Czy Hinge automatycznie aktualizuje Twoją lokalizację? 2023 (wyjaśnione)

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Czy Hinge automatycznie aktualizuje Twoją lokalizację? 2023 (wyjaśnione)

Jeśli korzystałeś z aplikacji randkowej, a teraz pytasz, czy Hinge automatycznie aktualizuje Twoją lokalizację? Mamy odpowiedź na to pytanie i nie tylko.

Jeśli dołączasz do aplikacji Hinge, aby się zabawić  lub rozpocząć nowy związek, ale lokalizacja nie była pomocna podczas podróży.

A teraz zastanawiasz się, czy Twoja lokalizacja aktualizuje się automatycznie w aplikacji Hinge podczas podróży.

W tym artykule otrzymasz pytanie; „czy Hinge automatycznie aktualizuje Twoją lokalizację” odpowiedział. Dowiesz się też wszystkiego o lokalizacji Hinge’a.

PRZECZYTAJ TEŻ: Co się stanie, gdy odrzucę kogoś na zawiasie?

Czy Hinge automatycznie aktualizuje Twoją lokalizację?

Nie, Hinge nie aktualizuje automatycznie Twojej lokalizacji. Więc nawet jeśli podróżujesz do innego stanu lub miasta, Twoja lokalizacja się nie zmieni.

Chociaż, jeśli skonfigurowałeś aplikację Hinge do korzystania z bieżącej lokalizacji w ustawieniach telefonu podczas korzystania z aplikacji, lokalizacja będzie automatycznie być na bieżąco. [Tested by a user on Reddit].

Na Reddit ktoś to przetestował i powinieneś to zobaczyć.

W przeciwieństwie do aplikacji randkowych, takich jak Tinder, Hinge nie zaktualizuje Twojej lokalizacji, chyba że zrobisz to ręcznie lub zmienisz ustawienia lokalizacji aplikacji.

Nadal będziesz widzieć dopasowania z poprzedniej lokalizacji, a nie z bieżącej. Weź na przykład. Mieszkasz w Kalifornii, a potem podróżujesz na Florydę.

Nie będziesz mógł zobaczyć dopasowań z osobami z Twojego otoczenia na Florydzie, zamiast tego nadal będziesz widzieć dopasowania w Kalifornii (poprzednia lokalizacja).

Lokalizacja na zawiasie pozostanie taka sama, jeśli jej nie zaktualizujesz. Gdy ją zaktualizujesz, zaczniesz widzieć dopasowania z Twojej bieżącej lokalizacji.

PRZECZYTAJ TEŻ: Jak zablokować kogoś na zawiasie (przed i po dopasowaniu)

Dlaczego lokalizacja zawiasów ciągle się zmienia?

Jeśli Twoja lokalizacja zawiasu ciągle się zmienia, oznacza to, że zezwoliłeś aplikacji na automatyczną aktualizację Twojej lokalizacji w ustawieniach telefonu.

A kiedy przenosisz się z jednej lokalizacji do drugiej, lokalizacja będzie się zmieniać za każdym razem, gdy użyjesz aplikacji.

Jeśli włączyłeś automatyczne ustawienia lokalizacji dla aplikacji Hinge, Twoja lokalizacja będzie aktualizowana podczas korzystania z aplikacji.

Jeśli nie chcesz, aby Twoja lokalizacja ciągle się zmieniała, gdy się przemieszczasz, musisz wyłączyć automatyczną lokalizację podczas korzystania z aplikacji.

Dla Android: przejdź do Ustawień Androida > Aplikacje i powiadomienia > Stuknij Informacje o aplikacji lub Zobacz wszystko [Num] aplikacje > Aplikacja Find Hinge > Uprawnienia > Lokalizacja > Nie zezwalaj

Dla iOS: Przejdź do iPhone’a Ustawienia > Zawias > Usługi lokalizacyjne > Włącz „Podczas korzystania z aplikacji” > Wyłącz „Dokładna lokalizacja”.

🔥 Zalecana:  Czy kiedykolwiek myślałeś, że Google Chrome może stanowić zagrożenie dla Twojej firmy? Teraz tak!

Jak ręcznie zmienić położenie na zawiasie

Jeśli chcesz zaktualizować swoją lokalizację w Hinge, możesz to zrobić ręcznie z poziomu aplikacji.

Możesz wybrać szeroką publiczność, rozszerzając krąg, aby zobaczyć mecze z daleka.

Podsumowując, oto jak możesz zaktualizować swoją lokalizację w Hinge.

Stuknij ikonę profilu > Stuknij w Preferencje > W Preferencjach podstawowych stuknij w Moje sąsiedztwo (Moja lokalizacja). uszczypnij i powiększ, aby najechać kursorem na tę mapę i wybrać lokalizację.

