Czat na Instagramie zniknął, ale nie został zablokowany

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Czat na Instagramie zniknął, ale nie został zablokowany

Na Instagramie zawsze napotykamy dziwne problemy. Jednego dnia wszystko działa dobrze, następnego dnia dzieje się coś dziwnego i niektóre funkcje aplikacji przestają działać. To powiedziawszy, nadal uwielbiamy tę przyjazną dla użytkownika aplikację, która należy do 5 najpopularniejszych platform mediów społecznościowych.

W tym artykule zbadamy ten problem, którym jest czat na Instagramie, który znika bez logicznego powodu. Dlaczego, u licha, taki problem pojawia się od czasu do czasu na Instagramie! Czy da się rozwiązać taki problem? Odpowiedź brzmi: tak, więc zobaczmy, na czym polega ten problem i jak możemy go naprawić.

Dlaczego mój czat na Instagramie zniknął?

Tutaj przedstawiłem listę wszystkich możliwych przyczyn, które mogą powodować ten problem.

 1. Na Instagramie jest błąd. Ten problem zaczął się głównie w środę, 7 lipca 2022 r. Jeśli więc ten problem zaczął się w Twojej aplikacji Instagram od tej daty, oznacza to, że wystąpił błąd i zostanie on wkrótce naprawiony. Żeby było jasne, problem wygląda tak: wysyłasz SMS-a do znajomych, który znika automatycznie i bez powodu. Być może w następnej aktualizacji naprawią ten problem.
 2. Serwer Instagrama nie działa.
 3. Osoba, do której wysłałeś wiadomość, dezaktywowała swoje konto.
 4. Twoje konto zostało tymczasowo wyłączone przez Instagram. W takim przypadku możesz normalnie korzystać z aplikacji Instagram, ale niektóre funkcje mogą nie działać poprawnie.
 5. Twoje połączenie internetowe nie jest stabilne i mocne.
 6. Instagram wyłączył ich konto.
 7. Wiadomość nie została wysłana przez nadawcę.
 8. Używasz bardzo starej wersji Instagrama.
 9. Zablokowali cię.

Co zrobić, jeśli jest błąd?

Jak powiedziałem, jest to właściwie główny powód. Ponadto istnieje jeden sposób sprawdzenia i upewnienia się, że w aplikacji rzeczywiście występuje błąd lub usterka.

 • Po prostu sprawdź wszystkie wiadomości, które wysłałeś do kogoś lub ktoś wysłał do ciebie i zobacz, czy znikają bez powodu.
 • W takim przypadku wystarczy odczekać co najmniej 24 godziny.
 • Podczas oczekiwania na naprawienie błędu sprawdź również, czy jest dostępna nowa aktualizacja. Jeśli jest aktualizacja, zaktualizuj aplikację.
 • Ponadto, jeśli masz 100 procent pewności, że w aplikacji jest błąd, zgłoś to na Instagramie.
🔥 Zalecana:  Jak sprawdzić, kto oglądał najciekawsze momenty na Instagramie (zobacz po 48 godzinach)

Co zrobić, jeśli serwer Instagrama nie działa?

Niezależnie od tego, czy serwer jest wyłączony, czy w aplikacji jest błąd, musisz poczekać. W sytuacji, gdy aplikacja nie działa poprawnie i nie jesteśmy pewni, co do cholery jest nie tak z serwerem, wystarczy odczekać co najmniej 24 godziny i są szanse, że serwer wróci do normy. A jeśli wystąpi błąd, usterka lub jakkolwiek to nazywają, to również zostanie naprawione.

Jak upewnić się, że nadawcy dezaktywowali swoje konta?

Więc jeśli osoba, do której wysyłałeś wiadomości, dezaktywowała swoje konto, nie będzie żadnych czatów. Innymi słowy, Twój czat na Instagramie zniknie.

 • Możesz po prostu dowiedzieć się, czy dezaktywowali swoje konto, czy nie. Sprawdź, czy możesz zobaczyć ich profil i ich posty.
 • Jeśli nie widzisz żadnego z ich postów ani profilu, być może dezaktywowali swoje konto.
 • Możesz także sprawdzić ich Instagram za pośrednictwem innego konta i sprawdzić, czy możesz je znaleźć. W przypadkach, gdy możesz je znaleźć za pośrednictwem innego konta, oznacza to, że zablokowali Cię na Instagramie.
 • Ponadto, jeśli zablokowałeś ich na Instagramie, czat zniknie, więc miej to na uwadze.

Twoje połączenie internetowe nie jest stabilne i mocne

To jest przyczyną wielu problemów na Instagramie. Jeśli twoje połączenie jest niestabilne, może to mieć wpływ na czat na Instagramie, a także na wiele innych funkcji. Wielokrotnie poruszałem ten temat w poprzednich artykułach na tej stronie.

Istnieją różne sposoby sprawdzenia połączenia internetowego. Istnieje strona internetowa o nazwie speedtest.net. , możesz tam wejść i po prostu sprawdzić prędkość swojego łącza internetowego. Szybkość Twojego połączenia musi wynosić co najmniej 5 Mb/s.

Upewnij się tylko, że masz stabilne i mocne połączenie, niezależnie od tego, czy jest to połączenie Wi-Fi, czy mobilne połączenie transmisji danych.

🔥 Zalecana:  13 rzeczy, które łatwo sprzedać, aby szybko zarobić

Wiadomość nie została wysłana przez nadawcę

Jest to również jedna z głównych przyczyn tego problemu. Prawdopodobnie wiele razy nie wysłałeś wiadomości na Instagramie. To znaczy wszyscy mamy, prawda? Na przykład mogłeś przypadkowo wysłać komuś wiadomość tekstową, a następnie ją cofnąć.

Istnieją więc tysiące powodów, dla których nadawca może mieć niewysłaną wiadomość.

Wróć do starszej wersji

Mówiłem o tym wiele razy. Czasami, gdy aktualizujemy nasz Instagram do nowej wersji, zaczynają się dziać dziwne rzeczy. W takiej sytuacji możemy po prostu pobrać starą wersję i nasz problem zniknie. Robiłem to wiele razy i mój problem został rozwiązany.

Może to zabrzmieć szalenie, ale uwierz mi, w wielu przypadkach to działa. Jeśli więc na Instagramie pojawi się usterka lub błąd, po prostu wróć do starszej wersji, a problem zostanie rozwiązany. Po kilku dniach nadal możesz zaktualizować swoją aplikację i nie będzie żadnego problemu.