Czy ankiety w ruchu są legalne? (Uczciwa recenzja z 2023 r.!)

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Czy ankiety w ruchu są legalne? (Uczciwa recenzja z 2023 r.!)

W tym świecie online można znaleźć wiele różnych sposobów zarabiania pieniędzy, oszczędzania pieniędzy i uzyskiwania dochodu pasywnego. A jednym z pobocznych tematów, nad którym często zastanawiają się czytelnicy, są płatne ankiety.

Ankiety są popularnym sposobem zarabiania pieniędzy w aplikacjach i Internecie od wielu lat. Osobiście przetestowałem dziesiątki z nich od czasów studiów i podczas badania świata zarabiania pieniędzy w Internecie.

Jedną z platform ankietowych i aplikacji, które zyskują na popularności, jest Ankiety w ruchu. Jak sama nazwa wskazuje, oferuje sposób na wypełnianie płatnych ankiet, gdy jesteś poza domem i zajmujesz się codziennym życiem.

Ale czy Surveys On The Go jest legalne? I ile pieniędzy możesz faktycznie zarobić na tej stronie?

Moja recenzja Surveys On The Go opisuje, jak działa ta platforma, potencjał zarobkowy i czy rzeczywiście warto z niej korzystać, czy nie.

Co to są ankiety w ruchu?

Surveys On The Go to amerykańska firma marketingowa, która oferuje możliwości GPT (Get Paid To), które obejmują różne płatne ankiety. Ma bezpłatną aplikację na urządzenia z Androidem i iOS, którą możesz pobrać i używać do zarabiania pieniędzy z telefonu.

Podobnie jak inne witryny z płatnymi ankietami, ideą Surveys On The Go jest udostępnianie danych i opinii w celu uzyskania nagród.

Aplikacja ma ponad milion pobrań między sklepami z aplikacjami na Androida i Apple, a fakt, że jest skoncentrowana na urządzeniach mobilnych, różni ją również od wielu konkurentów, którzy działają głównie w Internecie.

Ostatecznie Surveys On The Go zapewnia łatwy sposób na zarobienie dodatkowego kieszonkowego w wolnym czasie. Nie możesz z tego czerpać dochodów w pełnym wymiarze godzin, ale jest to bardzo prosty dodatek, który możesz wypróbować.

Jak działają ankiety w ruchu?

Oto jak działa ta witryna z ankietami i jak zacząć.

1. Zarejestruj się

Rejestracja w aplikacji Surveys On The Go jest stosunkowo łatwa. Po prostu odwiedź ich stronę internetową i wybierz przycisk, aby się zarejestrować. Alternatywnie możesz pobrać bezpłatnie Android Lub iOS aplikacja.

Po zarejestrowaniu się musisz odpowiedzieć na kilka pytań demograficznych, które pomogą Ci zakwalifikować się do ankiet. Pytania te mogą obejmować płeć, dochód, status zatrudnienia i inne.

Jest to standard w przypadku innych witryn z płatnymi ankietami, a Surveys On The Go zadaje te pytania, aby dopasować Cię do bardziej odpowiednich ankiet.

Należy również pamiętać, że Ankiety On The Go są dostępne tylko dla mieszkańców Stanów Zjednoczonych, którzy ukończyli 18 lat. Oczywiście do udziału wymagany jest również smartfon.

2. Odpowiedzi na ankiety

Głównym sposobem zarabiania pieniędzy dzięki Surveys On The Go jest odpowiadanie na ankiety. Z reguły są to krótkie ankiety, które obejmują takie tematy jak:

 • Zdrowie
 • Rozrywka
 • Żywność
 • Osobiste opinie
 • Nawyki zakupowe

Ankiety zazwyczaj płacą od 0,25 do 1 USD, chociaż czasami można znaleźć ankiety, które płacą kilka dolarów. Musisz jednak zakwalifikować się do ankiet, które obejmują odpowiadanie na krótkie pytania wstępne.

Zdjęcie dzięki uprzejmości AppPicker.

Dość regularnie zostajesz zdyskwalifikowany z ankiet, ale to wciąż płaci ci przynajmniej kilka groszy za poświęcony czas.

Jeśli zakwalifikujesz się i wypełnisz ankietę, pieniądze pojawią się na Twoim koncie Survey On The Go. Aplikacja wysyła również powiadomienia push, gdy dostępne są nowe możliwości ankiety.

