Czy Google Voice pokazuje się na Twoim rachunku telefonicznym? (Odpowiedziano)

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Czy Google Voice pokazuje się na Twoim rachunku telefonicznym? (Odpowiedziano)

Chcesz wiedzieć, czy rozmowy, które wykonujesz w Google Voice, pojawią się na Twoim rachunku telefonicznym? Nie, nie jest, ponieważ Google Voice nie używa numeru telefonu do nawiązywania połączeń. Zamiast tego wykonują i odbierają połączenia za pomocą komórkowej transmisji danych lub Wi-Fi.

Połączenia Google Voice to świetny sposób na dotarcie do ludzi online, ale musisz zdobyć ich numery telefonów. Podczas wykonywania połączenia w aplikacji czy połączenia Google Voice są widoczne na rachunku telefonicznym?

Możesz zadzwonić do znajomego w aplikacji, wystarczy, że znajdziesz jego numer telefonu na liście kontaktów.

Z tego przewodnika dowiesz się, czy połączenia w Google Voice pojawiają się na rachunku telefonicznym. Jeśli chcesz uzyskać prostą odpowiedź, wyjaśnimy to, abyś zrozumiał.

Czy połączenia głosowe Google pojawiają się na rachunku telefonicznym?

Nie, połączenia Google Voice nie pojawiają się na rachunku telefonicznym, ponieważ wszystkie wiadomości i połączenia są kierowane przez ich serwery.

To połączenie nie przechodzi bezpośrednio przez operatora sieci, dlatego wiadomości i połączenia są bezpłatne, w przeciwieństwie do zwykłych SMS-ów lub połączeń telefonicznych.

Połączenia Google Voice nie przypominają tradycyjnego połączenia, które pozwala zadzwonić do osoby bezpośrednio z jej numeru telefonu w aplikacji telefonu.

Ale nadal potrzebujesz ich kontaktu w Google Voice, abyś mógł dzwonić do nich za darmo.

Gdy korzystasz z komórkowej transmisji danych, wszystko, co zobaczysz na rachunku telefonicznym, to ilość danych używanych przez Snapchata.

Ale nie pokażą żadnych informacji, tylko ilość danych wykorzystanych w aplikacji.

Twój dostawca może zobaczyć ruch z Google Voice, jeśli używasz mobilnego internetu zamiast Wi-Fi, ale nic na ten temat nie pojawi się na rachunku telefonicznym.

Co musisz wiedzieć

Jeśli otrzymasz miesięczny rachunek za telefon, Twój operator nie podzieli tego, co robiłeś w Google Voice.

Pokaże tylko, że korzystasz z danych internetowych w mediach społecznościowych, takich jak Google Voice.

Ponieważ nie dzwonisz bezpośrednio na numer telefonu, Połączenia Google Voice nie będą widoczne na rachunku telefonicznym. Bo korzystasz z internetu.

🔥 Zalecana:  Co to jest i dlaczego warto się tym przejmować — w stronę sztucznej inteligencji

Jedyne, co zobaczysz na rachunku telefonicznym, to ilość danych używanych przez Google Voice (opłaty będą wyświetlane jako wykorzystanie danych).

Na rachunku telefonicznym nie ma informacji o tym, co robisz w Google Voice. Pokazuje tylko ilość danych wykorzystanych przez aplikację.

Jeśli korzystasz z połączenia Wi-Fi, na rachunku telefonicznym nie zobaczysz żadnych informacji o usłudze Google Voice. Ponieważ nie uzyskałeś dostępu do Google Voice przy użyciu danych komórkowych.

Jak zadzwonić do kogoś w Google Voice

Ponieważ już wiesz, że dzwonienie do osoby w Google Voice nie jest widoczne na Twoim rachunku telefonicznym, możesz dzwonić tyle, ile chcesz za darmo, tak aby nikt nie dowiedział się, do kogo dzwonisz.

Notatka: Im więcej wykonujesz połączeń, tym więcej zużywasz danych, a to sprawi, że zapłacisz więcej, gdy nadejdzie rachunek telefoniczny.

Nie musisz być znajomym tej osoby w Google Voice i nadal będziesz mieć możliwość nawiązywania połączeń głosowych i wideo.

Oto przewodnik krok po kroku, jak nawiązywać połączenia w Google Voice.

Krok 1. Otwórz aplikację Google Voice

Otwórz aplikację Google Voice na swoim urządzeniu z Androidem lub iPhonie. A następnie dotknij ikony telefonu w lewym dolnym rogu.

Krok 2. Znajdź kontakt, z którym chcesz się połączyć

Znajdź osobę, do której chcesz zadzwonić. Jeśli chcesz zadzwonić do zapisanego kontaktu, w pasku wyszukiwania wpisz nazwę i wybierz ją z listy.

Jeśli numer, pod który chcesz zadzwonić, nie jest zapisanym kontaktem: Stuknij w Wybierz, a następnie wprowadź numer.

Krok 3: Wykonaj połączenie głosowe Google (głos i wideo)

Po znalezieniu osoby, do której chcesz zadzwonić, dotknij nazwy kontaktu, a następnie dotknij Połącz (ikona telefonu).

