Co znaczy ^^, KPK, ^^”, F i ^_^ w symbolach czatu i SMS-ów

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Co znaczy ^^, KPK, ^^”, F i ^_^ w symbolach czatu i SMS-ów

Niezależnie od tego, czy rozmawiasz ze znajomym na WhatsApp, Snapchacie, Instagramie czy jakiejkolwiek innej aplikacji, istnieje kilka symboli SMS-ów, które mogą wyglądać dziwnie i nowe dla przeciętnej osoby, a te wydają się być często używane. Niektóre z tych symboli SMS to ^^, KPK, ^^” i ^_^, co oznacza ^^ na czacie? Co oznaczają ^_^ i KPK na czacie? Oto niektóre rzeczy, o których będziemy mówić w tym artykule.

Co oznacza ^^ w symbolach czatu i SMS-ów?

W czatach i SMS-ach symbole ^^ oznaczają, że ktoś zgadza się z tym, co napisałeś, uśmiecha się z zamkniętymi oczami, a także oznacza, że ​​dana osoba jest bardzo szczęśliwa.

Użycie ^^ na czacie i znaczenie, jakie ludzie odczytują symbolom SMS-ów, jest często subiektywne i idzie w parze z kontekstem dyskusji przed otrzymaniem symbolu SMS-ów ^^. ^^ czasami oznacza, że ​​ktoś lub jakiś kot się uśmiecha i ma zamknięte oczy. ^^, w tym przypadku, wygląda jak oczy kota.

Innym znaczeniem może być zgoda z tym, co ktoś powiedział. Powiedz, że gdy ktoś wyśle ​​Ci wiadomość, że jest zmęczony, odpowiesz ^^, co będzie oznaczać, że się z nim zgadzasz i prawdopodobnie też jesteś bardzo zmęczony. W niektórych przypadkach dana osoba może odpowiedzieć o wiele więcej niż dwoma strzałkami w górę, co często oznacza, że ​​im więcej strzałek w górę, tym bardziej entuzjastyczny jest odpowiadający.

W bardzo niewielu przypadkach „^^” jest używane, gdy osoba próbuje użyć ^_^ emotikonu twarzy. „^^” jest łatwiejsze do napisania i bardziej zwarte, a emotikon twarzy będzie rozumiany jako oznaczający szczęście i uśmiech. Jednak w niektórych przypadkach kultura i kontekst odsuwają się w czasie, a emotikon twarzy można odczytać jako pozbawiony emocji lub smutny.

🔥 Zalecana:  Czy markowe ankiety są legalne? Ostateczny przewodnik (2023)

W niektórych obszarach użycie ^^ oznacza, że ​​dana osoba chce, abyś zwrócił uwagę na wiadomość, którą napisała powyżej. Tak więc, jak wspomnieliśmy wcześniej, użycie ^^ jest najlepiej rozumiane przez kontekst i kulturę.

Przeczytaj także: Co oznaczają inni użytkownicy Snapchata na Snapchacie

Co oznacza ^_^ w symbolach czatu i SMS-ów?

^_^ to japoński emotikon oznaczający twarz. ^_^ był używany i modyfikowany w mediach społecznościowych, aby oznaczać kilka różnych rzeczy i najlepiej rozumieć go w kontekście użytkowania i kultury. Niektórzy użytkownicy mediów społecznościowych rozumieją ^_^ jako twarz pozbawioną emocji, inni jako wesołą, a jeszcze inni jako smutną. Ale w najbardziej podstawowym znaczeniu ^_^ to japoński emotikon oznaczający twarz osoby.

Przeczytaj także: Jak podać numer telefonu telemarketerom

Co oznacza F na czacie?

F na czacie ma swoje korzenie w memie Call of Duty i stał się popularny wśród milenialsów. Mówiąc najprościej, F na czacie oznacza składanie wyrazów szacunku za pośrednictwem wiadomości tekstowej. Jest często używany w czatach dla graczy, grupach na Facebooku, grupach WhatsApp i prywatnych wiadomościach, jako sposób na okazanie szacunku, głównie zmarłej osobie lub ukochanej osobie.

Wszystko, co musisz zrobić, to odpowiedzieć, naciskając literę „F”, a to dlatego, że większość gier na PC ma F jako domyślny klawisz akcji kontekstowej (w zasadzie klawisz, który naciskasz, jeśli chcesz, aby twoja postać zrobiła coś w gra).

w oryginalny mem, postać stała na pogrzebie ukochanej osoby. Po wygłoszeniu mowy pochwalnej postać zbliży się do trumny, a zobaczysz małe wyskakujące okienko tekstowe z poleceniem „naciśnij F, aby złożyć wyrazy szacunku”, po naciśnięciu klawisza „F” zobaczysz przerywnik filmowy, z twoją postacią zastanawiającą się nad relacją ze zmarłym i umieszcza czerwoną różę na trumnie, która opada w ziemię.

Przeczytaj także: Jak szybko zdobyć 100 000 darmowych obserwujących na Instagramie

🔥 Zalecana:  Jak wykonać zrzut ekranu na komputerze Mac (i naprawić, jeśli nie działa)

Co oznacza KPK na czacie?

KPK to żużel, który ma różne znaczenia iw zależności od kultury oznaczałby różne rzeczy. W Nigerii używanie KPK na czacie jest sposobem na okazanie szacunku komuś, kto jest prawdopodobnie bogatszy od ciebie, w nadziei, że coś od niego dostaniesz (głównie pieniądze).

Przeczytaj także: Jak daleko możesz się posunąć z monitorem kostki?