Czy Eureka jest legalna i warta użycia? (Uczciwy przewodnik 2023!)

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Czy Eureka jest legalna i warta użycia? (Uczciwy przewodnik 2023!)

Jeśli próbujesz szybko zarabiać pieniądze online, jedną z powszechnych rekomendacji jest wypełnianie ankiet dotyczących pieniędzy.

Istnieje wiele witryn z ankietami, które płacą gotówką i kartami podarunkowymi za podzielenie się opinią.

Jednak wiele witryn z ankietami nie jest warta twojego czasu lub trwa wieczność, aby wypłacić pieniądze, dlatego ważne jest, aby wiedzieć, czy platforma jest tego warta, czy nie.

Jedną z popularnych platform ankietowych jest Eureka Surveys.

Ale czy Eureka jest legalna i faktycznie realnym sposobem zarabiania pieniędzy w Internecie? A może lepiej korzystać z innych witryn gpt?

Cóż, w naszej recenzji aplikacji Eureka, Omówię wszystko, co musisz wiedzieć o tej platformie ankietowejmoje osobiste doświadczenia z platformą i czy w ogóle powinieneś zawracać sobie głowę rejestracją.

Szukasz lepiej płatnych zajęć pobocznych? Wymeldować się:

 • Markowe ankiety – Wiodąca witryna z ankietami, która pozwala wypłacać pieniądze za pomocą kart podarunkowych i gotówki!
 • Ankieta ćpuna – Zrealizuj pieniądze i karty podarunkowe PayPal za jedyne 5 USD dzięki Survey Junkie!

Czym są ankiety Eureka?

Eureka Surveys to witryna i aplikacja z płatnymi ankietami, która twierdzi, że od początku wypłaciła członkom ponad 2 miliony dolarów.

Jeśli korzystasz z różnych aplikacji do zarabiania pieniędzy i witryn z mikrozadaniami, aby zarobić trochę dodatkowej gotówki, Ankiety Eureka powinny wydawać się całkiem znajome.

W ankietach Eureka możesz zarabiać, dzieląc się swoją opinią na popularne tematy ankiet, takie jak preferencje konsumentów, rozrywka, zdrowie i polityka.

Eureka współpracuje z licznymi grupami badań rynkowych i innymi platformami ankietowymi, dzięki czemu łączy Cię z odpowiednimi ankietami i płaci za Twoje spostrzeżenia.

Ponownie, w zasadzie tak działają wszystkie witryny z ankietami, więc Eureka nie robi tutaj nic zbyt rewolucyjnego.

Według jego strony internetowej na platformie jest ponad 1 milion członków.

Notatka: Aby zarabiać w ankietach Eureka, musisz mieć ukończone 18 lat i mieszkać w Stanach Zjednoczonych lub Kanadzie.

Jak działają ankiety Eureka?

Udzielanie odpowiedzi na ankiety za pieniądze za pomocą Eureka Surveys jest proste i składa się z sześciu kroków:

 1. Zarejestruj się w ankietach Eureka.
 2. Uzupełnij swój profil.
 3. Ankiety odpowiedzi.
 4. Odpowiedz na codzienną ankietę.
 5. Skorzystaj z aplikacji mobilnej.
 6. Wypłata.

Zauważyłem, że bardzo łatwo jest zarejestrować się i zrozumieć, jak działa platforma, ale tak jest w przypadku większości witryn z ankietami.

Czas przyjrzeć się bardziej szczegółowo, jak działa platforma ankiet Eureka!

1. Zarejestruj się

Rejestracja w ankietach Eureka jest bezpłatna i aby dołączyć, musisz mieć ukończone 18 lat i mieszkać w USA lub Kanadzie.

Podczas rejestracji podajesz następujące informacje:

 • Twój adres email
 • Hasło
 • Płeć
 • Rok urodzenia
 • kod pocztowy

Po rejestracji musisz zweryfikować swoje konto, klikając link weryfikacyjny, który Eureka wysyła e-mailem.

Gdy to zrobisz, możesz zacząć zarabiać!

2. Uzupełnij swój profil

Eureka obiecuje nowym użytkownikom pierwszą ankietę o wartości 1 USD, a oni dotrzymują tej obietnicy.

