Czy Money Rawr jest legalny czy oszustwo? (Moja szczera recenzja!)

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Czy Money Rawr jest legalny czy oszustwo? (Moja szczera recenzja!)

Co by było, gdyby ktoś powiedział ci, że można zarabiać pieniądze grając w gry mobilne, dzięki czemu możesz zamienić hobby związane z grami wideo w dodatkową pracę?

Cóż, w rzeczywistości istnieje wiele aplikacji, które płacą ci za granie w gry, które sprawiają, że jest to rzeczywistością.

Prawdopodobnie znasz liderów w kosmosie, takich jak Mistplay, która jest najpopularniejszą aplikacją do nagradzania gier.

Jednak jedna nowsza aplikacja do gier w tej przestrzeni nazywa się Money Rawr i stwierdza, że ​​​​możesz zdobyć wiele nagród tylko za granie w swoje ulubione gry.

Ale czy Money Rawr jest legalny? A ile faktycznie płaci ta aplikacja do gier?

Testowałem Money Rawr przez jeden dzień, aby się przekonać. A moja recenzja Money Rawr opisuje, jak działa ta aplikacja, jej potencjał zarobkowy i jak zdecydować, czy jest odpowiednia dla Ciebie.

Szukasz innych łatwych sposobów zarabiania pieniędzy na telefonie? Wymeldować się:

 • Nagrodzona gra: Zdobądź darmowe karty podarunkowe do grania w nowe gry mobilne Andriod!
 • Markowe ankiety: Podziel się swoją opinią i wypłać pieniądze za pośrednictwem PayPal lub bezpłatnych kart podarunkowych!

Co to jest Money Rawr?

Pieniądze Rawr to aplikacja z nagrodami w grach na Androida, która pozwala grać w różne gry mobilne, aby zarabiać darmowe pieniądze PayPal i bezpłatne karty podarunkowe.

Aplikacja jest własnością Money RAWR Company. Obecnie ma ponad 5 milionów pobrań w sklepie Google Play i średnią ocenę aplikacji na poziomie około 4,1 gwiazdki.

Jeśli kiedykolwiek korzystałeś z aplikacji takich jak Mistplay lub Rewarded Play, Money Rawr wyda Ci się bardzo znajome.

Ta aplikacja zasadniczo płaci za pobieranie i granie w nowe gry mobilne. Tak więc, jeśli chcesz grać w gry wideo na pieniądze jako nowy dodatek, może to być aplikacja dla Ciebie.

Jednak nasza recenzja aplikacji Money Rawr obejmie dokładnie to, jak działa ta aplikacja i jaki jest potencjał zarobkowy, więc masz realistyczne oczekiwania.

Jak działa Money Rawr?

Pobrałem Money Rawr i przetestowałem aplikację przez jedno popołudnie. Ogólnie rzecz biorąc, jest to bardzo łatwa w użyciu aplikacja, która jest bardzo podobna do innych wiodących aplikacji do nagradzania gier.

Zarabianie pieniędzy z Money Rawr składa się z czterech prostych kroków:

 1. Pobierz aplikację na Androida i utwórz konto
 2. Pobierz i graj w sponsorowane gry Money Rawr
 3. Polecaj znajomym nagrody bonusowe
 4. Wypłata poprzez wypłatę Money Rawr

Czas na bardziej szczegółowe omówienie każdego z tych kroków!

1. Pobierz aplikację i zarejestruj się

Money Rawr to płatna aplikacja na Androida, więc jeśli szukasz płatnych gier na iPhone’a, niestety nie masz szczęścia.

Dodatkowo, musisz mieć co najmniej 13 lat, aby pobrać Money Rawr i mieć telefon z Androidem w wersji 5.0 lub nowszej.

Raz ty pobierz aplikację, tworzysz konto, łącząc się przez Gmaila lub Facebooka. Stamtąd Money Rawr pyta Cię o wiek i płeć, aby móc dopasować Cię do bardziej odpowiednich gier.

Po wprowadzeniu wieku i płci, musisz przyznać uprawnienia do śledzenia użytkowania aplikacji. Dzięki temu Money Rawr może monitorować, ile czasu spędzasz grając w sponsorowane gry, aby móc wypłacać Ci nagrody.

To jest ten sam proces śledzenia, co aplikacje pomyłkaApp Flame i Flash Rewards, więc nie przejmuj się tą prośbą.

Po prostu wiedz, że musisz udzielić pozwolenia na śledzenie, jeśli chcesz, aby Money Rawr Ci płacił.

