Czy ktoś może zdalnie usuwać wiadomości z Twojego telefonu

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Czy ktoś może zdalnie usuwać wiadomości z Twojego telefonu

Tak jak rozmowy telefoniczne są integralną częścią komunikacji, tak samo jak wiadomości tekstowe. Aby pozostać w kontakcie, potrzebne są wiadomości tekstowe. Mogą jednak również stanowić zagrożenie dla bezpieczeństwa lub przeszkodę. Dlatego usuwanie wiadomości tekstowych jest tak samo ważne jak ich otrzymywanie.

Być może masz zbyt wiele wiadomości, które mogą być nieodpowiednie lub nieistotne. Lub mogłeś zgubić lub skradziono ci telefon; dlatego możesz chcieć usunąć swoje wiadomości, aby zabezpieczyć prywatne informacje. Z tych powodów warto wiedzieć, jak zdalnie usuwać wiadomości z telefonu.

W tym artykule odpowiemy na Twoje pytanie, jak zdalnie usuwać wiadomości z telefonu.

Czy ktoś może zdalnie usuwać wiadomości tekstowe z Twojego telefonu?

Tak, ktoś może zdalnie usuwać wiadomości tekstowe z Twojego telefonu.

Dzięki złośliwemu oprogramowaniu oszuści mogą zdalnie odczytywać i usuwać wiadomości. Na przykład, jeśli używasz iPhone’a, mogą zhakować Twój telefon, uzyskując dostęp do Twojego konta iCloud. Innym sposobem jest zainstalowanie oprogramowania szpiegującego na telefonie po kliknięciu wątpliwego łącza.

Drugim sposobem zdalnego usuwania wiadomości z telefonu jest użycie nowej funkcji w WhatsApp. Ta nowa funkcja umożliwia usunięcie już wysłanego SMS-a poprzez usunięcie wiadomości zarówno z telefonu, jak i telefonu odbiorcy. Wiemy, że każdy cierpiał z powodu „żałowania wiadomości tekstowych” i chciałby „cofnąć” wysłanie wiadomości tekstowej.

Czy ktoś może zdalnie usuwać wiadomości Whatsapp z mojego telefonu?

Tak, wiadomości WhatsApp można usuwać zdalnie. Jeśli Twój WhatsApp był zalogowany na czyimś telefonie, ta osoba ma dostęp do wszystkich Twoich wiadomości WhatsApp. Mogą łatwo zdalnie czytać i usuwać wiadomości z mojego telefonu. Oto jak to robią:

 • Znalezienie wiadomości do usunięcia
 • Dotknięcie i przytrzymanie go przed wybraniem opcji Usuń, a następnie Usuń dla wszystkich.
 • Gdy ich telefon połączy się z internetem, wiadomość WhatsApp zostanie zastąpiona komunikatem „Ta wiadomość została usunięta”.
🔥 Zalecana:  Cash App Flip: czy to prawda, czy oszustwo? (Jak zachować bezpieczeństwo!)

Czy „Zgłoś i zablokuj” usuwa wiadomości po obu stronach?

Kiedy zgłaszasz kogoś w WhatsApp, WhatsApp rozpoczyna dochodzenie w sprawie zgłoszonych kontaktów. A jeśli znajdzie powody, by sądzić, że działania konta naruszają Warunki korzystania z usługi, numer danej osoby może zostać (tymczasowo lub na stałe) zablokowany w korzystaniu z WhatsApp.

Kiedy niektóre kontakty są zablokowane, przestajesz otrzymywać ich wiadomości WhatsApp, połączenia i aktualizacje statusu. Twoje ostatnio widziane aktualizacje statusu online i wszelkie zmiany zdjęcia profilowego nie będą już widoczne dla zablokowanych przez Ciebie kontaktów.

Gdy zgłosisz numer do WhatsApp, poprzednie rozmowy z tym numerem nadal będą widoczne na Twoim telefonie. Jeśli jednak zgłosisz i zablokujesz numer, Twoje czaty z tą osobą zostaną całkowicie usunięte.

Niestety, jeśli zablokujesz numer w WhatsApp, wszystkie Twoje wiadomości pozostaną w ich aplikacji. Więc nawet jeśli trwale usuniesz swoje konto, wysłane wiadomości pozostaną w aplikacji innego użytkownika. Tak więc zgłoszenie i zablokowanie kogoś na Whatsapp nie spowoduje usunięcia wiadomości zarówno z telefonu odbiorcy, jak i nadawcy.

Czy ktoś może zdalnie usuwać wiadomości z mojego iPhone’a?

Zgodnie z prawem ktoś nie może zdalnie usuwać wiadomości z Twojego iPhone’a. Żadna aplikacja nie pozwoli zdalnie usunąć wiadomości z telefonu ani nawet wykonać twardego resetu bez fizycznego posiadania telefonu.

Jeśli jednak Twój telefon jest zainfekowany złośliwym oprogramowaniem lub Twoje konto iCloud zostało zhakowane, mogą zdalnie odczytywać i usuwać wiadomości z Twojego telefonu. Oczywiście jest to nielegalne.

Jak usunąć grupę Whatsapp?

Grupy WhatsApp to dobry sposób na rozmowę z kilkoma osobami i ułatwienie udostępniania zdjęć i innych form multimedialnych.

