Czy LifePoints jest legalne, czy to kompletne oszustwo? (Moja szczera recenzja!)

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Czy LifePoints jest legalne, czy to kompletne oszustwo? (Moja szczera recenzja!)

Jeśli chcesz zarabiać w Internecie, bardzo powszechną taktyką jest korzystanie z witryn z płatnymi ankietami.

Osobiście korzystam z tego typu witryn, aby zarabiać pieniądze online od czasu studiów. Prawdę mówiąc, przez lata prawdopodobnie zarobiłem u nich tysiące dolarów.

Punkty Życia, jedna z najpopularniejszych platform z ankietami, jest doskonałym przykładem tego typu pobocznego zgiełku. Pozwala dzielić się swoją opinią, aby zarabiać, a platforma jest dostępna w ponad 40 krajach.

Ale czy LifePoints jest legalne? A ile naprawdę możesz zarobić rejestrując się i wypełniając ankiety?

W mojej recenzji LifePoints omawiam, jak działa ta witryna z ankietami, jej potencjał zarobkowy i jak zdecydować, czy warto z niej korzystać.

Weźmy się za to.

Co to są punkty życia?

LifePoints to popularna witryna internetowa umożliwiająca ludziom z całego świata dzielenie się opiniami i spostrzeżeniami w celu zarabiania gotówki i kart podarunkowych PayPal. Rejestracja jest całkowicie darmowa, a LifePoints to jedna z najbardziej znanych platform z ankietami.

LifePoints jest również własnością Lightspeed, firmy należącej do Grupy Kantar, która według strony internetowej LifePoints jest największym na świecie dostawcą badań konsumenckich. Pierwsza ankieta została przeprowadzona w 1946 roku, więc firma działa na rynku od dziesięcioleci.

Jeśli znasz witryny z ankietami, takie jak Branded Surveys i Ipsos iSay, korzystanie z LifePoints powinno być bardzo łatwe.

Ogólnie rzecz biorąc, platforma zapewnia bardzo łatwy sposób zarabiania pieniędzy w Internecie, dzieląc się swoją opinią. A LifePoints ma miliony członków z całego świata, co czyni go liderem w przestrzeni płatnych ankiet.

Czy punkty LifePoints są legalne?

Tak, LifePoints jest legalny, a platforma ma miliony członków z całego świata i wypłaciła ponad 20 milionów dolarów w nagrodach tylko w zeszłym roku. Istnieje również wiele pozytywnych recenzji LifePoints online i dowodów płatności, i odkryłem, że strona jest łatwa w użyciu i wypłacaniu pieniędzy.

Większość negatywnych recenzji LifePoints pochodzi od osób, które chcą zarobić dużo więcej, wypełniając ankiety.

Jednak LifePoints nie jest pracą online ani źródłem dochodu w pełnym wymiarze godzin. To tylko dodatkowa praca w niepełnym wymiarze godzin, dzięki której możesz zarobić trochę darmowej gotówki i kart podarunkowych za podzielenie się swoją opinią.

Tak długo, jak masz realistyczne oczekiwania, powinieneś odnieść sukces z tą legalną witryną z płatnymi ankietami.

Jak działają LifePoints?

Zarejestrowałem się w LifePoints, aby przetestować witrynę, a proces jest prosty. Podsumowując, LifePoints działa w pięciu szybkich krokach:

 1. Zapisać się
 2. Uzupełnij swój profil
 3. Wypełnij ankiety LifePoints
 4. Weź udział w konkursach
 5. Wypłacić

Przyjrzyjmy się bliżej, jak działa każdy z tych kroków!

1. Zarejestruj się

Rejestracja w LifePoints jest całkowicie bezpłatna, a aby korzystać z platformy, musisz mieć co najmniej 14 lat. To czyni ją bardzo dostępną i popularną witryną z ankietami zarówno dla nastolatków, jak i dorosłych.

LifePoints jest również dostępny w ponad 45 krajach i w 26 językach, co jest zaletą.

Aby zarejestrować się w LifePoints, po prostu utwórz konto ze swoim adresem e-mail. Możesz także zarejestrować się za pośrednictwem Facebooka, Google lub konta Apple.

