Czy mój alarm włączy się w trybie Nie przeszkadzać?

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Czy mój alarm włączy się w trybie Nie przeszkadzać?

Czy masz napięty, nieregularny harmonogram, za którym trudno nadążyć bez pomocy alarmy?

Czy doszło do tego, że chcesz trochę oderwać się od telefonu komórkowego i skupić się na innych rzeczach?

Być może zastanawiasz się, czy alarm włączy się w trybie Nie przeszkadzać, czy nie, gdy ustawisz telefon w trybie DND.

W tym artykule dowiesz się czy alarm włączy się, czy nie, gdy jest włączony tryb Nie przeszkadzać. Dowiesz się również, jak włączyć tryb Nie przeszkadzać na Androidzie i iPhonie.

PRZECZYTAJ TEŻ: Co oznacza „Wysłane jako SMS przez serwer”?

Czy mój alarm się włączy Nie przeszkadzać

To, czy alarm włączy się w trybie Nie przeszkadzać, zależy od typu używanego telefonu i jego systemu operacyjnego.

Skupiamy się tutaj na użytkownikach iPhone’a i Androida. W systemie iOS na ustawione alarmy nie mają wpływu ustawienia Nie przeszkadzać.

Oznacza to, że jako użytkownik iPhone’a możesz włączać alarmy w dowolnym momencie, gdy ustawisz alarm, niezależnie od tego, czy telefon jest w trybie DND

Tak więc, podczas gdy możesz uciąć sobie drzemkę, spać lub skupić się na innych rzeczach, żadne powiadomienia ani połączenia nie będą Ci przeszkadzać.

Jednak twój ważny alarm włączy się, aby przypomnieć ci o twoich planach.

Z drugiej strony użytkownicy Androida mogą włączać alarmy lub nie, gdy ich telefony są w trybie Nie przeszkadzać.

Wszystkie powiadomienia, połączenia i alarmy są blokowane, gdy telefon jest w trybie Nie przeszkadzać.

Jednak użytkownicy Androida mają możliwość wyboru, czy ich alarmy mają się włączać, czy nie, korzystając z wbudowanych ustawień DND.

Tak więc jako użytkownik Androida Twój alarm nie włączy się, gdy Twój telefon jest włączony w trybie Nie przeszkadzać, chyba że zdecydujesz się na to zezwolić w ustawieniach Alarmy i inne przerwy lub Wyjątki, w zależności od używanej wersji.

🔥 Zalecana:  MIT i IBM Research opracowali metodę sztucznej inteligencji, która poprawia wydajność uczenia i wnioskowania modeli głębokiego uczenia się na dużych wykresach.

PRZECZYTAJ TEŻ: Jak zadzwonić do kogoś, kto zablokował Twój numer telefonu

Jak włączyć Nie przeszkadzać

Ponieważ wiesz, co się stanie, jeśli ustawisz alarm na DND, zobacz, jak możesz włączyć tryb Nie przeszkadzać na swoim urządzeniu mobilnym.

Włączenie trybu DND jest łatwe, jeśli używasz urządzenia z systemem Android lub iOS. Wszystko, co musisz zrobić, to przesunąć dwukrotnie w dół dla Androida lub przejść do centrum sterowania, aby włączyć DND.

Dla Android: Przesuń w dół, aby uzyskać dostęp do panelu powiadomień > Przesuń ponownie w dół > Stuknij przycisk Nie przeszkadzać > Jeśli go nie widzisz Przesuń w prawo > I stuknij Nie przeszkadzać.

Dla iphone: Przejdź do centrum sterowania > Stuknij w ikonę Fokus > Stuknij w Nie przeszkadzać. Napisaliśmy szczegółowy przewodnik dotyczący włączania trybu Nie przeszkadzać na iPhonie.

PRZECZYTAJ TEŻ: Co oznacza „Nie znaleziono lokalizacji” na iPhonie?

Jak włączyć lub wyłączyć dźwięki alarmu w trybie Nie przeszkadzać w systemie Android

Jak wspomniano powyżej, chociaż tryb Nie przeszkadzać w systemie iOS nie wpływa na alarmy, możesz włączyć lub wyłączyć dźwięki alarmu w trybie Nie przeszkadzać w systemie Android. Oto jak się do tego zabrać:

Otwórz ustawienia telefonu > Idź do Dźwięk > Stuknij w Nie przeszkadzać > Stuknij Alarmy i inne zakłócenia lub Zobacz wszystkie wyjątki > Następnie włącz dźwięk alarmów.

Aby włączyć dźwięk alarmu w trybie Nie przeszkadzać, dotknij przycisku przełączania obok alarmów.

Wniosek

Przy napiętym harmonogramie możesz przełączyć telefon w tryb Nie przeszkadzać. Możesz także martwić się, że alarmy mogą się nie włączać, gdy telefon jest w trybie Nie przeszkadzać.

W przypadku obu systemów operacyjnych (Android i iOS) alarmy nadal się wyłączają, gdy włączony jest tryb Nie przeszkadzać. [AndroidandiOS)alarmsstillgooffwhenonDoNotDisturbMode

Jednak użytkownicy Androida mają przewagę, ponieważ mogą włączać i wyłączać alarmy w trybie Nie przeszkadzać.

🔥 Zalecana:  David Beckham zanurza się w Metaverse dzięki partnerstwu z DigitalBits

Często Zadawane Pytania

Czy Alarm nadal działa z Androidem Nie przeszkadzać?

Tak, alarm nadal działa w trybie Nie przeszkadzać. Masz jednak swobodę włączania lub wyłączania go.

Czy mój alarm nadal się włączy i nie będzie przeszkadzał?

Tak, Twój alarm został zaprojektowany tak, aby włączał się w różnych trybach, takich jak Nie przeszkadzać i Tryb samolotowy.

Czy blokuje alarm „Nie przeszkadzać”?

Nie, tryb Nie przeszkadzać nie wyłącza alarmów. Android pozwala zdecydować, czy włączyć lub wyłączyć alarmy w trybie Nie przeszkadzać.

Czy ten artykuł był pomocny?

Tak nie