Pamiętaj też, że możesz udostępniać dane o swojej lokalizacji aplikacji Surveys On The Go, aby potencjalnie otrzymywać więcej ankiet. Dzieje się tak, ponieważ aplikacja może zadawać bardziej szczegółowe pytania dotyczące Twoich nawyków zakupowych i podróżniczych.

Wreszcie, istnieje jeden rodzaj ankiet o nazwie Ankiety Aplikacje + internet, w których zadawane są pytania dotyczące różnych witryn i aplikacji, z których korzystasz i lubisz, oraz przekazujesz swoją opinię.

Ponownie, nie oczekuj, że zarobisz więcej niż kilka dolarów za ankietę i godzinę dzięki Ankietom w ruchu. I pamiętaj, że Surveys On The Go ma mniej sposobów na zarabianie niż konkurenci Swagbucks i inne witryny z mikrozadaniami.

3. Wypłata

Musisz zarobić co najmniej 10 USD, aby wypłacić pieniądze za pomocą ankiet w ruchu. Otrzymujesz zapłatę za pomocą gotówki PayPal i nie ma żadnych darmowych nagród w postaci kart podarunkowych ani nagród kryptograficznych do wyboru.

🔥 Zalecana:  Powody, dla których dyrektorzy generalni potrzebują praktycznych umiejętności cyfrowych

Płatności PayPal mogą pojawić się po kilku dniach, ale fakt, że możesz zarobić rzeczywistą gotówkę dzięki tej aplikacji, jest plusem.

Pamiętaj jednak, że zarobienie wystarczającej kwoty na wypłatę może zająć trochę czasu. Jedną z najczęstszych skarg dotyczących tej aplikacji do ankiet online jest brak możliwości.

Prawdopodobnie musisz wypełnić około 10 do 15 możliwości, aby zarobić wystarczająco dużo, aby wypłacić pieniądze, a ukończenie ankiet w ruchu może zająć kilka tygodni (lub nawet kilka miesięcy).

W rzeczywistości, Najczęściej zadawane pytania dotyczące ankiet w ruchu stwierdza, że ​​możesz otrzymać średnio jedną lub dwie ankiety tygodniowo.

To sprawia, że ​​jest to dobre źródło pieniędzy na piwo, ale nie oczekuj regularnych wypłat z tej aplikacji ankietowej.

Czy ankiety w ruchu są legalne?

Tak, Surveys On The Go jest legalne. Aplikacja ma tysiące pozytywnych recenzji w sklepach z aplikacjami Google i Apple, a także mnóstwo dowodów płatności online. Jednak najczęstszą skargą jest to, że użytkownicy nie otrzymują wielu ankiet, więc wypłata zajmuje dużo czasu.

Ogólnie rzecz biorąc, musisz sam określić, czy jest to warte twojego czasu. Ze względu na małą liczbę oferowanych ankiet i stosunkowo niskie wynagrodzenie, wielu użytkowników w tym na Reddit stwierdzili, że ta aplikacja nie jest warta ich czasu.

Ponadto wiele innych aplikacji z nagrodami i witryn z ankietami ma niższe wymagania dotyczące wypłaty. Na przykład oba Markowe ankiety I Ankieta ćpuna pozwalają zarabiać pieniądze, odpowiadając na ankiety, ale możesz wypłacić pieniądze za jedyne 5 USD. I generalnie jest więcej ankiet do wypełnienia w porównaniu z ankietami w ruchu.

Ile pieniędzy możesz zarobić?

Większość ankiet z Surveys On The Go płaci średnio od 50 centów do 2 USD za około 10 do 15 minut twojego czasu. Im dłuższa ankieta, tym więcej zarobisz. Podsumowując, prawdopodobnie możesz zarobić kilka dodatkowych dolarów tygodniowo dzięki tej aplikacji, jeśli wypełnisz wszystkie dostępne ankiety.

Podczas wypełniania ankiety ważne jest, aby być szczerym i wyrażać prawdziwe opinie. Istnieją pytania dyskwalifikujące, które mogą pomóc odfiltrować sprzeczne działania, a jeśli zostaniesz usunięty z ankiety, nie otrzymasz zapłaty za poświęcony czas.

