Czy AppleCare obejmuje zadrapania na AirPods, iPhone’ach, MacBookach i iWatchach?

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Czy AppleCare obejmuje zadrapania na AirPods, iPhone’ach, MacBookach i iWatchach?

Zapewnienie bezpieczeństwa produktów Apple jest priorytetem po ich zakupie. Chciałbyś, aby Twoje Airpody, iPhone’y, MacBooki lub iWatche wyglądały bardzo elegancko i niezbyt zużyte podczas ich używania, ale zwykle tak się nie dzieje.

Możesz skończyć z zarysowaniem na wyświetlaczu iWatch lub, co gorsza, pękniętym ekranem telefonu. Tutaj wkracza AppleCare. Czy AppleCare obejmuje zadrapania na Airpodach, iPhone’ach, MacBookach i iWatchach? W tym artykule omówiono opcje dostępne w przypadku fizycznego uszkodzenia produktów Apple.

Czy AppleCare obejmuje zadrapania na AirPods, iPhone’ach, MacBookach i iWatchach?

Nie, AppleCare nie obejmuje rys na Airpodach, iPhone’ach, Macbookach i iWatchach. Wynika to z faktu, że zgodnie z ich warunkami AppleCare jest zwykłą roczną gwarancją, która obejmuje problemy spowodowane przez producenta i inne wady sprzętu. W związku z tym nie ponosi odpowiedzialności za uszkodzenia kosmetyczne.

Mówiąc najprościej, AppleCare nie obejmuje drobnych zadrapań. Jeśli jednak szukasz większego ubezpieczenia dla swoich produktów Apple, możesz wybrać opcję AppleCare+, która obejmuje przypadkowe uszkodzenia, a także kradzież i utratę, w zależności od wybranego planu.

Co obejmuje AppleCare — lista?

Ponieważ AppleCare jest ograniczoną gwarancją na jeden rok, nie obejmuje ona zbyt wielu uszkodzeń wtórnych produktów Apple. Obejmuje tylko 90 dni bezpłatnego wsparcia technicznego, oto lista tego, co się z tym wiąże:

 • Awarie sprzętu
 • Wady pochodzące od producenta.
 • Dostępny zespół wsparcia firmy Apple, dostępny przez telefon lub czat przez 90 dni.

Czy AppleCare Plus obejmuje uszkodzenia kosmetyczne?

Nie, AppleCare Plus nie obejmuje uszkodzeń kosmetycznych, chociaż jest rozszerzeniem ograniczonej gwarancji, z którą dostarczane są wszystkie produkty Apple, nie obejmuje uszkodzeń, które nie mają wpływu na funkcjonowanie telefonu.

Obejmuje jednak przypadkowe uszkodzenia, takie jak upadki i wgniecenia, które mogą mieć wpływ na ekran telefonu i inne normalne funkcje iPhone’a.

🔥 Zalecana:  Jak się dowiedzieć, czy ktoś zablokował Cię na Snapchacie?

Czy AppleCare Plus obejmuje zadrapania?

Nie, AppleCare Plus nie obejmuje zadrapań ani innych uszkodzeń kosmetycznych. Chociaż w niektórych przypadkach, gdy zarysowania powodują uszkodzenie telefonu, jest on objęty AppleCare Plus. Oferuje również inne opcje ubezpieczenia produktów Apple, które sprawiają, że jest to warte dodatkowego wydatku w porównaniu z normalną gwarancją.

Co obejmuje pokrycie AppleCare Plus — lista

To jest lista tego, co obejmuje AppleCare +

 • Całodobowy priorytetowy dostęp do pomocy technicznej (24/7)
 • Przedłuż ograniczoną gwarancję do dwóch lat
 • Obejmuje dwa (2) przypadki przypadkowego uszkodzenia co 12 miesięcy.
 • Przesyłka zastępcza ekspresowa, tj. kiedy pracują na twoim telefonie, zostanie ci przekazana wymiana, jest również dostarczana ekspresowo.

Istnieje również drugi pakiet oznaczony AppleCare + z kradzieżą i utratą, ten obejmuje te same rzeczy, co AppleCare +, a ponadto obejmuje dwa (2) przypadki kradzieży i utraty, które mają miejsce co 12 miesięcy. Ten drugi pakiet jest ograniczony tylko do iPhone’ów.

