Czy Coin Pop jest legalny? Moja szczera recenzja 2023!

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Czy Coin Pop jest legalny? Moja szczera recenzja 2023!

Istnieje mnóstwo aplikacji i stron internetowych, które twierdzą, że możesz zdobyć darmowe karty upominkowe tylko za granie w gry wideo.

Aplikacje takie jak Mistplay zdominowały przestrzeń, ale jak wszystko, zawsze istnieje konkurencja.

Jeśli chcesz zarabiać grając w gry mobilne, Wyskakująca moneta to kolejna aplikacja, na którą możesz się natknąć.

Ta popularna aplikacja do gier mówi również, że możesz otrzymać darmowe karty podarunkowe za wypróbowanie nowych gier. I ma ponad 10 milionów pobrań w sklepie Google Play, więc jest niezwykle popularny.

Ale czy Coin Pop jest legalny? A ile faktycznie możesz zarobić dzięki tej aplikacji?

Przetestowałem aplikację, aby się dowiedzieć. A moja recenzja Coin Pop pokazuje, jak działa ta aplikacja, jaki jest potencjał zarobkowy i jakie są twoje najlepsze alternatywy.

Chcesz innych zabawnych sposobów na zarobienie dodatkowych pieniędzy? Wymeldować się:

 • Markowe ankiety – Podziel się swoją opinią i zarabiaj gotówką i kartami podarunkowymi PayPal!
 • Nagrodzona gra – Kolejny sposób na granie w ekscytujące gry na Androida za darmowe karty podarunkowe.

Co to jest wyskakująca moneta?

Coin Pop jest darmowy Aplikacja na Androida który pozwala zdobywać karty podarunkowe i nagrody pieniężne za granie w gry mobilne. Ideą Coin Pop jest pobieranie sponsorowanych gier, zdobywanie kolejnych poziomów w grze i otrzymywanie nagrody za swoje wysiłki.

Jeśli kiedykolwiek korzystałeś z aplikacji takich jak Mistplay lub Rewarded Play, zrozumiesz dokładnie, czym jest Coin Pop.

To prawda, że ​​​​aplikacje, które płacą ci za granie w gry, zwykle nie są lukratywne. Coin Pop nie jest wyjątkiem, a ta aplikacja uczyni Cię bogatym.

Jednak z ponad 160 000 recenzji, z których większość to 5 gwiazdek, jest to z pewnością jedna z największych aplikacji, które płacą za granie w gry mobilne, więc warto przyjrzeć się jej bliżej.

Jak działa Coin Pop?

Pobrałem Coin Pop, aby dowiedzieć się, jak działa ta aplikacja, i ogólnie jest to bardzo przyjazny dla początkujących i łatwy sposób zarabiania pieniędzy w Internecie.

Krótko mówiąc, Coin Pop płaci za pobieranie i granie w sponsorowane gry mobilne. Po pobraniu aplikacji ze Sklepu Google Play zakładasz konto za pomocą swojego adresu e-mail lub łącząc się z Facebookiem.

Stamtąd Coin Pop prosi o dostęp do korzystania z aplikacji w telefonie, aby śledzić, jak długo i jak daleko grałeś w grę mobilną.

Od tego czasu ta część jest krytyczna Coin Pop musi śledzić Twoje nawyki związane z grami w celu odpowiedniego uznania Cię za grę.

Pobranie nowej gry przynosi monety. Zarabiasz także, zdobywając osiągnięcia w grze, odblokowując nowe kamienie milowe i pokonując określone poziomy. Jednak czas spędzony w grze jest zwykle najłatwiejszym sposobem na zarabianie.

Jak widzisz, moja aplikacja Coin Pop zawiera grę o nazwie King of Avalon. I płaci 482 monety za minutę na starcie, jeśli zdecyduję się go pobrać i zagrać.

Jedna z gier na mojej liście gier Coin Pop.

