Czy iPhone XR, SE, 11, 8, 7 ma ładowanie bezprzewodowe?

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Czy iPhone XR, SE, 11, 8, 7 ma ładowanie bezprzewodowe?

Prawdopodobnie zgodzisz się ze mną, że jedną z najlepszych rzeczy, które przydarzyły się iPhone’om, jest wprowadzenie ładowania bezprzewodowego. Czy jesteś ciekawy, które telefony mają ładowanie bezprzewodowe, a które nie? Chcesz wiedzieć, czy Twój telefon się kwalifikuje, czy też musisz kupić nowy? Czy używasz iPhone’a XR i zastanawiasz się, czy iPhone XR ma ładowanie bezprzewodowe?

W tym artykule znajdziesz odpowiedzi na wszystkie pytania, podkreślając, które telefony są wyposażone w ładowanie bezprzewodowe, jak bezprzewodowo ładować telefon i jak dodawać funkcje ładowania bezprzewodowego do starszych telefonów.

Czy iPhone XR ma ładowanie bezprzewodowe?

Tak, iPhone XR ma ładowanie bezprzewodowe i jest zgodny z ładowaniem bezprzewodowym QI. Istnieje kilka podkładek do ładowania bezprzewodowego, niektóre mają kształt małej maty, niektóre stoją, a inne to ładowarki do wielu urządzeń. Bez względu na to, jaki typ ładowarki bezprzewodowej wybierzesz, spełni swoje zadanie.

Czy iPhone Se ma ładowanie bezprzewodowe?

Tak, iPhone SE jest wyposażony w obsługę ładowania bezprzewodowego. Możesz zdecydować się na ładowarkę bezprzewodową lub konwencjonalny kabel Lightning. Mówiono o tym, że konwencjonalne ładowanie jest szybsze niż ładowanie bezprzewodowe, więc jest to coś, co można rozważyć przed zakupem bezprzewodowej podkładki ładującej.

Przeczytaj także: Jak usunąć wygasłe subskrypcje na iPhonie

Czy iPhone 8 ma ładowanie bezprzewodowe?

Tak, iPhone 8 obsługuje ładowanie bezprzewodowe. To urządzenie jest jednym z pierwszych iPhone’ów wyposażonych w funkcję ładowania bezprzewodowego QI wraz z iPhone’em X i 8 Plus. Jeśli używasz iPhone’a 8 lub nowszego modelu, powinieneś kupić sobie bezprzewodową podkładkę ładującą. Należy zauważyć, że ładowanie bezprzewodowe nie zastępuje ładowania kablem, jest to po prostu kolejna opcja ładowania.

Czy iPhone 7 ma ładowanie bezprzewodowe?

Nie, iPhone 7 nie ma wbudowanej obsługi ładowania bezprzewodowego. Mimo że nie jest wbudowany, można go dodać do iPhone’a. iPhone 7 jest „kompatybilny z QI z akcesoriami”, co oznacza, że ​​za pomocą akcesorium możesz bezprzewodowo ładować iPhone’a 7. To akcesorium to etui do ładowania bezprzewodowego, wystarczy umieścić telefon w etui i następnie umieść go na podkładce do ładowania bezprzewodowego i gotowe!

🔥 Zalecana:  Przyszłość technologii dronów leci wyżej do komercyjnego horyzontu

Przeczytaj także: Jak wyłączyć funkcję Screen Mirroring na iPhonie

Czy iPhone 11 obsługuje ładowanie bezprzewodowe?

Tak, iPhone 11 obsługuje ładowanie bezprzewodowe. Można go ładować za pomocą ładowarki bezprzewodowej lub kabla Lightning. Jeśli używasz iPhone’a 11 lub nowszego modelu, możesz śmiało kupić sobie bezprzewodową podkładkę ładującą. Można również uzyskać bezprzewodowe ładowarki do wielu urządzeń. Są w stanie ładować wiele urządzeń jednocześnie, możesz podłączyć jednocześnie telefon, zegarek Apple Watch lub inny iPhone.

Szybkość bezprzewodowego ładowania iPhone’a 11

Maksymalna prędkość ładowania bezprzewodowego w telefonie iPhone 11 wynosi 7,5 wata, co oznacza, że ​​iPhone można w pełni naładować w ciągu 1 godziny lub mniej. Pierwotnie prędkość ładowania bezprzewodowego wynosiła zaledwie 5 watów, ale wraz z aktualizacją IOS 11.2 znacznie wzrosła. Szybkość ładowania zwykłego przejściówka do ładowarki a kabel Lightning ma 5 watów, więc nie ma dużej różnicy między obiema ładowarkami.

