Czy Avast Premium jest tego wart? – Nasze przemyślenia na temat funkcji, planów i cen

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Czy Avast Premium jest tego wart? – Nasze przemyślenia na temat funkcji, planów i cen

Świat rozwija się szybko, podobnie jak technologia – tak jak technologia szybko się rozwija, rośnie również potrzeba zwiększenia bezpieczeństwa na każdym urządzeniu. Najlepszy czas na to był lata temu – jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, powinieneś to zrobić teraz. Więc przejdźmy przez to.

Zamiast sugerować wiele programów antywirusowych do wyboru, przejdziemy od razu do sedna. W tym artykule krótko omówimy program antywirusowy Avast. Biorąc pod uwagę, jak świetna jest darmowa wersja programu antywirusowego Avast, można się zastanawiać, czy Avast Premium jest tego wart. W darmowej wersji masz już wiele cennych funkcji. Co więcej może zaoferować wersja płatna? Oto twoja odpowiedź.

Czy Avast Premium jest tego wart — 5 funkcji, które lubimy i 5, których nie lubimy

Tak, Avast Premium jest tego wart, jeśli potrzebujesz więcej funkcji bezpieczeństwa i głębszego poziomu ochrony – w przeciwnym razie darmowa wersja zapewnia wystarczające bezpieczeństwo. Antywirus Avast to jedno z najlepszych programów antywirusowych z różnymi poziomami bezpieczeństwa przeglądania, sieci, poczty e-mail, plików i nie tylko.

Dzięki 30-letniej obecności na rynku i prawie 450 milionom użytkowników program antywirusowy Avast stał się bardzo popularny i cieszy się zaufaniem profesjonalistów na całym świecie.

Aby lepiej zrozumieć, co oferuje to oprogramowanie i zdecydować, czy Avast Premium jest tego warte, musimy przejrzeć, co oferują obie wersje. Darmowa wersja jest opłacalna, a jednocześnie zapewnia podstawowe funkcje wraz z dodatkowymi funkcjami, w tym bezpieczną przeglądarką i trybem DND.

Wersja płatna zawiera to samo, w tym piaskownicę, ochronę DNS w prawdziwej witrynie, zaporę ogniową premium, ochronę kamery internetowej, osłonę poufnych danych, niszczarkę danych, opcje skanowania złośliwego oprogramowania i wiele więcej.

Oto niektóre funkcje premium Avast, które lubimy, a niektóre nie;

 1. Niszczarka danych (Lubię to)

Większość nie zdaje sobie sprawy, że zwykle nie można całkowicie usunąć pliku z komputera — nawet za pomocą kombinacji klawiszy Shift + Delete. Usunięte pliki lądują na dysku twardym jako klastry danych i można je odzyskać za pomocą określonych narzędzi.

Niszczarka danych Avast usuwa pliki, więc nawet jeśli jakiekolwiek narzędzie je odzyska, będą one bezużyteczne. Losowo nadpisuje dane pliku przed jego usunięciem, czyniąc je bezsensownymi danymi. To narzędzie jest klejnotem dla tych, którzy chcą odsprzedać swoje komputery lub usunąć tajne informacje.

 • Dodatkowe koszty (nie lubię)

Avast Premium kosztuje 69,99 USD za jedno urządzenie i 89,99 USD za maksymalnie 10 urządzeń. To powinno sprawić, że będzie to tańsza opcja w porównaniu z niektórymi konkurentami. Jednak niektóre funkcje premium są wyłączone z planu abonamentowego i trzeba będzie za nie zapłacić osobno.

Niektóre z tych wykluczonych funkcji to; premia Anti Track (kosztuje 2,49 USD miesięcznie), premia Avast Cleanup (kosztuje 2,99 USD miesięcznie) i Avast SecureLine VPN (kosztuje 2,99 USD).

Zamiast zaklejać kamerę internetową komputera taśmą, aby uniknąć szpiegowania, ta funkcja oferuje trzy poziomy ochrony.

Przyznając dostęp do kamery internetowej, Tryb inteligentny zezwala tylko na zaufane programy i prosi o pozwolenie dla nieznanych programów, Tryb ścisły prosi o pozwolenie dla każdej aplikacji i Bez trybu miłosierdzia całkowicie blokuje kamerę internetową.