Podobnie jak inne aplikacje do gier mobilnych, początkowe fazy nowej gry są prawie zawsze najłatwiejszym sposobem na zarabianie monet. Dzieje się tak, ponieważ po dłuższym graniu coraz trudniej jest awansować i osiągać nowe kamienie milowe.

Ten płatny model gry zdecydowanie ogranicza możliwości zarobkowe.

Na szczęście każda gra Coin Pop jest całkowicie darmowa. Nie ma też zakupów w aplikacji ani niczego, co mogłoby przynieść pieniądze. I odkryłem, że różnorodność gier jest .

Tak więc, jeśli lubisz grać w gry mobilne, Coin Pop może być fajnym dodatkiem do przetestowania. Ale jeśli nie lubisz grać, ta aplikacja nie jest warta pobrania.

Jakie są rodzaje gier?

Ponieważ Coin Pop jest jedną z najpopularniejszych płatnych aplikacji do gier mobilnych, istnieje wiele gier do wyboru.

Oto kilka gatunków gier mobilnych oferowanych przez Coin Pop:

 • Zwykły.
 • Strategia.
 • Działanie.
 • Puzzle.
 • Przygoda.
 • Arkada.

Od popularnych gier po nowsze gry, zawsze znajdziesz coś, co Cię zainteresuje.

Pamiętaj tylko, że te firmy zajmujące się grami to Coin Pop w celach promocyjnych, więc nie ma gwarancji jakości.

Ponadto, jeśli robisz to tylko dla pieniędzy, lepiej wypróbuj aplikacje, które płacą ci za prowadzenie samochodu lub inne prace.

Pamiętaj, że niektóre gry mogą być niedostępne w zależności od wieku i płci. Jest to zasada Coin Pop dla celów bezpieczeństwa i zapewnienia odpowiedniej rozgrywki.

Nagrody Coin Pop

Dobra, czas przejść do najciekawszej części tej recenzji Coin Pop: opcje nagrody.

🔥 Zalecana:  Kondycja sektora HR w społeczeństwie opartym na danych

Realistycznie, jedynym powodem, dla którego warto pobrać Coin Pop zamiast po prostu grać w gry na własną rękę, jest zdobywanie nagród. Więc pytanie brzmi: jakie masz opcje?

Obecnie monety można wymienić na bezpłatne karty podarunkowe, bezpłatną gotówkę PayPal i kupony dla niektórych sprzedawców.

Niektóre opcje kart podarunkowych obejmują:

Pamiętaj, że opcje kart podarunkowych mogą ulec zmianie, a w zależności od miejsca zamieszkania i danych demograficznych możesz mieć mniej opcji niż inni.

5000 monet = 0,50 $ w Coin Popa wiele nagród w postaci kart podarunkowych wymaga jedynie kilku dolarów do wypłaty.

Zarabiasz około 200 monet za pobranie gry i więcej za czas spędzony na graniu. Miej to na uwadze, obliczając swój potencjał zarobkowy.

Ponadto możesz zdobywać nagrody, polecając znajomych. Coin pop zapewni Ci link, który możesz udostępnić każdemu na dowolnej platformie.

Jedną z zalet Coin Pop w porównaniu z większością aplikacji do gier jest to jest tylko a Wymóg wypłaty 0,50 $ za pośrednictwem PayPal. Można to osiągnąć niemal natychmiast, ponieważ Twój bonus za rejestrację daje Ci 90%.

Niektóre karty podarunkowe wymagają różnych minimalnych wypłat. Na przykład karty upominkowe Amazon mają co najmniej 2,50 USD do wypłaty.

Dla graczy na PC karty podarunkowe Steam kosztują 5 $ do wypłaty, co odpowiada 50 000 punktów. Lepiej zacznij grać, jeśli chcesz to!

Czy Coin Pop jest legalny?

Coin Pop to legalna aplikacja do gier, która płaci Ci darmowymi kartami upominkowymi i innymi nagrodami za granie w nowe gry na Androida. I ma tysiące pozytywnych recenzji w sklepie Google Play i mnóstwo dowodów płatności online.

