierdzenie, że jesteś zalogowany na stronie przy użyciu poprawnych danych logowania. Po pomyślnym uzyskaniu dostępu do konta kliknij przycisk przycisk na postach i powinieneś być w stanie je wyświetlić.

Czy jesteś na właściwym poziomie?

Jeśli nie możesz odblokować lub wyświetlić postów na Patreonie, być może będziesz musiał potwierdzić, na jakim poziomie jesteś, ponieważ wielu twórców na Patreonie ma różne poziomy, co jest wymyślnym określeniem, aby powiedzieć, że niektórzy członkowie strony Patreon nie mogą przeglądać niektórych treści, zwłaszcza jeśli ich składka członkowska tego nie obejmuje. Sprawdź więc, na jakim poziomie jesteś, i potwierdź, czy zawartość, którą próbujesz odblokować, jest dozwolona na Twoim poziomie.

🔥 Zalecana:  Recenzja partnera Bluehost: jak zarobić 65 $ + za polecenie

Często, gdy jesteś na odpowiednim poziomie członkostwa, powinieneś być w stanie bezproblemowo odblokować posty na Patreonie.

Poproś twórcę o dostęp

Niezależnie od tego, czy zapłaciłeś, czy chcesz odblokować posty na Patreonie bez płacenia, w zależności od relacji z twórcą lub celu, w jakim chcesz zobaczyć treść, możesz po prostu poprosić twórcę o umożliwienie Ci przeglądania pożądana treść.

Jeśli zapłaciłeś, istnieje prawdopodobieństwo, że twórca mógł nie przyznać Twojego poziomu członkostwa dostępu do tego posta. Prawdopodobnie będą musieli odblokować post do niektórych progów z pulpitu twórcy. Są przypadki, w których osoby na niższych poziomach mają dostęp do treści, do których Ty nie masz dostępu. W takim przypadku wystarczy skontaktować się z twórcą, a on odblokuje te posty bez dodatkowych opłat. Oto sposób wysłania wiadomości do twórców, jeśli chcesz poprosić o dostęp.

Twój plan został niedawno anulowany?

Jeśli niedawno anulowałeś członkostwo, powiedzmy, że zapłaciłeś już za miesiąc, ale anulowałeś członkostwo, aby Patreon nie obciążał Cię kosztami w następnym miesiącu, istnieje prawdopodobieństwo, że twórca ustawił swój post jako przeznaczony tylko dla patronów i będziesz potrzebować aktywnego członkostwa aby nadal je przeglądać. W takim przypadku może być konieczne skontaktowanie się bezpośrednio z twórcą w celu naprawienia tego problemu i dalszego oglądania wspomnianych treści.

Jak działa Patreon?

Patreon pozwala twórcom treści prezentować swoje treści, podczas gdy ich fani (patronowie) przekazują im darowizny za pośrednictwem platformy.

Aby zacząć korzystać z Patreona, musisz zarejestrować konto i tworzyć treści, takie jak grafiki, artykuły, filmy lub infografiki. Twoi fani mogą następnie zarejestrować się, aby zostać patronami, jednocześnie wspierając Cię, płacąc miesięczną opłatę subskrypcyjną lub deklarując pieniądze za każdy post.

Ponieważ twórcy czerpią swoje dochody wyłącznie z darowizn, muszą szukać mecenasów. Twórcy mogą to zrobić, reklamując swoją stronę w mediach społecznościowych lub kontaktując się z rodziną i przyjaciółmi, którzy mogą być zainteresowani ich pracą.

Patreon nie jest tworzony dla twórców, aby zwiększać grono fanów, ale aby pomagać już istniejącym twórcom z dużą rzeszą fanów w uzyskaniu wsparcia od ich społeczności.

Możesz także zdecydować, kto widzi Twoje treści, udostępniając je osobom na podstawie określonego poziomu członkostwa. Aby opublikować post na swojej stronie, wykonaj następujące czynności:

 1. Kliknij Post
 2. Wybierać Nowy z menu paska bocznego
 3. Wybierz typ treści, którą chcesz opublikować.
 4. Postępuj zgodnie z instrukcjami, aby opublikować swoje treści.
 5. Możesz także wpisać w polu tekstowym.
 6. Aby opublikować film, umieść go w serwisie streamingowym, takim jak Vimeo, zanim wykonasz instrukcje dodawania filmu do Patreona podczas publikowania filmu.
 7. Możesz opublikować treść natychmiast lub zaplanować inny termin z automatyczną datą publikacji posta.
🔥 Zalecana:  Asystent kodu w języku Python obsługiwany przez GPT-3 — w stronę sztucznej inteligencji

Możesz także sprzedawać swoje towary na Patreonie. Patreon oferuje wiele opcji. Możesz na przykład rozdać gadżety swoim fanom i uzyskać porady, które towary są najlepsze dla różnych poziomów.

 1. Aby utworzyć gadżet, zaloguj się na swoje konto na Patreonie i otwórz plik redaktor strony.
 2. Kliknij na Kupiec patka
 3. Tworzyć Nowy towar
 4. Postępuj zgodnie z instrukcjami, aby wybrać elementy, takie jak plakaty, koszulki, naklejki itp.
 5. Po zakończeniu dostosowywania elementu następną czynnością jest przypisanie go do co najmniej jednego poziomu członkostwa.
 6. Przejrzyj element i wybierz Opublikuj towar aby go udostępnić.

Patreon umożliwia także twórcom zintegrowanie ich kont w mediach społecznościowych z kontami na Patreonie. Możesz to zrobić na swoim profilu:

 1. Najpierw zaloguj się na swoje konto i najedź kursorem na swój profil.
 2. Po otwarciu menu kliknij Ustawienia profilu.
 3. Kliknij na Konto zakładkę i przejdź do Zaloguj sie Sekcja
 4. Postępuj zgodnie z instrukcjami, aby się zalogować i połączyć swoje konto Patreon z preferowanym kontem w mediach społecznościowych.