Chociaż interfejs użytkownika Avast może być przyjazny dla użytkownika i łatwy w obsłudze/zrozumieniu, będziesz stale otrzymywać reklamy zachęcające do uaktualnienia do wersji Avast Premium. Jeśli uważasz, że aktualizacja rozwiąże ten problem, pomyśl jeszcze raz. Avast nadal będzie bombardować Cię reklamami, aby kupić inne funkcje premium, które nie są zawarte w pakiecie subskrypcji premium.

Piaskownica Avast umożliwia uruchamianie programów, których nie można sklasyfikować jako całkowicie niebezpieczne, bez żadnego wpływu na komputer. Na przykład, jeśli pobierzesz niezaufany program, możesz go przeciągnąć i upuścić w piaskownicy, aby bezpiecznie go uruchomić i zobaczyć, co robi.

Następnie możesz zdecydować o zachowaniu lub usunięciu go po zobaczeniu, co robi. Należy jednak pamiętać, że jeśli podejrzany program wymaga połączenia z Internetem, zwiększa to ryzyko dostępu do twoich informacji.

Obecnie miliony użytkowników korzystają z programu antywirusowego Avast — zarówno subskrybentów bezpłatnych, jak i płatnych. Musieli jednak pogodzić się z niektórymi irytującymi funkcjami aplikacji.

Jedną z takich funkcji jest zmiana niektórych ustawień domyślnych po zainstalowaniu aplikacji. Na przykład domyślna przeglądarka zostanie zmieniona na przeglądarkę Avast bez Twojej zgody. Nie musisz być maniakiem kontroli, aby nie lubić tej funkcji.

 • Ochrona hasłem (Lubię to)

Funkcja ochrony hasłem Avast chroni Twoje hasła przed kradzieżą z przeglądarek. Zapewnia również hasło główne do bezpiecznego logowania się do różnych witryn i synchronizuje dane między urządzeniami. Możesz zainstalować Menedżera haseł ręcznie i skonfigurować go raz, aby aktywować hasło główne.

Avast często wydaje się tańszy niż jego konkurenci, ale warto przyjrzeć się bliżej jego polityce cenowej. Dzięki Avast otrzymujesz szeroki wybór planów wraz z różnymi cenami i oferowanymi usługami.

🔥 Zalecana:  Jaka jest różnica między „Dodaj znajomego” a „Zaakceptuj znajomego” na Snapchacie?

Należy jednak zauważyć, że Avast stosuje regionalną dyskryminację cenową, co oznacza, że ​​ceny różnią się w zależności od lokalizacji. Ponadto Avast wymaga płatności za urządzenie w przypadku dużych planów biznesowych, co jest dość drogie.

Avast oferuje użytkownikom premium cztery rodzaje skanowania do zwalczania wszelkiego rodzaju złośliwego oprogramowania lub wirusów na dowolnym etapie. Obejmują one; inteligentne skanowanie, pełne skanowanie w poszukiwaniu wirusów, skanowanie podczas rozruchu i skanowanie Wi-Fi.

Mają różne ramy czasowe i punkty skupienia. Możesz także dostosować skanowanie, wybierając pliki do przeskanowania, priorytety skanowania i metodę radzenia sobie z zagrożeniami.

 • Powolne skanowanie (nie lubię)

Należy zauważyć, że proces skanowania Avast trwa dość długo i spowalnia system podczas tych skanowań. Mówi się również, że program antywirusowy ma średnią ochronę przed złośliwym oprogramowaniem, która według niektórych jest gorsza niż wbudowany program Windows Defender.

Chociaż program antywirusowy Avast to doskonała opcja ochrony urządzeń, istnieją tańsze opcje subskrypcji premium i zwiększone bezpieczeństwo. Otrzymujesz podobne – być może lepsze – usługi w bardziej przystępnych cenach. Ponadto niepokojąca reputacja firmy Avast w zakresie sprzedaży/wycieku danych użytkowników jest dobrym powodem do ponownego przemyślenia korzystania z oprogramowania antywirusowego.

Czy program antywirusowy Avast jest odpowiedni dla systemu Windows 10?

Tak, program antywirusowy Avast jest dobry dla systemu Windows 10. Jest bezpieczny i zapewnia rozsądną ochronę przed złośliwym oprogramowaniem — chociaż niektórzy mogą twierdzić, że lepiej jest mieć tylko program Windows Defender. Darmowy plan jest bogaty w funkcje, a dla planu premium możesz również rozważyć szeroki wybór planów subskrypcyjnych. Oba są wyposażone w mnóstwo usług i funkcji, które zapewniają dobrą wartość.