Kiedy logujesz się po raz pierwszy, Eureka ma krótką ankietę wprowadzającą, którą możesz wypełnić, aby zarobić 1 USD.

Moja powitalna ankieta zawierała około 18 pytań dotyczących mojego wieku, danych demograficznych, statusu zatrudnienia i preferencji konsumenckich. Zajęło to około minuty, a potem otrzymałem zapłatę w wysokości 1 USD.

Teraz, Eureka Surveys ma również kilka krótkich ankiet, za które płaci się od 0,25 do 0,45 USD za ich wypełnienie.

Ankiety te pomagają uzupełnić Twój profil i pozwalają Eureka Surveys dowiedzieć się więcej o Tobie, aby dopasować Cię do większej liczby ankiet.

Według Eureki uzupełnienie profilu daje 4 razy więcej okazji do udziału w ankiecie, więc warto to zrobić, jeśli poważnie myślisz o tej dodatkowej zgiełku.

Miałem tylko kilka powitalnych ankiet, które dotyczyły takich tematów, jak rozrywka, wspólne przejazdy i Netflix.

Wypełniłem cały profil Eureka Surveys w około 10 minut i zarobiłem nieco ponad 2 USD.

Eureka prosi również o włączenie śledzenia lokalizacji i twierdzi, że jest to kolejny sposób na zwiększenie liczby okazji do płatnych ankiet.

3. Odpowiadaj na ankiety loterii

Po uzupełnieniu profilu głównym sposobem zarabiania pieniędzy w ankietach Eureka jest odpowiadanie na ankiety loterii. Eureka Surveys co tydzień wypłaca członkom od 750 do 1000 USD darmowych pieniędzy za pośrednictwem swojego systemu loterii.

Tak więc, kiedy wypełniasz ankiety loterii, otrzymujesz określoną liczbę wpisów do loterii na cotygodniowe losowanie.

Ankiety loterii pokazują również, ile czasu zajmują mniej więcej i ile pieniędzy zarabiasz na ich wypełnieniu.

Wiele ankiet na moim pulpicie zajmuje około 10 do 15 minut i kosztuje od 1 do 1,50 USD.

To około 5 do 6 dolarów za godzinęktóra dorównuje bardziej popularnym witrynom, takim jak Prolific, i jest lepsza niż witryny takie jak InboxDollars.

🔥 Zalecana:  Czy Panel Bucks jest legalny czy oszustwo? (Moja szczera recenzja!)

Ale szczerze mówiąc, miałem dość kiepskie doświadczenie w odpowiadaniu na ankiety Eureka w tej sekcji i po około 25 minutach prób nie byłem w stanie nic zarobić!

Dyskwalifikacje to ogromny problem w ankietach Eureka. Ponadto wiele ankiet odrzuciło mój kod pocztowy, mimo że zarejestrowałem się przy użyciu tego samego kodu.

Co więcej, jedna ankieta, którą wypełniałem, została przekierowana z Ipsos iSay na losową stronę z ankietami, a kiedy skończyłem ankietę, właśnie zostałem przekierowany do innej ankiety!

Ogólnie uważam, że korzystanie z ankiet Eureka jest bardzo frustrujące i myślę, że dyskwalifikacje i niski wskaźnik wypłat oznaczają, że prawdopodobnie zarabiasz na tej stronie od 1 do 2 USD za godzinę.

4. Wypełnij codzienną ankietę

Tak jak SwagbucksEureka Surveys oferuje codzienną ankietę z jednym pytaniem, na którą możesz odpowiedzieć, aby zarobić 0,01 USD.

To nędzna suma pieniędzy, ale wymaga jednego kliknięcia i jest to w zasadzie jedyny inny sposób zarabiania pieniędzy na platformie.

5. Skorzystaj z aplikacji Ankiety Eureka

Jeśli chcesz zarabiać w podróży, możesz również bezpłatnie pobrać aplikację Eureka na Androida i iOS.

Aplikacja Eureka Surveys umożliwia korzystanie ze wszystkich tych samych funkcji, co wersja internetowa, dzięki czemu możesz odpowiadać na ankiety w wolnym czasie, aby zarobić trochę dodatkowego kieszonkowego.