Po zarejestrowaniu się LifePoints wyśle ​​Ci adres e-mail z linkiem weryfikacyjnym, który należy kliknąć, aby zakończyć konfigurację konta.

2. Uzupełnij swój profil

Po zarejestrowaniu się w LifePoints musisz wypełnić krótki kwestionariusz profilowy. Pomaga to LifePoints dopasować Cię do bardziej odpowiednich ankiet, a inne strony internetowe, takie jak Survey Junkie i Pinecone Research, robią dokładnie to samo.

Pytania profilowe są podstawowe i obejmują pytania dotyczące Ciebie:

 • Wiek
 • Płeć
 • Poziom edukacji
 • Pochodzenie etniczne
 • Zainteresowania
 • Skład gospodarstwa domowego
 • Dochód

Poproszono mnie również o przejrzenie i zaakceptowanie kilku różnych dokumentów, w tym polityki prywatności i warunków członkostwa.

Po uzupełnieniu mojego profilu, LifePoints wypłaciło mi 10 punktów, co jest warte około 0,10 $. To nie jest świetny bonus za rejestrację, ale przynajmniej coś, a kwestionariusz profilu zajmuje tylko minutę lub dwie.

3. Wypełnij ankiety

Po uzupełnieniu profilu członka musisz odczekać co najmniej 24 godziny, zanim LifePoints dopasuje do Ciebie odpowiednie ankiety.

Ta część jest trochę irytująca, ale jeśli masz cierpliwość, ankiety LifePoints w końcu staną się dostępne na twoim pulpicie nawigacyjnym w zakładce „Ankiety”. Ankiety określają również, ile punktów płacą i jak długo to trwa, więc z grubsza wiesz, ile zarabiasz za swoje wysiłki.

Większość ankiet zajmuje około 10 do 20 minut i kosztuje od 75 do 200 punktów, czyli około 0,75 USD do 2 USD. Daje to maksymalnie od 2 do 6 USD za godzinę, chociaż powiedziałbym, że LifePoints płaci nieco mniej.

Należy również pamiętać, że zdarzają się dyskwalifikacje ankiet, co jest irytujące. Nadal zdobywasz kilka punktów, kiedy to się dzieje, co jest miłe, ale nie oczekuj, że zarobisz 100 USD dziennie na tej stronie z ankietami.

🔥 Zalecana:  Czy pilotów zastąpią roboty lub sztuczna inteligencja?

Brak innych metod zarabiania to także niewielki minus, jeśli zabraknie Ci ankiet.

W przeciwieństwie do innych witryn, takich jak Swagbucks i Kashkick mają takie opcje, jak granie w gry za gotówkę PayPal, oferty zakupów i oglądanie reklam. Więc jeśli chcesz mieć wiele metod zarabiania, inne aplikacje i witryny do zarabiania pieniędzy są lepszym wyborem.

4. Weź udział w konkursach

Chociaż ankiety są głównym sposobem zarabiania na LifePoints, istnieją również konkursy, w których możesz wziąć udział. Możesz je znaleźć na karcie społeczności w LifePoints i jest to sposób na potencjalne zdobycie darmowych punktów i nagród bez większego wysiłku.

LifePoints mówi również, że ma specjalne prezenty w mediach społecznościowych, w których można wygrać darmowe LifePoints.

Nie liczyłbym na te konkursy, ponieważ szanse na wygraną są niewielkie. Ale miło, że LifePoints regularnie oddaje swoim członkom.

5. Wypłata

Minimalna wymagana wypłata punktów LifePoints to 550 punktów za kartę podarunkową o wartości 5 USD. Możesz także wymienić swoje punkty na darmową gotówkę PayPal i dziesiątki innych kart podarunkowych, chociaż wiele kart podarunkowych zaczyna się od 10 USD i wymaga 1100 punktów do wykorzystania.

Oto niektóre z bezpłatnych kart podarunkowych, które możesz wykorzystać:

 • Applebee’s
 • Amazonka
 • Produkty do kąpieli i ciała
 • Najlepsza oferta
 • Buffalo Wild Wings
 • CVS
 • Domino
 • eBay
 • Google Play
 • hulu
 • iTunes
 • Kohla
 • Macy’s
 • Sephora
 • Starbucks
 • Cel

Dostępne są również datki na cele charytatywne, a fakt, że możesz wypłacić pieniądze za pomocą PayPal, jest również plusem. Pamiętaj tylko, że nagrody PayPal zaczynają się od 10 USD i wymagają 1200 punktów.

