Co to jest Wondershare Studio? [How to Remove It]

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Co to jest Wondershare Studio? [How to Remove It]

Kiedy słyszysz o aplikacjach do edycji wideo, Wondershare Studio jest jedną z nich, która przychodzi na myśl. Jest to aplikacja służąca do edytowania filmów i slajdów oraz dodawania niezbędnych grafik, aby Twoja praca się wyróżniała. Możesz go również użyć do uwzględnienia różnych rodzajów efektów w swoim projekcie wideo.

Wondershare studio jest czasami preinstalowane w systemie operacyjnym Windows. Doprowadziło to wielu do zastanowienia się, czy odinstalowanie lub usunięcie programu nie spowoduje żadnych niepożądanych skutków na twoim urządzeniu.

Czym jest studio Wondershare? Ten artykuł rozwieje Twoje wątpliwości i udzieli odpowiedzi na pytanie, czym jest studio Wondershare, jakie programy są dostarczane z oprogramowaniem i czy korzyści z nim związane są wystarczające, aby aplikacja była zainstalowana na komputerze.

Co to jest Wondershare Studio? Do czego służy

Wondershare studio to aplikacja zawierająca oprogramowanie służące do edycji projektów wideo. Został stworzony przez Wondershare Co Ltd w Chinach. Są też inne produkty związane z tą firmą, takie jak Filmora, Uniconverter, Recoverit, Dr. Fone itp.

Możesz użyć Wondershare Studio do łączenia różnych części filmu i dodawania niesamowitych efektów, aby stworzyć standardowy efekt końcowy dla swojego projektu. Możesz także użyć go do dodania czcionek, muzyki i wielu przejść do swoich filmów. Lista jest nieskończona.

Wondershare Helper Compact jest dostarczany wraz z oprogramowaniem, aby pomóc użytkownikom poruszać się po aplikacji.

Jak usunąć Wondershare Studio

Mimo że Wondershare studio ma imponujące funkcje, nadal może to być aplikacja, z której nie jesteś zainteresowany. Jeśli jednak znajdziesz go zainstalowanego w systemie operacyjnym bez wcześniejszej wiedzy, możesz go usunąć. Oto kilka kroków, które pomogą Ci to zrobić:

 • Najpierw stuknij w Ikona Windowsa w lewym dolnym rogu ekranu.
 • Menu główne pokaże kilka pozycji, przejrzyj i wybierz Zakładka Ustawienia.
 • W ustawieniach kliknij Aplikacje.
 • Wybranie aplikacji spowoduje wyświetlenie wszystkich aplikacji zainstalowanych na komputerze. Przewiń w dół i poszukaj takiego, który jest Studio WonderShare.
 • Następnie kliknij prawym przyciskiem myszy aplikację i odinstaluj ją.
🔥 Zalecana:  5 sposobów na optymalizację biznesu na Instagramie

Upewnij się, że nie otwierasz aplikacji i nie pozostawiasz jej uruchomionej podczas odinstalowywania, ponieważ mogłoby to spowodować problemy i uniemożliwić odinstalowanie aplikacji. Następnie wyłącz komputer i włącz go ponownie, aby upewnić się, że studio Wondershare lub jego komponenty nie działają w tle. Powinno to zamknąć wszystkie aplikacje, które nadal działają bez Twojej wiedzy.

Jeśli zrobiłeś to wszystko, a aplikacja nadal się nie odinstalowuje, możesz również użyć innej metody.

Alternatywa 1

Jeśli powyższy proces nie zadziała, aplikacja może być skonfigurowana głębiej w systemie operacyjnym Twojego urządzenia. Aby usunąć aplikację z komputera, musisz uruchomić komputer w trybie awaryjnym i spróbować tam:

 • Aby uruchomić komputer w trybie awaryjnym, kliknij przycisk zasilania na komputerze. Okno dialogowe wyświetlałoby opcje, takie jak uśpienie, hibernacja, zamknięcie i ponowne uruchomienie.
 • Stuknij w „Uruchom ponownie‘ podczas naciskania ‘zmiana‘ na klawiaturze.
 • Twoje urządzenie uruchomi się ponownie, a niebieskie pole wyświetli listę. Wybierz ‘Rozwiązywanie problemów’ opcja.
 • Po wybraniu otwiera inne menu. Teraz kliknij Opcje zaawansowane i wybierz „Ustawienia uruchamiania.
 • Na ekranie pojawi się okno dialogowe, wybierz czwartą opcję lub naciśnij F4 na klawiaturze. Umożliwiłoby to ponowne uruchomienie urządzenia w trybie awaryjnym.
 • Po ponownym uruchomieniu komputera w trybie awaryjnym spróbuj ponownie odinstalować oprogramowanie studia Wondershare.

