Czy AirPods Pro są tego warte w 2023 roku? – Najlepsze wskazówki

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Czy AirPods Pro są tego warte w 2023 roku? – Najlepsze wskazówki

Redukcja szumów Apple AirPods Pro jest po prostu błoga. Jeśli tylko to, nadal warto.

AirPods Pro istnieją już od jakiegoś czasu, ale wielu wciąż zadaje jedno pytanie: „czy AirPods Pro są tego warte?” Przy tak wielu ludziach oczekujących na premierę AirPods Pro drugiej generacji, która ma zostać wydana w czwartym kwartale tego roku, czy powinieneś poczekać, czy po prostu pozostać przy AirPods Pro?

Jest wielu ludzi, którzy nadal wolą starsze wersje AirPods lub inne urządzenia Bluetooth od AirPods Pro. Ale czy AirPods Pro są tego warte w 2023 roku? Dowiedzmy Się.

Czy AirPods Pro są tego warte w 2023 roku?

W tej chwili wszyscy chcą czegoś, co ułatwi im życie, w tym słuchawek Bluetooth.

Firma Apple wysłuchała skarg i usterek znalezionych w zwykłych słuchawkach AirPods i wprowadziła te poprawki w słuchawkach AirPods Pro. Dzięki najwyższej klasy przejrzystości szumów i funkcjom redukcji szumów, naprawdę dobrej jakości dźwięku i niesamowitemu wzornictwu, każdy powiedziałby, że AirPods Pro są tego warte.

Ale wiele osób uważa, że ​​tę samą jakość można uzyskać od innych marek słuchawek Bluetooth za niższą cenę.

Czy AirPods Pro są tego warte na Androida?

Po prostu działają lepiej z urządzeniami Apple. W przypadku telefonów z Androidem proces parowania nie jest tak wygodny i chociaż stracisz kilka funkcji, nie będzie to coś, czego zbytnio byś nie przegapił.

Wszystko sprowadza się do tego, co cenisz w słuchawkach Bluetooth.

Jeśli zależy Ci na najwyższej jakości dźwięku, długim zasięgu łączności i niesamowitej funkcji redukcji szumów, mogą być tego warte dla Twojego urządzenia z Androidem, jeśli nie możesz znaleźć żadnych dobrych alternatyw, które zapewniają taką samą wartość dla Twojego telefonu.

🔥 Zalecana:  Czy 10 000 dolarów to dużo pieniędzy? (+ 11 wskazówek, co z tym zrobić)

Ale rzecz w AirPods Pro polega na tym, że dostęp do jego ustawień można uzyskać tylko za pośrednictwem urządzenia Apple.

Nie będziesz mógł dostosować jego przycisków ani zmienić nazwy AirPods Pro podczas korzystania z urządzenia z Androidem.

Wiele innych urządzeń Bluetooth, takich jak Samsung Galaxy Buds 2, ma wszystkie te funkcje i więcej, ale jak wspomniano wcześniej, wszystko sprowadza się do tego, czego szukasz w słuchawkach Bluetooth.

Czy AirPods Pro są tego warte, jeśli masz już AirPods?

Jeśli masz już AirPods, z którymi czujesz się komfortowo, możesz nie potrzebować AirPods Pro, chyba że chcesz odkrywać lub Twoje stare AirPods nie są dla Ciebie satysfakcjonujące.

AirPods Pro ma fajniejsze funkcje, chociaż są droższe. Podczas gdy AirPods Pro oferuje aktywną redukcję szumów, AirPods oferują efekt redukcji szumów i nie mają piankowych/silikonowych wkładek dousznych.

AirPods Pro jest wodoodporny, ma wewnątrz zawór ciśnieniowy i ma adaptacyjny EQ, podczas gdy AirPods nie.

Chociaż można je dostosować, AirPods Pro jest krótszy niż AirPods w zasięgu.

Czy odnowione AirPods Pro są tego warte?

Kiedy klient zwraca produkt, a firma produkcyjna rozwiązuje problem i ponownie wystawia go na sprzedaż, wtedy nazywasz produkt „odnowionym”. Detaliści zwykle używają odnowionego zamiast słowa „używany”.

Jeśli otrzymujesz odnowione AirPods Pro od Apple, tak, warto, ponieważ otrzymujesz gwarancję na produkt. Ale jeśli otrzymasz je od strony trzeciej, podejmiesz ryzyko.

Które AirPods są lepsze? Pro czy zwykły?

Wielu woli AirPods Pro od zwykłych i odwrotnie ze względu na osobiste doświadczenia. Możesz zdecydować, który jest lepszy, w oparciu o własne potrzeby, ale oto kilka punktów, które należy wziąć pod uwagę przy podejmowaniu tej decyzji;

  • AirPods Pro ma lepszą jakość dźwięku i połączeń niż zwykłe AirPods.
  • Siri działa na AirPods Pro i jest zawsze WŁĄCZONY i przydatny, gdy masz zajęte ręce.
  • Funkcje redukcji szumów i przejrzystości szumów są lepsze w AirPods Pro w porównaniu ze zwykłymi AirPods.
  • AirPods Pro są odporne na wodę i pot zgodnie z normą IPX4, co oznacza, że ​​nie można z nimi pływać, ale poradzą sobie w deszczu.
  • AirPods Pro jest mocniejszy i lepiej dopasowany i mniej zwisa dla większości w porównaniu ze zwykłymi AirPods. Są też dużo wygodniejsze.
  • AirPods Pro szybko wykrywa twoje urządzenie i możesz łatwo przełączać się między wieloma urządzeniami w porównaniu ze zwykłymi AirPods.
  • Twoje AirPods Pro mogą wydawać trzaskający dźwięk po kilku miesiącach użytkowania, ale możesz łatwo uzyskać zamiennik bezpośrednio od Apple.
  • Twoja muzyka / dźwięk wideo jest wstrzymywany za każdym razem, gdy wyjmiesz AirPods Pro z uszu, w przeciwieństwie do zwykłych AirPods, w których dźwięk jest odtwarzany nawet wtedy, gdy AirPods nie są w uszach.
  • AirPods Pro są dość drogie w porównaniu do zwykłych AirPods.
  • Żywotność baterii jest krótsza niż oczekiwano w AirPods Pro.
🔥 Zalecana:  Jaka jest średnia długość życia w Kanadzie w 2023 roku?

Często Zadawane Pytania

Czy AirPods Pro ranią uszy?

Końcówki douszne AirPods Pro mogą czasami ranić uszy.

Może to być spowodowane tym, że używasz końcówki dousznej większej niż Twoje uszy lub masz alergię na silikon.

Jeśli silikonowa końcówka douszna powoduje ból w uchu, sprawdź, czy nie masz alergii na silikon i zamiast tego przestaw się na końcówki z pianki zapamiętującej kształt.

Czy AirPods Pro wypadają?

Tak, AirPods Pro czasami wypadają, ale dzieje się tak głównie z powodu niewłaściwych rozmiarów końcówek dousznych. AirPods Pro są dostarczane z końcówkami dousznymi w trzech różnych rozmiarach: małym, średnim,
i duże.

Jeśli żaden z nich nie pasuje do Ciebie, możesz udać się do sklepu Apple w celu dopasowania lub użyć końcówek z pianki memory. Jeśli żaden z nich nie działa dla Ciebie, możesz po prostu odesłać je do Apple, a oni wyślą Ci zamiennik.