2. Pobierz i graj w gry mobilne

Po utworzeniu konta i przyznaniu uprawnień następnym krokiem jest pobranie sponsorowanych gier i aplikacji Money Rawr.

Kiedy testowałem aplikację Money Rawr, jedyną aplikacją na mojej liście gier była Current Rewards, aplikacja, która pozwala zarabiać na słuchaniu muzyki.

Current Rewards to w rzeczywistości fajna aplikacja do pasywnego dochodu, a także kilka płatnych ankiet, na które możesz odpowiedzieć, aby zdobyć więcej nagród.

Jednakże, fakt, że miałem tylko jedną aplikację do pobrania i używania do zarabiania pieniędzy, jest ogromnym minusem Money Rawr.

Jest to ten sam problem, który napotkałem podczas testowania Cashyy i Cash Alarm, a jeśli nie masz wielu gier do wyboru, masz znacznie mniej opcji zarabiania.

W przeciwieństwie do tego, gdy korzystasz z platform do gier, takich jak Gamehag lub Mistplay, masz do wyboru dziesiątki gier.

W każdym razie, jeśli pobierzesz gry Money Rawr i grasz w nie, zarabiasz określoną liczbę monet w każdej minucie gry. Monety wpłacasz na swoje konto Money Rawr i używasz monet do wymiany różnych nagród.

🔥 Zalecana:  Najlepsze boty muzyczne Discord – Groovy, Rhythm, Hydra, FredBoat

Pamiętaj tylko, że liczba monet, które zarabiasz na minutę, powoli maleje, im więcej czasu grasz w grę, więc twoja stawka godzinowa z Money Rawr również spada, chyba że znajdziesz nowe gry do grania.

3. Polecaj znajomym

Innym sposobem zarabiania pieniędzy z Money Rawr jest zapraszanie znajomych do dołączenia do aplikacji.

Program rekomendacji Money Rawr wypłaca ci 25% monet zarobionych przez osoby, które polecasz. Osoby, które polecisz, otrzymają również 25% monet, które zarobisz jako bonus.

Ten system podwójnych poleceń oznacza, że ​​wszyscy wygrywają, więc jest to zaleta Money Rawr. Jednak wiele innych aplikacji z nagrodami ma bardziej lukratywne bonusy za rejestrację.

Na przykład aplikacja Drop, która płaci za zakupy i granie w gry, zapewnia do 15 USD za darmo, gdy użyjesz kodu zaproszenia Drop.

Podobnie aplikacje takie jak Fetch Rewards często płacą punkty o wartości od 3 do 5 USD podczas rejestracji.

To nadal miłe, że Money Rawr ci płaci, ale nie oczekuj, że zarobisz setki dolarów dzięki premiom za polecenie.

4. Wypłata

Ostatnim krokiem w korzystaniu z Money Rawr jest wypłata monet na nagrody.

Opcje wypłat Money Rawr obejmują pieniądze PayPal i różne bezpłatne karty podarunkowe do sklepów takich jak:

Jedną z zalet Money Rawr jest to, że nagrody PayPal zaczynają się już od 0,50 $, co kosztuje 4999 monet.

A ponieważ otrzymujesz 4499 początkowych monet za samą rejestrację, możesz otrzymać zapłatę tego samego dnia, jeśli pobierzesz jedną lub dwie gry Money Rawr i wypróbujesz je.

Nagrody w postaci kart podarunkowych zaczynają się od około 2,50 $, ale nadal jest to niski wymóg wypłaty, co miło widzieć.

Czy pieniądze są legalne?

Moim zdaniem Money Rawr to legalna aplikacja, a dowód płatności online pokazuje, że ta aplikacja płaci użytkownikom. Znajdziesz również wiele pozytywnych recenzji w sklepie Google Play. Ponadto odkryłem, że aplikacja była bardzo łatwa w użyciu podczas testowania i nic nie wyglądało na oszustwo.

Ogólnie rzecz biorąc, aplikacja jest bardzo podobna do innych aplikacji do nagradzania gier. Chociaż niski potencjał zarobkowy i ograniczona różnorodność gier to dwie wady tej aplikacji.

Tak, możesz użyć Money Rawr, aby zarobić szybkie pieniądze. Ale aplikacje do gier, takie jak pomyłka I Nagrodzona gra są lepsze opcje z mojego doświadczenia.

Ile płaci Money Rawr?

