Czat wideo Kik nie działa? 8 sposobów rozwiązania problemu

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Czat wideo Kik nie działa? 8 sposobów rozwiązania problemu

Aby naprawić niedziałający czat wideo Kikpierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, to sprawdzić połączenie internetowe, ponownie uruchomić urządzenie, a następnie odinstalować i ponownie zainstalować aplikację.

Kik to popularna aplikacja do przesyłania wiadomości społecznościowych, możesz rozmawiać i prowadzić rozmowy wideo. Ale ludzie narzekają, że tzw Czat wideo Kik przestaje działać. I nie tylko ty masz problem, a my znaleźliśmy rozwiązanie.

W tym artykule dowiesz się jak naprawić czat wideo Kik nie działa na Androidzie lub iPhonie. Porozmawiamy również o tym, dlaczego problem występuje na Twoim urządzeniu.

PRZECZYTAJ TEŻ: Kik Captcha nie działa? 7 sposobów rozwiązania problemu z weryfikacją

Co zrobić, gdy czat wideo nie działa na Kik?

Pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, gdy czat wideo Kik przestanie działać, jest sprawdź serwer Kik i sprawdź, czy inni ludzie wokół ciebie mają ten sam problem.

Jeśli nie jesteś jedyny z problemem, będziesz musiał poczekać, aż zespół Kik wymyśli poprawkę.

A następnie zaktualizuj aplikację Kik w Google App Store lub Apple Play Store.

Jeśli tylko Ty masz problem, oznacza to, że w aplikacji wystąpiła drobna usterka lub wystąpił błąd w urządzeniu.

Może być też tak, że Twój połączenie internetowe jest biedny. Wystarczy odświeżyć urządzenie lub aplikację.

Teraz będziesz chciał uruchom ponownie urządzenieodinstaluj aplikację w razie potrzeby (iPhone) lub odinstaluj i ponownie pobierz ze sklepu Google Play lub Apple App Store.

Aktualizacja aplikacji może również naprawić czat wideo Kika, jeśli wcześniej korzystałeś ze starszej wersji aplikacji.

PRZECZYTAJ TEŻ: Jak naprawić niedziałającą aplikację Kik (8 poprawek roboczych)

Dlaczego połączenie wideo Kik nie działa?

Istnieją różne powody, dla których rozmowy wideo Kik nie działają na Twoim urządzeniu. Może to być problem związany z serwerem, starą wersją Kik lub problemem z połączeniem internetowym.

Może się również zdarzyć, że połączenie wideo Kik nie działa z powodu danych w pamięci podręcznej, serwer nie działa, wystąpił błąd aplikacji itp.

  • Problem techniczny
  • Aplikacja ma usterkę
  • Twoje urządzenie ma błąd
  • Połączenie internetowe jest słabe
  • Serwer wyłączony w twoim regionie
  • Nadmierna pamięć podręczna

PRZECZYTAJ TEŻ: Jak wysłać fałszywe zdjęcie na żywo w Kik 2022 (krok po kroku)

Jak naprawić czat wideo Kik, który nie działa?

Jeśli czat wideo Kik nie działa, oznacza to, że wystąpił problem i ludzie narzekają, że rozmowy wideo Kik nie działają.

Mamy różne rozwiązania czatu wideo Kik, które nie działają na Twoim urządzeniu mobilnym.

Ten przewodnik pomoże Ci rozwiązać problem w aplikacji Kik. Jeśli nie możesz prowadzić rozmów wideo, mamy poprawkę.

Poprawka 1: poczekaj, aż Kik naprawi problem

Jeśli czaty wideo Kik nie działają na twoim urządzeniu, może to być problem techniczny, a cokolwiek zrobisz, nie rozwiąże problemu.

Jeśli występuje ten problem, może to dotyczyć określonego regionu, w którym serwer nie działa. I nie będziesz w stanie nic zrobić, aby to naprawić.

🔥 Zalecana:  Zrozumienie pierwszego testu warunków skrajnych Improbable po drugiej stronie

To, co musisz zrobić, to poczekać, aż zespół Kik rozwiąże problem i wyda nową aktualizację aplikacji.

Poprawka 2: Zmień sieć internetową

Innym problemem, który może powodować, że czat wideo nie działa, jest dostawca Internetu. Mogą mieć przerwę w zasięgu sieci.

Najlepszą rzeczą, jaką musisz zrobić, to zmienić sieć komórkową.

Przełącz się na inną sieć i sprawdź, czy czat wideo Kik będzie działał bez bólu głowy.

Możesz też zmienić na A Połączenie WiFi jeśli nie masz innego operatora sieci dostępnego na swoim urządzeniu. Lub możesz uzyskać nową kartę SIM.

Jeśli wcześniej korzystałeś z Wi-Fi jako połączenia internetowego, zmień je na sieć komórkową, a to powinno naprawić połączenia wideo Kik, które nie działają na twoim urządzeniu.

Poprawka 3: Odśwież aplikację Kik

Jeśli czat wideo nie działa, możesz to zrobić uruchom ponownie aplikację Kik na swoim urządzeniu, a funkcja rozmowy wideo znów będzie działać.