AppleCare+ obejmuje również MacBooki, iWatche i AirPods, oferując to samo przedłużenie o dwa lata ograniczonej gwarancji w połączeniu z tymi samymi dodatkowymi korzyściami.

Czy AppleCare obejmuje uszkodzenia ciała?

Nie, AppleCare nie obejmuje uszkodzeń ciała, jest ograniczona do wad spowodowanych przez producenta i będziesz musiał zapłacić pewną sumę, jeśli przywieziesz go do naprawy. Koszty, jakie generowałyby naprawy, byłyby mniejsze, gdybyś zdecydował się na AppleCare+.

Czy AppleCare Plus obejmuje uszkodzenia ciała?

Tak, AppleCare+ obejmuje uszkodzenia ciała, ale nie jest to oferta nieograniczona, można z niej skorzystać tylko dwa razy w roku. Obejmuje wszystko, począwszy od pękniętego/uszkodzonego ekranu, wgnieceń, które wpływają na wyświetlacz, uszkodzeń spowodowanych przez wodę itp. Pakiet kradzieży i utraty idzie dalej, oferując wymianę, gdy Twój iPhone zostanie skradziony lub zgubiony.

Kiedy kupić AppleCare Plus

AppleCare Plus można kupić natychmiast po otrzymaniu produktu Apple, a ponieważ zwykły AppleCare nie obejmuje żadnych zadrapań ani uszkodzeń, z wyjątkiem tych, które zostały wykonane przez producenta, uzyskanie AppleCare Plus byłoby lepszą opcją, zwłaszcza jeśli jesteś szczególnie niezdarny ze swoim urządzenia.

🔥 Zalecana:  Pięć najbardziej pożądanych cech osobowości skutecznego menedżera HR

Jeśli nadal potrzebujesz czasu do namysłu i nie otrzymałeś AppleCare plus od razu po zakupie produktu i nadal chcesz go otrzymać później, nadal możesz to zrobić. Apple umożliwia zakup AppleCare plus przez 60 dni od dnia zakupu urządzenia.

Przeczytaj także: Airpody zniknęły z funkcji Znajdź mój iPhone – oto, co odkryłem

Jakie są ceny Apple Care Plus dla produktów Apple?

Ceny AppleCare plus różnią się w zależności od różnych produktów Apple

Dla iPhone’a SE

 • AppleCare plus – 79 USD
 • AppleCare plus (z kradzieżą i utratą) – 149 USD

Dla iPhone’a Xs, 11Pro, 11ProMax, 12Pro, 12ProMax

 • AppleCare plus – 199 USD
 • AppleCare plus (z kradzieżą i utratą) – 269 USD
 • Pełną listę produktów iPhone’a i ceny znajdziesz tutaj Tutaj

Dla MacBooków

 • Mac mini: 99 USD
 • MacBook Air: 199 USD
 • MacBook: 249 USD.
 • Pełną listę produktów MacBook i ceny znajdziesz tutaj Tutaj.

Dla iWatch

 • Seria SE: 49 USD
 • Apple Watch Nike: 69 USD
 • Apple Watch Hermes: 79 USD
 • Aby zapoznać się z pełną listą produktów i cen zegarków Apple, sprawdź Tutaj.

Dla Airpodów

 • Airpody: 29 USD
 • Aby zapoznać się z pełną listą produktów Airpods i ich cen, sprawdź Tutaj

Czy moje plany Apple Care Plus mogą zostać anulowane?

Tak, Twoje plany AppleCare Plus można anulować, ale należy to zrobić w ciągu 30 dni od zakupu, aby otrzymać pełny zwrot kosztów.

Wniosek

Czy zatem AppleCare obejmuje zadrapania na Airpodach, iPhone’ach, MacBookach i iWatchach? Teraz masz odpowiedź.

Ponieważ AppleCare obejmuje tylko absolutne minimum, możesz skorzystać z pakietu AppleCare Plus, aby zapewnić, że Twoje urządzenia będą działać tak długo, jak chcesz, ale zanim kupisz plan, warto sprawdzić, czy będzie on oferował wartość Ty.

🔥 Zalecana:  Czy moderatorzy Twitcha otrzymują wynagrodzenie? – Prawda o byciu modem Twitcha

Biorąc to pod uwagę, decyzja o tym, czego się trzymać, byłaby o wiele łatwiejsza.