Ogólnie rzecz biorąc, system punktowy LifePoints jest nieco zagmatwany, ponieważ niektóre karty podarunkowe kosztują 550 punktów, podczas gdy inne za 5 USD mogą kosztować 600. Ale generalnie potrzebujesz około 550 punktów, aby wymienić nagrody w postaci kart podarunkowych na LifePoints.

Ile płacą LifePoints?

LifePoints płaci około 50 do 150 punktów za wypełnioną ankietę, co jest warte około 0,50 do 1,50 USD. Możesz znaleźć ankiety, które płacą od 200 do 300 punktów lub więcej, ale są one mniej powszechne. Wypełnienie większości ankiet zajmuje od 10 do 20 minut.

Każdy zdobyty LifePoint jest wart około 0,01 $. Kwota ta różni się jednak nieznacznie w zależności od tego, w jaki sposób zdecydujesz się je wykorzystać.

Ogólnie rzecz biorąc, prawdopodobnie możesz zarobić kilka dolarów na godzinę dzięki LifePoints, jeśli konsekwentnie odpowiadasz na ankiety i nie zostajesz zdyskwalifikowany.

Pamiętaj też, że punkty LifePoints tracą ważność, jeśli masz 12 miesięcy nieaktywności lub 3 lata po ich zdobyciu, w zależności od tego, co nastąpi wcześniej. Z tego powodu będziesz chciał mieć oko na swoje saldo i wymieniać swoje punkty, gdy tylko będzie to możliwe.

Ostatecznie możesz użyć LifePoints, aby zarobić szybkie pieniądze w wolnym czasie. Ale nie oczekuj, że wzbogacisz się dzięki temu panelowi płatnych ankiet.

Czy LifePoints to oszustwo?

Nie, LifePoints nie jest oszustwem i jest mnóstwo pozytywnych recenzji online oraz dowodów płatności. Odkryłem również, że korzystanie z LifePoints jest bardzo łatwe, a firma wypłaca swoim członkom miliony dolarów rocznie w postaci nagród.

LifePoints ma również ocenę 4,2 gwiazdki na Trustpilot z ponad 29 000 recenzji, co jest jedną z najlepszych ocen, jakie widziałem dla witryny z ankietami.

Ogólnie rzecz biorąc, ta strona jest renomowanym, skutecznym sposobem zarabiania pieniędzy w Internecie jako początkujący. I podoba mi się, że jest dostępny w tak wielu krajach.

Za I przeciw

Zalety:

 • Możesz zarabiać pieniądze za pomocą telefonu, korzystając z aplikacji LifePoints na Androida i iOS
 • Łatwy w użyciu i bezpłatny do przyłączenia.
 • Dostępne w ponad 40 krajach
 • Niskie wymagania dotyczące wypłaty w wysokości 5 USD
 • Dostępna jest gotówka PayPal i dziesiątki kart podarunkowych

Cons:

 • Nie ma bardzo wysokiego bonusu za rejestrację
 • Punkty i proces ich wymiany mogą być nieco mylące
 • Nie ma programu poleceń LifePoints
 • Twoje punkty tracą ważność po 3 latach lub 12 miesiącach nieaktywności

Inne recenzje LifePoints

Myślę, że LifePoints jest legalny po przetestowaniu. Ale jednym z najlepszych sposobów, aby stwierdzić, czy warto robić zamieszanie w Internecie, jest przeczytanie tego, co inni użytkownicy mają do powiedzenia na temat swoich doświadczeń.