6. Wypłata

Ankiety Eureka wymagają 15 USD do wypłaty. Jest to trochę zawyżone w świecie ankiet internetowych, które postrzegają jako Ankieta ćpuna pozwala wypłacić 5 USD.

To wciąż lepsze niż ankiety Zap, które wymagają wypłaty 25 $, ale nadal wymaga to poważnego szlifowania, aby wypłacić pieniądze za pomocą ankiet Eureka.

Ankiety Eureka wysyłają cyfrowe kody kart podarunkowych na adres e-mail podany podczas rejestracji. Możesz także dodać adres e-mail, na który chcesz wymienić gotówkę PayPal.

Opcje nagród za ankietę Eureka

Jedną z zalet ankiet Eureka jest różnorodność nagród, które możesz wymienić.

Nagrody w ankietach Eureka obejmują:

Istnieje kilkadziesiąt innych nagród w postaci kart podarunkowych, które możesz wymienić, ale ponownie musisz mieć co najmniej 15 USD zarobków, aby wypłacić pieniądze.

Czy Eureka jest legalna?

Eureka to wiarygodna witryna z ankietami, która wypłaca użytkownikom pieniądze i nie próbuje oszukiwać ludzi poprzez wstrzymywanie nagród. Istnieje wiele dowodów płatności online dla tej firmy, a także pozytywne recenzje aplikacji Eureka Survey w sklepie z aplikacjami Google i iOSS.

To powiedziawszy, chociaż jest to legalna firma, myślę, że wiele alternatywnych ankiet, o których wspomniałem w tym poście, płaci więcej i jest znacznie mniej wadliwych.

Kiedy testowałem Eurekę do tej recenzji, stwierdziłem, że nawigacja i rejestracja są łatwe. Ale wszystkie moje ankiety były dość nisko opłacane i nie byłem zbyt podekscytowany korzystaniem z platformy.

Jeśli chcesz, nadal możesz wypróbować Ankiety Eureka, ale ja osobiście nie będę korzystał z tej platformy ankiet i zamierzam trzymać się pobocznych spraw, takich jak niezależne pisanie i zarabianie pieniędzy na moim blogu.

Dodatkowe czytanie – najlepsze prace, które płacą 5000 $ miesięcznie.

Za I przeciw

Po dłuższym testowaniu Eureka Surveys, zdecydowanie jest kilka funkcji, które lubię, ale są też takie, które rujnują mi platformę.

Jeśli więc zastanawiasz się, czy ankiety Eureka są legalne, rozważ następujące zalety i wady tej witryny z ankietami.

Profesjonaliści:

 • Ładny interfejs użytkownika i łatwy w użyciu
 • Szeroka gama nagród, w tym gotówka PayPal i bezpośredni depozyt
 • Szybki proces rejestracji i uzupełniania profilu
 • Cotygodniowe nagrody pieniężne
 • Ankiety Eureka

Wady:

 • Bardzo niskie stawki za ankiety
 • Z mojego doświadczenia wynika, że ​​dyskwalifikacje i zepsute ankiety są powszechne
 • Brak programu poleceń
 • Wymóg wypłaty w wysokości 15 USD jest nieco zawyżony
 • Niełatwo znaleźć informacje dotyczące obsługi klienta lub stronę kontaktową

Ogólnie rzecz biorąc, myślę, że Eureka Surveys to witryna z ankietami drugiego poziomu w porównaniu z większością konkurencji.

Wskaźnik dyskwalifikacji jest dla mnie bardzo wysoki i nawet po 25 minutach nie mogłem zarobić ani grosza w Ankietach Eureka.

Wybór nagród jest świetny, ale jeśli nie możesz zarobić przyzwoitej stawki godzinowej, jaki jest sens korzystania z witryny?

Dodatkowe czytanie – Jak szybko zarobić 5 dolarów.

Inne recenzje ankiet Eureka

Dobrym sposobem na stwierdzenie, czy boczny zgiełk jest uzasadniony, czy nie, jest sprawdzenie, co inni ludzie mają do powiedzenia na temat swoich doświadczeń.

Osobiście nie mógłbym zarobić dużo pieniędzy dzięki ankietom Eureka, ale jakie są inne recenzje ankiet Eureka?