Co to jest Wondershare Uniconverter?

Wondershare Uniconverter jest również jednym z produktów związanych z tym oprogramowaniem. Jest to narzędzie wideo, które działa zarówno na MacBookach, jak i komputerach stacjonarnych z systemem Windows. Możesz go używać do konwertowania plików wideo, kompresji wideo, edycji wideo i przesyłania informacji z komputera na czystą płytę CD lub DVD.

Ponadto obsługuje wiele formatów wideo, takich jak WEBM, MP4, RAW, GIF, MV4, DVR-MS itp. Dlatego jest to świetna aplikacja do projektów edycji wideo.

🔥 Zalecana:  Recenzja Lootup (2023) – czy Lootup.me jest legalne i warte swojej ceny?

Czy Uniconverter jest bezpieczny?

Tak, Uniconverter jest bezpieczny w użyciu. Tak więc nie powinieneś się martwić, gdy zobaczysz, że jest preinstalowany na twoim komputerze. Ponadto aplikacja ma wysokie oceny w App Store i sklepie Google Play, z recenzjami stwierdzającymi, że jest bezpieczna.

Czy potrzebuję Wondershare Studio podczas uruchamiania?

Nie, nie potrzebujesz Wondershare Studio podczas uruchamiania. A jeśli powoduje to stres, wyłącz aplikację, naciskając CTRL + SHIFT + ESC >> Kliknij kartę Uruchamianie >> Poszukaj Wondershare Studio i kliknij Wyłącz.

Czy Wondershare to wirus?

Nie, Wondershare studio nie jest wirusem. Jednak czasami otrzymują kiepski PR od osób, które pobierają ich aplikacje z fałszywych stron internetowych, które używają ich logo lub nazwy, która bardzo przypomina ich.
Te fałszywe aplikacje często zawierają duże ilości złośliwego oprogramowania i oprogramowania reklamowego, które uszkadzają pliki dowolnego komputera lub urządzenia, na które są pobierane. Dlatego zawsze pomogłoby uzyskać dowolną aplikację Wondershare z ich oficjalnej strony internetowej.

Czy element PDF jest bezpieczny?

Tak, element PDF jest bezpieczny. Jest pod patronatem Wondershare i jest płatną aplikacją służącą do tworzenia nowych plików PDF, edytowania istniejących plików PDF, konwertowania pliku z poprzedniego formatu do formatu PDF oraz tworzenia broszur, formularzy ankiet, programów itp.

Czy dr Fone Wondershare jest bezpieczny?

Tak, dr Fone z Wondershare jest bezpieczny. Recenzje pozostawione przez użytkowników, którzy pobrali aplikację, potwierdziły, że przesyłanie danych telefonu z telefonów z systemem Android na urządzenia z systemem iOS za pomocą tej aplikacji jest bezpieczne. Aplikacja nie powoduje wycieku danych. Jednak musisz być ostrożny i pobrać go z oficjalnej strony.

Kolejną cechą, która odróżnia ją od innych aplikacji Wondershare, jest to, że nie jest używana bezpośrednio na urządzeniach mobilnych. Zamiast tego aplikacja jest instalowana na komputerze, a następnie możesz podłączyć do niej telefon z Androidem i iPhone’a.

🔥 Zalecana:  10+ zabawnie dokładnych memów Uber Eats

Co to jest Wondershare Filmora?

Wondershare Filmora to kolejny produkt powiązany ze studiem Wondershare. Służy do mieszania, przycinania, obracania filmów i dostosowywania kolorów w filmie, aby pasowały do ​​​​tematu tego, co projektujesz. Ponadto możesz zapisywać swoje filmy w wysokiej rozdzielczości i przesyłać je na dowolną platformę mediów społecznościowych.