Pamiętaj też, że nagrody, które zdobywasz za wypełnianie ankiet, nie pojawiają się od razu. Aktualizacja konta może zająć kilka dni roboczych.

Czy ankiety w ruchu rzeczywiście się opłacają?

Tak. Ankiety On The Go naprawdę się opłacają. Ich próg wypłaty w wysokości 10 USD jest niższy niż w witrynach takich jak InboxDollars, ale wyższy niż w niektórych wiodących witrynach z ankietami. Ale możesz wypłacić darmowe pieniądze PayPal, co jest zaletą.

Za I przeciw

Jeśli zastanawiasz się nad zarejestrowaniem się w Ankietach On The Go, oto kilka zalet i wad do rozważenia.

Zalety:

 • Łatwa rejestracja
 • Niski próg wypłaty 10 USD
 • Szybka płatność przez PayPal
 • Za dyskwalifikacje zarabiasz niewielkie kwoty

Cons:

 • Wiele ankiet płaci mniej niż 1 USD
 • Dostępne minimalne możliwości
 • Brak darmowych nagród w postaci kart podarunkowych
 • Żadnych innych możliwości zarobku poza ankietami

Ponownie skorzystaj z Surveys On The Go, aby uzyskać szybkie pieniądze, ale nie spodziewaj się prowizji w setkach dolarów miesięcznie dzięki aplikacji.

Inne ankiety On The Go Recenzje

Jednym z najlepszych sposobów stwierdzenia, czy witryna z ankietami jest tego warta, czy nie, jest przeczytanie, co myślą o niej inni użytkownicy. W sklepie z aplikacjami, Reddit i YouTube jest mnóstwo recenzji Ankiet w ruchu, na które możemy spojrzeć.

Jak wspomniano, głównym zarzutem w społecznościach takich jak Reddit jest to, że Surveys On The Go prawie nie wysyła ankiet.

Oznacza to, że wypłacenie 10 $ może zająć tygodnie, a nawet miesiące.

Ta recenzja Surveys On The Go z recenzji YouTuber Digital Marketing również mówi o tym problemie. Prawdopodobnie masz szczęście, że otrzymujesz od 1 do 2 ankiet miesięcznie dzięki tej aplikacji, a w niektóre miesiące możesz nie dostać nic.

🔥 Zalecana:  Jakie są 4 rodzaje pieniędzy na świecie?

To zdecydowanie największa wada aplikacji Surveys On The Go. W żadnym wypadku nie jest to oszustwo, ale bardzo wolno zarabia.

Najlepsze alternatywy

Jednym z kluczowych sposobów zarabiania jak największych pieniędzy na ankietach jest zarejestrowanie się w wielu firmach ankietowych. Maksymalizuje to liczbę ankiet, do których się kwalifikujesz i ile możesz zarobić. I chociaż zarobienie wystarczającej kwoty na wypłatę w każdej witrynie może zająć trochę czasu, ogólne zarobki mogą sumować się przez pewien okres czasu.

Oto kilka niezawodnych alternatyw dla ankiet w ruchu, których możesz użyć, aby zdobyć więcej nagród:

Witryny te nie zarobią tysięcy dolarów, ale wszystkie oferują więcej opcji zarabiania i ankiet niż Ankiety w ruchu.

Osobiście przetestowałem je wszystkie i możesz wypłacić pieniądze, a proces rejestracji jest bardzo prosty.

Ostatecznie możesz korzystać z Ankiet w ruchu i innych kombinacji aplikacji i witryn z nagrodami, aby zarobić trochę darmowych pieniędzy w wolnym czasie. Tylko upewnij się, że masz realistyczne oczekiwania!

Często Zadawane Pytania

Oto niektóre z najczęściej zadawanych pytań dotyczących tej popularnej witryny z ankietami.

Czy ankiety w ruchu to oszustwo?

Nie. Ankiety On The Go nie są oszustwem. Są legalną stroną internetową i oferują możliwości płatnych ankiet dla osób w wieku 18 lat i starszych. Po prostu wiedz, że może minąć trochę czasu, zanim osiągniesz 10 $ i faktycznie wypłacisz pieniądze.

Kto może się zarejestrować?

Aby kwalifikować się, musisz mieć ukończone 18 lat. Płatność za tę aplikację jest dokonywana za pośrednictwem PayPal, który ma również minimalny wiek 18 lat, aby utworzyć konto.