Otóż ​​w A niedawny wątek na Reddit piwomoney, Oto, co niektórzy użytkownicy ankiety Eureka powiedzieli o platformie:

 • mówi lisa197: „Eureka to jedna z absolutnie najgorszych aplikacji do ankiet, imo… Ankiety są dość wadliwe i nie zawsze się opłacają. O tak, po wypełnieniu ankiety zostajesz również wpisany do losowania loterii. Nigdy nie wygrałem żadnego.
 • — mówi Zonflare: „Użyj Qmee – moim zdaniem znacznie lepiej. Nie zadzierasz z loteriami, zarabiasz tylko w gotówce i możesz wypłacić pieniądze w dowolnym momencie. Również Prolific jest świetny, nie mają aplikacji mobilnej, ale ich strona działa świetnie na urządzeniach mobilnych”.
 • Flasher777 mówi: „Ostatnim razem, gdy korzystałem z aplikacji miesiąc temu, były tylko badania za 0,10 USD, a niektóre z nich potrzebowały 15 minut, aby wziąć udział w niektórych loteriach, a jeśli były jakieś badania, były one tak niskie i tanie”.
🔥 Zalecana:  The Best Times To DoorDash – najlepszy przewodnik 2023!

Sądząc po tych opiniach, wygląda na to, że inni użytkownicy narzekają na niskie zarobki i wadliwe ankiety, które Cię dyskwalifikują.

Jeden użytkownik wspomina o korzystaniu z aplikacji takich jak Qmee, ponieważ możesz wypłacić pieniądze w dowolnym momencie, co jest kolejną zaletą korzystania z różnych platform.

Alternatywy dla ankiety Eureka

Jeśli chcesz zarabiać na wypełnianiu ankiet, ale chcesz wypróbować inne aplikacje, takie jak Eureka Surveys, możesz wypróbować:

 • Markowe ankiety – Wiodąca witryna z ankietami, która umożliwia zarabianie darmowej gotówki PayPal i bezpłatnych kart podarunkowych za podzielenie się swoją opinią.
 • Nagrodzona gra – Popularna aplikacja z nagrodami w grach mobilnych, która pozwala zdobywać darmowe karty podarunkowe.
 • Ankieta ćpuna – Pozwala zdobywać darmowe karty podarunkowe i gotówkę, a także wypłacać po 5 USD.
 • Swagbucks – Odpowiadaj na ankiety, oglądaj reklamy i filmy, graj w gry, a nawet rób zakupy, aby zdobywać karty podarunkowe i pieniądze PayPal.
 • Grindabuck – Kolejna wszechstronna witryna gpt z większą liczbą opcji zarabiania i szybszymi wypłatami niż Ankiety Eureka.

Jak wspomniano, możesz także wypróbować popularne platformy, takie jak Prolific, aby otrzymać zapłatę za swoją opinię.

Platformy z nagrodami w grach, takie jak Gamehag i Rewarded Play, umożliwiają także zdobywanie darmowych kart podarunkowych, gotówki, a nawet darmowych gier Steam do grania w różne gry wideo.

Pamiętaj tylko, że żadna witryna z ankietami, która płaci kartami podarunkowymi lub aplikacjami z nagrodami, nigdy nie będzie generować dochodu w pełnym wymiarze godzin, więc byłbym ostrożny z kosztami alternatywnymi i spędzaniem zbyt dużej ilości czasu na stronach takich jak Eureka Surveys.

Możesz wypełniać ankiety w wolnym czasie za trochę gotówki. Ale jeśli chcesz poważniejszych pieniędzy, powinieneś zamiast tego wypróbować różne aplikacje koncertowe, takie jak zarabianie pieniędzy z DoorDash.

Dodatkowe czytanie – ile możesz zarobić tygodniowo, robiąc DoorDash?

Często Zadawane Pytania

1. Czy możesz zarabiać na ankietach Eureka?

Możesz wypełniać ankiety, aby zarabiać dzięki Eureka Surveys, ale moim zdaniem nie jest to najlepsza strona z ankietami.

Wielu użytkowników, w tym ja, zgłasza problemy z nieprawidłowymi ankietami. Wskaźnik wypłat za ankietę jest również dość niski.

Dodatkowe czytanie – Jak zarobić 50 dolarów dziennie – 10 najlepszych sposobów.