Jeśli używasz urządzenia z Androidem, możesz wymusić zatrzymanie aplikacji, co spowoduje zatrzymanie jej działania w tle. Następnie ponownie otwórz aplikację.

Aplikacja Kik musi być otwarta, abyś mógł nacisnąć przycisk Force Stop.

Aby wymusić zatrzymanie aplikacji na Androida, otwórz telefon Ustawienia > Stuknij w Aplikacje i powiadomienia > Stuknij w Informacje o aplikacji lub Zobacz wszystko [Num] aplikacje > Następnie znajdź aplikację Kik > A następnie stuknij w Wymuś zatrzymanie.

Możesz także stuknąć i przytrzymać aplikację Kik na ekranie głównym, a następnie stuknąć ikonę Informacje o aplikacji i stuknąć Wymuś zatrzymanie.

Możesz odświeżyć aplikację Kik na swoim iPhonie, wystarczy odświeżyć aplikację w tle.

Aby ponownie uruchomić aplikację, otwórz telefon Ustawienia> A następnie dotknij Ogólne> Stuknij w Odświeżanie aplikacji w tle> Znajdź aplikację Kik> Wyłącz aktywność aplikacji w tle.

Następnie ponownie otwórz aplikację Kik, aby sprawdzić, czy problem został rozwiązany, czy nie. Jeśli nie, użyj następnej poprawki.

PRZECZYTAJ TEŻ: Dlaczego nie mogę dołączyć do grup Kik? Zobacz, jak to naprawić

Poprawka 4: Uruchom ponownie urządzenie

Jeśli czat wideo nie działa, możesz spróbować ponownie uruchomić telefon. Po ponownym uruchomieniu urządzenia i otwarciu aplikacji Kik problem zostanie rozwiązany.

Aplikacja Kik może mieć po prostu drobną usterkę, która powoduje nieprawidłowe działanie captcha i nie działa zgodnie z oczekiwaniami.

A ponowne uruchomienie iPhone’a lub urządzenia z Androidem jest łatwe. Uruchom ponownie Androida lub iPhone’a, aby rozwiązać problem.

Stuknij przycisk zasilania w prawym rogu ekranu, a następnie stuknij opcję Uruchom ponownie. Możesz go wyłączyć i odczekać kilka minut przed włączeniem.

Na iPhonie możesz miękko lub wymusić ponowne uruchomienie urządzenia. Spowoduje to usunięcie usterki i zatrzymanie uruchamiania aplikacji w tle.

Poprawka 5: Wyczyść pamięć podręczną aplikacji Kik

Jeśli używasz urządzenia z Androidem i masz do czynienia z dowolnymi aplikacjami, możesz wyczyścić pamięć podręczną aplikacji.

W przypadku użytkowników iPhone’a nie można bezpośrednio wyczyścić pamięci podręcznej w ustawieniach aplikacji na iPhone’a.

🔥 Zalecana:  14 bezinteresownych sposobów zarabiania na pomaganiu innym online lub osobiście

Ta funkcja nie jest dostępna na urządzeniu, jedyne, co możesz tutaj zrobić, to odciążyć aplikację.

Aby rozwiązać problem z aplikacją Kik na swoim urządzeniu, musisz wyczyścić pamięć podręczną aplikacji Kik.

W przypadku urządzenia z Androidem: otwórz Ustawienia Androida> Stuknij w Aplikacje i powiadomienia> Stuknij w Informacje o aplikacji> A następnie znajdź aplikację Kik> Stuknij w Pamięć i pamięć podręczna> Stuknij w Wyczyść pamięć podręczną.

Możesz także uzyskać dostęp do aplikacji z poziomu ustawień Android Storage. Otwórz Ustawienia> Pamięć> Inne aplikacje lub Aplikacje> Stuknij w Kik> Stuknij w Pamięć i pamięć podręczna> Stuknij Wyczyść pamięć podręczną.

Ponieważ nie możesz bezpośrednio wyczyścić pamięci podręcznej w aplikacji Kik lub w ustawieniach aplikacji na iPhone’a, musisz odciążyć aplikację.

Otwórz Ustawienia iPhone’a > A następnie stuknij Ogólne > Stuknij Pamięć iPhone’a > Następnie znajdź aplikację Kik i otwórz ją > I stuknij przycisk Odciąż aplikację.

Po wyładowaniu aplikacji z iPhone’a musisz ponownie zainstalować ją z App Store, dotykając ikony aplikacji na ekranie głównym.

Następnie sprawdź aplikację Kik po wyczyszczeniu pamięci podręcznej i powinieneś móc korzystać z aplikacji Kik.

PRZECZYTAJ TEŻ: Kik nie wysyła wiadomości? Jak naprawić To

Poprawka 6: Wyczyść dane aplikacji Kik na Androida

W przypadku użytkowników Androida wyczyszczenie danych aplikacji może rozwiązać każdy problem bez odinstalowywania aplikacji z urządzenia.