Aby korzystać z Ankiet w ruchu, musisz mieszkać w Stanach Zjednoczonych.

Dodatkowa lektura – Jak zarabiać na autopilocie.

Końcowe przemyślenia

Ankiety mogą być skutecznym sposobem na uzyskanie dodatkowego dochodu. Chociaż nie pozwolą ci rzucić codziennej pracy ani spłacić kredytu hipotecznego, mogą zarobić pieniądze na piwo lub dodatkowy dochód, aby pomóc twojej rodzinie przetrwać.

Mamy nadzieję, że nasza recenzja Surveys On The Go pomoże Ci zdecydować, czy ta aplikacja ankietowa jest warta Twojego czasu.

Uważamy, że jest to legalna strona, która płaci na czas. Ale znowu, prawdopodobnie zarabiasz od 10 do 20 USD miesięcznie z tą aplikacją w cenie , więc nie jest to osoba dobrze zarabiająca.

Dodatkowe zajęcia, takie jak korzystanie z różnych aplikacji koncertowych lub sprzedawanie swoich umiejętności online jako freelancer, są zdecydowanie bardziej lukratywne. Ale zawsze możesz wypróbować tę aplikację, gdy jesteś „w drodze”, aby zarobić trochę gotówki.

Szukasz jeszcze więcej pomysłów na zarabianie pieniędzy? Wymeldować się:

Przegląd ankiet w ruchu

Nazwa: Ankiety w ruchu

Opis: Surveys On The Go to bezpłatna aplikacja, która płaci gotówką PayPal za wypełnianie krótkich ankiet na telefonie.