Chociaż LifePoints jest popularny na stronach internetowych, takich jak Trustpilot, oto kilka ostatnich recenzji LifePoints Reddit mówią o doświadczeniach ludzi:

 • mówi dobbeltvtf: „Słyszałem, jak ludzie rozmawiali o tym, jak dezaktywują twoje konto tuż przed nadejściem czasu na wypłatę, ale pomyślałem, że „mnie się to nie może przytrafić”. Ale stało się to zaledwie 2 tygodnie temu.
 • Sierrabeth79 mówi: „LifePoints są legalne, ale nie próbuj robić ich zbyt wiele w ciągu jednego dnia, jeśli jesteś sprawdzany bardzo podobnie jak ja. Doszedłem do wniosku, że jeśli jestem sprawdzany 3 razy (na prawie każdej stronie, która przeprowadza ankiety), zrezygnuj z tego dnia i spróbuj ponownie później lub jutro, w przeciwnym razie całe konto może zostać zablokowane”.
 • mówi broker-milioner: „U mnie działa dobrze, używam go od ponad roku i łatwo otrzymuję płatności”.
🔥 Zalecana:  Moja droga do zostania certyfikowanym programistą Tensorflow — w stronę sztucznej inteligencji

Jak widać, użytkownicy otrzymują zapłatę za pomocą LifePoints, a ona płaci na czas. Ale ludzie zgłaszają również, że LifePoints dezaktywuje konta ludzi, prawie losowo, i jest to dość powszechna skarga.

Jest to ryzyko związane z korzystaniem z dowolnej witryny z ankietami. I musisz upewnić się, że nie używasz LifePoints z VPN. Szczere i uważne odpowiadanie na ankiety jest również ważne, aby nie zostać zbanowanym.

Ta recenzja LifePoints od YouTuber Vinsane pokazuje również, jak działa LifePoints i ile pieniędzy możesz potencjalnie dzięki niemu zarobić.

Podsumowując, LifePoints to legalny sposób na szybkie zarobienie od 5 do 10 USD w wolnym czasie. Po prostu upewnij się, że regularnie wypłacasz pieniądze i miej realistyczne oczekiwania co do potencjału zarobkowego.

Dodatkowe czytanie – najlepiej płatne aplikacje.

Najlepsze witryny, takie jak LifePoints

Jeśli lubisz korzystać z płatnych witryn z ankietami, takich jak LifePoints, warto zarejestrować się w kilku z nich. Pozwala to wybrać najlepiej płatne ankiety, a także sprawia, że ​​​​rzeczy są nieco ciekawsze.

Niektóre z moich ulubionych stron internetowych, takich jak LifePoints, obejmują:

Nagrałem też film na YouTube na niektórych z moich ulubionych stron z płatnymi ankietami, dzięki którym możesz zdobyć więcej nagród.

Ponownie, nie oczekuj, że zarobisz 200 $ dziennie lub coś szalonego na tego rodzaju witrynach. Witryny takie jak LifePoints są legalne, ale służą tylko do zarabiania dodatkowej gotówki za dzielenie się opinią.

Często Zadawane Pytania

Kto może korzystać z LifePoints?

LifePoints jest dostępny dla członków, którzy ukończyli 14 lat i mieszkają w następujących krajach:

 • Argentyna
 • Australia
 • Austria
 • Belgia
 • Brazylia
 • Kanada
 • Chile
 • Chiny
 • Kolumbia
 • Republika Czeska
 • Dania
 • Finlandia
 • Francja
 • Niemcy
 • Grecja
 • Hongkong
 • Węgry
 • Indie
 • Indonezja
 • Irlandia
 • Włochy
 • Japonia
 • Malezja
 • Meksyk
 • Holandia
 • Nowa Zelandia
 • Norwegia
 • Peru
 • Filipiny
 • Polska
 • Portugalia
 • Rumunia
 • Singapur
 • Afryka Południowa
 • Korea Południowa
 • Hiszpania
 • Szwecja
 • Szwajcaria
 • Tajwan
 • Tajlandia
 • Indyk
 • Zjednoczone Królestwo
 • Stany Zjednoczone
 • Wietnam

Czy LifePoints jest bezpieczny?

Tak, LifePoints jest bezpieczny w użyciu. Aby korzystać z witryny, nie musisz podawać żadnych informacji o płatnościach ani kartach kredytowych. Musisz jednak czuć się komfortowo, dzieląc się swoimi danymi osobowymi i opiniami z witryną, aby zdobywać nagrody.

Jeśli masz pytania, sugeruję przeczytanie LifePoints’ Polityka prywatności.

Końcowe przemyślenia

Mam nadzieję, że moja recenzja LifePoints pomoże ci zrozumieć, jak działa ta strona z ankietami i ile możesz na niej zarobić.