2. Kto może korzystać z ankiet Eureka?

Możesz zapisać się do ankiet Eureka, jeśli masz ukończone 18 lat i mieszkasz w Kanadzie lub Stanach Zjednoczonych.

Nie próbuj rejestrować się przez VPN, ponieważ grozi to zablokowaniem konta i naruszeniem warunków korzystania z usługi.

Końcowe przemyślenia

Mam nadzieję, że nasza recenzja Eureka pomoże Ci zdecydować, czy warto korzystać z tej witryny z ankietami.

Istnieje wiele różnych sposobów zarabiania pieniędzy w Internecie, od aplikacji do gier, które wypłacają pieniądze PayPal, po witryny takie jak Appen, w których można wykonywać krótkie zadania online, aby otrzymać zapłatę.

Nie musisz trzymać się słabych witryn z ankietami i ponownie, zawsze bierz pod uwagę koszt alternatywny pobocznego zgiełku, który robisz, aby nie przegapić bardziej lukratywnych okazji!

Dziękuje za przeczytanie!

Szukasz innych metod zarabiania pieniędzy w Internecie? Wymeldować się:

Przegląd ankiet Eureka

Nazwa: Ankiety Eureki

Opis: Eureka Surveys to płatna witryna z ankietami, która pozwala zdobywać darmowe karty upominkowe i pieniądze PayPal za podzielenie się swoją opinią!