Niektóre z najczęstszych problemów napotykanych przez program antywirusowy to: powolne skanowanie, dokuczliwa sprzedaż i duży wpływ na system podczas skanowania. Inne zalecane oprogramowanie antywirusowe, które działa prawdopodobnie lepiej niż Avast, to Bitdefender, Norton, Malwarebytes, AVG, Comodo, Mcafee, Eset i Kaspersky.

Czy Avast AntiTrack jest tego wart?

Tak, Avast AntiTrack jest tego wart, jeśli Twoja prywatność w Internecie jest dla Ciebie priorytetem. Zawiera kilka funkcji i funkcji skoncentrowanych na ochronie odcisku palca przeglądarki. Jedną z kluczowych funkcji, która sprawia, że ​​​​jest skuteczna, jest widoczna randomizacja odcisków palców, która zmienia dane zgłaszane przez przeglądarkę raz na godzinę, co całkowicie zmienia odcisk palca.

Usuwa również pliki cookie/śledzenia przeglądarki, udaremnia witryny internetowe, które Cię śledzą, konfiguruje system Windows w celu poprawy prywatności i wykrywa próby śledzenia. Niektóre bardziej godne uwagi funkcje Avast AntiTrack to Active Do Not Track, Smart Scan, Cyber ​​Capture i Spyware Protection.

Należy zauważyć, że – jak wszystko inne – Avast AntiTrack nie jest całkiem dobry. Obsługuje ochronę systemów Windows, macOS i Android, ale działa najlepiej z systemem Windows i ma ograniczenia dla innych.

Ponadto jego ustawienia prywatności w systemie Windows są niejasne, a blokowanie modułu śledzącego można zobaczyć tylko w czasie rzeczywistym w Chrome. Obsługuje inne przeglądarki, w tym Edge, Internet Explorer, Opera i Firefox, ale blokowanie modułu śledzącego nie jest w nich widoczne.

Avast Free vs Premium — kluczowe różnice

Bezpłatny plan antywirusowy Avast zapewnia ochronę przed wirusami/oprogramowaniem szpiegującym/oprogramowaniem ransomware/złośliwym oprogramowaniem. Jest również wyposażony w menedżera haseł, skaner wydajności, odwracanie plików ransomware tylko dla osłony, harmonogram skanowania, dysk ratunkowy (wbudowany ISO) i tryb DND/gry. Zawiera również oddzielne bezpłatne narzędzia, takie jak skaner poczty e-mail, narzędzie do sprawdzania adresów URL i bezpieczną przeglądarkę.

Plan premium dla programu antywirusowego Avast kosztuje 50,28–69,48 USD. Zawiera wszystko w bezpłatnym abonamencie, w tym osłony przed oprogramowaniem ransomware/phishingiem/dostępem zdalnym/kamerą internetową/poufnymi danymi, prawdziwą ochroną sieci, alertami o intruzach/lukach Wi-Fi, bezpieczeństwem poczty e-mail, ochroną hasłem, ochroną plików, bezpieczeństwem dostępu zdalnego, niszczarka danych, piaskownica, ochrona wielu urządzeń, opcje skanowania oraz ochrona/zapora sieciowa.

Jeśli zastanawiasz się, czy Avast Premium jest tego wart, te różnice w funkcjach pomogą Ci rozpoznać, czego potrzebujesz, a czego nie, i ostatecznie pomogą Ci podjąć ostateczną decyzję.

Jak uaktualnić Avast do Premium za darmo

Aby tymczasowo zaktualizować Avast do wersji premium za darmo, możesz skorzystać z programu rekomendacji Avast, aby na jakiś czas uzyskać darmowe funkcje premium. Po prostu dotknij Zdobywać nagrody w górnym pasku menu aplikacji, udostępniaj kody rekomendacji jak największej liczbie osób i otrzymuj nagrody po zainstalowaniu aplikacji. Możesz także skorzystać z bezpłatnego okresu próbnego niektórych produktów premium.