Krok 1: Otwórz zawias

Aby zaktualizować swoją lokalizację w Hinge, otwórz aplikację, a następnie dotknij ikony profilu w prawym dolnym rogu ekranu.

Krok 2: Stuknij w Preferencje

Gdy znajdziesz się na stronie Ustawienia, dotknij Preferencje. Na następnej stronie zobaczysz różne opcje.

Krok 3: Stuknij Moje sąsiedztwo

W Preferencjach podstawowych stuknij w Moje sąsiedztwo (Moja lokalizacja).

I stąd będziesz mógł wybrać swoją bieżącą lokalizację lub dowolne wybrane przez siebie miejsce.

Aby zaznaczyć i wybrać inną lokalizację, możesz uszczypnąć i powiększyć, aby najechać kursorem na tę mapę i wybrać lokalizację.

Jak automatycznie aktualizować położenie zawiasów

Większość ludzi uważa, że ​​Hinge nie zmienia Twojej lokalizacji automatycznie, ale tak jest.

Dzieje się tak tylko wtedy, gdy skonfigurujesz to w ustawieniach telefonu. Musisz zezwolić aplikacji na dostęp do Twojej bieżącej lokalizacji.

Automatycznie aktualizuj położenie zawiasów w systemie Android

Przejdź do ustawień Androida > Aplikacje i powiadomienia > Stuknij w Informacje o aplikacji lub Zobacz wszystko [Num] aplikacje > Aplikacja Find Hinge > Uprawnienia > Lokalizacja > Stuknij w „Zezwalaj tylko podczas korzystania z tej aplikacji”.

Krok 1: Otwórz ustawienia Androida

W przypadku urządzeń z Androidem otwórz ustawienia telefonu, a następnie dotknij Aplikacje i powiadomienia.

Krok 2: Stuknij w Zobacz wszystko [Num] Aplikacje

Po dotknięciu opcji Aplikacje i powiadomienia zobaczysz różne opcje. Stuknij w Zobacz wszystko [Num] aplikacje. Jeśli nie widzisz tej opcji, dotknij Informacje o aplikacji.

Krok 3: Znajdź zawias

Na stronie Informacje o aplikacji wyszukaj aplikację Hinge. Możesz przewinąć w dół, jeśli chcesz. Stuknij w aplikację.

Krok 4: Stuknij w Uprawnienia

W opcjach aplikacji stuknij w Uprawnienia, a zobaczysz wszystkie uprawnienia, które udzieliłeś aplikacji i te, których nie masz.

Stuknij w Lokalizacja, a następnie wybierz „Zezwalaj tylko podczas korzystania z aplikacji”. Dzięki temu Hinge będzie mógł korzystać z Twojej bieżącej lokalizacji podczas korzystania z aplikacji.

Automatycznie aktualizuj położenie zawiasów w systemie iOS

Przejdź do swojego iPhone’a lub iPada Ustawienia> Znajdź aplikację Hinge> Stuknij w Usługi lokalizacyjne> A następnie włącz „Podczas korzystania z aplikacji”> Włącz „Dokładna lokalizacja”.

Krok 1: Otwórz ustawienia iPhone’a

Dla Urządzenia z systemem iOSotwórz ustawienia iPhone’a lub iPada, a następnie znajdź aplikację Hinge.

🔥 Zalecana:  Najlepsze przeglądarki internetowe w 2023 roku: nowy sposób przeglądania Internetu

Krok 2: Stuknij w Usługi lokalizacyjne

Gdy zobaczysz aplikację Hinge w ustawieniach iPhone’a, dotknij Usługi lokalizacyjne i włącz „Podczas korzystania z aplikacji”.

Krok 3: Włącz „Dokładną lokalizację”.

Po włączeniu usług lokalizacyjnych podczas korzystania z aplikacji nadal musisz włączyć „Dokładną lokalizację”.

Następnie zamknij aplikację i uruchom ponownie urządzenie. Otwórz aplikację Hinge, a Twoja lokalizacja zostanie zaktualizowana do bieżącej.

Aby to sprawdzićprzejdź do ustawień profilu, dotknij „Preferencje”, a następnie „Okolica”, a zobaczysz, że lokalizacja zmienia się na obecną.

Czy będę musiał zapłacić za zmianę lokalizacji na zawiasie

Hinge to aplikacja randkowa oparta na lokalizacji, która wyszukuje dopasowania wokół ciebie z wzajemnym połączeniem. Wykorzystuje Twoją lokalizację, aby znaleźć dopasowania w Twojej okolicy.