Chociaż nie wzbogacisz się, wypełniając ankiety za pomocą LifePoints lub innych aplikacji do ankiet, tego rodzaju poboczne zajęcia są łatwym sposobem na szybkie zarobienie pieniędzy w wolnym czasie. Odkryłem, że LifePoints jest przyjazny dla użytkownika i bardzo podobny do innych witryn z ankietami.

Jeśli chcesz więcej metod zarabiania, platformy takie jak Swagbucks są prawdopodobnie lepszym zakładem. I lubię korzystać z witryn z ankietami, takich jak Markowe ankiety I Ipsos iSay ponieważ program nagród jest nieco prostszy.

Ale pod koniec dnia jest tak wiele witryn i aplikacji na piwo. A LifePoints jest jednym z najpopularniejszych nie bez powodu.

Zarejestruj się w LifePoints już dziś!

Dziękuję za przeczytanie i życzę powodzenia!

Szukasz jeszcze więcej pomysłów na zarabianie pieniędzy? Wymeldować się:

Recenzja LifePoints

Nazwa: Punkty Życia

Opis: LifePoints to globalna witryna z płatnymi ankietami, która umożliwia członkom zdobywanie gotówki i kart podarunkowych PayPal za wypełnianie krótkich ankiet online.

System operacyjny: Komputer stacjonarny, Android, iOS

Kategoria aplikacji: Witryny z płatnymi ankietami

Autor: Toma Blake’a

 • Potencjał zarobkowy

 • Opcje zarabiania

 • Nagrody

 • Wypłacenie

 • Łatwość użycia

 • Wsparcie

span, .wp-review-21406.wp-review-percentage-type .review-list li > span { display: inline-block; pozycja: absolutna; indeks z: 1; góra: 23px; po lewej: 45 pikseli; rozmiar czcionki: 14px; wysokość linii: 1; kolor: #ffffff; -webkit-touch-callout: brak; -webkit-user-select: brak; -khtml-user-select: brak; -moz-user-select: brak; -ms-user-select: brak; wybór użytkownika: brak; } .wp-review-21406.wp-review-point-type .wpr-user-features-rating .review-list li > span, .wp-review-21406.wp-review-percentage-type .wpr-user- cechy-ocena .review-list li > span { kolor: dziedziczenie; } .wp-review-21406.wp-review-point-type .wpr-user-features-rating .review-list li .wp-review-input-set + span, .wp-review-21406.wp-review- procent-typ .wpr-funkcje-użytkownika-ocena .review-list li .wp-review-zestaw-wejściowy + rozpiętość, .wp-review-21406.wp-review-point-type .wpr-user-features-rating . lista recenzji li .wp-review-user-rating:hover + span, .wp-review-21406.wp-review-percentage-type .wpr-user-features-rating .review-list li .wp-review-user -rating:hover + span {kolor: #fff; } .wp-review-21406.review-wrapper.wp-review-type-star .review-list li:nth-child(2n+1) { clear: left; obramowanie po prawej: 1 piksel pełny #dfdaea; } .wp-review-21406 .review-links {wypełnienie: 30px 30px 20px 30px; } .wp-review-21406.review-wrapper.wp-review-point-type .review-result, .wp-review-21406.review-wrapper.wp-review-percentage-type .review-result, .wp- recenzja-21406.review-wrapper .review-point .review-result-wrapper, .wp-review-21406.view-wrapper .view-percentage .review-result-wrapper { wysokość: 28 pikseli; } .wp-review-comment-21406 .wp-review-comment-rating .review-point .review-result-wrapper .review-result, .wp-review-comment-21406 .wp-review-comment-rating .review -procent .review-result-wrapper .review-result { wysokość: 22px; } .wp-review-21406.review-wrapper .review-result-wrapper i { rozmiar czcionki: 18px; } .wp-review-21406.review-wrapper .review-plusy-cons { wyczyść: oba; wypełnienie: 0; obramowanie na dole: 1 px stałe #dfdaea; } .wp-review-21406.review-wrapper .review-plusy-cons .review-plusy { dopełnienie: 30px; rozmiar pudełka: ramka-pudełko; } .wp-review-21406.review-wrapper .review-pros-cons .review-cons { dopełnienie: 30px; rozmiar pudełka: ramka-pudełko; } .wp-review-21406.review-wrapper .review-plusy-przeciw .review-plusy .mb-5, .wp-review-21406.review-wrapper .review-plusy-przeciw .review-cons .mb-5 { grubość czcionki: pogrubiona; obramowanie na dole: 1 px stałe #dfdaea; margines dolny: 10px; wypełnienie dna: 8px; } .wp-review-21406.review-wrapper .mb-5 {transformacja tekstu: wielkie litery; } .wp-review-21406.review-wrapper .wpr-user-features-rating { margin-top: -1px; oba czyste; pływak: lewy; szerokość: 100%; } .wp-review-21406 .user-review-area {wypełnienie: 18px 30px; górna granica: 1 px pełny; górny margines: -1px; pływak: lewy; szerokość: 100%; } .wp-review-21406.review-wrapper .review-title { odstępy między literami: 1px; grubość czcionki: 700; wypełnienie: 15px 30px; transformacja tekstu: brak; tło: #558eaa; kolor: #fff; } .wp-review-21406.review-wrapper .review-total-wrapper {szerokość: 40%; margines: 0; wypełnienie: 42px 0; kolor: #fff; wyrównanie tekstu: środek; } .wp-review-21406.review-wrapper .review-list { wyczyść: brak; szerokość: 60%; } .wp-review-21406.review-wrapper .review-list .review-star, .wp-review-21406.review-wrapper .review-list .wp-review-user-feature-rating-star { float: left ; Blok wyświetlacza; margines: 10px 0 0 0; } .wp-review-21406.review-wrapper .review-list .wp-review-user-feature-rating-star + span { clear: left; Blok wyświetlacza; } .wp-review-21406.review-wrapper .review-list .wp-review-user-rating.wp-review-user-feature-rating-star, .wp-review-21406.review-wrapper .review-list .wp-review-user-rating.wp-review-user-feature-rating-star .review-star { margines: 0; } .wp-review-21406.review-wrapper .review-list .wp-review-user-rating.wp-review-user-feature-rating-star .review-result-wrapper {margines-left: -5px; margines-dolny: 6px; } .wp-review-21406.review-wrapper .review-list .wp-review-user-feature-rating-star .review-result { odstępy między literami: -2.2px; } .wp-review-21406.review-wrapper.wp-review-circle-type .review-total-wrapper { dopełnienie: 20px 0; } .wp-review-21406.review-wrapper.wp-review-circle-type .review-total-wrapper .review-circle.review-total { margines: 0 auto; wyściółka górna: 10px; oba czyste; } .wp-review-21406 .review-total-wrapper .review-point.review-total, .wp-review-21406 .review-total-wrapper .review-percentage.review-total { szerokość: 70%; wyświetlanie: blok liniowy; margines: 20px auto 0 auto; } .wp-review-21406.review-wrapper.wp-review-circle-type .review-total-wrapper > .review-total-box { display: block; } .wp-review-21406.review-wrapper.wp-review-circle-type .review-total-wrapper > .review-total-box > div { display: none; } .wp-review-21406.review-wrapper .review-total-wrapper .review-total-box { float: left; wyrównanie tekstu: środek; wypełnienie: 0; kolor: #4e565b; wysokość linii: 1,5; } .wp-review-21406.review-wrapper .review-total-wrapper .review-total-box h5 {margines górny: 6px; kolor: dziedziczyć; } .wp-review-21406.review-wrapper.wp-review-point-type .review-total-wrapper .review-total-box, .wp-review-21406.review-wrapper.wp-review-percentage-type .review-total-wrapper .review-total-box, .wp-review-21406.review-wrapper .wpr-user-features-rating .review-list, .wp-review-21406.review-wrapper.wp-review -thumbs-type .review-list {szerokość: 100%; } .wp-review-21406.review-wrapper .wpr-user-features-rating .review-list li { border-right: 0; } .wp-review-21406.review-wrapper .review-star.review-total { color: #fff; górny margines: 10px; } .wp-review-21406.review-wrapper .user-review-title { kolor: dziedziczenie; dopełnienie: 18px 30px 16px; margines: 0; obramowanie