Czy Disney Plus jest dostępny na Comcast?

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Czy Disney Plus jest dostępny na Comcast?

Disney Plus nie jest obecnie dostępny w Comcast, ale oczekuje się, że będzie w pierwszym kwartale tego roku. Niedawno firma Disney Company ogłosiła, że ​​osiągnęła porozumienie z Comcast, dając Comcast prawa do dystrybucji Disney Plus na platformach Xfinity X1 i Flex.

Dzięki temu rozwiązaniu „klienci wkrótce będą mogli łatwo wyszukiwać i oglądać pełną gamę programów i wydarzeń sportowych Disneya” — mówi Rebecca Heap, wiceprezes Comcast Cable ds. wideo i rozrywki.

Czy Disney Plus jest dostępny na Comcast?

NIE. Disney Plus nie jest obecnie dostępny w Comcast, ale oczekuje się, że będzie w pierwszym kwartale tego roku. Jesteśmy już w połowie pierwszego kwartału roku i nie ma żadnych nowości. Oczekiwania są wysokie, ponieważ wielu wątpi, czy będzie to możliwe. Dzieje się tak, ponieważ ogłoszono, że HBO Max pojawi się na platformie już w maju 2020 r., Ale nadal nie dotarł do Xfinity.

Jak mogę uzyskać programy Disneya za pośrednictwem Xfinity TV?

Filmy i programy telewizyjne Disneya można oglądać na odpowiednim telewizorze Xfinity, ale wybór jest ograniczony. Disney Plus obsługuje wiele ekskluzywnych tytułów, które nie są dostępne w kanałach telewizyjnych, takich jak National Geographic, Disney Junior, Disney Channel i Disney XD.

W tej chwili, jako użytkownik Xfinity, jedynym sposobem na interakcję z Disney Plus jest robienie tego poza sprzętem Comcast.

Sposoby oglądania Disney Plus jako użytkownik Xfinity

Najpierw zapisz się na DisneyPlus. Miesięczna subskrypcja kosztuje 6,99 USD, a roczna subskrypcja kosztuje 69,99 USD. Następnie możesz obejść ten problem za pomocą Smart TV, smartfona, Fire TV stick lub Roku.

Przeczytaj także: Amazon Prime Video nie działa na Roku – najlepsze poprawki

🔥 Zalecana:  Myślisz, że DoorDash jest do bani? Oto 8 typowych skarg i rozwiązań!

Jak oglądać Disney Plus za pomocą telewizora Smart TV

W przypadku telewizora Smart TV połącz się z Internetem przez Wi-Fi lub Ethernet, a następnie wejdź do sklepu z aplikacjami telewizora, aby pobrać aplikację Disney Plus na telewizor. Zainstaluj, zaloguj się na swoje konto. Ta ogólna metoda działa w przypadku większości inteligentnych telewizorów. Możesz ominąć swój sprzęt Comcast i przesyłać strumieniowo filmy i programy telewizyjne w Disney Plus bez żadnych ograniczeń.

Jak oglądać Disney Plus Korzystanie ze smartfona

Możesz także użyć swojego smartfona. Wszystko, co musisz zrobić, to przejść do sklepu z aplikacjami na swoim urządzeniu, aby pobrać aplikację Disney Plus. Aplikacja jest dostępna na obu Jabłko I Android urządzenia.

Przeczytaj także: Lampka zasilania telewizora Samsung nie włącza się – przyczyny i rozwiązania

Jak oglądać Disney Plus Za pomocą Roku

Innym sposobem na obejście korzystania z Disney Plus jako użytkownika Xfinity jest użycie Roku. Możesz użyć Roku Express HD lub Roku Ultra. Wszystko, co musisz zrobić, to podłączyć urządzenie Roku do telewizora i zainstalować Disney Plus na urządzeniu Roku. Aby zrobić to drugie, naciśnij Dom na urządzeniu Roku, wybierz Kanały strumieniowePrzewiń w dół do Wyszukaj kanały, i kliknij na to.

Następnie wyszukaj Disney Plus za pomocą wirtualnej klawiatury, która pojawi się na ekranie. Gdy się pojawi, zainstaluj go i kliknij Dodaj kanał przycisk.

Twoje urządzenie Roku pobierze i zainstaluje aplikację. Przejdź do ekranu głównego, na którym znajdziesz pobraną aplikację Disneya i zaloguj się przy użyciu danych swojego konta. W ten sposób możesz oglądać, co chcesz tutaj dalej.

Czytaj także: Telewizor Samsunga czerwone światło miga 6 razy? Przyczyny i poprawki robocze

Jak oglądać Disney Plus za pomocą Fire TV Stick 4K

Urządzenie do strumieniowego przesyłania multimediów, takie jak Amazon Fire TV, będzie działać. Po prostu podłącz Fire TV Stick do telewizora. Następnie przejdź do urządzenia Fire TV iz jego ekranu głównego przejdź do menu głównego, które znajduje się u góry ekranu. Użyj opcji wyszukiwania, aby wyszukać Disney Plus. Po wybraniu aplikacji Disney Plus pobierz ją, klikając pomarańczowy przycisk Zdobądź etykietę.

🔥 Zalecana:  Ile dostaw DoorDash możesz wykonać w ciągu godziny?

Po pobraniu przejdź do ekranu głównego, otwórz aplikację i zaloguj się przy użyciu danych swojego konta. Możesz teraz wybrać dowolny film lub program, który chcesz obejrzeć. To nie koniec pierwszego kwartału roku. Dlatego nadal nie możemy się doczekać, aż Comcast wprowadzi Disney Plus na pokład.

Przeczytaj także: Port HDMI nie działa na laptopie – jak naprawić i włączyć port HDMI na komputerze