Twórcy mogą decydować o nagradzaniu patronów na podstawie ich poziomu członkostwa lub kwoty, jaką są skłonni płacić miesięcznie. Niestety nie wszyscy twórcy treści oferują poziomy członkostwa. Na przykład Patreon zaleca płacenie twórcom 5 USD, ale możesz płacić zaledwie 1 USD miesięcznie.

Patreon zazwyczaj przetwarza płatności pierwszego dnia każdego miesiąca, a twórcom zaleca się, aby prosili o płatność już piątego dnia miesiąca. Możesz ustalić wypłatę w określonym dniu każdego miesiąca.

Chociaż nie płacisz za rejestrację na Patreon, będzie to wymagało pewnego procentu Twojego zysku w zależności od tego, czy korzystasz z planu Lite, Pro czy Premium. Im wyższy plan, tym wyższe cięcie biorą. Nazywa się to „opłatą platformową”. Pobierają również niewielki procent twojego zobowiązania jako opłatę manipulacyjną. Należy pamiętać, że użytkownicy nie mogą odblokowywać postów na Patreonie bez płacenia, chyba że twórcy na to zezwolą.

Jak archiwizować na Patreonie?

Treści lub pliki są automatycznie archiwizowane i ukrywane, gdy skończysz z nimi pracować na Patreonie. Po przesunięciu w prawo zobaczysz opcję pobierania. Przesunięcie w prawo na pobranym pliku pokazuje Usuń z pobierania opcja. Przesunięcie w lewo na treści pokaże Archiwum działanie.

Czy Patreon ma tryb ciemny? Jak go aktywować i zmienić

Patreon nie obsługuje trybu ciemnego w swoich aplikacjach na iOS i Androida. Dlatego możesz używać trybu ciemnego tylko na ich stronie internetowej z przeglądarki internetowej swojego telefonu komórkowego lub systemu komputerowego.

Przeglądarki internetowe, takie jak Chrome, umożliwiają przejście do trybu ciemnego z poziomu ustawień przeglądarki internetowej:

 1. W telefonie komórkowym otwórz przeglądarkę Chrome.
 2. Stuknij w trzy kropki w prawym górnym rogu ekranu.
 3. Poszukaj ustawień, a następnie poszukaj motywów.
 4. otwarty temat i wybierz Tryb ciemny.

Inne przeglądarki internetowe, takie jak Yandex, umożliwiają pobieranie rozszerzeń przeglądarki, takich jak rozszerzenie przeglądarki Night Eye. Wyszukaj rozszerzenie przeglądarki Night Eye lub dowolne inne wybrane rozszerzenie, dodaj je do przeglądarki i gotowe.

🔥 Zalecana:  Karta podarunkowa Shein o wartości 750 USD: prawdziwa czy fałszywa? (+ 4 legalne alternatywy)

Patreon nie obsługuje również trybu ciemnego w swojej aplikacji komputerowej, ale przeglądarki internetowe umożliwiają przełączenie do trybu ciemnego w ustawieniach lub pobranie rozszerzenia przeglądarki, takiego jak rozszerzenia Night Eye na PC.

Czym są nagrody Patreona? Czy możesz je odblokować bez płacenia?

Nagrody Patreona to prezenty od twórców treści dla ich lojalnych patronów lub fanów. Sposób przyznawania nagród zależy głównie od twórcy. Zwykle twórcy nie odblokowują posta Patreona bez płacenia.

Oferowanie nagród swoim patronom to doskonały sposób na zachęcenie potencjalnych patronów do zostania patronami, nawet jeśli większość z nich chce wesprzeć Twoją pracę.

Twórcy mogą oferować nagrody, takie jak dostęp do kanału tylko dla patronów, zdjęć i filmów z procesu tworzenia, umożliwiając patronom pobieranie treści i towarów fizycznych.

Jako fan lub patron nie możesz odblokować postów na Patreonie bez płacenia, chyba że twórca na to zezwoli. W większości przypadków twórcy treści przyznają nagrody Patreon na podstawie poziomów członkostwa ich patronów lub fanów. Im wyższy poziom członkostwa, tym bardziej ekskluzywna będzie prawdopodobnie Twoja nagroda.

Przeczytaj także:Czy Avast Premium jest tego wart?

2 najlepsze alternatywy Patreon dla kreacji

Odkąd Patreon został uruchomiony, jego popyt gwałtownie wzrósł. W rezultacie na rynku zaczynają pojawiać się nowe platformy służące do zarabiania na odbiorcach.

Oto moja lista 2 alternatywnych kreacji Patreona, z których mogą wybierać, porównując ich funkcje, zalety i wady.

Platforma Wysokości

Platformy Height to platforma e-learningowa, która umożliwia twórcom kursów sprzedaż kursów online przy użyciu własnej markowej i spersonalizowanej platformy oraz niestandardowej domeny.

Ma wbudowane narzędzia, które pomagają zarządzać płatnościami, treściami i uczniami. Minusem jest brak marketingu e-mailowego.

HISTRONA

Ta platforma została zaprojektowana, aby pomóc twórcom tworzyć treści i zarządzać nimi jako biolink do mediów społecznościowych. Służy nie tylko jako miejsce do przechowywania niezbędnych linków, ale także do sprzedaży produktów cyfrowych, zbierania darowizn i zarządzania członkostwem.

Ma bezpłatny plan i inne unikalne funkcje, takie jak łatwe członkostwo i brak prowizji od przychodów, a także umożliwia personalizację na wysokim poziomie. Jednak programiści nie udostępnili jeszcze swojego interfejsu API.