Obecnie nie ma możliwości trwałej/pełnej bezpłatnej aktualizacji Avast do wersji premium, ale produkt zabezpieczający Avast premium można kupić na stronie Avast.com lub Amazon. Aby uniknąć oszustwa, konieczne jest kupowanie tego produktu w renomowanej witrynie. Należy również zwrócić uwagę na dodatkowe funkcje, takie jak SecureLine VPN i Avast Cleanup Premium, które wymagają osobnych subskrypcji.

🔥 Zalecana:  Jak usunąć wodę z telefonu z ryżem lub bez

Jak dodać urządzenie do Mojego konta Avast

Aby dodać urządzenie do Konta Avast, możesz użyć kodu aktywacyjnego lub zalogować się do aplikacji. Twój kod aktywacyjny można znaleźć w wiadomości e-mail z potwierdzeniem zamówienia wysłanej do Ciebie po zakupie zabezpieczeń premium Avast.

Aby użyć kodu aktywacyjnego;

 1. Pobierz Avast Premium Security dla systemu Windows/Avast Security dla komputerów Mac/Avast Mobile Security ze strony internetowej Avast lub sklepu Google Play/sklepu z aplikacjami
 2. Następnie na komputerze z systemem Windows lub Mac;
  1. Uruchom aplikację
  1. Uzyskiwać Menu >> Wprowadź kod aktywacyjny/Aktywuj płatne funkcje
  1. Wpisz swój kod aktywacyjny i kliknij Wejdź/Aktywuj kontynuować
 3. Na telefonie z Androidem;
  1. Kliknij Skanuj teraz >> Umożliwić aby umożliwić dostęp do Twojego urządzenia
  1. Po zakończeniu skanowania stuknij Uzyskaj pełną ochronę
  1. Następnie kliknij ikonę menu/opcji w prawym górnym rogu i stuknij Już zakupiona? > Zrealizuj kod aktywacyjny
  1. Wpisz swój kod aktywacyjny i kliknij Użyj tego kodu
 4. Na Twoim iPhonie/iPadzie;
  1. Uzyskiwać Nie teraz >> Zezwól aby umożliwić dostęp
  1. Kliknij Aktualizacja >> Już kupiłeś? >> Wprowadź kod subskrypcji Avast
  1. Wpisz kod aktywacyjny i kliknij OK

Aby się zalogować;

 1. Pobierz Avast Premium Security dla systemu Windows/Avast Security dla komputerów Mac/Avast Mobile Security ze strony internetowej Avast lub Sklep Google Play/the sklep z aplikacjami
 2. Następnie na komputerze z systemem Windows lub Mac;
  1. Uruchom aplikację
  1. Uzyskiwać Menu >> Zaloguj się/Zaloguj się na konto Avast
  1. Wpisz swoje dane i kliknij Zalogować się kontynuować
 3. Na telefonie z Androidem;
  1. Kliknij Skanuj teraz >> Umożliwić aby umożliwić dostęp do Twojego urządzenia
  1. Po zakończeniu skanowania stuknij Uzyskaj pełną ochronę
  1. Następnie kliknij ikonę menu/opcji w prawym górnym rogu i stuknij Już zakupiona? >> Przywróć z konta Avast >> E-mail
  1. Wpisz swoje dane i kliknij Zaloguj się do konta Avast
 4. Na Twoim iPhonie/iPadzie;
  1. Uzyskiwać Nie teraz >> Zezwól aby umożliwić dostęp
  1. Kliknij Aktualizacja >> Już kupiłeś? >> Zaloguj się
  1. Wpisz swoje dane i kliknij Potwierdź >> OK
 5. Jeśli nie masz konta w Avast, możesz je utworzyć, korzystając z adresu e-mail użytego do zakupu produktu zabezpieczającego premium Avast

Jak dodać pliki do listy Avast Safe

Aby dodać pliki do listy bezpiecznych programów antywirusowych Avast;

 1. Uruchom aplikację antywirusową Avast
 2. Uzyskiwać Menu >> Ustawienia >> Ogólne >> Wyjątki >> Dodaj wyjątek (Lub Dodaj zaawansowany wyjątek dla dokładnych i szczegółowych wyłączeń)
 3. Możesz wpisać ścieżkę do pliku w polu tekstowym lub kliknąć Przeglądać aby wybrać plik
 4. Następnie kliknij Dodaj wyjątek skończyć

Aby dodać pliki do jednej bezpiecznej listy Avast;

 1. Uruchom aplikację Avast One
 2. Uzyskiwać Konto >> Ustawienia >> Wyjątki >> Dodaj wyjątek
 3. Możesz wpisać ścieżkę do pliku w polu tekstowym lub kliknąć Przeglądać aby wybrać plik
 4. Następnie kliknij Dodać skończyć

Pamiętaj, że ustawienie wyjątku jest zalecane tylko wtedy, gdy masz pewność, że pliki lub strony internetowe, które mają zostać wykluczone ze skanowania, są bezpieczne.