System operacyjny: Androida, iOSa

Kategoria aplikacji: Aplikacja ankietowa

Autor: Toma Blake’a

 • Potencjał zarobkowy

 • Opcje zarabiania

 • Nagrody

 • Wypłacenie

 • Łatwość użycia

 • Obsługa klienta

span, .wp-review-17679.wp-review-percentage-type .review-list li > span { display: inline-block; pozycja: absolutna; indeks z: 1; góra: 23px; po lewej: 45 pikseli; rozmiar czcionki: 14px; wysokość linii: 1; kolor: #ffffff; -webkit-touch-callout: brak; -webkit-user-select: brak; -khtml-user-select: brak; -moz-user-select: brak; -ms-user-select: brak; wybór użytkownika: brak; } .wp-review-17679.wp-review-point-type .wpr-user-features-rating .review-list li > span, .wp-review-17679.wp-review-percentage-type .wpr-user- cechy-ocena .review-list li > span { kolor: dziedziczenie; } .wp-review-17679.wp-review-point-type .wpr-user-features-rating .review-list li .wp-review-input-set + span, .wp-review-17679.wp-review- procent-typ .wpr-funkcje-użytkownika-ocena .review-list li .wp-review-zestaw-wejściowy + rozpiętość, .wp-review-17679.wp-review-point-type .wpr-user-features-rating . lista recenzji li .wp-review-user-rating:hover + span, .wp-review-17679.wp-review-percentage-type .wpr-user-features-rating .review-list li .wp-review-user -rating:hover + span { kolor: #fff; } .wp-review-17679.review-wrapper.wp-review-star-type .review-list li:nth-child(2n+1) { clear: left; obramowanie po prawej: 1 piksel pełny #dfdaea; } .wp-review-17679 .review-links {wypełnienie: 30px 30px 20px 30px; } .wp-review-17679.review-wrapper.wp-review-point-type .review-result, .wp-review-17679.review-wrapper.wp-review-percentage-type .review-result, .wp- recenzja-17679.review-wrapper .review-point .review-result-wrapper, .wp-review-17679.view-wrapper .view-percentage .review-result-wrapper { wysokość: 28 pikseli; } .wp-review-comment-17679 .wp-review-comment-rating .review-point .review-result-wrapper .review-result, .wp-review-comment-17679 .wp-review-comment-rating .review -procent .review-result-wrapper .review-result { wysokość: 22px; } .wp-review-17679.review-wrapper .review-result-wrapper i { rozmiar czcionki: 18px; } .wp-review-17679.review-wrapper .review-plusy-cons { wyczyść: oba; wypełnienie: 0; obramowanie na dole: 1 px stałe #dfdaea; } .wp-review-17679.review-wrapper .review-pros-cons .review-pluss { dopełnienie: 30px; rozmiar pudełka: ramka-pudełko; } .wp-review-17679.review-wrapper .review-pros-cons .review-cons { dopełnienie: 30px; rozmiar pudełka: ramka-pudełko; } .wp-review-17679.review-wrapper .review-plusy-cons .review-plusy .mb-5, .wp-review-17679.review-wrapper .review-plusy-przeciw .review-cons .mb-5 { grubość czcionki: pogrubiona; obramowanie na dole: 1 px stałe #dfdaea; margines dolny: 10px; wypełnienie dna: 8px; } .wp-review-17679.review-wrapper .mb-5 {transformacja tekstu: wielkie litery; } .wp-review-17679.review-wrapper .wpr-user-features-rating { margin-top: -1px; oba czyste; pływak: lewy; szerokość: 100%; } .wp-review-17679 .user-review-area {wypełnienie: 18px 30px; górna granica: 1 px pełny; górny margines: -1px; pływak: lewy; szerokość: 100%; } .wp-review-17679.review-wrapper .review-title { odstępy między literami: 1px; grubość czcionki: 700; wypełnienie: 15px 30px; transformacja tekstu: brak; tło: #558eaa; kolor: #fff; } .wp-review-17679.review-wrapper .review-total-wrapper {szerokość: 40%; margines: 0; wypełnienie: 42px 0; kolor: #fff; wyrównanie tekstu: środek; } .wp-review-17679.review-wrapper .review-list { wyczyść: brak; szerokość: 60%; } .wp-review-17679.review-wrapper .review-list .review-star, .wp-review-17679.review-wrapper .review-list .wp-review-user-feature-rating-star { float: left ; Blok wyświetlacza; margines: 10px 0 0 0; } .wp-review-17679.review-wrapper .review-list .wp-review-user-feature-rating-star + span { clear: left; Blok wyświetlacza; } .wp-review-17679.review-wrapper .review-list .wp-review-user-rating.wp-review-user-feature-rating-star, .wp-review-17679.review-wrapper .review-list .wp-review-user-rating.wp-review-user-feature-rating-star .review-star { margines: 0; } .wp-review-17679.review-wrapper .review-list .wp-review-user-rating.wp-review-user-feature-rating-star .review-result-wrapper {margin-left: -5px; margines-dolny: 6px; } .wp-review-17679.review-wrapper .review-list .wp-review-user-feature-rating-star .review-result { odstępy między literami: -2.2px; } .wp-review-17679.review-wrapper.wp-review-circle-type .review-total-wrapper { dopełnienie: 20px 0; } .wp-review-17679.review-wrapper.wp-review-circle-type .review-total-wrapper .review-circle.review-total { margines: 0 auto; wyściółka górna: 10px; oba czyste; } .wp-review-17679 .review-total-wrapper .review-point.review-total, .wp-review-17679 .review-total-wrapper .review-percentage.review-total { szerokość: 70%; wyświetlanie: blok liniowy; margines: 20px auto 0 auto; } .wp-review-17679.review-wrapper.wp-review-circle-type .review-total-wrapper > .review-total-box { display: block; } .wp-review-17679.review-wrapper.wp-review-circle-type .review-total-wrapper > .review-total-box > div { display: none; } .wp-review-17679.review-wrapper .review-total-wrapper .review-total-box { float: left; wyrównanie tekstu: środek; wypełnienie: 0; kolor: #4e565b; wysokość linii: 1,5; } .wp-review-17679.review-wrapper .review-total-wrapper .review-total-box h5 {margines górny: 6px; kolor: dziedziczyć; } .wp-review-17679.review-wrapper.wp-review-point-type .review-total-wrapper .review-total-box, .wp-review-17679.review-wrapper.wp-review-percentage-type .review-total-wrapper .review-total-box, .wp-review-17679.review-wrapper .wpr-user-features-rating .review-list, .wp-review-17679.review-wrapper.wp-review -thumbs-type .review-list { szerokość: 100%; } .wp-review-17679.review-wrapper .wpr-user-features-rating .review-list li { border-right: 0; } .wp-review-17679.review-wrapper .review-star.review-total { color: #fff; górny margines: 10px; } .wp-review-17679.review-wrapper .user-review-title { kolor: dziedziczenie; dopełnienie: 18px 30px 16px; margines: 0; obramowanie na dole: 1 px stałe; górna granica: 1 px pełny; } .wp-review-17679.review-wrapper .user-total-wrapper .user-review-title { display: inline-block; kolor: dziedziczyć; transformacja tekstu: wielkie litery; odstępy między literami: 1px; wypełnienie: 0; granica: 0; górny margines: 3px; } .wp-review-17679.review-wrapper.wp-review-circle-type .user-total-wrapper h5.user-review-title { margines-górny: 12px; } .wp-review-17679.review-wrapper.wp-review-circle-type .user-total-wrapper span.user-review-title { margines-górny: 4px; } .wp-review-17679.review-wrapper .reviewed-item { dopełnienie: 30px; } .wp-review-17679.review-wrapper.wp-review-circle-type .review-total-wrapper > .review-total-box { display: block; } .wp-review-17679.review-wrapper .user-review-area .review-percentage, .wp-review-17679.view-wrapper .user-review-area .review-point { szerokość: 20%; pływak: prawy; górny margines: -2px; } .wp-review-17679.review-wrapper .review-embed-code { wypełnienie: 10px 30px 15px; } .wp-review-17679.review-wrapper, .wp-review-17679 .review-title, .wp-review-17679 .review-list li, .wp-review-17679 .review-list li:ostatnie-dziecko , .wp-review-17679 .user-review-area, .wp-review-17679 .reviewed-item, .wp-review-17679 .review-links, .wp-review-17679 .wpr-user-features-ocena , .wp-review-17679.review-wrapper .user-review-title, .wp-review-17679.review-wrapper .review-total-wrapper, .wp-review-17679.review-wrapper .review-desc { kolor obramowania: #dfdaea; } .wp-review-17679 .wpr-rating-accept-btn { tło: #3a5d7c; margines: 10px 30px; szerokość: -moz-calc(100% – 60px); szerokość: -webkit-calc(100% – 60px); szerokość: -o-calc(100% – 60px); szerokość: calc(100% – 60px); promień obramowania: 3px; } .wp-review-17679.review-wrapper .user-review-area .review-circle, .wp-review-17679.review-wrapper .review-list .review-circle, .wp-review-17679.review- wrapper .review-circle .review-result-wrapper { wysokość: 32px; } .wp-review-17679.review-wrapper .review-list .wp-review-user-rating .review-circle { wysokość: 50 pikseli; } @ekran multimediów i (maks. szerokość: 570 pikseli) { .wp-review-17679.review-wrapper .review-list {szerokość: 100%; } .wp-review-17679.review-wrapper .review-total-wrapper {szerokość: 100%; obramowanie na dole: 1 px stałe #dfdaea; granica-lewo: 0; dopełnienie: 15 pikseli 0; } .wp-review-17679.review-wrapper.wp-review-star-type .review-list li:nth-child(2n+1) { clear: none; obramowanie w prawo: 0; } } @ekran multimediów i (maks. szerokość: 480 pikseli) { .wp-review-17679.review-wrapper .review-title, .wp-review-17679.review-wrapper .reviewed-item, .wp-review-17679 .review-wrapper .review-desc, .wp-review-17679.review-wrapper .user-review-area, .wp-review-17679.review-wrapper .review-embed-code, .wp-review-17679. recenzja-wrapper .review-plusy-cons .review-plusy, .wp-review-17679.review-wrapper .review-plusy-cons .review-cons { dopełnienie: 15px; } .wp-review-17679.review-wrapper .review-plusy-cons > div > div { dopełnienie: 15px; wyściółka: 0; } .wp-review-17679.review-wrapper .review-list li, .wp-review-17679.review-wrapper .user-review-title { dopełnienie: 12px 15px; obramowanie w prawo: 0; } .wp-review-17679.review-wrapper .ui-tabs-nav { dopełnienie: 0 15px; } .wp-review-17679.review-wrapper .review-links {wypełnienie: 15px 15px 5px; } .wp-review-17679.review-wrapper .user-total-wrapper { maksymalna szerokość: 60%; rozmiar czcionki: 14px; } .wp-review-17679.wp-review-point-type .review-list li > span, .wp-review-17679.wp-review-percentage-type .review-list li > span { top: 12px; po lewej: 30px; } } ]]>