Odkryłem również, że Coin Pop był łatwy w użyciu podczas testowania. Jeśli chcesz grać w gry wideo na pieniądze, jest to niezawodna aplikacja.

Dodatkowo mnóstwo Wątki z Reddita wydać Coin Pop sprawiedliwy werdykt. Oto, co mówi inna recenzja Coin Pop na Reddit:

„Korzystam z Coin Pop i jak dotąd wypłaciłem 5 USD na kartach upominkowych Amazon… Otrzymanie kodu w wiadomości e-mail zajęło około 1-2 dni i działało dobrze… Jak dotąd wydaje się to uzasadnione i prosi tylko o podanie adresu e-mail”.

Innymi słowy: możesz zarabiać pieniądze z Coin Pop, a oni zapłacą. Jednak ta aplikacja jest nisko płatna i nieopłacalna, jeśli szukasz poważniejszego występu pobocznego.

Nawet 1-gwiazdkowe recenzje w Sklepie Play pokazują, że aplikacja działa dobrze i wypłaca na czas. Wiele problemów, które ludzie mają z aplikacją, pojawia się, gdy przechodzą na nowy telefon lub próbują utworzyć nowe konto.

Tak długo, jak używasz aplikacji z 1 kontem i 1 telefonem, granie w gry i zarabianie pieniędzy powinno być całkowicie w porządku.

Ile płaci Coin Pop?

Coin Pop nie płaci dużo i prawdopodobnie możesz zarobić najwyżej kilka dolarów dziennie, jeśli spędzasz dużo czasu na graniu. I musisz ciągle pobierać i grać w nowe gry, jeśli chcesz zarobić jak najwięcej.

To jest główna wada aplikacji takich jak Coin Pop; powoli zarabiasz mniej monet, im dłużej grasz w określoną grę.

Minimum 0,50 USD dla PayPal to plus, ale nadal pamiętaj o niskim potencjale zarobkowym.

Czy może to być korzystne dla Twoich dochodów? Jasne, ale tylko wtedy, gdy naprawdę lubisz grać w te gry.

Bez przyjemności grania w gry łatwo będzie zrezygnować z prób zarobienia prawdziwych pieniędzy.

Jeśli uważasz, że ta aplikacja przyniesie Ci tyle samo pieniędzy, co niektóre aplikacje ekonomiczne, takie jak DoorDash lub Instacart, możesz się rozczarować.

Jeśli już grasz w rodzaje gier oferowanych na Coin Pop (a grasz w nie dużo), to z pewnością warto zarobić kilka dolców tu i tam.

Plusy i minusy

Oto zalety i wady korzystania z Coin Pop, aby lepiej zrozumieć aplikację w pigułce:

Zalety

Istnieje kilka powodów, dla których Coin Pop jest jedną z bardziej popularnych płatnych aplikacji do gier mobilnych:

 • Łatwa rejestracja i rozpoczęcie pracy.
 • Niski próg wypłaty.
 • Szeroka gama gier mobilnych.
 • Całkowicie za darmo z wieloma opcjami nagród, w tym pieniędzmi PayPal.
 • Fajny sposób na zarabianie pieniędzy, jeśli lubisz gry mobilne.

Cons

Nie byłaby to uczciwa recenzja aplikacji Coin Pop bez wyjaśnienia głównych wad tej aplikacji:

 • Bardzo niski potencjał zarobkowy.
 • Dostępne tylko na urządzeniach z Androidem.
 • Wymaga miejsca do pobrania wielu gier.
 • Malejące zwroty w czasie.
 • Coin Pop nie ma aplikacji na iOS do zarabiania pieniędzy

Chociaż jest więcej zalet niż wad, przyjrzyj się dobrze, jak ważne są wady w tej sytuacji.

Zdobywanie nagród za granie w gry mobilne to cały sens tej aplikacji. A jeśli nagrody są niskie, to bardzo odbiera to doświadczenie.