na dole: 1 px stałe; górna granica: 1 px pełny; } .wp-review-21406.review-wrapper .user-total-wrapper .user-review-title { display: inline-block; kolor: dziedziczyć; transformacja tekstu: wielkie litery; odstępy między literami: 1px; wypełnienie: 0; granica: 0; górny margines: 3px; } .wp-review-21406.review-wrapper.wp-review-circle-type .user-total-wrapper h5.user-review-title {margines-top: 12px; } .wp-review-21406.review-wrapper.wp-review-circle-type .user-total-wrapper span.user-review-title { margines-górny: 4px; } .wp-review-21406.review-wrapper .reviewed-item { dopełnienie: 30px; } .wp-review-21406.review-wrapper.wp-review-circle-type .review-total-wrapper > .review-total-box { display: block; } .wp-review-21406.review-wrapper .user-review-area .view-percentage, .wp-review-21406.view-wrapper .user-review-area .review-point { szerokość: 20%; pływak: prawy; górny margines: -2px; } .wp-review-21406.review-wrapper .review-embed-code { wypełnienie: 10px 30px 15px; } .wp-review-21406.review-wrapper, .wp-review-21406 .review-title, .wp-review-21406 .review-list li, .wp-review-21406 .review-list li:ostatnie-dziecko , .wp-review-21406 .user-review-area, .wp-review-21406 .reviewed-item, .wp-review-21406 .review-links, .wp-review-21406 .wpr-user-features-ocena , .wp-review-21406.review-wrapper .user-review-title, .wp-review-21406.review-wrapper .review-total-wrapper, .wp-review-21406.review-wrapper .review-desc { kolor obramowania: #dfdaea; } .wp-review-21406 .wpr-rating-accept-btn { tło: #3a5d7c; margines: 10px 30px; szerokość: -moz-calc(100% – 60px); szerokość: -webkit-calc(100% – 60px); szerokość: -o-calc(100% – 60px); szerokość: calc(100% – 60px); promień obramowania: 3px; } .wp-review-21406.review-wrapper .user-review-area .review-circle, .wp-review-21406.review-wrapper .review-list .review-circle, .wp-review-21406.review- wrapper .review-circle .review-result-wrapper { wysokość: 32px; } .wp-review-21406.review-wrapper .review-list .wp-review-user-rating .review-circle { wysokość: 50 pikseli; } @ekran multimediów i (maks. szerokość: 570 pikseli) { .wp-review-21406.review-wrapper .review-list {szerokość: 100%; } .wp-review-21406.review-wrapper .review-total-wrapper {szerokość: 100%; obramowanie na dole: 1 px stałe #dfdaea; granica-lewo: 0; dopełnienie: 15 pikseli 0; } .wp-review-21406.review-wrapper.wp-review-star-type .review-list li:nth-child(2n+1) { clear: none; obramowanie w prawo: 0; } } @media ekran i (maks. szerokość: 480 pikseli) { .wp-review-21406.review-wrapper .review-title, .wp-review-21406.review-wrapper .reviewed-item, .wp-review-21406 .review-wrapper .review-desc, .wp-review-21406.review-wrapper .user-review-area, .wp-review-21406.review-wrapper .review-embed-code, .wp-review-21406. recenzja-wrapper .review-plusy-cons .review-plusy, .wp-review-21406.review-wrapper .review-plusy-cons .review-cons { dopełnienie: 15px; } .wp-review-21406.review-wrapper .review-plusy-cons > div > div { dopełnienie: 15px; wyściółka: 0; } .wp-review-21406.review-wrapper .review-list li, .wp-review-21406.review-wrapper .user-review-title { dopełnienie: 12px 15px; obramowanie w prawo: 0; } .wp-review-21406.review-wrapper .ui-tabs-nav { dopełnienie: 0 15px; } .wp-review-21406.review-wrapper .review-links {wypełnienie: 15px 15px 5px; } .wp-review-21406.review-wrapper .user-total-wrapper { maksymalna szerokość: 60%; rozmiar czcionki: 14px; } .wp-review-21406.wp-review-point-type .review-list li > span, .wp-review-21406.wp-review-percentage-type .review-list li > span { top: 12px; po lewej: 30px; } } ]]>