Ale jeśli kiedykolwiek wyjeżdżasz z tej lokalizacji na tydzień lub miesiąc i chcesz wiedzieć, czy zapłacisz za zmianę lokalizacji?

W przeciwieństwie do innych dostępnych aplikacji randkowych, Aplikacja Hinge nie zmusza do płacenia zaktualizuj swoją lokalizację.

Zamiast tego możesz używać go za darmo i ręcznie zmieniać w dowolnej lokalizacji. Nawet jeśli cię tam nie ma.

Czy potrzebuję VPN, aby zmienić położenie zawiasu?

Nie ty nie potrzeba VPN, aby zmienić lokalizację w aplikacji Hinge. Wystarczy znaleźć ręcznie. W przeciwieństwie do innych aplikacji możesz ręcznie wybrać swoją lokalizację.

Zawias sprawia, że ​​zmiana lokalizacji jest łatwiejsza niż jakakolwiek inna aplikacja randkowa. Nie potrzebujesz VPN ani żadnego przełącznika lokalizacji, aby zmienić lokalizację.

Wniosek

Hinge to jedna z aplikacji randkowych, które chcą, abyś miał związek, a nie połączenia.

Więc jeśli jesteś typem, który przeskakuje od jednej osoby do innej, gdy zmienia się lokalizacja, Hinge nie jest dla ciebie.

Aplikacja Hinge nie pozwala na automatyczne aktualizowanie Twojej lokalizacji.

Więc kiedy podróżujesz do Nowego Jorku lub Bóg wie, gdzie twoja lokalizacja nadal będzie tam, gdzie wcześniej mieszkałeś.

Możesz go zaktualizować, jeśli przeprowadziłeś się do nowego miasta lub stanu i wiesz, że nie wrócisz przez długi czas.

Ponieważ lokalizacja jest stała, możesz uzyskać prostą relację, jeśli chcesz Eksplorować, zaktualizuj lokalizację ręcznie z poziomu ustawień.

Często Zadawane Pytania

Czy możesz zmienić swoją lokalizację?

Tak, możesz zmienić swoją lokalizację w aplikacji Hinge. Aplikacja randkowa umożliwia ręczną aktualizację lokalizacji i możesz wybrać dowolne miejsce, do którego chcesz się przełączyć, nawet jeśli tam nie jesteś.

Czy musisz ręcznie zmieniać lokalizację w Hinge?

Tak, musisz ręcznie zaktualizować swoją lokalizację w Hinge, jeśli chcesz zobaczyć nowe dopasowanie w nowej lokalizacji. Jeśli podróżujesz lub udajesz się do innej lokalizacji, musisz ją stale aktualizować.

🔥 Zalecana:  Czy chcesz kupić członków Telegram i wyświetlenia? Przeczytaj to wcześniej

Czy zawias jest oparty na lokalizacji?

Tak, aplikacja Hinge działa na podstawie lokalizacji, ale nie jest to lokalizacja z Twojego urządzenia [except if allow], ale ten, który wpiszesz ręcznie w aplikacji. Aby zaktualizować swoją lokalizację w Hinge, musisz edytować ustawienia okolicy.

Dlaczego Hinge dopasowuje mnie do ludzi, którzy są daleko?

Jeśli Twoje dopasowanie Hinge jest daleko, oznacza to, że ustawiłeś dużą odległość w ustawieniach lokalizacji. Jeśli krąg jest szerszy i obejmuje więcej ziemi, zobaczysz dopasowanie z tego miejsca.

Czy możesz sfałszować swoją lokalizację w Hinge?

Tak, możesz sfałszować swoją lokalizację w Hinge, ustawiając fałszywą lokalizację w ustawieniach sąsiedztwa na swoim koncie.

Czy Hinge automatycznie zmienia Twoją lokalizację?

Nie tak. Aplikacja zawias nie aktualizuje automatycznie Twojej lokalizacji. Jednym ze sposobów zmiany lokalizacji w Hinge jest ręczna aktualizacja. Ale jeśli zezwolisz na używanie lokalizacji podczas korzystania z aplikacji, Hinge automatycznie zaktualizuje Twoją lokalizację.

Jeśli zmienię swoją lokalizację w Hinge, czy stracę mecze?

Nie, nie stracisz meczu, jeśli zaktualizujesz lokalizację zawiasu. Po dopasowaniu pozostaje ono nawet po zaktualizowaniu lokalizacji, w przeciwieństwie do innych aplikacji randkowych. Możesz więc zachować tyle dopasowań, ile chcesz i nadal zmieniać swoją lokalizację.

Czy ten artykuł był pomocny?

Tak nie