Cyfrowe nieruchomości: 5 ekscytujących sposobów zarabiania pieniędzy

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Cyfrowe nieruchomości: 5 ekscytujących sposobów zarabiania pieniędzy

Cyfrowa nieruchomość odnosi się do dowolnej nieruchomości w Internecie. Na przykład może to obejmować posiadanie strony internetowej, założenie konta w mediach społecznościowych, a nawet zakup kryptowaluty.

Własność tych aktywów może być doskonałym sposobem na zarabianie pieniędzy w nowej erze cyfrowej. Możliwości związane z nieruchomościami cyfrowymi istnieją od czasu powstania Internetu. Jednak najnowocześniejsze inwestycje cyfrowe nadal się rozwijają i prawdopodobnie będą przyszłością. W tym poście omówimy pięć różnych rodzajów nieruchomości cyfrowych i sposoby inwestowania w każdy z nich.

5 sposobów zarabiania pieniędzy dzięki cyfrowym nieruchomościom

Załóż bloga

Jednym z najprostszych sposobów posiadania cyfrowej nieruchomości jest zakup adresu URL i założenie bloga. Posiadanie adresu URL jest podobne do zakupu działki, natomiast tworzenie bloga jest jak budowanie domu na tej działce. Ziemia jest wyjątkowa i rzadka. Na przykład jest tylko jeden Financialpilgrimage.com posiadać w cyfrowym świecie nieruchomości.

Blogi i strony internetowe mogą być tak unikalne lub podobne, jak chcesz. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby kupić kilka adresów URL i założyć podobny blog na każdym z nich. Można to porównać do projektowania domów. Jedź niektórymi ulicami, a wszystkie domy wyglądają prawie tak samo, podczas gdy na innych drogach może znajdować się różnorodny zestaw różnych domów.

Gdy już posiadasz i zaprojektujesz swój mały kawałek cyfrowej nieruchomości, nadszedł czas, aby zdecydować, co chcesz zrobić ze swoim blogiem. Niektórzy używają blogów jako swego rodzaju pamiętnika online. Używają go, aby wyrzucić myśli z głowy i opowiedzieć historię. Inni używają blogów do zarabiania pieniędzy jako biznes.

Istnieje kilka sposobów zarabiania pieniędzy na swoim blogu. Możesz wyświetlać reklamy, być partnerem dla innych produktów, oferować posty sponsorowane, sprzedawać produkt i wiele więcej. Ponadto posiadanie części cyfrowej nieruchomości daje wiele możliwości, jeśli chcesz pracować nad budową wirtualnego domu.

[Related Read: Are Blogs Still A Thing? 9 Effective Ways To Make An Eye-Catching Blog]

Załóż sklep internetowy

Masz produkty, które chciałbyś sprzedawać online? W takim razie założenie sklepu internetowego może być dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem. Na przykład możesz kupić stronę internetową i zbudować sklep internetowy lub wykorzystać istniejącą platformę, taką jak eBay lub Amazon, do założenia sklepu.

🔥 Zalecana:  Jak znaleźć równowagę w miejscu pracy?

Współpraca z hurtownikami w celu hurtowego kupowania produktów, a następnie sprzedawania ich na mniejszą skalę to świetny sposób na zbudowanie sklepu e-commerce. Ponadto istnieją niekonwencjonalne trasy, którymi można budować ekwipunek. Na przykład arbitraż detaliczny pozwala kupować produkty w sklepach, a następnie sprzedawać je online po wyższej cenie.

Kupując produkty podczas wyprzedaży w sklepach, możesz kupować produkty, które nie sprzedają się dobrze w Twojej okolicy, ale mogłyby się sprzedawać gdzie indziej. Kilka aplikacji umożliwia skanowanie produktów w sklepach i natychmiastowe sprawdzenie ceny online w celu ustalenia ceny sprzedaży. Dodatkowo można było kupować przedmioty poza sezonem i trzymać je do następnego roku. Na przykład wiele artykułów jest przecenionych o 70% podczas wyprzedaży poświątecznych w styczniu.

Jeśli masz ochotę na przygodę, wyprzedaż garażowa lub garażowa może być doskonałym źródłem zapasów. Ludzie często próbują pozbyć się swoich rzeczy i są skłonni rozstać się z nimi ze znaczną zniżką.

[Related Read: 13 Easy Things To Sell To Make Money Fast]

Zbuduj aplikację mobilną

Aplikacje mobilne stały się coraz bardziej popularne w ciągu ostatnich 15 lat wraz z pojawieniem się smartfonów. Aplikacje mobilne zajmują cyfrowe miejsce w sklepach na iPhone’a i Androida oraz na stronie głównej telefonu. Istnieją różne sposoby zarabiania pieniędzy z aplikacji mobilnej, w tym reklamy w aplikacji, opłaty za zakupy lub podmioty stowarzyszone.

Jeśli masz doskonały pomysł na aplikację mobilną, ale nie masz umiejętności, aby samodzielnie ją zbudować, nie rozpaczaj. Nigdy nie było lepszego momentu, aby zlecić tę pracę komuś z umiejętnościami programistycznymi do tworzenia aplikacji mobilnych. Za pośrednictwem witryn takich jak Upwork lub Fiverr będziesz mieć dostęp do tysięcy programistów, którzy pomogą Ci zbudować, przetestować i wdrożyć aplikację mobilną.

Po wdrożeniu aplikacji mobilnej będziesz także musiał ją konserwować. Apple i Android stale aktualizują swoje systemy operacyjne, co czasami wymaga aktualizacji aplikacji mobilnych. Prawdopodobnie będziesz również potrzebować planu marketingowego, aby promować swoją aplikację, aby ludzie z niej korzystali. Tworzenie aplikacji mobilnej jest jak pisanie książki; W dzisiejszych czasach każdy może go wyprodukować, ale najtrudniejsze jest nakłonienie innych do korzystania z Twojego produktu.