🔥 Zalecana:  10 najlepszych kart graficznych do komputerów do gier i edycji wideo

Inne aplikacje, takie jak Coin Pop

Po przetestowaniu Coin Pop uważam, że jest to przyzwoita płatna aplikacja do gier, która może pomóc Ci zdobyć kilka darmowych kart podarunkowych w wolnym czasie.

Ale jeśli jesteś fanatykiem gier mobilnych i chcesz zmaksymalizować swoje zarobki, masz szczęście: istnieje wiele aplikacji, które wykorzystują dokładnie ten sam model, co Coin Pop.

Niektóre popularne aplikacje, takie jak Coin Pop, obejmują:

 • pomyłkaWiodąca mobilna platforma nagród dla graczy.
 • Nagrodzona gra – Kolejna aplikacja do nagradzania gier, która ma większą różnorodność gier niż Coin Pop
 • Płomień aplikacjiKolejna popularna aplikacja do gier mobilnych z konkurencyjnymi stawkami za wypróbowanie nowych gier. Przeczytaj naszą recenzję App Flame, aby uzyskać więcej informacji.
 • AppStationZasadniczo kopia Coin Pop i innych podobnych aplikacji. Przeczytaj naszą recenzję aplikacji AppStation, aby poznać wszystkie szczegóły.
 • GG2U – Kolejna popularna platforma nagród w grach, która pozwala zdobywać darmowe karty podarunkowe i pieniądze PayPal.
 • Buff Gaming – Bardziej pasywny program nagród, w ramach którego otrzymujesz karty podarunkowe i skórki za granie w popularne gry na PC i urządzenia mobilne.
 • Gamehag – Pozwala grać w wiodące gry komputerowe i wygrywać darmowe karty podarunkowe i nagrody w grach.
 • Dobrze pieniądze – Jedna alternatywa Coin Pop dla Androida z mnóstwem nagród w postaci kart podarunkowych.

Nagrałem też film o najlepszych aplikacjach do gier, których możesz używać zamiast Coin Pop. Te aplikacje mają tendencję do pojawiania się i znikania, a przekonasz się, że różne aplikacje mają lepsze stawki wypłat niż inne w różnym czasie.

W ostatecznym rozrachunku to wszystko jest fajnym sposobem na zarobienie trochę pieniędzy na piwo… a nie pełnoetatowe źródło dochodów ani lukratywny sposób zarabiania pieniędzy w Internecie.

Dodatkowe czytanie — Jak zdobyć 10 USD darmowej gotówki PayPal.

Często Zadawane Pytania

Czy Coin Pop jest bezpieczny?

Tak, Coin Pop to bezpieczna aplikacja, która płaci za pobieranie i granie w nowe gry mobilne. Jest to dozwolone w sklepie Google Play i nie łamie żadnych warunków.

Musisz jednak czuć się komfortowo, gdy Coin Pop śledzi czas korzystania z aplikacji, aby mógł płacić monety w zależności od tego, jak długo grasz w gry. Ostatecznie powinieneś zdecydować, czy odpowiada Ci ten wymóg dotyczący danych, zanim wypróbujesz tę poboczną krzątaninę.

Czy Coin Pop naprawdę się opłaca?

Coin Pop płaci swoim użytkownikom i jest to legalna aplikacja do gier z tysiącami pozytywnych recenzji i wieloma dowodami płatności online.

Jaki jest czas wypłaty Coin Pop?

Coin Pop może czasami przetworzyć nagrody w ciągu kilku godzin i jest to jedna z zalet tej płatnej aplikacji do gier. Czasami jednak przetworzenie nagrody może zająć kilka dni roboczych.

Końcowe przemyślenia

Nie ma wątpliwości, że granie w gry mobilne może być niezwykle zabawne. Poza tym, jeśli zarabiasz w ten sposób, dlaczego miałbyś tego nie robić?

A jeśli jesteś zapalonym graczem i lubisz opcje gry, Coin Pop jest skromnym źródłem pasywnego dochodu (jeśli zamierzasz grać w te gry).