System operacyjny: Android, IOS, komputer stacjonarny

Kategoria aplikacji: Witryny z ankietami

Autor: Toma Blake’a

 • Potencjał zarobkowy

 • Opcje zarabiania

 • Łatwość użycia

 • Opcje nagrody

 • Wypłacenie

 • Obsługa klienta

span, .wp-review-11991.wp-review-percentage-type .review-list li > span { display: inline-block; pozycja: absolutna; indeks z: 1; góra: 23px; po lewej: 45 pikseli; rozmiar czcionki: 14px; wysokość linii: 1; kolor: #ffffff; -webkit-touch-callout: brak; -webkit-user-select: brak; -khtml-user-select: brak; -moz-user-select: brak; -ms-user-select: brak; wybór użytkownika: brak; } .wp-review-11991.wp-review-point-type .wpr-user-features-rating .review-list li > span, .wp-review-11991.wp-review-percentage-type .wpr-user- cechy-ocena .review-list li > span { kolor: dziedziczenie; } .wp-review-11991.wp-review-point-type .wpr-user-features-rating .review-list li .wp-review-input-set + span, .wp-review-11991.wp-review- procent-typ .wpr-funkcje-użytkownika-ocena .review-list li .wp-review-zestaw-wejściowy + rozpiętość, .wp-review-11991.wp-review-point-type .wpr-user-features-rating . lista recenzji li .wp-review-user-rating:hover + span, .wp-review-11991.wp-review-percentage-type .wpr-user-features-rating .review-list li .wp-review-user -rating:hover + span { kolor: #fff; } .wp-review-11991.review-wrapper.wp-review-type-star .review-list li:nth-child(2n+1) { clear: left; obramowanie po prawej: 1 piksel pełny #dfdaea; } .wp-review-11991 .review-links { dopełnienie: 30px 30px 20px 30px; } .wp-review-11991.review-wrapper.wp-review-point-type .review-result, .wp-review-11991.review-wrapper.wp-review-percentage-type .review-result, .wp- recenzja-11991.review-wrapper .review-point .review-result-wrapper, .wp-review-11991.view-wrapper .view-percentage .review-result-wrapper { wysokość: 28px; } .wp-review-comment-11991 .wp-review-comment-ocena .review-point .review-result-wrapper .review-result, .wp-review-comment-11991 .wp-review-comment-rating .review -procent .review-result-wrapper .review-result { wysokość: 22px; } .wp-review-11991.review-wrapper .review-result-wrapper i { rozmiar czcionki: 18px; } .wp-review-11991.review-wrapper .review-plusy-cons { wyczyść: oba; wypełnienie: 0; obramowanie na dole: 1 px stałe #dfdaea; } .wp-review-11991.review-wrapper .review-plusy-cons .review-plusy { dopełnienie: 30px; rozmiar pudełka: ramka-pudełko; } .wp-review-11991.review-wrapper .review-pros-cons .review-cons { dopełnienie: 30px; rozmiar pudełka: ramka-pudełko; } .wp-review-11991.review-wrapper .review-plusy-cons .review-plusy .mb-5, .wp-review-11991.review-wrapper .review-plusy-przeciw .review-cons .mb-5 { grubość czcionki: pogrubiona; obramowanie na dole: 1 px stałe #dfdaea; margines dolny: 10px; wypełnienie dna: 8px; } .wp-review-11991.review-wrapper .mb-5 {transformacja tekstu: wielkie litery; } .wp-review-11991.review-wrapper .wpr-user-features-rating { margin-top: -1px; oba czyste; pływak: lewy; szerokość: 100%; } .wp-review-11991 .user-review-area { dopełnienie: 18px 30px; górna granica: 1 px pełny; górny margines: -1px; pływak: lewy; szerokość: 100%; } .wp-review-11991.review-wrapper .review-title { odstępy między literami: 1px; grubość czcionki: 700; wypełnienie: 15px 30px; transformacja tekstu: brak; tło: #558eaa; kolor: #fff; } .wp-review-11991.review-wrapper .review-total-wrapper {szerokość: 40%; margines: 0; wypełnienie: 42px 0; kolor: #fff; wyrównanie tekstu: środek; } .wp-review-11991.review-wrapper .review-list { wyczyść: brak; szerokość: 60%; } .wp-review-11991.review-wrapper .review-list .review-star, .wp-review-11991.review-wrapper .review-list .wp-review-user-feature-rating-star { float: left ; Blok wyświetlacza; margines: 10px 0 0 0; } .wp-review-11991.review-wrapper .review-list .wp-review-user-feature-rating-star + span { clear: left; Blok wyświetlacza; } .wp-review-11991.review-wrapper .review-list .wp-review-user-rating.wp-review-user-feature-rating-star, .wp-review-11991.review-wrapper .review-list .wp-review-user-rating.wp-review-user-feature-rating-star .review-star { margines: 0; } .wp-review-11991.review-wrapper .review-list .wp-review-user-rating.wp-review-user-feature-rating-star .review-result-wrapper {margines-left: -5px; margines-dolny: 6px; } .wp-review-11991.review-wrapper .review-list .wp-review-user-feature-rating-star .review-result { odstępy między literami: -2.2px; } .wp-review-11991.review-wrapper.wp-review-circle-type .review-total-wrapper { dopełnienie: 20px 0; } .wp-review-11991.review-wrapper.wp-review-circle-type .review-total-wrapper .review-circle.review-total { margines: 0 auto; wyściółka górna: 10px; oba czyste; } .wp-review-11991 .review-total-wrapper .review-point.review-total, .wp-review-11991 .review-total-wrapper .review-percentage.review-total { szerokość: 