🔥 Zalecana:  19 sposobów zarabiania na spaniu (i zarabiania pasywnego dochodu)

Rozwijaj obecność w mediach społecznościowych

nie musisz własny strona internetowa, aby cieszyć się swoim kawałkiem cyfrowej nieruchomości. Platformy mediów społecznościowych, takie jak Instagram, Twitter i TikTok, umożliwiają posiadanie własnego kawałka Internetu po prostu zakładając konto. Nie musisz tworzyć strony internetowej, tworzyć projektu bloga ani rozwijać aplikacji mobilnej.

Wykorzystanie platformy firm zajmujących się mediami społecznościowymi ma jednak wady. Masz mniejszą kontrolę nad swoją cyfrową przestrzenią nieruchomości. To tak, jakby posiadanie domu kontra wynajmowanie domu z fizyczną nieruchomością. Wynajmując cyfrową nieruchomość, Twój wirtualny właściciel może w każdej chwili wyrzucić Cię z platformy.

W większości przypadków najważniejszą rzeczą, jaką możesz zrobić, aby generować przychody z obecności w mediach społecznościowych, jest zwiększenie liczby obserwujących. Dzięki licznym i zaangażowanym śledzącym istnieje kilka sposobów zarabiania pieniędzy. Jeśli masz produkt, który chcesz sprzedać, media społecznościowe to jeden z najlepszych sposobów na jego sprzedaż.

Większe konta mogą również zarabiać na sponsorowaniu produktów. Wszyscy śledziliśmy kogoś w mediach społecznościowych, kto promuje produkt za pomocą linku partnerskiego. Media społecznościowe umożliwiają influencerom marketerom budowanie zaufania wśród obserwujących, które trudno jest powielić w przypadku innych cyfrowych nieruchomości. Kiedy klienci czują, że mają z Tobą związek, są bardziej skłonni do zakupu produktu, który promujesz.

Kup NFT

Niezamienne tokeny (NFT) zyskały na popularności w ciągu ostatnich kilku lat. Transakcje NFT to sposób na zakup unikalnej własności elementu cyfrowego. CryptoPunks i Bored Apes wydają się przyciągać większość uwagi w mediach głównego nurtu ze względu na wysokie wyceny tych zasobów cyfrowych.

Wiele osób zastanawia się, dlaczego unikalna własność zasobu cyfrowego jest cenna, jeśli można skopiować i wkleić obraz. Argumentem przeciwko temu jest to, że posiadanie praw do oryginalnej wersji ma wartość. Na przykład istnieje wiele replik Mony Lisy, które mogą być podobnej jakości. Jednak prawdziwa wartość jest z oryginalnym obrazem.

NFT z podstawowymi powiązaniami z przedmiotami fizycznymi lub cyfrowymi stają się coraz bardziej popularne. Na przykład twórcy treści mogą ci na to pozwolić kup NFZ które pozwolą ci uzyskać dostęp za kulisami do produktu lub osobiście porozmawiać z twórcą treści. Podobnie wydarzenie sportowe może utworzyć NFT powiązany z twoim biletem, zapewniając ci wyjątkowy upominek po wydarzeniu.

🔥 Zalecana:  Co to jest pamięć flash w MacBooku Air i Pro?

Ilekroć zastanawiam się, czy cyfrowa własność przedmiotu ma wartość, przypominam sobie, że trochę kolekcjonerskie karty z graczami baseballu sprzedać za tysiące dolarów. Karty baseballowe to nic innego jak kawałek tektury z wizerunkiem gracza, jednak najbardziej poszukiwane karty mogą być sprzedawane za niewiarygodne pieniądze.

Kiedy patrzysz na NFT przez ten pryzmat, nie wydaje się to takie szalone, że ktoś wydaje tysiące dolarów na obraz znudzonej małpy. Zawsze będzie istniał status związany z przedmiotami fizycznymi i cyfrowymi, które są rzadkie i na które jest popyt. Jako ludzie jesteśmy tak zaprogramowani. Jeśli nie masz pewności co do NFT, przynajmniej warto je zbadać, aby określić, w jaki sposób będą odgrywać rolę w naszej przyszłości.

[Related Read: How To Buy And Sell NFTs: 4 Best NFT Marketplaces]

Jak zarabiać na cyfrowych nieruchomościach

Cyfrowe nieruchomości mogą wydawać się skomplikowane, ale prawdopodobnie znasz niektóre z powyższych. Na przykład w przypadku nieruchomości fizycznych dostępna jest ograniczona ilość gruntów, na których można zbudować dom. Podobnie istnieje ograniczona liczba nazw domen, uchwytów do mediów społecznościowych i innych zasobów cyfrowych w cyfrowych przestrzeniach nieruchomości.

Podobnie jak w przypadku aktywów materialnych, własność cyfrowa jest kluczem do długoterminowego rozwoju budowanie bogactwa w przestrzeni cyfrowej. Na przykład możesz zarabiać, jeżdżąc Uberem lub robiąc zakupy dla kogoś, kto korzysta z Instacart. Jednak w takich przypadkach jesteś bardziej pracownikiem niż właścicielem. Prowadzenie pojazdu dla Ubera jest jak bycie kelnerem w restauracji, podczas gdy założenie przynoszącego dochód bloga przypomina bardziej posiadanie restauracji. Zamiast tego kup adres URL, aby hostować swojego bloga lub uruchom ten sklep e-commerce. W ten sposób będziesz mieć większą kontrolę nad swoją cyfrową obecnością na rynku nieruchomości.