Przeczytaj także: iPhone pokazuje ładowanie, ale procent baterii nie rośnie? Najlepsze poprawki

Które iPhone’y mają ładowanie bezprzewodowe?

Oto iPhone’y, które mają wbudowane ładowanie bezprzewodowe:

 • iPhone’a 13
 • iPhone’a 13 mini
 • iPhone’a 13 Pro
 • iPhone’a 13 Pro Max
 • iPhone’a 12
 • iPhone’a 12 mini
 • iPhone’a 12 Pro
 • iPhone’a 12 Pro Max
 • iPhone SE (2. generacji)
 • iPhone’a 11
 • iPhone’a 11 Pro
 • iPhone’a 11 Pro Max
 • iPhone’a XS
 • iPhone’a XS Max
 • iPhone XR
 • iPhone’a X
 • iPhone’a 8
 • iPhone’a 8 Plus

Jeśli zastanawiasz się, „czy iPhone XR ma ładowanie bezprzewodowe?”, prawdopodobnie zastanawiasz się, które iPhone’y mają ładowanie bezprzewodowe. Wszystkie iPhone’y wypuszczone na rynek począwszy od 2017 roku mają wbudowane bezprzewodowe ładowanie QI. Można je ładować za pomocą bezprzewodowej podkładki ładującej lub kabla Lightning.

Przeczytaj także: iPhone nie ładuje się, ale włącza się po podłączeniu? Najlepsze poprawki

🔥 Zalecana:  Telegramy spoglądają w przyszłość licytacji Nazwa użytkownika: czy będzie to ryzykowne?

Jak korzystać z bezprzewodowej ładowarki

Aby naładować iPhone’a za pomocą podkładki do ładowania bezprzewodowego, musisz najpierw kupić podkładkę do ładowania bezprzewodowego. Następnie postępuj zgodnie z poniższymi instrukcjami:

 • Podłącz podkładkę do ładowania bezprzewodowego do zasilania. Możesz użyć adaptera dołączonego do urządzenia lub dowolnego innego, ale upewnij się, że jest zgodny lub zalecany przez producenta.
 • Ostrożnie umieść podkładkę na płaskiej, gładkiej powierzchni. Jeśli ma stojak, upewnij się, że nie jest umieszczony w miejscu, z którego można go łatwo strącić
 • Umieść tył telefonu na środku podkładki lub w miejscu zalecanym przez producenta
 • Ładowanie telefonu powinno rozpocząć się natychmiast lub po kilku sekundach
 • Możesz wyjąć etui lub etui na telefon (jeśli jest), aby uzyskać lepsze i szybsze ładowanie

Jeśli Twój iPhone jest jednym z tych wymienionych w poprzedniej sekcji, wykonaj powyższe czynności. Jeśli nie, należy najpierw kupić etui do ładowania bezprzewodowego i wykonać poniższe czynności, aby dodać funkcję ładowania bezprzewodowego do iPhone’a:

 • Usuń obecne etui lub etui na telefon (jeśli jest) i zamiast tego użyj etui do ładowania bezprzewodowego
 • Następnie umieść telefon na środku podkładki lub w miejscu zalecanym przez producenta wyświetlaczem skierowanym do góry
 • Ładowanie telefonu powinno rozpocząć się natychmiast lub po kilku sekundach

Przeczytaj także: Jak zatrzymać wiadomości spamowe z iPhone’ów o różnych numerach

Wniosek

W 10. rocznicę firma Apple wprowadziła ładowanie bezprzewodowe w modelu iPhone X wraz z innymi modelami. Wszyscy zgodzilibyśmy się, że ta funkcja jest nie tylko fajna, ale także całkiem wygodna. Zmniejsza to obciążenie portu ładowania, a ładowarka bezprzewodowa wyłącza się, gdy urządzenie jest w pełni naładowane – więc nie musisz się martwić o przeładowanie. Nie będziesz też musiał widzieć wielu leżących wokół kabli, będziesz mieć tylko jeden.

🔥 Zalecana:  Skąd wiesz, czy ktoś zablokował Cię na Facetime?

Przeczytaj także: iPhone mówi, że nie ma zainstalowanej karty SIM, gdy jest taka? Najlepsze poprawki