Jeśli masz telefon z Androidem, a czat wideo Kik nie działa, możesz wyczyścić wszystko, w tym konto.

Musisz ponownie zalogować się na swoje konto, aby sprawdzić, czy aplikacja została w pełni przywrócona i działa.

Aby rozwiązać problem z aplikacją Kik na swoim urządzeniu, musisz wyczyścić dane aplikacji Kik.

W przypadku urządzenia z Androidem: otwórz Ustawienia Androida> Stuknij w Aplikacje i powiadomienia> Stuknij w Informacje o aplikacji> A następnie znajdź aplikację Kik> Stuknij w Pamięć i pamięć podręczna> A następnie stuknij w Wyczyść pamięć.

Poprawka 7: Zaktualizuj aplikację Kik

Jeśli nie aktualizowałeś swojej aplikacji od dłuższego czasu, aktualizacja aplikacji teraz to dobry moment, aby rozwiązać problem.

Stara wersja aplikacji może teraz nie działać poprawnie, w zależności od używanego urządzenia.

Aby zaktualizować aplikację Kik na swoim urządzeniu, przejdź do sklepu Google Play lub Apple App Store, gdy zobaczysz aktualizację, kliknij ją, aby zaktualizować.

Ta aktualizacja naprawiająca usterki i błędy w poprzedniej wersji aplikacji oraz pozbycie się starej wersji aplikacji pozwoli dobrze korzystać z aplikacji.

Poprawka 8: Odinstaluj i ponownie zainstaluj aplikację Kik

Jeśli próbowałeś zaktualizować aplikację, a film Kik c nadal nie działa zgodnie z oczekiwaniami.

Musisz usunąć aplikację z urządzenia i odczekać około 3 minuty przed jej ponowną instalacją.

To naprawia niedziałający czat wideo Kik i będziesz mógł ponownie używać aplikacji do wysyłania wiadomości do osób znalezionych w aplikacji.

Odinstalowywanie aplikacji z Androida i iPhone’a nie różni się zbytnio. Jeśli nie wiesz jak.

Dotknij i przytrzymaj aplikację, a zobaczysz opcję Odinstaluj u góry, przeciągnij i upuść aplikację, aby usunąć ją z telefonu z Androidem.

W przypadku iPhone’a: ​​dotknij i przytrzymaj aplikację Kik, a następnie w małym wyskakującym menu dotknij opcji Usuń aplikację. Aplikacja zostanie usunięta z Twojego urządzenia.

🔥 Zalecana:  Jak podłączyć dysk flash do telefonu z systemem Android

Po usunięciu aplikacji z telefonu musisz odczekać około 3 do 7 minut, a następnie ponownie uruchomić telefon przed ponowną instalacją aplikacji.

Wniosek

Czat wideo Kik nie działa prawdopodobnie z powodu błędu serwera lub aplikacji. Czasami Twój dostawca Internetu może mieć pewne problemy.

Może to być problem techniczny dotyczący całej aplikacji, który powoduje, że czat wideo Kik nie działa, i będziesz musiał poczekać na aktualizację poprawki.

Aby rozwiązać problem, możesz odinstalować aplikację i zainstalować ją ponownie z Apple App Store lub Google Play Store

Większość aplikacji zawiera za każdym razem różne błędy, a Ty nie jesteś problemem. Problemy dotyczą aplikacji lub serwera.

PRZECZYTAJ TEŻ: Jak transmitować na żywo w KIK 2022 (pełny przewodnik)

Często Zadawane Pytania

Jak włączyć wideorozmowy w Kik?

Aby włączyć rozmowy wideo w Kik, znajdź osobę, z którą chcesz porozmawiać na czacie wideo, w sekcji konwersacji. A następnie dotknij ikony wideo w prawym górnym rogu ekranu.

Dlaczego film Kik nie działa?

Istnieją różne powody, dla których captcha Kik nie działa na twoim urządzeniu. Może to być problem związany z serwerem, starą wersją Kik lub problemem z połączeniem internetowym. Może to również wynikać z danych w pamięci podręcznej, awarii serwera, błędu aplikacji itp.

Dlaczego powiadomienia Kik nie działają?

Jeśli powiadomienia Kik nie działają, może to oznaczać problem techniczny z aplikacją lub błąd w urządzeniu. Może się również zdarzyć, że nie ma uprawnień do wysyłania powiadomień na Twoje urządzenie.

Dlaczego Kik się nie łączy?

Jeśli Kik nie łączy się, oznacza to, że masz słabego dostawcę Internetu lub wystąpiła usterka techniczna w aplikacji. Powinieneś rozważyć zmianę dostawcy sieci tylko po to, aby się połączyć.

Dlaczego moja aplikacja Kik nie działa?

Istnieją różne powody, dla których aplikacja Kik nie działa na Twoim urządzeniu. Może to być problem związany z serwerem lub aplikacja nie działa dobrze na Twoim telefonie. Może to być pamięć podręczna lub dostawca Internetu po prostu źle świadczy swoje usługi.

Czy ten artykuł był pomocny?

Tak nie