Mimo że Money Rawr to szybkie pieniądze, nagrody są dość małe, więc tak naprawdę jest to tylko aplikacja na piwo, a nie super płatna poboczna krzątanina. Dzięki tej aplikacji możesz prawdopodobnie zarobić najwyżej kilka dolarów dziennie.

Dodatkowo fakt, że liczba monet, które zarabiasz na minutę, powoli spada, oznacza, że ​​​​Money Rawr nie płaci tak dużo.

Jeśli chcesz użyć tej aplikacji, aby szybko zarobić 10 USD lub coś w tym stylu, idź do niej. Ale jeśli próbujesz zarobić 2000 $ tygodniowo lub jakąś super wysoką kwotę, Money Rawr nie jest wart używania.

I pamiętaj: korzystanie z różnych aplikacji koncertowych, takich jak jazda dla DoorDash lub Instacart, kosztuje więcej niż Money Rawr.

Podobnie inne aplikacje nagradzające gry, takie jak pomyłka I Gamehag mają znacznie więcej opcji zarabiania, więc możesz zarobić trochę więcej za godzinę.

Najważniejsze jest to, że Money Rawr to zabawny i łatwy sposób na zarabianie pieniędzy w Internecie.

Ale jeśli chcesz zarobić poważne pieniądze, ta aplikacja nie jest warta używania.

Za I przeciw

Nie byłaby to uczciwa recenzja Money Rawr bez omówienia zalet i wad tej aplikacji do nagradzania gier.

Zalety:

 • Różnorodne opcje nagród, w tym płatności PayPal
 • Niski wymóg wypłaty Money Rawr
 • W porządku program polecający

Cons:

 • Bardzo ograniczony wybór gier
 • Twoje zarobki godzinowe zmniejszają się, im dłużej grasz w grę
 • Wyjątkowo niski potencjał zarobkowy

Inne recenzje Money Rawr

Wypróbowałem Money Rawr do tej recenzji i myślę, że aplikacja jest legalna. Jednak nie podobała mi się różnorodność gier i myślę, że nie jest tak dobra, jak niektóre inne wiodące aplikacje do gier.

Ale jednym z najlepszych sposobów sprawdzenia, czy Money Rawr jest legalny, czy nie, jest sprawdzenie, co mówią inni użytkownicy aplikacji.

🔥 Zalecana:  Czy mogę przejść na emeryturę w wieku 60 lat z 500 000 $?

Ta recenzja Money Rawr od YouTuber Vinsane zapewnia całkiem dobry przegląd tego, jak działa aplikacja i czego powinieneś się spodziewać:

W swojej recenzji Vinsane wyjaśnia, w jaki sposób aplikacja działa nieco inaczej w jego rodzinnym kraju, Australii, i faktycznie płaci mu za ukończenie poziomów gry, a nie za określoną liczbę minut gry.

Vinsane ma również znacznie większy wybór gier niż ja, co jest interesujące.

Vinsane narzeka również, że gry z jego listy gier Money Rawr wcale nie były fajne, co jest kolejnym częstym problemem tych płatnych aplikacji do gier.

Wreszcie, co najważniejsze, Vinsane stwierdza, ile razy aplikacja nigdy nie zapłaciła mu monet, mimo że ukończył poziom, który powinien.

Biorąc pod uwagę te wady, myślę, że można bezpiecznie powiedzieć, że Money Rawr nie jest wart używania, przynajmniej moim zdaniem.

Najlepsze aplikacje, takie jak Money Rawr

Jeśli podoba Ci się pomysł zarabiania na graniu w gry, ale chcesz mieć lepsze opcje niż Money Rawr, masz szczęście!

W rzeczywistości istnieje wiele alternatyw Money Rawr, których możesz użyć, aby zamienić swoją następną sesję gry w pasywny poboczny zgiełk:

 • pomyłka: Wiodąca aplikacja do nagradzania gier na Androida, która ma największy wybór gier.
 • Swagbucks: ta witryna internetowa, na której można zarabiać, płaci za zakupy, granie w gry, oglądanie reklam i wypełnianie ankiet.
 • Gamehag: Zarabiaj, grając w gry premium i darmowe na PC w wolnym czasie.
 • Nagrodzona gra: Kolejna popularna płatna aplikacja do nagradzania gier.
 • Po prostu graj: Jeszcze jedna aplikacja do nagradzania gier na Androida, która oferuje szybkie płatności PayPal.