70%; wyświetlanie: blok liniowy; margines: 20px auto 0 auto; } .wp-review-11991.review-wrapper.wp-review-circle-type .review-total-wrapper > .review-total-box { display: block; } .wp-review-11991.review-wrapper.wp-review-circle-type .review-total-wrapper > .review-total-box > div { display: none; } .wp-review-11991.review-wrapper .review-total-wrapper .review-total-box { float: left; wyrównanie tekstu: środek; wypełnienie: 0; kolor: #4e565b; wysokość linii: 1,5; } .wp-review-11991.review-wrapper .review-total-wrapper .review-total-box h5 {margines górny: 6px; kolor: dziedziczyć; } .wp-review-11991.review-wrapper.wp-review-point-type .review-total-wrapper .review-total-box, .wp-review-11991.view-wrapper.wp-review-typ-procentowy .review-total-wrapper .review-total-box, .wp-review-11991.review-wrapper .wpr-user-features-rating .review-list, .wp-review-11991.review-wrapper.wp-review -thumbs-type .review-list { szerokość: 100%; } .wp-review-11991.review-wrapper .wpr-user-features-rating .review-list li { border-right: 0; } .wp-review-11991.review-wrapper .review-star.review-total { color: #fff; górny margines: 10px; } .wp-review-11991.review-wrapper .user-review-title { kolor: dziedziczenie; dopełnienie: 18px 30px 16px; margines: 0; obramowanie na dole: 1 px stałe; górna granica: 1 px pełny; } .wp-review-11991.review-wrapper .user-total-wrapper .user-review-title { display: inline-block; kolor: dziedziczyć; transformacja tekstu: wielkie litery; odstępy między literami: 1px; wypełnienie: 0; granica: 0; górny margines: 3px; } .wp-review-11991.review-wrapper.wp-review-circle-type .user-total-wrapper h5.user-review-title { margines-górny: 12px; } .wp-review-11991.review-wrapper.wp-review-circle-type .user-total-wrapper span.user-review-title { margines-górny: 4px; } .wp-review-11991.review-wrapper .reviewed-item { dopełnienie: 30px; } .wp-review-11991.review-wrapper.wp-review-circle-type .review-total-wrapper > .review-total-box { display: block; } .wp-review-11991.review-wrapper .user-review-area .review-percentage, .wp-review-11991.view-wrapper .user-review-area .review-point { szerokość: 20%; pływak: prawy; górny margines: -2px; } .wp-review-11991.review-wrapper .review-embed-code { wypełnienie: 10px 30px 15px; } .wp-review-11991.review-wrapper, .wp-review-11991 .review-title, .wp-review-11991 .review-list li, .wp-review-11991 .review-list li:ostatnie-dziecko , .wp-review-11991 .user-review-area, .wp-review-11991 .reviewed-item, .wp-review-11991 .review-links, .wp-review-11991 .wpr-user-features-ocena , .wp-review-11991.review-wrapper .user-review-title, .wp-review-11991.review-wrapper .review-total-wrapper, .wp-review-11991.review-wrapper .review-desc { kolor obramowania: #dfdaea; } .wp-review-11991 .wpr-rating-accept-btn { tło: #3a5d7c; margines: 10px 30px; szerokość: -moz-calc(100% – 60px); szerokość: -webkit-calc(100% – 60px); szerokość: -o-calc(100% – 60px); szerokość: calc(100% – 60px); promień obramowania: 3px; } .wp-review-11991.review-wrapper .user-review-area .review-circle, .wp-review-11991.view-wrapper .review-list .review-circle, .wp-review-11991.review- wrapper .review-circle .review-result-wrapper { wysokość: 32px; } .wp-review-11991.review-wrapper .review-list .wp-review-user-rating .review-krąg { wysokość: 50px; } @ekran multimediów i (maks. szerokość: 570 pikseli) { .wp-review-11991.review-wrapper .review-list {szerokość: 100%; } .wp-review-11991.review-wrapper .review-total-wrapper {szerokość: 100%; obramowanie na dole: 1 px stałe #dfdaea; granica-lewo: 0; dopełnienie: 15 pikseli 0; } .wp-review-11991.review-wrapper.wp-review-star-type .review-list li:nth-child(2n+1) { clear: none; obramowanie w prawo: 0; } } @ekran multimediów i (maks. szerokość: 480 pikseli) { .wp-review-11991.review-wrapper .review-title, .wp-review-11991.review-wrapper .reviewed-item, .wp-review-11991 .review-wrapper .review-desc, .wp-review-11991.review-wrapper .user-review-area, .wp-review-11991.review-wrapper .review-embed-code, .wp-review-11991. recenzja-wrapper .review-plusy-cons .review-plusy, .wp-review-11991.review-wrapper .review-plusy-cons .review-cons { dopełnienie: 15px; } .wp-review-11991.review-wrapper .review-pros-cons > div > div { dopełnienie: 15px; wyściółka: 0; } .wp-review-11991.review-wrapper .review-list li, .wp-review-11991.review-wrapper .user-review-title { dopełnienie: 12px 15px; obramowanie w prawo: 0; } .wp-review-11991.review-wrapper .ui-tabs-nav {wypełnienie: 0 15px; } .wp-review-11991.review-wrapper .review-links { dopełnienie: 15px 15px 5px; } .wp-review-11991.review-wrapper .user-total-wrapper { maksymalna szerokość: 60%; rozmiar czcionki: 14px; } .wp-review-11991.wp-review-point-type .review-list li > span, .wp-review-11991.wp-review-percentage-type .review-list li > span { top: 12px; po lewej: 30px; } } ]]>