Jak przywrócić Avast z powrotem do darmowej wersji

Aby przywrócić Avast do darmowej wersji po wygaśnięciu subskrypcji;

 1. Stuknij przycisk wyszukiwania na pasku zadań systemu Windows i wpisz Aplikacje i funkcje
 2. Otwórz go, znajdź Avast Premium Security i dotknij Odinstaluj
 3. Postępuj zgodnie z instrukcjami, a kiedy Konfiguracja zabezpieczeń Avast Premium wyskakuje, stuknij Przejdź na darmowy program antywirusowy
 4. Uzyskiwać Tak >> Uruchom ponownie komputer ukończyć

Aby przywrócić Avast do darmowej wersji po bezpłatnym okresie próbnym;

 1. Po zakończeniu bezpłatnego okresu próbnego pojawi się okno dialogowe. Po prostu dotknij Przełącz na bezpłatne powrócić
 2. Uruchom ponownie komputer, aby zakończyć

Jak zastąpić Avast

Aby zastąpić program Avast i uniemożliwić mu blokowanie stron internetowych lub aplikacji, możesz tymczasowo wyłączyć osłonę Avast, tymczasowo wyłączyć sam program antywirusowy, dodać strony internetowe do listy wyjątków lub dodać aplikacje do listy dozwolonych.

Aby tymczasowo wyłączyć osłony Avast;

 1. Uruchom aplikację antywirusową Avast
 2. Uzyskiwać Ochrona >> Podstawowe osłony
 3. Wyłącz odpowiednią tarczę i wybierz czas trwania
 4. Uzyskiwać OK skończyć

Aby tymczasowo wyłączyć wszystkie osłony Avast;

 1. Znajdź ikonę Avast na pasku zadań systemu Windows
 2. Kliknij go prawym przyciskiem myszy i dotknij Kontrola osłon Avast
 3. Wybierz czas trwania i dotknij OK skończyć

Aby dodać strony internetowe/pliki do listy wyjątków;

 1. Uruchom aplikację antywirusową Avast
 2. Uzyskiwać Menu >> Ustawienia >> Ogólne >> Wyjątki >> Dodaj wyjątek (Lub Dodaj zaawansowany wyjątek dla dokładnych i szczegółowych wyłączeń)
 3. Możesz wpisać adres URL witryny lub ścieżkę do pliku w polu tekstowym (lub kliknąć Przeglądać aby wybrać plik)
 4. Następnie kliknij Dodaj wyjątek skończyć

Aby dodać dozwolone aplikacje;

 1. Uruchom aplikację antywirusową Avast
 2. Uzyskiwać Menu >> Ustawienia >> Ogólne >> Zablokowane i dozwolone aplikacje >> Zezwól na aplikację
 3. Wybierz aplikację, na którą chcesz zezwolić, lub stuknij Wybierz ścieżkę aplikacji aby wprowadzić lokalizację aplikacji
 4. Następnie kliknij Dodać skończyć
🔥 Zalecana:  Czy nagrody są gigantyczne? Moja szczera recenzja

Jak mogę sprawdzić, czy Avast jest uruchomiony?

Aby sprawdzić, czy Avast jest uruchomiony, możesz sprawdzić stan ochrony w aplikacji. Najpierw uruchom aplikację i wybierz Status zakładka w lewym panelu. Tekst “Ten komputer jest chroniony” na Zielony ekran stanu wskazuje, że program Avast działa tak, jak powinien.

Jeśli widzisz Czerwony Lub Żółty na ekranie stanu wskazuje na krytyczny lub pilny problem, który wymaga natychmiastowej uwagi. Aby to naprawić, kliknij odpowiednią akcję wskazaną pod stanem. Akcją może być aktualizacja, rozwiązanie, ponowne uruchomienie teraz, włączenie lub aktywacja/reaktywacja.