Te aplikacje nie przyniosą ci setek dolarów miesięcznie, ale jeśli chodzi o zabawny pomysł, wszystkie są opłacalne. Przetestowałem również inne aplikacje i strony internetowe i odniosłem znacznie większy sukces niż w przypadku Money Rawr.

Dodatkowa lektura – Jak zarabiać na Steamie.

Często Zadawane Pytania

Czy są jakieś hacki Money Rawr?

Nie ma sposobu, aby zhakować Money Rawr, aby zdobyć monety i nagrody za darmo. Jeśli widzisz aplikacje i programy, które twierdzą, że mogą zhakować Money Rawr, prawdopodobnie jest to oszustwo, więc unikaj tych aplikacji.

Czy Money Rawr jest prawdziwy?

Money Rawr to prawdziwa i legalna aplikacja, która płaci za granie w nowe gry. Jednak aplikacja nie płaci dużo i ma słaby wybór gier w niektórych krajach.

Dodatkowe czytanie — jak szybko i bezpłatnie zarobić 700 USD już teraz.

Końcowe przemyślenia

Mam nadzieję, że nasza recenzja Money Rawr pomoże Ci zdecydować, czy warto korzystać z tej popularnej płatnej aplikacji do gier.

Nie zamierzam używać Money Rawr po przetestowaniu aplikacji, ponieważ ledwo się opłaca i nie oferuje mi wielu gier. Jest też wiele innych świetnych aplikacji, które płacą za ich pobranie, z których możesz korzystać.

Ale jeśli już spędzasz godziny tygodniowo grając w gry na swoim smartfonie, aplikacje takie jak Money Rawr mogą w zasadzie zapewnić Ci pasywny dochód, co nie jest takie złe.

W każdym razie ciesz się grą i miejmy nadzieję, że aplikacja taka jak Money Rawr może zapłacić ci za czas spędzony na grze!

Szukasz innych sposobów na zarobienie dodatkowej gotówki? Wymeldować się:

Recenzja Money Rawr

Nazwa: Pieniądze Rawr

Opis: Money Rawr to aplikacja do nagradzania gier na Androida, która płaci za granie w różne gry mobilne.