Telefon zacznie dzwonić, jeśli będzie miał połączenie z Wi-Fi lub korzysta z komórkowej transmisji danych.

iPhone ma teraz funkcję wyświetlania dzienników połączeń aplikacji innych firm w sekcji ostatnich połączeń telefonicznych. Ale możesz go usunąć, jeśli wykonałeś połączenie telefoniczne.

PRZECZYTAJ TEŻ: Czy połączenia Viber pojawiają się na rachunku telefonicznym? (Odpowiedziano)

Jak usunąć połączenia głosowe Google z ostatnich na telefonie iPhone

Jeśli używasz iPhone’a, Twoje połączenie Google Voice może być widoczne na Twoim urządzeniu. To nie dotyczy wszystkich. Ale możesz sprawdzić swoje ostatnie połączenie po nawiązaniu połączenia na Snapchacie.
głos Google

🔥 Zalecana:  iPhone pokazuje ładowanie, ale procent baterii nie rośnie? Najlepsze poprawki

Notatka: jeśli korzystasz z urządzenia z systemem Android, nic nie będzie wyświetlane w sekcji Ostatnie połączenia, ponieważ aplikacja na telefon nie obsługuje funkcji zbierania dzienników połączeń z aplikacji innych firm.

Nie martw się, nie będzie to widoczne na Twoim rachunku telefonicznym. iPhone po prostu zbiera dzienniki połączeń z aplikacji innych firm, aby wyświetlać Ostatnie połączenia w aplikacji Telefon. Dotyczy to również Snapchata, Instagrama, Messengera itp.

Krok 1: Otwórz aplikację Telefon

Otwórz aplikację Telefon na swoim urządzeniu, a następnie stuknij kartę Ostatnie po Ulubione u dołu strony.

Aplikacja Ostatnie ma ikonę zegara. Ta karta wyświetla wszystkie wykonane połączenia, nawet z aplikacji innych firm.

Krok 2: Usuń połączenie z ostatnich

Aby usunąć dziennik połączeń z karty Ostatnie Przesuń połączenie od prawej do lewej i dotknij Usuń, aby usunąć dziennik połączeń.

Możesz także usunąć ostatnie połączenie, dotykając opcji Edytuj w prawym górnym rogu, a następnie dotknij czerwonej ikony po lewej stronie, aby usunąć połączenie.

Wniosek

Jak wiemy, połączenia Google Voice Messenger nie pojawią się na rachunku telefonicznym, nawet jeśli wykonasz 100 połączeń.

Jedynym problemem, jaki będziesz mieć, jest to, że nadal będziesz musiał za to zapłacić, ponieważ wykorzystuje twoje dane internetowe do wykonywania połączeń.

Fakt, że iPhone umożliwia wyświetlanie dzienników połączeń aplikacji innych firm, takich jak Telegram, WhatsApp i Snapchat, podczas wykonywania połączenia w aplikacji, nie oznacza, że ​​połączenie pojawi się na rachunku telefonicznym.

A do wzięcia, połączenia w aplikacjach, które są oparte na nazwach użytkowników i identyfikatorach, nie pojawią się na rachunku telefonicznym.

PRZECZYTAJ TEŻ: Czy rozmowy przez Skype pojawiają się na rachunku telefonicznym?

Często Zadawane Pytania

Czy połączenia Google Voice pojawiają się na rachunkach telefonicznych?

Nie, połączenia Google Voice nie pojawiają się na rachunku telefonicznym, ponieważ wszystkie wiadomości i połączenia są kierowane przez ich serwery.

🔥 Zalecana:  Opera współpracuje z OpenAI w celu realizacji dalszych ambicji dotyczących treści generowanych przez sztuczną inteligencję

Jak mogę zadzwonić, żeby nie było tego widać na rachunku?

Aby wykonać połączenie telefoniczne, które nie będzie widoczne na rachunku, możesz skontaktować się z tą osobą za pomocą Google Voice.

Czy wiadomości Google Voice pojawiają się na rachunku telefonicznym?

Wiadomości Google Voice nie pojawiają się na rachunku telefonicznym, ponieważ do wysyłania wiadomości używasz danych internetowych. Jeśli korzystasz z komórkowej transmisji danych, zostaniesz obciążony opłatą za transmisję danych. W przypadku Wi-Fi nie zobaczysz go na rachunku telefonicznym.

Jakie połączenia pojawiają się na rachunku telefonicznym?

Jedyne połączenie, które pojawia się na rachunku telefonicznym, to połączenie z numerem telefonu. Jeśli zadzwonisz do osoby, podając jej numer telefonu, pojawi się ona na rachunku telefonicznym.

Czy połączenia Google Voice pojawiają się w dzienniku połączeń iPhone’a?

Tak, połączenia Google Voice pojawiają się w rejestrze połączeń telefonicznych, ponieważ sekcja Ostatnie aplikacji Telefon gromadzi teraz dzienniki połączeń ze wszystkich aplikacji innych firm. Jeśli używasz aplikacji do przesyłania wiadomości lub numeru telefonu, połączenia będą widoczne w rejestrze połączeń dla iPhone’a.

Czy ten artykuł był pomocny?

Tak nie