Usuwanie grupy WhatsApp to proces wieloetapowy. Po pierwsze, musisz pamiętać, że możesz usunąć tylko grupę WhatsApp, którą utworzyłeś lub której jesteś administratorem. Aby usunąć grupę WhatsApp, usuń każdego członka z osobna i sam opuść grupę.

Oto procedura krok po kroku, jak to zrobić:

1. Otwórz WhatsApp na swoim urządzeniu z Androidem lub iPhonie, stuknij Czaty i stuknij grupę, którą chcesz usunąć.

🔥 Zalecana:  Jak założyć sklep Printify Etsy (kompletny przewodnik 2023!)

2. Stuknij Grupa u góry ekranu.

3. Przewiń w dół i wybierz profil, a następnie stuknij Usuń z grupy I Usunąć potwierdzać.

4. Powtórz ten sam krok z każdym członkiem grupy.

5. Po usunięciu wszystkich członków stuknij Wyjdź z grupy zostawiać.

6. Po wyjściu z Usuń grupę pojawi się opcja. Stuknij go, a następnie potwierdź.

Przeczytaj także: Dlaczego ludzie obsesyjnie używają WhatsApp?

Jak usunąć czat Whatsapp bez telefonu

Jeśli nie masz dostępu do swojego telefonu komórkowego, istnieją inne sposoby usunięcia czatu WhatsApp. Korzystając z komputera, możesz osiągnąć ten cel. W tym celu można zastosować dwie metody.

Metoda 1: Korzystanie z sieci Whatsapp

Przed usunięciem wiadomości musisz najpierw zainstalować WhatsApp na komputerze. Aby korzystać z WhatsApp Web na komputerze:

 • Na komputerze/laptopie otwórz dowolną przeglądarkę i wyszukaj WhatsApp Web.
 • Uruchom WhatsApp Messenger na swoim urządzeniu >> kliknij ikonę pionowej kropki w prawym górnym rogu telefonu >> kliknij Połączone urządzenia >> Tutaj musisz wybrać Połącz urządzenie aby połączyć telefon z WhatsApp
 • Użyj aparatu w telefonie, aby zeskanować kod QR na komputerze.

Teraz, gdy aplikacja jest zainstalowana na komputerze, możesz śmiało usunąć żądane czaty. Tutaj dostępna jest każda funkcja aplikacji mobilnej, w tym blokowanie numeru. Oto jak to zrobić:

 • Kliknij czat, który chcesz usunąć, aby go wybrać.
 • Kliknij trzy pionowe linie w prawym górnym rogu okna czatu.
 • Wybierać Usuń czat.
 • Kliknij Usuń czat Ponownie.

Metoda 2: Usuwanie z konta Google

Musisz uzyskać dostęp do Dysku Google z komputera, odwiedzając stronę drive.google.com. Ponadto tutaj możesz znaleźć wszystkie kopie zapasowe WhatsApp (kopie zapasowe będą dostępne tylko wtedy, gdy zaakceptujesz to podczas instalacji WhatsApp).

Musimy przejść do ikony Ustawienia, aby wyłączyć opcję automatycznego tworzenia kopii zapasowych. Klikasz na Ustawieniaprzewiń do Czatya następnie kliknij Kopia zapasowa czatu. Tutaj zobaczysz opcję tworzenia kopii zapasowych na Dysku Google. Kliknij Nigdy.

🔥 Zalecana:  Recenzja aplikacji McMoney – czy McMoney jest legalna i naprawdę warta pobrania?

Jeśli wykonałeś powyższe czynności poprawnie, wiadomości zostałyby trwale usunięte i nie będzie można ich odzyskać.

Przeczytaj także: Dlaczego Twoje wiadomości na Facebooku są dostarczane, ale nie są widoczne ani czytane?

Jak usunąć zdjęcia z WhatsApp innej osoby

Usuwanie zdjęć z WhatsApp innej osoby działa tak samo, jak usuwanie wiadomości. WhatsApp niedawno włączył tę funkcję, dzięki której możesz usuwać wysłane multimedia (w tym obrazy) i wiadomości z telefonu i usuwać je na telefonie odbiorcy. Oto jak:

 • Pobierz zdjęcie, które chcesz usunąć.
 • Stuknij i przytrzymaj przez chwilę, a pojawi się monit.
 • Wybierać UsuwaćNastępnie, Usuń dla wszystkich.

Gdy ich urządzenia połączą się z Internetem, usunięte zdjęcie zostanie zastąpione komunikatem „Ta wiadomość została usunięta”.

Jak usunąć wiadomości tekstowe z obu stron

Te prace różnią się dla Androidów i iPhone’ów. Chociaż jest to możliwe w przypadku iPhone’ów, niestety nie jest tak w przypadku Androidów (chyba że używają aplikacji społecznościowych, takich jak WhatsApp i Facebook).

W przypadku iPhone’ów jedynym sposobem na usunięcie wiadomości iMessage z obu stron jest bezpośredni dostęp do obu kont iMessage.

W takim przypadku musisz całkowicie usunąć wiadomości na obu urządzeniach. Gdy to zrobisz, iMessage zostanie trwale usunięty po obu stronach.

W przypadku Androida nie można usunąć wiadomości tekstowych dla obu stron rozmowy.