Jaka jest różnica między Avast Internet Security a Premier?

Avast Internet Security oferuje wszystkie usługi zawarte w planie Avast pro wraz z dodaną cichą zaporą ogniową i funkcjami antyspamowymi. Natomiast Avast Premier zapewnia wszystkie usługi zawarte w planach Avast Free i Avast Internet Security z dodatkiem usługi „dostęp z dowolnego miejsca”, niszczarki danych, skanera poczty e-mail i automatycznego aktualizatora oprogramowania.

Avast Internet Security kosztuje 30 USD za rok, 55 USD za dwa lata i 80 USD za trzy na jednym urządzeniu, podczas gdy Avast Premier kosztuje 35 USD za rok, 70 USD za dwa lata i 105 USD za trzy na jednym urządzeniu. Należy zauważyć, że poza podstawową subskrypcją Avast Internet Security wiąże się z dodatkowymi kosztami.

Po zakupie subskrypcji zauważysz, że wiele funkcji zawartych w planie wymaga aktualizacji do działania.

Przeczytaj także: Czy program Davinci Resolve jest bezpieczny?

Jaka jest różnica między Avast Pro a Premier?

Avast Pro zawiera wszystkie funkcje zawarte w bezpłatnym abonamencie Avast, a także tryb piaskownicy, szyfrowanie danych, zaporę ogniową i menedżera haseł. Avast Premier zawiera wszystkie funkcje planu Avast pro, a także automatyczną aktualizację oprogramowania, dwukierunkową zaporę ogniową, osłonę kamery internetowej, osłonę przed oprogramowaniem ransomware, niszczarkę danych i filtr poczty e-mail antyspamowej.

Czy Avast Premium Security obejmuje VPN?

Nie, subskrypcja Avast Premium Security nie obejmuje VPN. Produkt zawiera SecureLine VPN, ale wymaga osobnej subskrypcji innej niż Avast Premium Security. Jest to jedna z dodatkowych funkcji omówionych powyżej. Plany antywirusowe Avast zwykle obejmują oddzielne bezpłatne narzędzia do pobierania lub oddzielne funkcje subskrypcji, o których można nie wiedzieć.

Ilu urządzeń obejmuje Avast?

Plany Avast dla wielu urządzeń, takie jak Avast premium security (Wiele urządzeń) i Avast Ultimate (Wiele urządzeń), obejmują do 10 urządzeń z dowolnym systemem operacyjnym: Windows, Mac, iOS i Android. Możesz także łatwo przenosić swoją subskrypcję między urządzeniami lub platformami. Należy jednak pamiętać, że Avast działa najlepiej w systemie Windows i jest ograniczony do innych.

Tak, Avast wyszukuje i chroni przed złośliwym oprogramowaniem. Produkty Avast są wyposażone w system ochrony przed złośliwym oprogramowaniem oparty na uczeniu maszynowym oraz znaczącą sieć wykrywania zagrożeń, która umożliwia znajdowanie, blokowanie i usuwanie wirusów, oprogramowania szpiegującego, oprogramowania wymuszającego okup i innych zagrożeń związanych ze złośliwym oprogramowaniem. Ta funkcja jest również dostępna w bezpłatnych planach Avast.

Tak, Avast blokuje kamerę internetową, gdy nie jest używana. Ta funkcja jest dostępna w planie bezpieczeństwa premium Avast. Blokuje aplikacjom i złośliwemu oprogramowaniu dostęp do kamery internetowej lub korzystanie z niej bez autoryzacji. Chroni to przed nieświadomym nagrywaniem lub szpiegowaniem.

Zaufane i podejrzane aplikacje są wykrywane przez usługi Avast Reputation Services na podstawie kilku czynników. Avast pozwala również użytkownikom ustawić preferowany tryb Osłony kamery internetowej i sposób, w jaki obsługuje ona aplikacje.

Wniosek

Czy Avast Premium jest tego wart? Po rozważeniu swoich potrzeb i oferty Avast możesz sam odpowiedzieć na to pytanie, a ten artykuł to ułatwi. Premiera Avast premium FKA Avast została zaprojektowana jako kompleksowa ochrona/naprawa przed każdym możliwym zagrożeniem. Zawiera inne pakiety premium i funkcje do wyboru, ale czy są one tego warte? Ty decydujesz.