System operacyjny: Android

Kategoria aplikacji: Aplikacje nagród w grach

Autor: Toma Blake’a

 • Opcje zarabiania

 • Potencjał zarobkowy

 • Opcje nagrody

 • Wypłacenie

 • Obsługa klienta

 • Łatwość użycia

span, .wp-review-14904.wp-review-percentage-type .review-list li > span { display: inline-block; pozycja: absolutna; indeks z: 1; góra: 23px; po lewej: 45 pikseli; rozmiar czcionki: 14px; wysokość linii: 1; kolor: #ffffff; -webkit-touch-callout: brak; -webkit-user-select: brak; -khtml-user-select: brak; -moz-user-select: brak; -ms-user-select: brak; wybór użytkownika: brak; } .wp-review-14904.wp-review-point-type .wpr-user-features-rating .review-list li > span, .wp-review-14904.wp-review-percentage-type .wpr-user- cechy-ocena .review-list li > span { kolor: dziedziczenie; } .wp-review-14904.wp-review-point-type .wpr-user-features-rating .review-list li .wp-review-input-set + span, .wp-review-14904.wp-review- procent-typ .wpr-funkcje-użytkownika-ocena .review-list li .wp-review-zestaw-wejściowy + rozpiętość, .wp-review-14904.wp-review-point-type .wpr-user-features-rating . lista recenzji li .wp-review-user-rating:hover + span, .wp-review-14904.wp-review-percentage-type .wpr-user-features-rating .review-list li .wp-review-user -rating:hover + span { kolor: #fff; } .wp-review-14904.review-wrapper.wp-review-type-star .review-list li:nth-child(2n+1) { clear: left; obramowanie po prawej: 1 piksel pełny #dfdaea; } .wp-review-14904 .review-links { dopełnienie: 30px 30px 20px 30px; } .wp-review-14904.review-wrapper.wp-review-point-type .review-result, .wp-review-14904.review-wrapper.wp-review-percentage-type .review-result, .wp- recenzja-14904.review-wrapper .review-point .review-result-wrapper, .wp-review-14904.view-wrapper .review-percentage .review-result-wrapper { wysokość: 28px; } .wp-review-comment-14904 .wp-review-comment-rating .review-point .review-result-wrapper .review-result, .wp-review-comment-14904 .wp-review-comment-rating .review -procent .review-result-wrapper .review-result { wysokość: 22px; } .wp-review-14904.review-wrapper .review-result-wrapper i { rozmiar czcionki: 18px; } .wp-review-14904.review-wrapper .review-plusy-cons { wyczyść: oba; wypełnienie: 0; obramowanie na dole: 1 px stałe #dfdaea; } .wp-review-14904.review-wrapper .review-pros-cons .review-pluss {wypełnienie: 30px; rozmiar pudełka: ramka-pudełko; } .wp-review-14904.review-wrapper .review-pros-cons .review-cons { dopełnienie: 30px; rozmiar pudełka: ramka-pudełko; } .wp-review-14904.review-wrapper .review-plusy-przeciw .review-plusy .mb-5, .wp-review-14904.review-wrapper .review-plusy-przeciw .review-cons .mb-5 { grubość czcionki: pogrubiona; obramowanie na dole: 1 px stałe #dfdaea; margines dolny: 10px; wypełnienie dna: 8px; } .wp-review-14904.review-wrapper .mb-5 {transformacja tekstu: wielkie litery; } .wp-review-14904.review-wrapper .wpr-user-features-rating { margin-top: -1px; oba czyste; pływak: lewy; szerokość: 100%; } .wp-review-14904 .user-review-area {wypełnienie: 18px 30px; górna granica: 1 px pełny; górny margines: -1px; pływak: lewy; szerokość: 100%; } .wp-review-14904.review-wrapper .review-title { odstępy między literami: 1px; grubość czcionki: 700; wypełnienie: 15px 30px; transformacja tekstu: brak; tło: #558eaa; kolor: #fff; } .wp-review-14904.review-wrapper .review-total-wrapper {szerokość: 40%; margines: 0; wypełnienie: 42px 0; kolor: #fff; wyrównanie tekstu: środek; } .wp-review-14904.review-wrapper .review-list { wyczyść: brak; szerokość: 60%; } .wp-review-14904.review-wrapper .review-list .review-star, .wp-review-14904.review-wrapper .review-list .wp-review-user-feature-rating-star { float: left ; Blok wyświetlacza; margines: 10px 0 0 0; } .wp-review-14904.review-wrapper .review-list .wp-review-user-feature-rating-star + span { clear: left; Blok wyświetlacza; } .wp-review-14904.review-wrapper .review-list .wp-review-user-rating.wp-review-user-feature-rating-star, .wp-review-14904.review-wrapper .review-list .wp-review-user-rating.wp-review-user-feature-rating-star .review-star { margines: 0; } .wp-review-14904.review-wrapper .review-list .wp-review-user-rating.wp-review-user-feature-rating-star .review-result-wrapper {margin-left: -5px; margines-dolny: 6px; } .wp-review-14904.review-wrapper .review-list .wp-review-user-feature-rating-star .review-result { odstępy między literami: -2.2px; } .wp-review-14904.review-wrapper.wp-review-circle-type .review-total-wrapper { dopełnienie: 20px 0; } .wp-review-14904.review-wrapper.wp-review-circle-type .review-total-wrapper .review-circle.review-total { margines: 0 auto; wyściółka górna: 10px; oba czyste; } .wp-review-14904 .review-total-wrapper .review-point.review-total, .wp-review-14904 .review-total-wrapper .review-percentage.review-total { szerokość: 70%; wyświetlanie: blok liniowy; margines: 20px auto 0 auto; } .wp-review-14904.review-wrapper.wp-review-circle-type .review-total-wrapper > .review-total-box { display: block; } .wp-review-14904.review-wrapper.wp-review-circle-type .review-total-wrapper > .review-total-box > div { display: none; } .wp-review-14904.review-wrapper .review-total-wrapper .review-total-box { float: left; wyrównanie tekstu: środek; wypełnienie: 0; kolor: #4e565b; wysokość linii: 1,5; } .wp-review-14904.review-wrapper .review-total-wrapper .review-total-box h5 {margines górny: 6px; kolor: dziedziczyć; } .wp-review-14904.review-wrapper.wp-review-point-type .review-total-wrapper .review-total-box, .wp-review-14904.review-wrapper.wp-review-percentage-type .review-total-wrapper .review-total-box, .wp-review-14904.review-wrapper .wpr-user-features-rating .review-list, .wp-review-14904.review-wrapper.wp-review -thumbs-type .review-list { szerokość: 100%; } .wp-review-14904.review-wrapper .wpr-user-features-rating .review-list li { border-right: 0; } .wp-review-14904.review-wrapper .review-star.review-total { color: #fff; górny margines: 10px; } .wp-review-14904.review-wrapper .user-review-title { kolor: dziedziczenie; dopełnienie: 18px 30px 16px; margines: 0; obramowanie na dole: 1 px stałe; górna granica: 1 px pełny; } .wp-review-14904.review-wrapper .user-total-wrapper .user-review-title { display: inline-block; kolor: dziedziczyć; transformacja tekstu: wielkie litery; odstępy między literami: 1px; wypełnienie: 0; granica: 0; górny margines: 3px; } .wp-review-14904.review-wrapper.wp-review-circle-type .user-total-wrapper h5.user-review-title { margines-górny: 12px; } .wp-review-14904.review-wrapper.wp-review-circle-type .user-total-wrapper span.user-review-title { margines-górny: 4px; } .wp-review-14904.review-wrapper .reviewed-item { dopełnienie: 30px; } .wp-review-14904.review-wrapper.wp-review-circle-type .review-total-wrapper > .review-total-box { display: block; } .wp-review-14904.review-wrapper .user-review-area .review-percentage, .wp-review-14904.view-wrapper .user-review-area .review-point { szerokość: 20%; pływak: prawy; górny margines: -2px; } .wp-review-14904.review-wrapper .review-embed-code { wypełnienie: 10px 30px 15px; } .wp-review-14904.review-wrapper, .wp-review-14904 .review-title, .wp-review-14904 .review-list li, .wp-review-14904 .review-list li:ostatnie-dziecko , .wp-review-14904 .user-review-area, .wp-review-14904 .reviewed-item, .wp-review-14904 .review-links, .wp-review-14904 .wpr-user-features-ocena , .wp-review-14904.review-wrapper .user-review-title, .wp-review-14904.review-wrapper .review-total-wrapper, .wp-review-14904.review-wrapper .review-desc { kolor obramowania: #dfdaea; } .wp-review-14904 .wpr-rating-accept-btn { tło: #3a5d7c; margines: 10px 30px; szerokość: -moz-calc(100% – 60px); szerokość: -webkit-calc(100% – 60px); szerokość: -o-calc(100% – 60px); szerokość: calc(100% – 60px); promień obramowania: 3px; } .wp-review-14904.review-wrapper .user-review-area .review-circle, .wp-review-14904.view-wrapper .review-list .review-circle, .wp-review-14904.review- wrapper .review-circle .review-result-wrapper { wysokość: 32px; } .wp-review-14904.review-wrapper .review-list .wp-review-user-rating .review-circle { wysokość: 50 pikseli; } @ekran multimediów i (maks. szerokość: 570 pikseli) { .wp-review-14904.review-wrapper .review-list {szerokość: 100%; } .wp-review-14904.review-wrapper .review-total-wrapper {szerokość: 100%; obramowanie na dole: 1 px stałe #dfdaea; granica-lewo: 0; dopełnienie: 15 pikseli 0; } .wp-review-14904.review-wrapper.wp-review-star-type .review-list li:nth-child(2n+1) { clear: none; obramowanie w prawo: 0; } } @media ekran i (maks. szerokość: 480 pikseli) { .wp-review-14904.review-wrapper .review-title, .wp-review-14904.review-wrapper .reviewed-item, .wp-review-14904 .review-wrapper .review-desc, .wp-review-14904.review-wrapper .user-review-area, .wp-review-14904.review-wrapper .review-embed-code, .wp-review-14904. recenzja-wrapper .review-plusy-cons .review-plusy, .wp-review-14904.review-wrapper .review-plusy-cons .review-cons { dopełnienie: 15px; } .wp-review-14904.review-wrapper .review-pros-cons > div > div { dopełnienie: 15px; wyściółka: 0; } .wp-review-14904.review-wrapper .review-list li, .wp-review-14904.review-wrapper .user-review-title { dopełnienie: 12px 15px; obramowanie w prawo: 0; } .wp-review-14904.review-wrapper .ui-tabs-nav { dopełnienie: 0 15px; } .wp-review-14904.review-wrapper .review-links { dopełnienie: 15px 15px 5px; } .wp-review-14904.review-wrapper .user-total-wrapper { maksymalna szerokość: 60%; rozmiar czcionki: 14px; } .wp-review-14904.wp-review-point-type .review-list li > span, .wp-review-14904.wp-review-percentage-type .review-list li > span { top: 12px; po lewej: 30px; } } ]]>