Tylko nie oczekuj, że dzięki tej aplikacji staniesz się bogaty. Możesz szybko zarobić około 10 $, grając w niektóre gry, ale Coin Pop nie pozwoli ci rzucić codziennej pracy w najbliższym czasie.

Mam nadzieję, że ta recenzja aplikacji Coin Pop pomogła wyjaśnić, czego można oczekiwać od tej aplikacji do gier mobilnych.

Jeśli masz ulubioną aplikację do gier, daj nam znać w komentarzach!

Szukasz jeszcze więcej pomysłów na zarabianie pieniędzy? Wymeldować się:

Przegląd Coin Pop

Nazwa: Wyskakująca moneta

Opis: Coin Pop to mobilna platforma nagród w grach, która płaci za pobieranie i granie w nowe gry.

System operacyjny: Android

Kategoria aplikacji: Hazard

Autor: Daniela Friedmana

 • Łatwość użycia

 • Potencjał zarobkowy

 • Różnorodność gier

 • Różnorodność nagród

 • Wypłacenie

 • Obsługa klienta

span, .wp-review-7199.wp-review-percentage-type .review-list li > span { display: inline-block; pozycja: absolutna; indeks z: 1; góra: 23px; po lewej: 45 pikseli; rozmiar czcionki: 14px; wysokość linii: 1; kolor: #ffffff; -webkit-touch-callout: brak; -webkit-user-select: brak; -khtml-user-select: brak; -moz-user-select: brak; -ms-user-select: brak; wybór użytkownika: brak; } .wp-review-7199.wp-review-point-type .wpr-user-features-rating .review-list li > span, .wp-review-7199.wp-review-percentage-type .wpr-user- cechy-ocena .review-list li > span { kolor: dziedziczenie; } .wp-review-7199.wp-review-point-type .wpr-user-features-rating .review-list li .wp-review-input-set + span, .wp-review-7199.wp-review- typ-procentowy .wpr-features-rating .review-list li .wp-review-input-set + span, .wp-review-7199.wp-review-point-type .wpr-user-features-rating . lista recenzji li .wp-review-user-rating:hover + span, .wp-review-7199.wp-review-percentage-type .wpr-user-features-rating .review-list li .wp-review-user -rating:hover + span { kolor: #fff; } .wp-review-7199.review-wrapper.wp-review-star-type .review-list li:nth-child(2n+1) { clear: left; obramowanie po prawej: 1 piksel pełny #dfdaea; } .wp-review-7199 .review-links {wypełnienie: 30px 30px 20px 30px; } .wp-review-7199.review-wrapper.wp-review-point-type .review-result, .wp-review-7199.review-wrapper.wp-review-percentage-type .review-result, .wp- recenzja-7199.review-wrapper .review-point .review-result-wrapper, .wp-review-7199.review-wrapper .view-percentage .review-result-wrapper { wysokość: 28 pikseli; } .wp-review-comment-7199 .wp-review-comment-ocena .review-point .review-result-wrapper .review-result, .wp-review-comment-7199 .wp-review-comment-rating .review -procent .review-result-wrapper .review-result { wysokość: 22px; } .wp-review-7199.review-wrapper .review-result-wrapper i { rozmiar czcionki: 18px; } .wp-review-7199.review-wrapper .review-plusy-cons { wyczyść: oba; wypełnienie: 0; obramowanie na dole: 1 px stałe #dfdaea; } .wp-review-7199.review-wrapper .review-pros-cons .review-pluss {wypełnienie: 30px; rozmiar pudełka: ramka-pudełko; } .wp-review-7199.review-wrapper .review-pros-cons .review-cons { dopełnienie: 30px; rozmiar pudełka: ramka-pudełko; } .wp-review-7199.review-wrapper .review-plusy-cons .review-plusy .mb-5, .wp-review-7199.review-wrapper .review-plusy-przeciw .review-cons .mb-5 { grubość czcionki: pogrubiona; obramowanie na dole: 1 px stałe #dfdaea; margines dolny: 10px; wypełnienie dna: 8px; } .wp-review-7199.review-wrapper .mb-5 {transformacja tekstu: wielkie litery; } .wp-review-7199.review-wrapper .wpr-user-features-rating { margin-top: -1px; oba czyste; pływak: lewy; szerokość: 100%; } .wp-review-7199 .user-review-area {wypełnienie: 18px 30px; górna granica: 1 px pełny; górny margines: -1px; pływak: lewy; szerokość: 100%; } .wp-review-7199.review-wrapper .review-title { odstępy między literami: 1px; grubość czcionki: 700; wypełnienie: 15px 30px; transformacja tekstu: brak; tło: #558eaa; kolor: #fff; } .wp-review-7199.review-wrapper .review-total-wrapper {szerokość: 40%; margines: 0; wypełnienie: 42px 0; kolor: #fff; wyrównanie tekstu: środek; } .wp-review-7199.review-wrapper .review-list { wyczyść: brak; szerokość: 60%; } .wp-review-7199.review-wrapper .review-list .review-star, .wp-review-7199.review-wrapper .review-list .wp-review-user-feature-rating-star { float: left ; Blok wyświetlacza; margines: 10px 0 0 0; } .wp-review-7199.review-wrapper .review-list .wp-review-user-feature-rating-star + span { clear: left; Blok wyświetlacza; } .wp-review-7199.review-wrapper .review-list .wp-review-user-rating.wp-review-user-feature-rating-star, .wp-review-7199.review-wrapper .review-list .wp-review-user-rating.wp-review-user-feature-rating-star .review-star { margines: 0; } .wp-review-7199.review-wrapper .review-list .wp-review-user-rating.wp-review-user-feature-rating-star .review-result-wrapper {margin-left: -5px; margines-dolny: 6px; } .wp-review-7199.review-wrapper .review-list .wp-review-user-feature-rating-star .review-result { odstępy między literami: -2.2px; } .wp-review-7199.review-wrapper.wp-review-circle-type .review-total-wrapper { dopełnienie: 20px 0; } .wp-review-7199.review-wrapper.wp-review-circle-type .review-total-wrapper .review-circle.review-total { margines: 0 auto; wyściółka górna: 10px; oba czyste; } .wp-review-7199 .review-total-wrapper .review-point.review-total, .wp-review-7199 .review-total-wrapper .review-percentage.review-total { szerokość: 70%; wyświetlanie: blok liniowy; margines: 20px auto 0 auto; } .wp-review-7199.review-wrapper.wp-review-circle-type .review-total-wrapper > .review-total-box { display: block; } .wp-review-7199.review-wrapper.wp-review-circle-type .review-total-wrapper > .review-total-box > div { display: none; } .wp-review-7199.review-wrapper .review-total-wrapper .review-total-box { float: left; wyrównanie tekstu: środek; wypełnienie: 0; kolor: #4e565b; wysokość linii: 1,5; } .wp-review-7199.review-wrapper .review-total-wrapper .review-total-box h5 {margines górny: 6px; kolor: dziedziczyć; } .wp-review-7199.review-wrapper.wp-review-point-type .review-total-wrapper .review-total-box, .wp-review-7199.review-wrapper.wp-review-percentage-type .review-total-wrapper .review-total-box, .wp-review-7199.review-wrapper .wpr-user-features-rating .review-list, .wp-review-7199.review-wrapper.wp-review -thumbs-type .review-list { szerokość: 100%; } .wp-review-7199.review-wrapper .wpr-user-features-rating .review-list li { border-right: 0; } .wp-review-7199.review-wrapper .review-star.review-total { kolor: #fff; górny margines: 10px; } .wp-review-7199.review-wrapper .user-review-title { kolor: dziedziczenie; dopełnienie: 18px 30px 16px; margines: 0; obramowanie na dole: 1 px stałe; górna granica: 1 px pełny; } .wp-review-7199.review-wrapper .user-total-wrapper .user-review-title { display: inline-block; kolor: dziedziczyć; transformacja tekstu: wielkie litery; odstępy między literami: 1px; wypełnienie: 0; granica: 0; górny margines: 3px; } .wp-review-7199.review-wrapper.wp-review-circle-type .user-total-wrapper h5.user-review-title {margines-top: 12px; } .wp-review-7199.review-wrapper.wp-review-circle-type .user-total-wrapper span.user-review-title { margines-górny: 4px; } .wp-review-7199.review-wrapper .reviewed-item { dopełnienie: 30px; } .wp-review-7199.review-wrapper.wp-review-circle-type .review-total-wrapper > .review-total-box { display: block; } .wp-review-7199.review-wrapper .user-review-area .review-percentage, .wp-review-7199.review-wrapper .user-review-area .view-point { szerokość: 20%; pływak: prawy; górny margines: -2px; } .wp-review-7199.review-wrapper .review-embed-code { dopełnienie: 10px 30px 15px; } .wp-review-7199.review-wrapper, .wp-review-7199 .review-title, .wp-review-7199 .review-list li, .wp-review-7199 .review-list li:ostatnie-dziecko , .wp-review-7199 .user-review-area, .wp-review-7199 .reviewed-item, .wp-review-7199 .review-links, .wp-review-7199 .wpr-user-features-ocena , .wp-review-7199.review-wrapper .user-review-title, .wp-review-7199.review-wrapper .review-total-wrapper, .wp-review-7199.review-wrapper .review-desc { kolor obramowania: #dfdaea; } .wp-review-7199 .wpr-rating-accept-btn { tło: #3a5d7c; margines: 10px 30px; szerokość: -moz-calc(100% – 60px); szerokość: -webkit-calc(100% – 60px); szerokość: -o-calc(100% – 60px); szerokość: calc(100% – 60px); promień obramowania: 3px; } .wp-review-7199.review-wrapper .user-review-area .review-circle, .wp-review-7199.review-wrapper .review-list .review-circle, .wp-review-7199.review- wrapper .review-circle .review-result-wrapper { wysokość: 32px; } .wp-review-7199.review-wrapper .review-list .wp-review-user-rating .review-circle { wysokość: 50 pikseli; } @ekran multimediów i (max-width:570px) { .wp-review-7199.review-wrapper .review-list {szerokość: 100%; } .wp-review-7199.review-wrapper .review-total-wrapper {szerokość: 100%; obramowanie na dole: 1 px stałe #dfdaea; granica-lewo: 0; dopełnienie: 15 pikseli 0; } .wp-review-7199.review-wrapper.wp-review-star-type .review-list li:nth-child(2n+1) { clear: none; obramowanie w prawo: 0; } } @ekran multimediów i (maks. szerokość: 480 pikseli) { .wp-review-7199.review-wrapper .review-title, .wp-review-7199.review-wrapper .reviewed-item, .wp-review-7199 .review-wrapper .review-desc, .wp-review-7199.review-wrapper .user-review-area, .wp-review-7199.review-wrapper .review-embed-code, .wp-review-7199. recenzja-wrapper .review-plusy-cons .review-plusy, .wp-review-7199.review-wrapper .review-plusy-cons .review-cons { dopełnienie: 15px; } .wp-review-7199.review-wrapper .review-pros-cons > div > div { dopełnienie: 15px; wyściółka: 0; } .wp-review-7199.review-wrapper .review-list li, .wp-review-7199.review-wrapper .user-review-title { dopełnienie: 12px 15px; obramowanie w prawo: 0; } .wp-review-7199.review-wrapper .ui-tabs-nav {wypełnienie: 0 15px; } .wp-review-7199.review-wrapper .review-links {wypełnienie: 15px 15px 5px; } .wp-review-7199.review-wrapper .user-total-wrapper { maksymalna szerokość: 60%; rozmiar czcionki: 14px; } .wp-review-7199.wp-review-point-type .review-list li > span, .wp-review-7199.wp-review-percentage-type .review-list li > span { top: 12px; po lewej: 30px; } } ]]>